جمعه 5 خرداد 1396
بازدید امروز : 6429 نفر
موتور جستجوی سایت نیازمندیهای دانشجویی موتور جستجوی پیشرفته مقالات و تحقیقات و ...
تلگرام سایت تحقیق

موضوع : تجزیه و تحلیل شرکت پارس خزر- مدیریت صنعتی
تحویل در محیط : word

ابتدا هزینه سفارش را از طریق پرداخت آنلاین بانک ملت و یا پرداخت آنلاین بانک ملی و یا انتقال به شماره کارت 6037991813769019 بانک ملی به نام سید علیرضا هاشمی و یا واریز به شماره حساب 0102834007003 ملی بنام سید علیرضا هاشمی و با داشتن شماره فیش واریزی اقدام به سفارش کنید.
عنوان سفارش :
تجزیه و تحلیل شرکت پارس خزر- مدیریت صنعتی
تعداد صفحه :
36
قیمت :
3000 تومان
جهت سفارش اینجا کلیک کنید

آشنایی با شرکت صنعتی پارس خزر
شرکت صنعتی پارس خزر در بهمن ماه 1347 با مشارکت و همکاری فنی کارخانه ی توشیبای ژاپن با نام « پارس سیمین » تأسیس و در اسفند ماه 1348 بهرهبرداری از آن آغاز گردید و در حال حاضر با نام شرکت صنعتی پارس خزر به صورت سهامی عام به فعالیت خود ادامه می دهد. این شرکت بزرگترین تولید کننده ی لوازم خانگی برقی در ایران می باشد. دقت در مراحل تولید و سیستم اطمینان کنترل کیفی و محصولات پارس خزر را از مرغوبیت خاصی تاکنون برخوردار ساخته که برای مصرف کننده اعتماد به ارمغان می آورد. شرکت صنعتی پارس خزر تاکنون موفق به دریافت گواهینامه های استاندارد ایران ISIRI ، TUV اتریش ، CE اتحادی ی اروپا ، CPT آستاراخان روسیه و 2000- 9001 ISO گردیده است.
1- اطلاعات کلی:
قبل از سال 1357: 40% شرکت توشیبا و 20% بانک توسعه و معدن ایران بوده است.
سال 1357: شرکت سرمایه گذاری پارس توشه تأسیس و کلیه سهام پارس توشیبا به این شرکت منتقل گردید.
سال 1359: شرکت پارس توشیبا به شرکت صنعتی پارس خزر تغییر نام داد.
سال 1373: در اجرای سیاست خصوصی سازی دولت، سهام شرکت سرمایه گذاری پارس توشه به مدیران و کارکنان شرکتهای تابع واگذار گردید.
2- تعداد کارکنان: 880 نفر (سال 1387)
3- محصولات : انواع پنکه (رومیزی، تلسکوپی،پایه بلند،کنترل از راه دور و دیواری) - انواع پلوپز
( پلوپز، آرام پز و پلوپز، گرم نگهدار) - آبمیوه گیری - آبمیوه گیری مخلوط کن-آسیاب سه کاره- هم زن دستی- غذاساز 11 کاره- انواع چرخ گوشت- انواع جارو برقی - جارو شارژی- سشوار- میوه/سبزی خشک کن-چای ساز- تصفیه آب -آون توستر-انواع بخاری کنو کتور- کتری برقی- اتو بخار- سرخ کن- ساندویچ ساز.
این شرکت با اطلاعات مذکور دارای یک واحد حسابداری مالی می باشد که این واحد زیر نظر یک سرپرست، یک کارشناس و چند کارمند مشغول به فعالیت می باشد.
این واحد حسابهای شرکت را کنترل می کند که یکی از این حسابها که در این گزارش به آن می پردازیم سیستم خرید می باشد. خرید های شرکت بر اساس نیاز شرکت لیست خرید تهیه می شود و پس از خرید به قسمت تدارکات وارد می شود، بعد در قسمت مالی حساب مالی آن مشخص شده و سپس در قسمت خزانه داری و پرداخت جهت پرداخت اقدام می گردد.
برگه های درخواست خرید ، سایر مدارک، مستندات فروشنده←تطبیق این برگه ها با برگه هایی که برای خرید داده بودیم یعنی درخواست خرید و سایر مدارک وارد سیستم می شود تا نسخه ای برای فروشنده تهیه و در شرکت به عنوان رسیدگی موارد خریداری شده است.

با کلیک روی +۱ ما را در گوگل محبوب کنید

شماره پاسخگوی سایت : 09118370377
Email : tahghighnet@yahoo.com
www.tahghigh.net 2007 - 2017