تلگرام سایت تحقیق
اینساگرام سایت تحقیق
جمعه 3 فروردین 1397
بازدید امروز : 702 نفر

موضوع : آشنايي با سپتینک تانک
تحویل در محیط : word

ابتدا هزینه سفارش را از طریق پرداخت آنلاین بانک ملت و یا پرداخت آنلاین بانک ملی و یا انتقال به شماره کارت 6037991813769019 بانک ملی به نام سید علیرضا هاشمی و یا واریز به شماره حساب 0102834007003 ملی بنام سید علیرضا هاشمی و با داشتن شماره فیش واریزی اقدام به سفارش کنید.
عنوان سفارش :
آشنايي با سپتینک تانک.docx
تعداد صفحه :
6
قیمت :
1500 تومان
جهت سفارش اینجا کلیک کنید

به طور کلي تصفيه فاضلاب در انباره هاي تعفن به طور ناقص انجام مي گيردو آنهم براي جمعيتي محدود. اين تصفيه ناقص تنها موجب مي شود که دفع فاضلاب به زمين آسانتر انجام گرفته و دفع آن به منابع طبيعي در روي زمين زيان کمتري را به محيط زيست وارد سازد ولي در هر صورت داراي معايب يک تصفيه ناقص مي باشد. سپتيک تانک از نظر کار خود نيز داراي اين عيب است که قسمتي از مواد ته نشين شده در کف انبار به علت تعفن و توليد گازها همراه اين گاز به سطح فاضلاب در انباره آمده و موجب اختلال در کار سپتيک تانک مي شود. همچنين ممکن است اين مواد همراه فاضلاب بيرون آيد.
از جمله مشکلاتي که در جمع آوري فاضلاب خام در سطح روستاها وجود دارد عدم جريان کافي فاضلاب در لوله ها مي باشد. اين مسأله باعث مي شود سرعت کافي در لوله ها بوجود نيامده و به علت کم بودن سرعت، مواد معلق در لوله رسوب و سيستم از کار بيفتد. پيرو همين نقطه ضعف سيستم هاي جمع آوري فاضلاب متداول بوده که تصميم به جمع آوري فاضلاب ته نشين شده از مخازن سپتيک گرديد. پساب خروجي از مخزن که مواد معلق خود را در مخزن از دست داده است قادر خواهد بود با سرعت و شيب کمتري بدون مشکل در فاضلابروها جريان يابد.


ترجمه انگلیسی به فارسی سایت تحقیق

برای پیدا کردن ما فقط کافیست «سایت تحقیق» را در گوگل سرچ کنید

ترجمه فارسی به انگلیسی سایت تحقیق
xسفارش ترجمه
xمشاوره پایان نامه
xسفارش تایپ سایت تحقیق
با کلیک روی +۱ ما را در گوگل محبوب کنید
Tel : 09118370377
Email : tahghighnet@yahoo.com
Telegram : @tahghighnet
Instagram : tahghighnetinsta
www.tahghigh.net
2018 - 2007