موتور جستجوی پیشرفته مقالات و تحقیقات و ...

موضوع : كاشي و انواع آن
تحویل در محیط : word

عنوان سفارش :
كاشي و انواع آن
تعداد صفحه :
4
قیمت :
1000 تومان

كاشي ، تكه ساخته شده از مواد مقاوي مثل سراميك ، سنگ ، فلز و يا حتي شيشه است كاشي¬ها معمولاً براي پوشش سقف¬ها ، كف¬ها ، ديوارها و Showers يا ديگر چيزها مثل روميزي مورد استفاده قرار مي¬گيرند. متناوباً ، كاشي گاهي اوقات به واحدهاي مشابه ساخته شده از مواد كم¬وزن مثل سنگ مرواريد ، چوب و بافت كاني بويژه مورد استعمال براي كاربرد در ديوار يا سقف اشاره مي¬كند. با دقت كمتر ، عبارت مدرن مي¬تواند به هر نوع كاشي ساختماني يا شيء مشابه مثل سطوح صاف بلند مستطيلي شكل استفاده شده در بازيها ( بازي tile- based را ببينيد ) اشاره كند. كلمه از واژه فرانسوي tuile گرفته شده است كه در عوض از كلمه لاتيني tegula كه به معني آجر سقف تشكيل يافته از خاك رس پخته شده است مي¬باشد.
كاشي¬ها اغلب مورد استفاده قرار مي¬گيرند تا پوشش¬هاي سقف و ديوار را شكل دهند و مي¬توانند از كاشي¬هاي مربعي ساده تا موزائيك¬هاي پيچيده گسترش يابند. كاشي¬ها اغلب از سراميك با دست¬كاري تكميلي لعاب سفت ساخته شده¬اند امّا معمولاً ديگر مواد هم مثل شيشه ، سنگ مرمر ، گرانيت ، سنگ متورق و دوغاب سراميكي بهسازي شده مورد استفاده قرار مي¬گيرد كه در قالب و شابلون شكل داده مي¬شود.
كاشي¬هاي سقف:
كاشي¬هاي سقف اساساًٌ طرح¬ريزي شده¬اند تا از باران جلوگيري كنند و به طور مرسوم از مواد قابل دسترس محلي مثل خاك رس يا سنگ متورق ساخته شده¬اند. مواد مدرن مثل بتن و پلاستيك هم به كار برده مي¬شود و بعضي كاشي¬هاي رسي لعاب ضدآب دارند. ..................

 • مجری کارهای پژوهشی عمومی، علمی پژوهشی و مروری
 • کارهای آماری و تجزیه و تحلیل داده
 • تحلیل کمی و کیفی
 • انجام کلیه خدمات نگارش، ترجمه تخصصی ، ویرایش مقاله ها و پایان نامه ها
 • انجام رفرنس نویسی استاندارد با نرم افزار EndNote
 • آماده سازی پاورپوینت مربوط به ارائه در جلسات و همایشها
 • Tel : 09120906507 - 09118370377
  Email : tahghighnet@yahoo.com
  Telegram : @tahghighnet
  Instagram : tahghighnetinsta
  www.tahghigh.net
  2020 - 2007