سه شنبه 24 مهر 1397
بازدید امروز : 7365 نفر

موضوع : شهیده نسرین افضل
تحویل در محیط : word

عنوان سفارش :
شهیده نسرین افضل
تعداد صفحه :
4
قیمت :
1500 تومان

طلوع نوراني
او در سال 1338 در خانواده اي مذهبي در شيراز پا به عرصه وجود نهاد. روزها و سال هاي كودكي را به عطر رأفت و عطوفت مادري مهربان و اهتمام پدري مخلص و متدين گذراند.
در دوران تحصيل، دانش آموزي پرشور و باشعور بود كه بر بسياري از نابساماني هاي رژيم طاغوت، خردمندانه اعتراض مي كرد و مورد تعقيب نيروهاي امنيتي نيز قرار گرفت. پس از پايان دوران دبيرستان در كميته امداد، سپاه و جهاد سازندگي با خدمت به محرومين روستايي، بيشترين قرب به پروردگار را براي خود كسب كرد. در آغاز سال 1360 با راهنمايي برادر بزرگوارش «شهيد احمد افضل» همزمان با فراخوان جهاد سازندگي شيراز به همراه جمعي از خواهران متعهد به كردستان اعزام شد و در شهر مهاباد، به مجاهدت شبانه روزي پرداخت. مدتي مسئوليت تبليغات و انتشارات سپاه مهاباد را به عهده گرفت و در عين حال با ارگان هاي ديگر نيز همكاري داشت. به خاطر نياز شديد آموزش و پرورش به عنوان مربي تربيتي مشغول به كار شد و همزمان معلمان نهضت سوادآموزي نيز تحت تعليم و آموزش او قرار گرفتند.
پيوند آسماني
در سال 1361 با يكي از پاسداران، پيوند ازدواجي مقدس را آغاز مي كند و زندگي پر از معنويت خويش را وارد مرحله تازه اي مي كند. پس از ازدواج با وجود فعاليت فراوان اجتماعي، آن زمان كه به خانه اش بازمي گشت، با ذوق و ظرافتي ستودني، خانه اي ساده و بي پيرايه را به بهشتي روح بخش تبديل مي كرد.

تحقیقهای مشابه

ترجمه انگلیسی به فارسی سایت تحقیق

برای پیدا کردن ما فقط کافیست «سایت تحقیق» را در گوگل سرچ کنید

ترجمه فارسی به انگلیسی سایت تحقیق
با کلیک روی +۱ ما را در گوگل محبوب کنید

Tel : 09118370377
Email : tahghighnet@yahoo.com
Telegram : @tahghighnet
channel: https://t.me/tahghighchannel
Instagram : tahghighnetinsta
www.tahghigh.net
2018 - 2007