تلگرام سایت تحقیق
پنج شنبه 29 دی 1396
بازدید امروز : 9687 نفر

موضوع : زندگینامه شهید ابراهیم مرتضائی.docx
تحویل در محیط : word

ابتدا هزینه سفارش را از طریق پرداخت آنلاین بانک ملت و یا پرداخت آنلاین بانک ملی و یا انتقال به شماره کارت 6037991813769019 بانک ملی به نام سید علیرضا هاشمی و یا واریز به شماره حساب 0102834007003 ملی بنام سید علیرضا هاشمی و با داشتن شماره فیش واریزی اقدام به سفارش کنید.
عنوان سفارش :
زندگینامه شهید ابراهیم مرتضائی
تعداد صفحه :
5
قیمت :
1500 تومان
جهت سفارش اینجا کلیک کنید

تقدیم به مقام عظمای ولایت
در اردیبهشت 1343 مرد جوان بهمراه همسر و دو فرزند خردسالش ابراهیم (محمد) یکسال و نیم و اسماعیل 3 ماهۀ جهت زیارت قبر حضرت معصومۀ از تهران عازم قم شدند و در مسافرت¬خانه. مشرف به حرم اتاقی اجارۀ نمودند. هنوز ساعتی از اقامت¬شان نگذشته بود. که جلوی درب حرم ازدحام شدیدی بوجود آمد و مردم دسته¬دسته بسوئی شتابان میدودند ، مرد جوان با گفتن آقا. آقا اومد سریعاً اطاق را ترک نمود. زن جوان از رفتن ناگهانی شویش و تنها گذاشتن او و فرزندان ناراحت شد که چرا من را با دو بچه قنداقی تنها گذاشته و رفته پس از ساعتی مرد جوان با خنده ناشی از خوشحالی در حالیکه در پوست نمی¬گنجید. به مسافرخانه برگشت. و با گفتن کلمۀ اینکه خلاصه بهر زحمتی بود با آقا بیعت نموده و دست ایشان را بوسیدم. همسر مرد جوان پرسید. کدام آقا. ایشان فرمودند. حاج آقا روح¬الله. ناگهان زن بیاد. شلوغیهای پارسال تهران افتاد که می¬گفتند شاه تعداد زیادی از مردم ورامین و تهران را به خاطر آقا کشته بود. افتادند. زن از شویش از ظاهر آقا. و چگونگی بیعتش جویا شد. و مرد با وسواس کامل به بیان خاطرات آن چند ساعت پرداخت.
سالها گذشت مرد جوان در سال 1352 در سانحه رانندگی کشته شد. و همسرش و فرزندانش را در پناه خدا به زندگی ادامه دادند. زن با چرخ خیاطی جهیزه¬اش شروع به خیاطی خانگی نمود. چون خیاطی به تنهائی جوابگوی حداقل معیشت خانواده نبود لاجرم خانه دربستی را پس داده. و در اطاقی 6 شش متری در خیابان شیر و خورشید رباط کریم فرعی بهمراه فرزندانش به زندگی ادامه داد. در سال 56 از قم خبر رسید که قم شلوغ شده کم¬کم نام حضرت آیت الله خمینی بر زبانها جاری شد. ..................


ترجمه انگلیسی به فارسی سایت تحقیق

برای پیدا کردن ما فقط کافیست «سایت تحقیق» را در گوگل سرچ کنید

ترجمه فارسی به انگلیسی سایت تحقیق
xسفارش ترجمه
xمشاوره پایان نامه
xسفارش تایپ سایت تحقیق
با کلیک روی +۱ ما را در گوگل محبوب کنید

شماره پاسخگوی سایت : 09118370377
Email : tahghighnet@yahoo.com
www.tahghigh.net 2007 - 2018