سه شنبه 9 خرداد 1396
بازدید امروز : 2429 نفر
موتور جستجوی سایت نیازمندیهای دانشجویی موتور جستجوی پیشرفته مقالات و تحقیقات و ...
تلگرام سایت تحقیق

موضوع : گزارش کار رشته کامپیوتر در آزمایشگاه
تحویل در محیط : word

ابتدا هزینه سفارش را از طریق پرداخت آنلاین بانک ملت و یا پرداخت آنلاین بانک ملی و یا انتقال به شماره کارت 6037991813769019 بانک ملی به نام سید علیرضا هاشمی و یا واریز به شماره حساب 0102834007003 ملی بنام سید علیرضا هاشمی و با داشتن شماره فیش واریزی اقدام به سفارش کنید.
عنوان سفارش :
گزارش کار رشته کامپیوتر در آزمایشگاه
تعداد صفحه :
28
قیمت :
2000 تومان
جهت سفارش اینجا کلیک کنید

مقدمه
من دوره کارآموزی خود را در آزمایشگاه گذراندم. از آنجایی که در حال حاضر علوم کامپیوتر را می توان در تمام زمینه ها مشاهده نمود در آزمایشگاه تمام وسایل و تجهیزات با کامپیوتر در ارتباط می باشند و هر کدام از این دستگاهها دارای نرم افزار خاص خود جهت برقراری ارتباط با دستگاه و محیط فیزیکی می باشند.
این دستگاهها توسط شرکتهای نماینده خود دارای پشتیبانی و خدمات رسانی می باشند بطوریکه هر زمان که دستگاهی اشکال پیدا می کند توسط نمایندگی خود دستگاه می بایست مورد تعمیر قرار گیرد چون این نمایندگیها آموزشهای لازم جهت کار با این دستگاهها را گذرانده اند.
بدلایلی که در بالا گفته شد من با دستگاههای تخصصی آزمایشگاه کاری انجام نمی دادم بلکه با کامپیوتر های موجود در آزمایشگاه که اپراتورهای آزمایشگاه با آنها کار می کردند خدمات رسانی می کردم و همچنین توانستم تعدادی از نرم افزار ها مربوط به آزمایشگاه آشنا شوم.
یکی از نرم افزار هایی که من در طول دوره کارآموزی تا حدودی توانستم با آن آشنا شوم نرم افزار آزمون طب بود . در ادامه بخشی از توضیحات مربوط به این نرم افزار را که من توانستم با آن آشنا شوم درج شده است :
ويژگي نرم افزار آزمون در پذيرش ، هوشمند بودن آن در قسمتهاي گوناگون ميباشد. بطور مثال بيماران را از روي كد اشتراك و شماره دفترچه با يك بار مراجعه شناسايي كرده و در مراجعات بعدي به صورت اتوماتيك مشخصات اختصاصي بيمار را درج مي نمايد. از خصوصيات ديگر هوشمند بودن نرم افزار ميتوان به شناسايي جنسيت بر اساس اسامي مراجعين اشاره نمود و نيز اعلام سوابق باليني و پاتولوژي و مبالغ بدهكاري و جوابهاي غير نرمال مراجعات قبل كه در نوع خود قابل توجه و تعمق مي باشند.
ين نرم افزار امكان جوابدهي به مراجعين را به صورتهاي گوناگون اعم از شماره پذيرش ،ليست كار ،آزمايش ،بخش وآزمايشگاه ارسال كننده دارا ميباشد كه همه آنها داراي خصوصيات مشتركي از قبيل : مشاهده جواب آزمايشات آخرين مراجعه ،سهولت و سرعت در جوابدهي ،استفاده از Comment به صورت نامحدود و بدون محدوديت مكاني در بين آزمايشات يا آخر بخشها ، امكان تسويه حساب بيمار از جوابدهي ، چاپ نكردن جواب بيماران بدهكاري كه داراي مبلغ بدهي بيش از سقف تعيين شده هستند ، امكان چاپ يك بخش ، چاپ بخشهاي آماده و كامل شده، مشاهده سوابق مراجعات و نيز توجه دادن پزشك معالج به جواب يك يا چند تست خاص مي باشند.
امكانات جوابدهي پاتولوژي اين نرم افزار مي توان به سهولت و سرعت جوابدهي ، چاپ فارسي يا لاتين سر برگ جواب ، تعيين تعداد كپي هاي چاپ ، استفاده از فونتهاي مختلف در جوابدهي و نيز خاصيتBold - Italic - Underline كردن جوابها ، همچنين چاپ رنگي و راست چين و چپ چين كردن جوابها و به خصوص استفاده از فرم جوابهاي از قبل تعبيه شده براي سرعت و كيفيت هر چه بيشتر جوابدهي پاتولوژي اشاره نمود ، ضمنا استفاده از قويترين Editor جهان (Microsoft Word XP) در جوابدهي پاتولوژي با امكان احضار اطلاعات بيماران و متون آماده براي جوابدهي و همچنين برخورداري از امكان كد گذاري ICDO در جوابدهي پاتولوژي از قابليتهاي ويژه اين نرم افزار مي باشد.

با کلیک روی +۱ ما را در گوگل محبوب کنید

شماره پاسخگوی سایت : 09118370377
Email : tahghighnet@yahoo.com
www.tahghigh.net 2007 - 2017