موتور جستجوی پیشرفته مقالات و تحقیقات و ...

موضوع : گزارش آموزشي در مدرسه
تحویل در محیط : word

عنوان سفارش :
گزارش آموزشي در مدرسه
تعداد صفحه :
7
قیمت :
2000 تومان

1. نحوه شروع درس و جلب توجه دانش¬آموزان :
با خوشرويي معلم وارد كلاس مي¬شود با سلام و احوالپرسي و قرائت قرآن و پيام قرآني هفته كلاس را شروع مي¬كند و حضور و غياب را انجام مي¬دهد و پس از آن بصورت يادآوري ، درسه¬ي جلسه¬ي گذشته را از چند نفر دانش¬آموزان مي¬پرسد.
2. ارائه¬ي مطالب :
2-1) ارائه¬ي نظم و سازماندهي : خانم اسماعيلي درس علوم كتاب پنجم را به ترتيب فصل¬ها درس مي¬دهد براي ايجاد انگيزه اول اسم آن بخش از كتاب را با خطي درشت و رنگي بر روي تابلو مي¬نويسد (با سؤالات به صورت بارش مغزي به عناوين آن بخش از كتاب مي¬زسد و هر كدام از فكر كنيدها و آزمايش¬ها را با وسايلي كه از قبل با كمك دانش¬آموز تهيه كرده با همكاري دانش¬آموزان در كلاس انجام مي¬دهد و براي تحقيق كنيد به دانش¬آموزان زمان مي¬دهد تا در جلسه¬ي آينده همراه خود بياورند پس از دانش¬آموزان مي¬خواهد در دفتر ثبت مشاهدات و آزمايشات آن¬ها را ثبت كنند.
2-2) بهره¬گيري از وسايل آموزشي : خانم اسماعيلي تا اندازه¬اي از وسايل آموزشي در تدريس خود استفاده مي¬كند بعنوان مثال درس زمين ناآرام علوم را از وسايل بازيافتي كوهي به صورت نمادين ساخته و از تركيب جوش شيرين با سركه به صورت آتشفشان به دانش¬آموزان نشان مي¬دهد و از دانش¬آموزان مي¬خواهد كه به صورت گروهي اين آزمايشات را انجام دهند و نتايج بدست آمده را با گروهها مقايسه كنند و در خاتمه بهترين نتيجه¬گيري را ثبت كنند و گاهي اوقات نير براي تدريس درس تاريخ از تكنولوژي روز در امر آموزشي بهره مي¬برد.
2-3) ابتكار و نوآوري : خانم اسماعيلي مثال¬هاي خيلي خوبي درباره¬ي موضوع درسي مي¬زنند كه خيلي براي دانش¬آموزان قابل لمس است اما در مورد ابتكار و نوآوري در امر آموزشي در زماني كه من در اين كلاس حاضر بودم چندي مشاهده نكردم. ..................

 • مجری کارهای پژوهشی عمومی، علمی پژوهشی و مروری
 • کارهای آماری و تجزیه و تحلیل داده
 • تحلیل کمی و کیفی
 • انجام کلیه خدمات نگارش، ترجمه تخصصی ، ویرایش مقاله ها و پایان نامه ها
 • انجام رفرنس نویسی استاندارد با نرم افزار EndNote
 • آماده سازی پاورپوینت مربوط به ارائه در جلسات و همایشها
 • Tel : 09120906507 - 09118370377
  Email : tahghighnet@yahoo.com
  Telegram : @tahghighnet
  Instagram : tahghighnetinsta
  www.tahghigh.net
  2020 - 2007