سایت تحقیق، سایت نیازمندیهای دانشجویی
موتور جستجوی پیشرفته مقالات و تحقیقات و ...
امروز : 10 شهریور سال 1394
بازدید امروز : 425 نفر

موضوع : نقش تبلیغات در بازاریابی فرهنگی
تحویل در محیط : word  عنوان سفارش : نقش تبلیغات در بازاریابی فرهنگی
  تعداد صفحه : 6
  قیمت : 1500 تومان
جهت سفارش اینجا کلیک کنید
<-- نمایش تحقیق بعدی ..... نمایش تحقیق قبلی -->

تبلیغ ریشه درزندگی اجتماعی انسانها دارد عملی است که در آن فروشنده یا تولید کننده‌ای با انجام امری سعی می‌کند که خریدار بالقوه را از تولید این محصول آگاه کند.انجام این عمل با روش‌های گوناگونی انجام می‌شود.در مباحث تبلیغات نوین ، اصول و بنیان هر فعالیت و برنامه ریزی تبلیغاتی بر پایه صداقت و اعتماد سازی میباشد و یک طراح تبلیغات همواره باید به قوانین بنیادی تبلیغات ، در تمامی فعالیتهای تبلیغاتی و برنامه ریزی تبلیغات و تولید محتوا توجه داشته باشد. در مباحث تخصصی بعنوان یکی از اصول تبلیغات، ذکر میشود که : همواره تغییر نگرش در مخاطب بسیار مشکلتر از ایجاد نگرش است. موضوعی که قطعا اگر همچون سایر قوانین تبلیغات مورد توجه طراح و مجری تبلیغات قرار نگیرد ، علیرغم صرف هزینه های هنگفت، بدلیل عدم آشنایی با قواعد تبلیغات و اصول علمی آن، نتایج مثبت حاصل نمیشود.تبلیغات نقش بسیار مهمی در معرفی آثار فرهنگی شهر ها ایفا می کنند و بازاریابی فرهنگی برای پیشرفت و شناختن خود احتیاج به تبلیغات دارد.از جمله تبلیغات می توان به موارد زیر اشاره کرد:
برشور
برشور دارای اهمیتی ویژه در حیطه اطلاع رسانی فرهنگی است .تهیه و چاپ برشور باید متناسب با مخاطبان و نحوه استفاده آنان باشد . * بروشور هایی که در قطع بزرگ با کاغذ مرغوب با اطلاعات خاص و تخصصی چاپ میشوند ،مورد استفاده قرار میگیرد.* بروشورهایی که تحت عنوان دسته بندی سیاحتی چاپ میشوند .باید حاوی کلیه اطلاعات مورد نیاز گردشگران باشند . اما نکته مهم آن است که بروشور برای گردشگر انگیزه ایجاد میکند .
* تجربه نشان داده است اگر بروشور با قطع های نا مانوس ، تصاویر انتضاعی( خیالی) تجدیدی، فرمهای انتزاعی، تصاویر بیجان، چاپ شود . نتیجه مورد نظر را در جلب گردشگر برآورده نمی سازد.
* بروشور باید متناسب با نیز خاطبان تهیه شود . مثلا بروشوری که برای گردشگر داخلی چاپ میشود. الزاما شامل ذکر تمام جزییات نیست.چون ایرانیان اطلاعات کاملی از وطن خود دارند. اما بروشوهایی که برای افراد خخارجی چاپ میشوند حتما باید شامل بدیهی ترین جزییات سفر باشند . برخی از آنعا رایگان و برخی دیگر با پرداخت وجه قابل دریافت است. * ..................

با کلیک روی +۱ ما را در گوگل محبوب کنید

شماره پاسخگوی سایت : 09118370377 - 09111491359      Email : tahghighnet@yahoo.com
www.tahghigh.net       2007 - 2015