پنج شنبه 29 شهریور 1397
بازدید امروز : 4005 نفر
موتور جستجوی سایت نیازمندیهای دانشجویی موتور جستجوی پیشرفته مقالات و تحقیقات و ...
تلگرام سایت تحقیق

موضوع : بزهکاری جوانان.doc
تحویل در محیط : word

عنوان سفارش :
بزهکاری جوانان
تعداد صفحه :
34
قیمت :
5000 تومان

مقدمه
یکی از مسائل پیچیده و ناراحت کننده فغلی که توجه بسیاری از محققین ، جامعه شناسان جرم شناسان و روانشناسان و محققیـن امر را به خود معطوف داشتـه موضوع مجرمین کم سن و سال یا اطفال و نوجوانان بزهکارمی باشدکه روزبه روزهم گسترش بیشتری می یابد و مخصوصاً باید افزود که این تزاید و گسترش غالباً درکشورهایی به چشم می خورد که از لحاظ اقتصادی در سطح کاملاً پیشرفته قرار دارند .
باتوجه به وضع موجود،اولین سوالی که مطرح میشوداین است که آیا اقدامات کشورهای مختلف در زمینه مبارزه با جرائم اطفال و نوجوان بزهکار مبتنی بر اصول صحیح و درستی استوار می گیرد یا خیر ؟
آمارهای انتشار یافته نشان می دهد که علیرغم بهبودوضع زندگی معیشتی وعلیرغم ازدیاد سریع موسسات وخدمات اجتماعی اکثرکشورهای جهان جرائم ارتکابی اطفال ونوجوانان با سرعت و آهنگ بیشتری افزایش می یابد . ملاحظـه می شود که میزان اعمـال مخرّب و جنائی علیه نوجوانان وجوانان در کشورهایی که ازلحاظ اصول صاحب بهترین تشکیلات اجتماعی هستند بیشتر از سایر کشورهاست . اگر بدانند که تعداد قتل جوانانی که در آمریکا و اسکاتلند و اسرائیل بـه وقوع می پیوندد بیشترین تعداد را به خود اختصاص داده است .
براساس گزارش تحقیقی هفتـه نـامه (( نیوزویک )) شمار جوانـانی که در آمریکا بـه قتـل می رسند بالغ بر چهار برابر هر کشور صنعتی است . این تحقیق که براساس گزارش نشریه پزشکی آمریکا استوار است می افزاید که بسیاری از این قتل ها در میان جوانان بین 15تا 24 ساله بر اثر اصابت گلوله یا مواد مخدر می باشد . براساس این گزارش ازمیان هر یک صد هزار جوان آمریکایی سالانه 9/21 نفر به قتـل می رسند . اسکاتلند با 5 نفر در یک صد هزار نفر و رژیم صهیونیستی با 3/7 نفر در یک هزار نفر جوانی کـه به قتل می رسند دارای مقام بعدی در نابودی نسل جوان می باشند .
بر اساس این تحقیق شمار جوانانی که در آلمان غربی به قتل می رسند کمتر از یک بیستم جوانان آمریکایی ، یعنی یک نفر از هر هزار نفر است و ژاپن با داشتن نیم درصد برای هر صد هزار نفر دارای جایگاه مناسب تری است اما کمترین قتل را اتریش با داشتن 3% برای هر صد هزار نفر است .
..................


ترجمه انگلیسی به فارسی سایت تحقیق

برای پیدا کردن ما فقط کافیست «سایت تحقیق» را در گوگل سرچ کنید

ترجمه فارسی به انگلیسی سایت تحقیق
با کلیک روی +۱ ما را در گوگل محبوب کنید
Tel : 09118370377
Email : tahghighnet@yahoo.com
Telegram : @tahghighnet
channel: https://t.me/tahghighchannel
Instagram : tahghighnetinsta
www.tahghigh.net
2018 - 2007