دوشنبه 26 آذر 1397
بازدید امروز : 6673 نفر

موضوع : کدام آنتی ویروس را انتخاب کنیم
تحویل در محیط : word

عنوان سفارش :
کدام آنتی ویروس را انتخاب کنیم
تعداد صفحه :
15
قیمت :
2500 تومان

بهترین آنتی ویروس کدام است؟ پاسخ به این پرسش چندان آسان نیست. واقعیت این است که هرکه بنا به تجربه یا توصیه دیگران از آنتی ویروسی رضایت دارد و به آن علاقمند است. از طرفی دیگر رقابت بین آنتی وبروسهای مختلف آنقدر زیاد و نزدیک به هم است که پاسخ به این سوال را قدری مشکل می‌کند.
برای پاسخ به این سوال کافی است کمی به تجربه تاریخی خود در استفاده از آنتی ویروسهای مختلف نگاه بیندازیم. زمانی که به تازگی کامپیوترهایی همراه با سیستم عامل DOS وارد ایران شده بودند آنتی ویروسی با نام Toolkit از محبوبیت خاصی برخوردار بود. سپس آنتی ویروسی ایرانی به نام ایمن وارد بازار شد که می‌گفتند برای ویروسهای ایرانی مناسب است. به تدریج که سیستم عامل ویندوز مورد استفاده قرار گرفت و با آنکه هم Toolkit و هم ایمن نسخه تحت ویندوز خود را ارائه دادند کسی به سراغ آنها نرفت. آن آنتی ویروسها دیگر قدرت رقابت با آنتی ویروسهای قوی تری مثل Norton و McAfee را نداشتند.
سالهای زیادی خیلی ها از Norton یا McAfee استفاده می‌کردند تا آنکه آنتی ویروس های دیگری بوجود آمدند که می‌گفتند سبک تر و قدرتمند تر از آن دو است. معروفترین این آنتی ویروسها شامل Kaspersky, NOD 32, AVG, BitDefender بودند. در رقابت با آنتی ویروسهای قبلی، گروهی از استفاده کنندگان از آن دو آنتی ویروس صرف نظر کرده و با حذف آنتی ویروس قبلی خود به استفاده از یکی از این ۴ آنتی ویروس روی آوردند.
با نگاه به این تجربه تاریخی روشن می‌شود که در هر دوره یک آنتی ویروس بهتر از بقیه بوده است و کاربران بیشتری را به خود جذب کرده است. در واقع اینطور نیست که یک آنتی ویروس تا ابد بهترین آنتی ویروس باشد و ما را متعصب به استفاده از آن بکند. به نظر من در هر دوره ۶ ماهه لازم است تجدید نظری در انتخاب آنتی ویروس مورد استفاده بکنیم و شاید بهتر باشد آنتی ویروس خود را تغییر دهیم.
حالا سوالی که پیش می‌آید این است که چگونه می‌توان بهترین آنتی ویروس را در هر ۶ ماه تشخیص داد؟ خوشبختانه اینکار چندان سخت نیست. سایتهایی هستند که دائما به مقایسه آنتی ویروسها می‌پردازند و آنها را مرتبا مورد آزمایش های مختلف قرار می‌دهند. یکی از معروفترین این سایتها سایت AV-Comparatives است. این سایت در هر ۳ ماه آنتی ویروسها را مورد آزمایش دقیق و مختلف قرار می‌دهد و نتایج آن را منتشر می‌کند. شاید شما هم علاقمند باشید که بدانید بهترین آنتی ویروس در حال حاضر کدام است؟ بر اساس آخرین نتایج منتشر شده در این سایت، آنتی ویروس Avira یکی از بهترین آنتی ویروسها است.


ترجمه انگلیسی به فارسی سایت تحقیق

برای پیدا کردن ما فقط کافیست «سایت تحقیق» را در گوگل سرچ کنید

ترجمه فارسی به انگلیسی سایت تحقیق
صحافی پایان نامه رساله مقاله کتاب سایت تحقیق
با کلیک روی +۱ ما را در گوگل محبوب کنید

Tel : 09118370377
Email : tahghighnet@yahoo.com
Telegram : @tahghighnet
channel: https://t.me/tahghighchannel
Instagram : tahghighnetinsta
www.tahghigh.net
2018 - 2007