دوشنبه 3 تیر 1398
بازدید امروز : 5147 نفر

موضوع : طرح کار آفرینی فروش دربهای کنترلی.docx
تحویل در محیط : word

عنوان سفارش :
طرح کار آفرینی فروش دربهای کنترلی
تعداد صفحه :
19
قیمت :
7000 تومان

فهرست
مقدمه
خلاصه طرح
تجزيه و تحليل صنعت
شرح فعاليت كارآفرينانه
بخش بازاريابي
بخش سازماندهي
ارزيابي خطر و مديريت ريسك
مالي
  مقدمه
دربهای کنترلی در ساختمان سازی جدید یکی تبدیل به یک مصالح پر کاربرد برای ساختمان شده است بطوریکه معماران و ساختمان سازان نصب این درب ها را هم اکنون جزو اولویت می دانند و از طرفی خریداران نیز به این موضوع توجه ویژه دارند بطوریکه اگر ساختمان که جدید الاتاسیس می باشد دارای درب ریموت دار نباشد با ذایقه خریداران سازگاری نخواهد داشت که البته این موضوع در چند سال اخیر خصوصا بیشتر نمود پیدا کرده است و هر چه جلوتر می رویم نصب درب کنترلی یکی از اجزای ثابت تبدیل شده است. هم اکنون مدلها ی مختلف و متنوعی از درب های کنترلی شامل کرکره ای و پیستونی و سقفی در بازار موجود می باشند . که در حال رقابت با یکدیگر می باشند.
بنا ایراین می توان دریافت که فروش این دربها از طرف تولید کننده ها بازار کسب و کار مناسبی خواهد بود که می بایست در این بین به کیفیت محصولات نیز توجه نمود. در این نوشتار سعی شده تا مراحل لازم برای تشریح، موفقیت و هزینه های این طرح را تشریح کنیم.
  خلاصه طرح
در این طرح سعی شده تا مزیت ها ، نیازها و احتیاجاتی که جامعه به این نوع از دربها دارند را بیان کنیم. با توجه به اینکه می توان دربهای کنترلی را برای تمامی ساختمانها و مراکز ادارای و تجاری در نظر گرفت باید سعی شود که با تلاش و کوشش و فکر مناسب و تهیه مواد و تجهیزات مرغوب بتوانیم بهترین خدمات را با قیمت مناسب در اختیار مردم قرار دهیم.
هدف از ارائه اين طرح و اجرای و پیگیری این هدف بزرگ صرفاً برای تولید و فروش و رونق کسب و کار و کمک به به اقتصاد کشور و اشتغال زایی برای تعدادی از هم استانی های عزیزمان می باشد. مدیران این شرکت تصمیم دارند با کمک خداوند متعال و سعی و همت تمامی کارکنان و افراد مجموعه فوق گامی هر چند کوچکی را در راه پيشرفت ایران اسلامی برداريم .
اشتغال زايي ، خطرات كار ، مزاياي طرح ،استفاده از افراد متخصص و . . . تنها نمونه اي از مواردي است كه در اين طرح به صورت كاملي مورد بررسي قرار گرفته است .
..................


ترجمه انگلیسی به فارسی سایت تحقیق

برای پیدا کردن ما فقط کافیست «سایت تحقیق» را در گوگل سرچ کنید

ترجمه فارسی به انگلیسی سایت تحقیق
رفرنس نویسی با نرم افزار endnote سایت تحقیقصحافی پایان نامه رساله مقاله کتاب سایت تحقیق
با کلیک روی +۱ ما را در گوگل محبوب کنید

Tel : 09118370377
Email : tahghighnet@yahoo.com
Telegram : @tahghighnet
channel: https://t.me/tahghighchannel
Instagram : tahghighnetinsta
www.tahghigh.net
2019 - 2007