تلگرام سایت تحقیق
اینساگرام سایت تحقیق
جمعه 3 فروردین 1397
بازدید امروز : 764 نفر

موضوع : طراحی فضای بانک
تحویل در محیط : word

ابتدا هزینه سفارش را از طریق پرداخت آنلاین بانک ملت و یا پرداخت آنلاین بانک ملی و یا انتقال به شماره کارت 6037991813769019 بانک ملی به نام سید علیرضا هاشمی و یا واریز به شماره حساب 0102834007003 ملی بنام سید علیرضا هاشمی و با داشتن شماره فیش واریزی اقدام به سفارش کنید.
عنوان سفارش :
طراحی فضای بانک
تعداد صفحه :
7
قیمت :
2500 تومان
جهت سفارش اینجا کلیک کنید

طراحی فضای بانک یکی از عوامل موثر در ایجاد روحیه و انگیزه در مشتریان و همچنین برانگیخته نمودن حس زیبایی دوستی مشتریان و همچنین ایجاد محیطی مناسب برای اجرای عملیات مناسب بانکی در فضایی مناسب و به طبع آن بالارفتن سرعت ارائه خدمات بهتر به مشتریان و همچنین خستگی و اتلاف انرژی کمتر کارکنان بانک را در پی خواهد داشت.
تأثیر طراحی داخلی زیبا دیزاین در رونق مجدد بانک Umpqua
زمانی که رونق بانک Umpqua در ایالت آرگون آمریکا روز به روز در حال افول بود و مشتریان بانک از محیط بانک به عنوان یک کافی شاپ سطح پایین یاد می کردند؛ شرکت طراحی Ziba Design با استفاده از آخرین تکنیک های تحقیقاتی، جلوه و هویتی نو به این بانک ها بخشید.
تحقیقات نگرشی و رفتاری بر روی مشتریان بانک، نشان داد: که آن ها محیطی صمیمی و خصوصی را می طلبند تا با کمال آرامش عملیات بانکی خود را انجام دهند. مشتریان به طور کلی نسبت به مؤسسات تجاری بدگمان بودند و احساس می کردند که بانک ها ارزش این را ندارند که سرمایه های تجارت خود را در آنجا ذخیره کنند. همچنین، نوعی اشتیاق در آنها وجود داشت که مورد احترام ویژه ای قرار بگیرند و به دنبال مشاوری زبده بودند که بتوانند به او اعتماد کنند.
زیر نظر گرفتن فعالیت های کارمندان بانک و گفتگوهایی که با آنها انجام شد، باعث آشکار شدن هویت انسان محور بانکداری Umpqua شد و نشان داد که مشتریان خواستار روبرو شدن با کارمندانی هستند که دارای الگوی شخصیتی «جستجوگر و مراقب» باشند، و مخالف الگوی «حاکم و مسلط» بودند که در سایر بانک ها وجود دارد.


ترجمه انگلیسی به فارسی سایت تحقیق

برای پیدا کردن ما فقط کافیست «سایت تحقیق» را در گوگل سرچ کنید

ترجمه فارسی به انگلیسی سایت تحقیق
xسفارش ترجمه
xمشاوره پایان نامه
xسفارش تایپ سایت تحقیق
با کلیک روی +۱ ما را در گوگل محبوب کنید
Tel : 09118370377
Email : tahghighnet@yahoo.com
Telegram : @tahghighnet
Instagram : tahghighnetinsta
www.tahghigh.net
2018 - 2007