جمعه 5 خرداد 1396
بازدید امروز : 1769 نفر
موتور جستجوی سایت نیازمندیهای دانشجویی موتور جستجوی پیشرفته مقالات و تحقیقات و ...
تلگرام سایت تحقیق

موضوع : نقش تبلیغات در بازاریابی فرهنگی
تحویل در محیط : word

ابتدا هزینه سفارش را از طریق پرداخت آنلاین بانک ملت و یا پرداخت آنلاین بانک ملی و یا انتقال به شماره کارت 6037991813769019 بانک ملی به نام سید علیرضا هاشمی و یا واریز به شماره حساب 0102834007003 ملی بنام سید علیرضا هاشمی و با داشتن شماره فیش واریزی اقدام به سفارش کنید.
عنوان سفارش :
نقش تبلیغات در بازاریابی فرهنگی
تعداد صفحه :
6
قیمت :
2000 تومان
جهت سفارش اینجا کلیک کنید

تبلیغ ریشه درزندگی اجتماعی انسانها دارد عملی است که در آن فروشنده یا تولید کننده‌ای با انجام امری سعی می‌کند که خریدار بالقوه را از تولید این محصول آگاه کند.انجام این عمل با روش‌های گوناگونی انجام می‌شود.در مباحث تبلیغات نوین ، اصول و بنیان هر فعالیت و برنامه ریزی تبلیغاتی بر پایه صداقت و اعتماد سازی میباشد و یک طراح تبلیغات همواره باید به قوانین بنیادی تبلیغات ، در تمامی فعالیتهای تبلیغاتی و برنامه ریزی تبلیغات و تولید محتوا توجه داشته باشد. در مباحث تخصصی بعنوان یکی از اصول تبلیغات، ذکر میشود که : همواره تغییر نگرش در مخاطب بسیار مشکلتر از ایجاد نگرش است. موضوعی که قطعا اگر همچون سایر قوانین تبلیغات مورد توجه طراح و مجری تبلیغات قرار نگیرد ، علیرغم صرف هزینه های هنگفت، بدلیل عدم آشنایی با قواعد تبلیغات و اصول علمی آن، نتایج مثبت حاصل نمیشود.تبلیغات نقش بسیار مهمی در معرفی آثار فرهنگی شهر ها ایفا می کنند و بازاریابی فرهنگی برای پیشرفت و شناختن خود احتیاج به تبلیغات دارد.از جمله تبلیغات می توان به موارد زیر اشاره کرد:
برشور
برشور دارای اهمیتی ویژه در حیطه اطلاع رسانی فرهنگی است .تهیه و چاپ برشور باید متناسب با مخاطبان و نحوه استفاده آنان باشد . * بروشور هایی که در قطع بزرگ با کاغذ مرغوب با اطلاعات خاص و تخصصی چاپ میشوند ،مورد استفاده قرار میگیرد.* بروشورهایی که تحت عنوان دسته بندی سیاحتی چاپ میشوند .باید حاوی کلیه اطلاعات مورد نیاز گردشگران باشند . اما نکته مهم آن است که بروشور برای گردشگر انگیزه ایجاد میکند .
* تجربه نشان داده است اگر بروشور با قطع های نا مانوس ، تصاویر انتضاعی( خیالی) تجدیدی، فرمهای انتزاعی، تصاویر بیجان، چاپ شود . نتیجه مورد نظر را در جلب گردشگر برآورده نمی سازد.
* بروشور باید متناسب با نیز خاطبان تهیه شود . مثلا بروشوری که برای گردشگر داخلی چاپ میشود. الزاما شامل ذکر تمام جزییات نیست.چون ایرانیان اطلاعات کاملی از وطن خود دارند. اما بروشوهایی که برای افراد خخارجی چاپ میشوند حتما باید شامل بدیهی ترین جزییات سفر باشند . برخی از آنعا رایگان و برخی دیگر با پرداخت وجه قابل دریافت است. * ..................

با کلیک روی +۱ ما را در گوگل محبوب کنید

شماره پاسخگوی سایت : 09118370377
Email : tahghighnet@yahoo.com
www.tahghigh.net 2007 - 2017