تلگرام سایت تحقیق
اینساگرام سایت تحقیق
سه شنبه 0 فروردین 1397
بازدید امروز : 395 نفر

موضوع : شهیده نسرین افضل
تحویل در محیط : word

ابتدا هزینه سفارش را از طریق پرداخت آنلاین بانک ملت و یا پرداخت آنلاین بانک ملی و یا انتقال به شماره کارت 6037991813769019 بانک ملی به نام سید علیرضا هاشمی و یا واریز به شماره حساب 0102834007003 ملی بنام سید علیرضا هاشمی و با داشتن شماره فیش واریزی اقدام به سفارش کنید.
عنوان سفارش :
شهیده نسرین افضل
تعداد صفحه :
4
قیمت :
1500 تومان
جهت سفارش اینجا کلیک کنید

طلوع نوراني
او در سال 1338 در خانواده اي مذهبي در شيراز پا به عرصه وجود نهاد. روزها و سال هاي كودكي را به عطر رأفت و عطوفت مادري مهربان و اهتمام پدري مخلص و متدين گذراند.
در دوران تحصيل، دانش آموزي پرشور و باشعور بود كه بر بسياري از نابساماني هاي رژيم طاغوت، خردمندانه اعتراض مي كرد و مورد تعقيب نيروهاي امنيتي نيز قرار گرفت. پس از پايان دوران دبيرستان در كميته امداد، سپاه و جهاد سازندگي با خدمت به محرومين روستايي، بيشترين قرب به پروردگار را براي خود كسب كرد. در آغاز سال 1360 با راهنمايي برادر بزرگوارش «شهيد احمد افضل» همزمان با فراخوان جهاد سازندگي شيراز به همراه جمعي از خواهران متعهد به كردستان اعزام شد و در شهر مهاباد، به مجاهدت شبانه روزي پرداخت. مدتي مسئوليت تبليغات و انتشارات سپاه مهاباد را به عهده گرفت و در عين حال با ارگان هاي ديگر نيز همكاري داشت. به خاطر نياز شديد آموزش و پرورش به عنوان مربي تربيتي مشغول به كار شد و همزمان معلمان نهضت سوادآموزي نيز تحت تعليم و آموزش او قرار گرفتند.
پيوند آسماني
در سال 1361 با يكي از پاسداران، پيوند ازدواجي مقدس را آغاز مي كند و زندگي پر از معنويت خويش را وارد مرحله تازه اي مي كند. پس از ازدواج با وجود فعاليت فراوان اجتماعي، آن زمان كه به خانه اش بازمي گشت، با ذوق و ظرافتي ستودني، خانه اي ساده و بي پيرايه را به بهشتي روح بخش تبديل مي كرد.


ترجمه انگلیسی به فارسی سایت تحقیق

برای پیدا کردن ما فقط کافیست «سایت تحقیق» را در گوگل سرچ کنید

ترجمه فارسی به انگلیسی سایت تحقیق
xسفارش ترجمه
xمشاوره پایان نامه
xسفارش تایپ سایت تحقیق
با کلیک روی +۱ ما را در گوگل محبوب کنید
Tel : 09118370377
Email : tahghighnet@yahoo.com
Telegram : @tahghighnet
Instagram : tahghighnetinsta
www.tahghigh.net
2018 - 2007