تلگرام سایت تحقیق
پنج شنبه 29 دی 1396
بازدید امروز : 9682 نفر

موضوع : وزارتخانه ورزش و جوانان.docx
تحویل در محیط : word

ابتدا هزینه سفارش را از طریق پرداخت آنلاین بانک ملت و یا پرداخت آنلاین بانک ملی و یا انتقال به شماره کارت 6037991813769019 بانک ملی به نام سید علیرضا هاشمی و یا واریز به شماره حساب 0102834007003 ملی بنام سید علیرضا هاشمی و با داشتن شماره فیش واریزی اقدام به سفارش کنید.
عنوان سفارش :
وزارتخانه ورزش و جوانان
تعداد صفحه :
36
قیمت :
5000 تومان
جهت سفارش اینجا کلیک کنید

فهرست مطالب
چکیده 5
مقدمه 6
بیان مسئله 6
اهمیت و ضرورت تحقیق 7
اهداف تشكیل وزارت ورزش و جوانان 8
سئوالات تحقیق 9
فرضیات تحقیق 9
روش تحقیق 10
تجزیه و تحلیل موضوع 11
پروژه هاي عملياتي براي بهبود فرهنگ سازماني 13
پروژه هاي عملياتي براي بهبود فرهنگ در جوامع اختصاصي ورزش 15
روشهاي برخورد با مشكلات و معضلات فرهنگي در ورزشگاهها 16
پروژه هاي عملياتي براي بهبود فرهنگ در جوامع اختصاصي ورزش 20
روشهاي برخورد با مشكلات و معضلات فرهنگي در ورزشگاهها 20
پروژه هاي عملياتي براي بهبود فرهنگ عمومي در ورزش 24
دیدگاه موافقان و مخالفان 26
مخالفت دولت 29
نخست كارشناسی، بعد اجرا 29
قانونمندی ورزش 30
وزارت ورزش و جوانان و برنامه پنجم توسعه 31
- بازنگري سند توسعه ويژه فرابخشي ساماندهي امور جوانان 322
پیشنهادات 35
نتیجه گیری 35
منابع 36
  چکیده
در بسیاری از کشورهای دنیا وزارت ورزش وجود دارد و البته با نوع نگاه خاصی که به مقوله ی ورزش حاکم است این امر کاملا طبیعی به نظر می رسد.البته در اکثراین کشورها وزارت مختص امور ورزش نیست و آمیخته ای با سایر رشته هاست. پس از یک بررسی اجمالیِ ساختارهای ورزش در دیگر کشورها، مشخص می‌شود که تقریباً در اکثر کشورهای توسعه‌یافته‌ چیزی در سطح وزارت ورزش وجود ندارد. در این کشورها معمولاً ورزش به یک حوزه‌ی دیگر وصل است که گاهی مرتبط است با ورزش و گاهی نامرتبط. در کابینه‌ی دولت بسیاری از این کشورها ورزش با آموزش پیوند دارد. در خیلی از کشورها نیز به بهداشت، یا فرهنگ، رفاه، گردشگری و یا ارتباطات. در سوییس ورزش در وزارت امنیت ملی و دفاع ملی جای گرفته و در ژاپن هم «وزارت آموزش، فرهنگ، ورزش، علم و فناوری» داریم. در اتریش، بلژیک، دانمارک، چک، یونان، فنلاند، یونان، آلمان، ایرلند، هلند، نروژ، پرتغال، اسپانیا، سوئد، استرالیا، کره جنوبی و ایالات متحده آمریکا که به هر حال هر کدام در ورزش جهان وزنه‌ای به شمار می‌آیند، ورزاتخانه‌ای اختصاصی برای ورزش وجود ندارد. البته قصد مقایسه ندارم و اصلا غرض این نیست که ما همان راهی که آنها رفته اند را برویم.ولی به عنوان یک تجربه در عرصه ی ورزش میتوان به کشورهای موفق در این حوزه استناد کرد.کشور ما اما حکایتی دیگر دارد! به نظر می رسد بزرگترین دلیل تشکیل وزارت ورزش رهایی از بی قیدی سازمان تربیت بدنی در قبال سازوکارهای نظارتی و خصوصا مجلس بوده است.یعنی برای اینکه سازمان تربیت بدنی به یک مرکز نظارتی پاسخگو باشد این ایده به قانون تبدیل شده است و اگر هم دلایل فنی و اهداف ورزشی در پس این اقدام بوده است در اولویت چندم قرار داشته است.کشور ما جزو جوانترین کشورهاست و طبق آمارهای موجوددرصد بالایی از جامعه را جوانان تشکیل می دهند.قشری که هم نخبه های فراوانی دارد و هم استعدادها و پتانسیل های بسیار خارق العاده.اما این نخبگی و استعدادهای غنی در تمامی حوزه هاست.علمی، فرهنگی، سیاسی، اقتصادی و ...از سوی دیگر این قشر با وجود این نقاط مثبت با معضلات عدیده ای هم دست و پنجه نرم میکند.بیکاری، امکانات متناسب با قابلیت ها، افزایش سن ازدواج، اعتیاد، در معرض خطرات اعتقادی و سیاسی قرار داشتن، ادامه ی تحصیل و...
مقدمه
وزارت ورزش و جوانان در تاریخ ۸ دیماه ۱۳۸۹ و پس از ادغام سازمان تربیت بدنی و سازمان ملی جوانان در مجلس هشتم تشکیل شد. این سازمان عالی‌ترین مرجع رسیدگی به مسایل مربوط به ورزش و جوانان در ایران خواهد بود. مرکز فعالیت‌های قرآنی جوانان کشور، نهادی قرآنی است که زیر نظر وزارت ورزش و جوانان فعالیت می‌کند. در ساختار این وزارت خانه شش معاونت طراحی شده است که شامل 2 معاونت عمومی، 2 معاونت در حوزه جوانان و 2 معاونت ورزشی است که در این میان معاونت امور آموزشی و فرهنگی جوانان از جمله بخش های بسیار مهم و حائز اهمیت است.


ترجمه انگلیسی به فارسی سایت تحقیق

برای پیدا کردن ما فقط کافیست «سایت تحقیق» را در گوگل سرچ کنید

ترجمه فارسی به انگلیسی سایت تحقیق
xسفارش ترجمه
xمشاوره پایان نامه
xسفارش تایپ سایت تحقیق
با کلیک روی +۱ ما را در گوگل محبوب کنید

شماره پاسخگوی سایت : 09118370377
Email : tahghighnet@yahoo.com
www.tahghigh.net 2007 - 2018