تلگرام سایت تحقیق
پنج شنبه 3 اسفند 1396
بازدید امروز : 1571 نفر

موضوع : کدام آنتی ویروس را انتخاب کنیم
تحویل در محیط : word

ابتدا هزینه سفارش را از طریق پرداخت آنلاین بانک ملت و یا پرداخت آنلاین بانک ملی و یا انتقال به شماره کارت 6037991813769019 بانک ملی به نام سید علیرضا هاشمی و یا واریز به شماره حساب 0102834007003 ملی بنام سید علیرضا هاشمی و با داشتن شماره فیش واریزی اقدام به سفارش کنید.
عنوان سفارش :
کدام آنتی ویروس را انتخاب کنیم
تعداد صفحه :
15
قیمت :
3000 تومان
جهت سفارش اینجا کلیک کنید

بهترین آنتی ویروس کدام است؟ پاسخ به این پرسش چندان آسان نیست. واقعیت این است که هرکه بنا به تجربه یا توصیه دیگران از آنتی ویروسی رضایت دارد و به آن علاقمند است. از طرفی دیگر رقابت بین آنتی وبروسهای مختلف آنقدر زیاد و نزدیک به هم است که پاسخ به این سوال را قدری مشکل می‌کند.
برای پاسخ به این سوال کافی است کمی به تجربه تاریخی خود در استفاده از آنتی ویروسهای مختلف نگاه بیندازیم. زمانی که به تازگی کامپیوترهایی همراه با سیستم عامل DOS وارد ایران شده بودند آنتی ویروسی با نام Toolkit از محبوبیت خاصی برخوردار بود. سپس آنتی ویروسی ایرانی به نام ایمن وارد بازار شد که می‌گفتند برای ویروسهای ایرانی مناسب است. به تدریج که سیستم عامل ویندوز مورد استفاده قرار گرفت و با آنکه هم Toolkit و هم ایمن نسخه تحت ویندوز خود را ارائه دادند کسی به سراغ آنها نرفت. آن آنتی ویروسها دیگر قدرت رقابت با آنتی ویروسهای قوی تری مثل Norton و McAfee را نداشتند.
سالهای زیادی خیلی ها از Norton یا McAfee استفاده می‌کردند تا آنکه آنتی ویروس های دیگری بوجود آمدند که می‌گفتند سبک تر و قدرتمند تر از آن دو است. معروفترین این آنتی ویروسها شامل Kaspersky, NOD 32, AVG, BitDefender بودند. در رقابت با آنتی ویروسهای قبلی، گروهی از استفاده کنندگان از آن دو آنتی ویروس صرف نظر کرده و با حذف آنتی ویروس قبلی خود به استفاده از یکی از این ۴ آنتی ویروس روی آوردند.
با نگاه به این تجربه تاریخی روشن می‌شود که در هر دوره یک آنتی ویروس بهتر از بقیه بوده است و کاربران بیشتری را به خود جذب کرده است. در واقع اینطور نیست که یک آنتی ویروس تا ابد بهترین آنتی ویروس باشد و ما را متعصب به استفاده از آن بکند. به نظر من در هر دوره ۶ ماهه لازم است تجدید نظری در انتخاب آنتی ویروس مورد استفاده بکنیم و شاید بهتر باشد آنتی ویروس خود را تغییر دهیم.
حالا سوالی که پیش می‌آید این است که چگونه می‌توان بهترین آنتی ویروس را در هر ۶ ماه تشخیص داد؟ خوشبختانه اینکار چندان سخت نیست. سایتهایی هستند که دائما به مقایسه آنتی ویروسها می‌پردازند و آنها را مرتبا مورد آزمایش های مختلف قرار می‌دهند. یکی از معروفترین این سایتها سایت AV-Comparatives است. این سایت در هر ۳ ماه آنتی ویروسها را مورد آزمایش دقیق و مختلف قرار می‌دهد و نتایج آن را منتشر می‌کند. شاید شما هم علاقمند باشید که بدانید بهترین آنتی ویروس در حال حاضر کدام است؟ بر اساس آخرین نتایج منتشر شده در این سایت، آنتی ویروس Avira یکی از بهترین آنتی ویروسها است.


ترجمه انگلیسی به فارسی سایت تحقیق

برای پیدا کردن ما فقط کافیست «سایت تحقیق» را در گوگل سرچ کنید

ترجمه فارسی به انگلیسی سایت تحقیق
xسفارش ترجمه
xمشاوره پایان نامه
xسفارش تایپ سایت تحقیق
با کلیک روی +۱ ما را در گوگل محبوب کنید

شماره پاسخگوی سایت : 09118370377
Email : tahghighnet@yahoo.com
www.tahghigh.net 2007 - 2018