یکشنبه 3 تیر 1397
بازدید امروز : 5302 نفر
موتور جستجوی سایت نیازمندیهای دانشجویی موتور جستجوی پیشرفته مقالات و تحقیقات و ...
تلگرام سایت تحقیق

موضوع : لنفوما
تحویل در محیط : word

عنوان سفارش :
لنفوما
تعداد صفحه :
31
قیمت :
3000 تومان

بیشتر از 60000 آمریکایی با تعدادی از فرمهای لنفوما در سال 2004 تشخیص داده شدند و بیشتر از 20000 نفر در اثر بیماریشان مردند .
لنفوما با انواعی از فاکتورهای خطر شامل رژیم غذایی ، سابقة پزشکی ، تماس محیطی ، مواد شیمیائی و عفمونتها در ارتباط است . امروزه ، درمان قراردادی طبی باری لنفوما بر اساس ترکیبی در شیمی درمانی ، اشعه درمانی و درمان سلول بنیادی قرار داده شده است اگرچه ، اکنون درمانهای جدیدی برای لنفوما علاوه بر این درمان های قدیمی اضافه شده . استفاده از موادی که به طور اختصاصی می توانند تحویل اشعه درمانی را به سلولهای لنفوما مورد هدف قرار دهند (درمان رادیو ایمنی) یا سیتم ایمنی را برای کشتن سلولهای لنفوما فعال کنند . (درمان کموایمیون)
درمان کموایمیون : شیمی درمانی همراه با استفاده از مواد تقویت کننده ایمنی .
مکملهای غذایی با فعالیت ثبت شده بر علیه سلولهای لنفوما شامل curcumin و genistein از عصاره سویا یا ویتامینهای آ ، ث ، D (د) و ای و چای سبز ، resveratrol ، زنجبیل ، روغن ماهی و سیر هستند .
این مکملها می توانند بعنوان داروهای مکمل رسمی استفاده شوند و می توانند به دقت برای اثر بخشی شان با طیفی از تستهای خونی و روشهای تشخیصی توصیف شده در این برنامه بازنگری شوند .
لنفوما چیست ؟
دستگاه لنفاوی مرکب از ارگانهائی مثل غدد لنفاوی ، غده تیموس ، طحال و مغز استخوان است که در تولید و ذخیره سازی سلولهای خونی سفید سرکوب کننده عفونت (لنفوسیتها) مشارکت دارند ، به علاوه شبکة عروقی که این سلولهای خونی سفید را در سراسر بدن انتقال می دهند .
لنفوماهای سرطانهای سلولهای خونی سفید (لنفوسیتها) در دستگاه لنفاوی هستند .
دو نوع لنفوما وجود دارد : (هانسمان به همراه دوستان 1996 ) :
- لنفومای هوچکین ، همچنین به عنوان بیماری هوچکین شناخته شده است .
- لنفومای غیرهوچکین .
تشخیص ، مرحله بندی (لیتر و بقیه 1989) و علائم عمومی لنفوما (جوز و بقیه 2005)
لنفوم هوچکین در غدد لنفاوی شروع می شود و با سلولهای رید-اشترنبرگ که سلولهای سرطانی و بزرگی هستند که شمارشان با پیشرفت بیماری افزایش می یابد توصیف می گردد . (هاریس1999با کوپر و بقیه2002) . شواهد پیشنهاد می کند که سلولهای لنفوسیت B و سلولهای سرکوب کننده عفونت و تومور که آنتی باری (پادتن) تولید می کنند سلولهای دید-اشترنبرگ را ایجاد می کنند . (برونیر و بقیه1999 با هاریس1999 با کوپر و بقیه2002) .
اگرچه ، لنفوسیتهای T (سلولهای T) هم در موارد نادر گرفتار شده اند . (کوپر وبقیه2002) . بهر حال اگرچه ، این بیماری می تواند هر بافت لنفاوی را مبتلا سازد ، ولی لنفوم هوچکین بیشتر از همه غدد لنفاوی بالای ترقوه ، گردنی فوقانی یا میان سینه ای را درگیر کند.(جوز و بقیه2005) . پنج نوع مختلف از لنفومای هوچکین وجود دارد . ..................

تحقیقهای مشابه

ترجمه انگلیسی به فارسی سایت تحقیق

برای پیدا کردن ما فقط کافیست «سایت تحقیق» را در گوگل سرچ کنید

ترجمه فارسی به انگلیسی سایت تحقیق
با کلیک روی +۱ ما را در گوگل محبوب کنید
Tel : 09118370377
Email : tahghighnet@yahoo.com
Telegram : @tahghighnet
channel: https://t.me/tahghighchannel
Instagram : tahghighnetinsta
www.tahghigh.net
2018 - 2007