شنبه 6 بهمن 1398
بازدید امروز : 293 نفر
موتور جستجوی سایت نیازمندیهای دانشجویی موتور جستجوی پیشرفته مقالات و تحقیقات و ...
تلگرام سایت تحقیق
سفارش پیشینه پژوهش سفارش از طریق تلگرام یا واتس آپ

موضوع : گزارش آموزشي در مدرسه
تحویل در محیط : word

عنوان سفارش :
گزارش آموزشي در مدرسه
تعداد صفحه :
7
قیمت :
1000 تومان

1. نحوه شروع درس و جلب توجه دانش¬آموزان :
با خوشرويي معلم وارد كلاس مي¬شود با سلام و احوالپرسي و قرائت قرآن و پيام قرآني هفته كلاس را شروع مي¬كند و حضور و غياب را انجام مي¬دهد و پس از آن بصورت يادآوري ، درسه¬ي جلسه¬ي گذشته را از چند نفر دانش¬آموزان مي¬پرسد.
2. ارائه¬ي مطالب :
2-1) ارائه¬ي نظم و سازماندهي : خانم اسماعيلي درس علوم كتاب پنجم را به ترتيب فصل¬ها درس مي¬دهد براي ايجاد انگيزه اول اسم آن بخش از كتاب را با خطي درشت و رنگي بر روي تابلو مي¬نويسد (با سؤالات به صورت بارش مغزي به عناوين آن بخش از كتاب مي¬زسد و هر كدام از فكر كنيدها و آزمايش¬ها را با وسايلي كه از قبل با كمك دانش¬آموز تهيه كرده با همكاري دانش¬آموزان در كلاس انجام مي¬دهد و براي تحقيق كنيد به دانش¬آموزان زمان مي¬دهد تا در جلسه¬ي آينده همراه خود بياورند پس از دانش¬آموزان مي¬خواهد در دفتر ثبت مشاهدات و آزمايشات آن¬ها را ثبت كنند.
2-2) بهره¬گيري از وسايل آموزشي : خانم اسماعيلي تا اندازه¬اي از وسايل آموزشي در تدريس خود استفاده مي¬كند بعنوان مثال درس زمين ناآرام علوم را از وسايل بازيافتي كوهي به صورت نمادين ساخته و از تركيب جوش شيرين با سركه به صورت آتشفشان به دانش¬آموزان نشان مي¬دهد و از دانش¬آموزان مي¬خواهد كه به صورت گروهي اين آزمايشات را انجام دهند و نتايج بدست آمده را با گروهها مقايسه كنند و در خاتمه بهترين نتيجه¬گيري را ثبت كنند و گاهي اوقات نير براي تدريس درس تاريخ از تكنولوژي روز در امر آموزشي بهره مي¬برد.
2-3) ابتكار و نوآوري : خانم اسماعيلي مثال¬هاي خيلي خوبي درباره¬ي موضوع درسي مي¬زنند كه خيلي براي دانش¬آموزان قابل لمس است اما در مورد ابتكار و نوآوري در امر آموزشي در زماني كه من در اين كلاس حاضر بودم چندي مشاهده نكردم. ..................


ترجمه انگلیسی به فارسی سایت تحقیق

برای پیدا کردن ما فقط کافیست «سایت تحقیق» را در گوگل سرچ کنید

ترجمه فارسی به انگلیسی سایت تحقیق
رفرنس نویسی با نرم افزار endnote سایت تحقیقصحافی پایان نامه رساله مقاله کتاب سایت تحقیق
با کلیک روی +۱ ما را در گوگل محبوب کنید

Tel : 09118370377
Email : tahghighnet@yahoo.com
Telegram : @tahghighnet
channel: https://t.me/tahghighchannel
Instagram : tahghighnetinsta
www.tahghigh.net
2020 - 2007