تلگرام سایت تحقیق
یکشنبه 29 بهمن 1396
بازدید امروز : 2507 نفر

موضوع : سبک سازی کیف مدارس
تحویل در محیط : word

ابتدا هزینه سفارش را از طریق پرداخت آنلاین بانک ملت و یا پرداخت آنلاین بانک ملی و یا انتقال به شماره کارت 6037991813769019 بانک ملی به نام سید علیرضا هاشمی و یا واریز به شماره حساب 0102834007003 ملی بنام سید علیرضا هاشمی و با داشتن شماره فیش واریزی اقدام به سفارش کنید.
عنوان سفارش :
سبک سازی کیف مدارس
تعداد صفحه :
11
قیمت :
2500 تومان
جهت سفارش اینجا کلیک کنید

عنوان
چکیده
مقدمه
اهمیت ضرورت مساله
سبک کردن کیف مدارس
وزن كيف يا كوله‌پشتي
راه کارهای ارائه شده
توصیه به دانش آموزان
نتیجه گیری
منابع
مقدمه
یکی از موارد مهم و اساسی، توجه به جسمی سالم در دانش‌ آموزان است که روح سالم را می‌تواند در دانش‌آموزان به دنبال داشته باشد و این سوال مهم مطرح است که چرا دانش‌ آموزان موقع راه رفتن، ورزش کردن ودرس خواندن خسته می‌شوند و قادر به ادامه فعالیت نبوده، دچار دلزدگی و بی‌علاقگی و انجام حرکات غیرطبیعی و مزاحم می‌شوند؟ و این عوارض خود یک دایره معیوب ایجاد می‌کند که خسته را خسته‌تر و رابطه او را با محیط، دشوارتر می‌سازد. ازجمله این موارد٬ کیف‌های سنگین مدارس است که عوارض جبران ناپذیری ایجاد‌‌ می‌کند.
بنا به تحقیقی که توسط محققان کشورمان صورت گرفته بیش از ۱۸% کودکان ازسنگینی کیف مدارس ناراحت هستند و ۱۲% ازآنها کیفی با بیش از ۱۰% وزنشان حمل می کنند و این درحالی است که وزن کیف دانش آموزان نباید بیش از ۱۰% وزن آنها باشد یعنی اگر دانش آموزی ۲۵ کیلوگرم وزن دارد، کیف او نباید از ۵/ ۲ کیلوگرم بیشتر باشد. همچنین تحقیقات نشان می دهد کیف دختران از کیف پسران سنگین تر است و دانش آموزانی که کیف سنگین حمل می کنند ۱۶% ازدرد پشت، ۳۸% ازدردشانه و ۲۹% ازدرد دست شکایت دارند و در تحقیقاتی از محققان آمریکایی نشان داده شده ۸۳% ازدردهای پشت ، شانه، دست و کمر دانش آموزان ناشی از کیف سنگین، و یا استفاده نادرست از کیف یا کوله پشتی است.
اینک با توجه به سنگینی کیف مدارس که می تواند عوارض جبران ناپذیری همچون آسیب به قوسهای ستون فقرات، عروق و اعصاب اندامها ایجاد کند و به صفحه رشد کودکان عزیز صدمه بزند و حتی در رفتار دانش آموزان که باید در نهایت آرامش مطالعه کنند مشکلاتی را ایجادکند ، برعهده مسئولین آموزش وپرورش، مدیران، معلمان و در کنار آنها برعهده والدین دانش آموزان است که برای برسی راه‌کارهای علمی وعملی اقدامات لازم را ارائه نمایند، چرا که ما مسئول سلامتی جسمی و روحی کودکان هستیم و هرگونه کوتاهی دراین مورد جبران ناپذیر است. در این تحقیق برآنیم تا بتوانیم به راه حل مناسبی در خصوص سبک سازی کیف مدارس که در طول مدرسه با آنها همراه می باشد بپردازیم.


ترجمه انگلیسی به فارسی سایت تحقیق

برای پیدا کردن ما فقط کافیست «سایت تحقیق» را در گوگل سرچ کنید

ترجمه فارسی به انگلیسی سایت تحقیق
xسفارش ترجمه
xمشاوره پایان نامه
xسفارش تایپ سایت تحقیق
با کلیک روی +۱ ما را در گوگل محبوب کنید

شماره پاسخگوی سایت : 09118370377
Email : tahghighnet@yahoo.com
www.tahghigh.net 2007 - 2018