موتور جستجوی پیشرفته مقالات و تحقیقات و ...

تحویل در محیط : word
عنوان :

پروژه پایان نامه کشت کلزا -دانه روغنی- و میزان سود دهی آن مهندسی کشاورزی پروژه

عنوان سفارش :
پروژه پایان نامه کشت کلزا -دانه روغنی- و میزان سود دهی آن مهندسی کشاورزی پروژه
تعداد صفحه :
114
قیمت :
60000 تومان

خلاصه پروژه نامه کشت کلزا دانه روغنی مهندسی کشاورزی

بخش اول
1- پیشگفتار
- دانه های روغنی پس از غلات ، دومین ذخائر غذایی جهان را تشکیل می دهند . این محصولات علاوه بر دارا بودن ذخائر غنی اسیدهای چرب ، حاوی پروتئین می باشند . استفاده از پروتئین های گیاهی به جای گوشت و نیز معرفی دانه های روغنی جدیدی چون کلزا ، کرامب هوهو بابه به بازارهای جهانی ، سبب اهمیت روز افزون این محصولات شد ه است .
در این میان کلزا به خاطر یکی از مهمترین گیاهان روغنی در سطح جهان مطرح می باشد و کشت و کار آن در کشور نیز به طور روزافزون استمرار دارد . روغن کلزا حاوی مواد زائد می باشد منتها در واریته های ابتدائی ان مقدار آن بالا بوده اما به مرور مقدار آن کاهش یافته از جمله این مواد می توان به اسید اوراسیک و مواد مانندی گلوکوز رینولات ، سیناپین اشاره کرد که در داخل روغن وکنجاله وجود دارد .
طبق گزارش های موجود مصرف سرانه روغن خوراکی کشورمان برای هر نفر حدود 16 کیلوگرم بر آورد شده و نیاز داخلی حدود یک میلیون تن می باشد که سالیانه بیش از 91% آن از خارج وارد می شود .
محصولات زراعی روغنی که تاکنون در کشور کشت می شده و دارای جایگاهی در تناوب زراعی کشورمان می باشد عبارتند از : آفتابگردان ، سویا ، کنجد و گلرنگ . وزارت کشاورزی به منظور تأمین بخشی از نیاز داخلی روغن کشور در برنامه پنج ساله سوم مانند سایر کشورهای توسعه یافته و در حال توسعه ، برنامه حمایتی از افزایش سطح زیر کشت کلزا تهیه و تدوین نماید که تا کنون توانسته سطح زیر کشت این محصول را از میزان 5000 هکتار در سال زراعی 78-77 به 18200 هکتار در سال زراعی 79-78 ، 38300 هکتار در سال زراعی 80-79 و 64000 هکتار در سال زراعی 81-80 برساند .
در حال حاضر 90% روغن خام مصرفی کشور از خارج وارد شده و سهم تولیدات داخلی تنها 10 درصد می باشد . سالیانه به طور متوسط بیش از 300 میلیون دلار مصرف واردات روغن خام می باشد .
2- عملکرد کلزا در جهان :
بر اساس آخرین اطلاعات منتشر شده از سوی سازمان خواربار و کشاورزی جهانی مقدار تولید کلزای جهان در سال 2000 برابر 39518748 تن بوده است . مقدار تولید جهانی کلزا در سال 2000 نسبت به سال قبل 9 درصد کاهش و نسبت به سال 1991 (سال پایه) 6/41 درصد افزایش نشان می دهد . از کل تولید جهانی کلزا در سال 2000 ، 1/44 درصد در آسیا ، 4/30 درصد در اروپا ، 2/20 درصد در آمریکای شمالی و مرکزی ، 6/4 درصد در اقیانوسیه ، 46% در افریقا و 22% در آمریکای جنوبی تولید شده است .
ده کشور از بین کشورهای جهان بیش از 400 هزار تن کلزا در سال 2000 تولید کرده اند که در بین آنها چین با تولید بیش از 10 میلیون تن رتبه اول را داراست . چین به تنهایی 3/27 درصد کلزای جهان را تولید می کند . پس از چین کانادا با تولید حدود 1/7 میلیون تن ، دومین کشور عمده تولید کننده ی کلزای جهان به شمار می رود و بالاخره هند با حدود 1/6 میلیون تن مقام سوم جهان را داراست .
در بین کشورهای عمده تولید کننده کلزای جهان ، میزان تولید در سال 2000 نسبت به سال گذشته در کشورهای چین وهند و آمریکا افزایش و در کشورهای کانادا ، فرانسه ، آلمان ، استرالیا ، انگلستان ، لهستان کاهش نشان می دهند و در کشور دانمارک تغییری نشان داده نشد . جمهوری اسلامی ایران با تولید 17010 تن سهمی برابر 04/0 درصد از تولید کلزای جهان را به خود اختصاص داده است . در سال 2000 بر اساس اطلاعات به دست آمده از فائو ، متوسط عملکرد کلزا در جهان 1472 کیلوگرم در هکتار بوده است .
3- عملکرد کلزا در ایران و گیلان
بررسی میزان تولید سالیانه ، در سالهای زراعی 79-73 نشان می دهد روند افزایشی تولید مناسب با گسترش سطح زیر کشت بوده ، که البته طی این دوره نوساناتی نیز در در تولید کلزا وجود داشته است.
در بین سالهای زراعی 76-77 و 78-77 تولید کلزا دچار کاهش شده و سپس روندی افزایشی یافته است . یکی از دلایل این امر تمرکز کشت کلزا در استان های مازندران و گلستان است که باعث می شود تولید کشور وابستگی زیادی به تولید استان های مذکور داشته باشد . بر اساس آمار موجود د سال زراعی 79-1378 ، بیشتین میزان تولید کلزای کشور مربوط به استان مازندران بوده (6970 تن) که حدود 41 درصد از تولید کل کشور را به خود اختصاص داده است و پایین ترین مقدار ، به میزان 3 تن و 018/0 درصد از تولید کل کشور مربوط به استان یزد است . پس از مازندران، استان گلستان با تولید 6600 تن در مقام دوم قرار دارد .
این دو استان به تنهایی حدود 80 درصد از کلزای کشور را تولید نموده و مهمترین مناطق تولید کلزا به حساب می آیند . در استان گیلان کشت کلزا به عنوان کشت دوم یا پاییزه در شالیزار معرفی گردید که در سال زراعی 75-74 تولید 3 تن در کل استان را داشته 77-76 کشت نشد و بعد از ان روند افزایشی کشت کلزا نشان داد و در سال 79-78 به 22 تن در سطح استان رسید (361 kg در هکتار) این روند همچنان ادامه داشته تا اینکه در سالهای اخیر باز روند کاهشی از خود نشان می دهد که بایستی آن را ریشه یابی کرد ولی به طور مقایسه ای با استان مازندران به دلیل شرایط جوی و ... گفته می شود که حداقل تولید در هکتار در استان مازندران 2 تن بوده ولی در گیلان 1 تن می باشد . در مزارع مشاهده ایی میزان محصول برداشتی به ازای تن در هکتار کاهش شدیدی را نشان می دهد .
در مزرعه 6/0 هکتاری میزان محصول به دست آمده 200 کیلوگرم بوده و در مزرعه 4 هکتاری میزان محصول برداشتی پس از کسر رطوبت اضافی و ضایعات 2358 محاسبه گردید . این میزان محصول از حد انتظاری خیلی پایین تر بوده و می وتان گفت یکی از عوامل کاهش میزان استقبال کشاورزان در زراعت این محصول می باشد .
تاریخچه و مبدأ
زراعت کلزا از 3000 سال قبل در هندوستان رواج داشته است و از آنجا به چین در ژاپن راه یافته است در اروپا استخراج روغن از دانه کلزا و دانة سایر گونه های متعلق به جنس در اسیکا دست کم از قرن 16 رواج داشته است این روغن ابتدا به عنوان روغن چراغ استفاده شد و سپس به عنوان روغن خوراکی مرسوم گردید . موطن کلزا به طور دقیق مشخص نیست اما به احتمال قوی خاستگاه آن ناحیه آسیا و اروپا است ، چون زیرگونه های متعلق به شلغم روغنی به صورت وحیثی از اروپای غربی تا چین پراکنده است . بنابراین می توان پذیرفت که دارای موطن یکی از ناحیه ی افغانستان ، پاکستان و دیگری در ناحیه مدیترانه باشد و همچنین ممکن است یک ناحیه فرعی آن ترکیه و ایران باشد .
از طرفی چون پراکش اولیه دوگونه تشکیل دهنده کلزا یعنی کلم و شلغم روغنی در ناحیه خاوری اروپا به هم رسیده و تداخل می یابند بعضی بر این باورند که گیاه کلزا برای اولین بار در منطقه از ترکیب دو گونه فوق بوجود آمده است . در قرن 13 کشت کلزا در اروپا وسعت یافت ولی چندان چشمگیر نبود . ولی بعد از انقلاب صنعتی و سالهای بعد از رنسانس به دلیل توسعه صنعت و ظهور دستگاهها و ماشین- های صنعتی و لزوم روغن کاری این وسایل روغن کلزا اهمیت بسزایی یافت ، کلزا در مدت اندکی توانست جایگاه مهمی در بین دانه های روغنی یابد ، اولین خصوصیتی که در کلزا وجود داشته امکان کشت این گیاه در مناطقی بود که دانه روغنی چون سویا و پنبه و ... به علت نیاز حرارتی کشت نمی شود .
خصوصیت دوم کلزا امکان کشت پاییزه آن بود و خصوصیت سوم آن امکان ادامه حیات در شرایط رطوبتی بالا بود . در آسیا به ویژه در کشورهای پاکستان ، هندوستان و چین زراعت کلزا ، در دو راهنمای مختلف تاریخی مصارف سنتی خود را که بیشتر جنبه خوراکی داشت ، حفظ کرد و متناسب با رشد جمعیت و بالا رفتن کشورهای هندوستان ، پاکستان زیر کشت این گیاه قرار داشته است . پس از جنگ جهانی دوم در پی افزایش مصرف روغن های نباتی و اهمیت یافتن کنجاله دانه های روغنی در تغذیه دام و طیور و توسعه دامداری ها و مرغداری های صنعتی ، تکاپو برای دستیابی به منابع تازه تولید روغن نباتی خوراکی و پروتئین گیاهی در جهان افزایش یافت و کشت این گیاه بعداً توسعه سریع آن را با مشکل رو به رو ساخت ، ولی در سالهای بعد با تهیه گونه های تازه ای از این گیاه که مقدار اسید اولئیک کمتری داشت بر سرعت توسعه کشت آن افزوده . یکی از دلایل توجه کشورهای اروپای شمالی و کانادا به کشت کلزا به عنوان یکی از دانه های روغنی خوراکی سازگاری بیشتر شرایط آب و هوایی کشورهای یار شده برای کشت این محصول نسبت به سایر دانه های روغنی بوده است . در حال حاضر کلزا در 53 کشور جهان در سطح 22 میلیون هکتار کشت می شود و مهمترین تولید کنندگان به ترتیب عبارتند از چین ، کانادا و هندوستان .
کلزا پس از سویا و نخل روغنی مقام سوم را در تأمین روغن نباتی دارد و به طوریکه حدود 7/14 درصد کل تولید روغن نباتی را در جهان به خود اختصاص داده است . 2-4- گیاهشناسی
کلزا با نام علمی Brassica napusl و از تیره شب بو یا چلیپائبان یک گونه آمفی دیپلوئید حاصل از تلاقی فرم هایی از گونه کلم با شلغم در طبیعت می باشد . گیاهی است علفی با دوره رشد یکساله که به دو تیپ بهاره و پاییزه تقسیم می شود . علاوه بر گونه B.napus (کلزا به معنی اخص) . دانه گونه های شلغم روغنی B.campestris ،خردل هندی B.juncea ، خردل سیاه B.nigra و خردل حبشی B.urinata نیز در بازارهای جهانی تحت نام کلزا شناخته می شود .
ارقام بهاره کم محصول و کم ارتفاع ، ارقام پاییزه پر محصول ، با ارتفاع زیاد و مقاوم تر نسبت به ارقام بهاره می باشند . انواع پاییزه نیاز به یک دوره سرما دارند تا بتوانند بدون تأخیر گلدهی نمایند .
تحقیقهای مشابه
پروژه پایان نامه کشت کلزا -دانه روغنی- و میزان سود دهی آن مهندسی کشاورزی پروژه
114 صفحه - 60000 تومان
تاثیر تبلیغات بر میزان فروش شرکت پارس خزر پروژه مدیریت صنعتی و بازرگانی
73 صفحه - 36000 تومان
بررسی رابطه بین سبک های هویت یابی و میزان بروز رفتارپرخاشگرانه در بین دانشجویان پروژه همراه با کار آماری
47 صفحه - 36000 تومان
بررسی میزان رفاه مالیات دهندگان در ایران پروژه مالی
51 صفحه - 21000 تومان
پرسشنامه قابلیت ها و تعهدات ارباب رجوع نسبت به مشارکت در پروژه ها (Judith Hale) (جودید هاله)
3 صفحه - 4500 تومان
پروژه حسابداری تراز آزمایشی و سود و زبان بصورت اکسل excell
2 صفحه - 15000 تومان
بررسی ساختار مالکیت شرکت و سود شرکتهای پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار پروژه مالی
64 صفحه - 36000 تومان
مدیریت پروژه - فرآیند برنامه ریزی محدوده پروژه و ورودی های آن
6 صفحه - 3000 تومان
ارزیابی نیازهای پروژه ساخت در uk
7 صفحه - 4500 تومان
گزارش عملکرد کار آموزی- پروژه وکالت- حقوقی و دادگاهی
386 صفحه - 150000 تومان
ماشین آلات ساختمانی و راه سازی - پروژه رشته معماری
43 صفحه - 18000 تومان
mmb پروژه رشته کامپیوتر سی دی اتوران آموزش فتوشاپ همراه با سورس کامل و مستند تهیه شده با
15 صفحه - 30000 تومان
پروژه رشته کامپیوتر سی دی اتوران آموزش فلش همراه با سورس کامل و مستند تهیه شده با mmb
15 صفحه - 45000 تومان
vb access پروژه رشته کامپیوتر مدیریت فروشگاه و خرید و فروش کالا تهیه شده با ویژوال بیسیک و اکسس
28 صفحه - 45000 تومان
پروژه رشته زبان the effect of reading comprehension and vocabulary on Iranian intermediate student
25 صفحه - 30000 تومان
پروژه رشته کامپیوتر نرم افزار مدیریت آموزشگاه به همراه مستند با زبان ویژوال بیسیک و بانک اکسس vb access
19 صفحه - 45000 تومان
پروژه کارشناسی کامپیوتر اطمینان مصرف کننده در شرکت b2cآنلاین تایلند
73 صفحه - 54000 تومان
پروژه حسابداری- پروژه مالی با عنوان بانکداری اسلامی
62 صفحه - 27000 تومان
vb access with document پروژه رشته کامپیوتر نرم افزار مدیریت داروخانه بزبان ویژوال بیسیک و بانک اکسس همراه با مستندvb access with document
14 صفحه - 54000 تومان
vb access with document پروژه رشته کامپیوتر نرم افزار مدیریت داروخانه بزبان ویژوال بیسیک و بانک اس کیو ال vb sql
14 صفحه - 54000 تومان
vb access with document پروژه رشته کامپیوتر نرم افزار مدیریت فروشگاه بزبان ویژوال بیسیک و بانک اکسس همراه با مستندvb access with document
35 صفحه - 84000 تومان
سیستم مدیریت تغییر پروژه
10 صفحه - 4500 تومان
مدیریت برنامه ریزی و کنترل پروژه
28 صفحه - 9000 تومان
پروژه اثر بخشی پروژه های IT در صنعت
53 صفحه - 24000 تومان
اثر بخشی پروژه های IT در صنعت
47 صفحه - 15000 تومان
کارآفرینی و پروژه مربوط به تولید چرم در کارگاه فایل بصورت پاورپوینت
33 صفحه - 24000 تومان
پروژه مدلسازی سیستم مدیریت رستوران uml
15 صفحه - 24000 تومان
پروژه بررسی داده کاوی data mining
52 صفحه - 21000 تومان
crm پروژه تاثیر ابعاد مدیریت ارتباط با مشتری بر رضایت مشتریان بانک بر اساس روش تحقیق
76 صفحه - 45000 تومان
بصورت پاورپوینت crm پروژه تاثیر مدیریت ارتباط با مشتری بر رضایت مشتریان بانک
100 صفحه - 54000 تومان
vb.net document پروژه رشته نرم افزار نرم افزار کتابخانه تهیه شده با ویژوال بیسیک دات نت و بانک اطلاعاتی اکسس ب همراه مستند
65 صفحه - 54000 تومان
پکیج تور زمین و هوایی شهر زنجان - پروژه رشته جهانگردی فایل بصورت پاورپوینت
189 صفحه - 66000 تومان
پکیج زمینی رشته جهانگردی و هتلداری - شهر تبریز - پروژه رشته جهانگردی
75 صفحه - 45000 تومان
در افزایش بهرهوری iso پروژه مدیریت صنعتی مطالعه اثرگذاری پیاده سازی سیستم مدیریت کیفیت
113 صفحه - 54000 تومان
پروژه رشته علوم تربیتی بررسی رابطه بین بررسی نگرش دانش آموزان دبیرستانی نسبت به حجاب پوشش اسلامی
100 صفحه - 75000 تومان
پروژه ماشین متحرک تهیه شده با فلشflash
30 صفحه - 21000 تومان
پروژه رشته کامپیوتر بررسی شبکه مشبکmesh network
62 صفحه - 30000 تومان
ارزيابي تطبيقي پروژه هاي مديريت استراتژيك در سازمانهاي ايراني
18 صفحه - 9000 تومان
مقدمه ای بر مدیریت پروژه فایل بصورت پاورپوینت
23 صفحه - 12000 تومان
ترجمه مقاله و تحقیق - چارچوبی در پیاده سازی رسمی مرحله شناخت شغلی پروژه های داده کاری 32
43 صفحه - 33000 تومان
lifo و fifo پروژه مالی مقایسه روش های ارزیابی موجودی کالا و مواد کارخانه پارس خزر بر اساس روش های
80 صفحه - 45000 تومان
ترجمه مقاله و تحقیق - استفاده از ارزش به دست آمده از تجزیه و تحلیل (EVA) در هزینه مدیریت پروژه ساخت
11 صفحه - 33000 تومان
modem پروژه رشته کامپیوتر مطالعه و بررسی مودم
163 صفحه - 54000 تومان
برج میلاد - یکی از پروژه های عمرانی بعد از انقلاب
5 صفحه - 4500 تومان
ترجمه مقاله و تحقیق - اقدامات اجتماعی و مدیریت دانش در محیط های پروژه 22
10 صفحه - 30000 تومان
ترجمه مقاله و تحقیق - استفاده از ارزش به دست آمده از تجزیه و تحلیل (EVA) در هزینه مدیریت پروژه ساخت 16
11 صفحه - 33000 تومان
پروژه رشته ریاضی بازی هگز به همراه مقالات اصلی و ترجمه شده hex
90 صفحه - 90000 تومان
ترجمه مقاله و تحقیق - اقدامات اجتماعی و مدیریت دانش در محیط¬های پروژه 22
10 صفحه - 30000 تومان
ترجمه مقاله و تحقیق - تغییر استراتژى تحویل پروژه - یک چارچوب اجرایی 28
21 صفحه - 63000 تومان
pdf پروژه راهسازی فایل بصورت
60 صفحه - 15000 تومان
کنترل های داخلی سیستم های حسابداری - پروژه مالی
58 صفحه - 30000 تومان
کار آماری بررسی عوامل موثر بر جلب مشارکت مردمی در ایجاد بهره برداری و حفظ پروژه های عمرانی و شبکه آبیاری
18 صفحه - 105000 تومان
کنترل های داخلی سیستم های حسابداری - پروژه مالی
58 صفحه - 36000 تومان
کاراموزی در شهرداری پروژه پایان کار نقشه برداری و خط پروژه
20 صفحه - 18000 تومان
بررسی مقایسه ای عزت نفس بین کودکان پسر پرورشگاه و سایر کودکان پروژه رواشناسی علوم اجتماعی و تربیتی با کار آماری و پرسشنامه
59 صفحه - 54000 تومان
پروتکل‌های امنیتی شبکه ها پروژه کامپیوتر
61 صفحه - 36000 تومان
بررسی تخلیه جزئی در عایقهای جامد وآشکار سازی آنها پروژه رشته برق الکترونیک
83 صفحه - 42000 تومان
بررسی نقش بقعه امام زاده صالح (ع) کفته رود رشت در توسعه گردشگری و جذب توریسم در شهرستان رشت پروژه رشته جهانگردی و توریسم
57 صفحه - 45000 تومان
بررسی راههای نفوذ ویروس به رایانه و راههای مقابله با آن پروژه رشته کامپیوتر
59 صفحه - 30000 تومان
تأثیر واردات برنج خارجی بر بازار برنج داخلی پروژه کشاورزی
126 صفحه - 42000 تومان
بررسی عوامل موثر در رضایت شغلی کارکنان شرکت پارس شهاب رشت همراه با جامعه آماری و پرسشنامه پروژه مدیریت بازرگانی و صنعتی
86 صفحه - 45000 تومان
پیاده سازی استاندارد ایزو و ارتباط با کیفیت کالا پروژه مدیریت بازرگانی و صنعتی
124 صفحه - 45000 تومان
رگرسیون لجستیک حداقل مربعات آن پروژه ریاضی
42 صفحه - 24000 تومان
رابطه عزت نفس بر پیشرفت تحصیلی بچه های(دانش آموزان) پروژه روانشناسی علوم تربیتی
66 صفحه - 36000 تومان
مفروضات و اصول حسابداری پروژه مالی
51 صفحه - 21000 تومان
بررسي تأثير اختلاف زناشويي بر سبك دلبستگي و قضاوت اخلاقي در دانش آموزان پروژه روانشناسی علوم اجتماعی و تربیتی
106 صفحه - 45000 تومان
تاثیر نرخ نرخ ارز بر بودجه پروژه حسابداری
59 صفحه - 36000 تومان
سیستم های مدیریت محتوا پروژه فناوری اطلاعات
119 صفحه - 45000 تومان
طراحی یک سیستم ساده حسابداری مالی پروژه حسابداری
32 صفحه - 15000 تومان
علل اجتماعی تبعیض علیه زنان پروژه علوم اجتماعی و روانشناسی همراه با کار آماری و پرسشنامه
131 صفحه - 45000 تومان
بررسي تأثير حسابداري عمليات بانكي پروژه مالی
62 صفحه - 30000 تومان
پاورپوینت use case پروژه مكانيزه سازي سيستم داروخانه مشخص شدن اشیا و کارکرد همراه با نمودارهای
45 صفحه - 18000 تومان
پوستر در عکاسی پروژه هنر گرافیک عکاسی
119 صفحه - 45000 تومان
بررسی استخرهای پرورشی ماهیان گرمابی پروژه شیلات و آبزیان
76 صفحه - 36000 تومان
پروژه شرکت آب بند بابل پروژه درس کنترل کیفیت آماری
30 صفحه - 21000 تومان
بررسی وضعیت پروژه های عمرانی استان گیلان( از لحاظ زمان اجرا) در 5 سال گذشته
49 صفحه - 24000 تومان
mri پروژه ام ار ای بررسی سیستم و آشنایی با
81 صفحه - 42000 تومان
بررسي علل و عوامل مؤثر در بروز اعتياد در بين جوانان پروژه علوم اجتماعی همراه با جامعه آماری و پرسشنامه
115 صفحه - 54000 تومان
تشخيص هويت بر مبناي تحليل تصاويرعنبيه چشم پروژه کامپیوتر
85 صفحه - 36000 تومان
نظام حقوقی حاکم بر کشتیرانی در دریاها پروژه رشته حقوق
63 صفحه - 27000 تومان
نگاهی اجمالی به نقش زن در دفاع مقدس پروژه رشته حقوق
73 صفحه - 30000 تومان
نیاز زنان بزه دیده در جامعه پروژه رشته حقوق
59 صفحه - 24000 تومان
الکتروتکنیک gps پروژه سیستم موقعیت یابی جی پی اس
89 صفحه - 27000 تومان
هاست - ورد پرس - موشن گرافیک پروژه کامپیوتر
146 صفحه - 51000 تومان
تحلیل سایت چند پروژه مسکونی معماری پاورپوینت
54 صفحه - 21000 تومان
امکان سنجی انتشار گزارش اجتماعی حسابداری پروژه مالی حسابداری
81 صفحه - 21000 تومان
بررسی حقوق و دستمزد در شرکت آب و منطقه ای رشت پروژه مالی
73 صفحه - 21000 تومان
بررسی رابطه بین شاخص های ریسک و مطالبات معوقه بانک مسکن مدیریت استان پروژه مالی
56 صفحه - 21000 تومان
بررسی رابطه ویژگیهای شرکت و سودآوری شرکت در شرکتهای پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار پروژه مالی
89 صفحه - 36000 تومان
بررسی سواحل حاجی بکنده در جذب توریست پروژه رشته گردشگری و توریسم
68 صفحه - 30000 تومان
بررسی عوامل اجتماعی مؤثر بر دینداری پروژه همراه با جامعه آماری و پرسشنامه
71 صفحه - 36000 تومان
بررسی نقش سیاستهای مالیاتی در کاهش نقش تورم توسط دولت پروژه مالی
38 صفحه - 15000 تومان
قراردادهای پیمانکاری پروژه مالی
50 صفحه - 18000 تومان
هاب و انواع هاب پروژه کامپیوتر شبکه
76 صفحه - 24000 تومان
بررسي علل و عوامل مؤثر در بروز اعتياد در بين جوانان شهرستان رشت پروژه همراه با جامعه آماری و پرسشنامه و تجزیه تحلیل
39 صفحه - 18000 تومان
تکنولوژی های نوین در کاهش آلاینده های خودرو پروژه مکانیک خودرو
149 صفحه - 36000 تومان
lifo و fifo پروژه مالی مقایسه روش های ارزیابی موجودی کالا و مواد کارخانه پارس خزر بر اساس روش های
50 صفحه - 30000 تومان
بررسی تاثیر سرمایه اجتماعی موجود در خانواده ها بر پیشرفت تحصیلی پروژه همراه با جامعه آماری و پرسشنامه
81 صفحه - 45000 تومان
برون سپاری پروژه های فناوری اطلاعات پاورپوینت
29 صفحه - 9000 تومان
برون سپاری پروژه های فناوری اطلاعات
29 صفحه - 9000 تومان
کنوانسیون رفع انواع تبعیض علیه زنان در مقایسه با حقوق زن در اسلام پروژه حقوق
54 صفحه - 30000 تومان
آلودگی هوا ناشی از نیروگاه برق بندرعباس پروژه بر اساس روش تحقیق
39 صفحه - 15000 تومان
بازاریابی فرهنگی(سینما) پروژه روش تحقیق
16 صفحه - 7500 تومان
بازاریابی فرهنگی(کتاب) پروژه روش تحقیق
28 صفحه - 9000 تومان
بررسی علل و عوامل مؤثر در بروز اعتیاد در بین جوانان شهرستان رشت پروژه همراه با پرسشنامه و تجزیه تحلیل
122 صفحه - 54000 تومان
روسپی گری پروژه بررسی روسپیگری
63 صفحه - 30000 تومان
شبکه های موبایل در سیستم های بیسیم - نسل سوم موبایل – پهنای باند – امنیت در شبکه های موبایل پروژه کامپیوتر
85 صفحه - 36000 تومان
پروژه رشته حسابداری پروژه مالی تاثیر نرخ ارز بر تورم
79 صفحه - 45000 تومان
اصول و مفروضات حسابداری پروژه مالی حسابداری
76 صفحه - 36000 تومان
حقوق دریاها در کنوانسیون ها - ایران و کنوانسیون1982 حقوق دریاها روش تحقیق و پروژه حقوق
102 صفحه - 45000 تومان
رابطه بین باورهای ارتباطی باکارکرد خانواده و رضایت زناشویی همراه با پرسشنامه و تجزیه تحلیل آماری پروژه علوم اجتماعی و روانشناسی و علوم تربیتی
160 صفحه - 60000 تومان
رابطه بین باورهای ارتباطی باکارکرد خانواده و رضایت زناشویی همراه با پرسشنامه و تجزیه تحلیل آماری پروژه علوم اجتماعی و روانشناسی و علوم تربیتی
167 صفحه - 75000 تومان
کارشناسی علوم اجتماعی نگاه جامعه شناسی به بحران هویت جوانان پروژه
150 صفحه - 36000 تومان
هزینه یابی بر مبنای فعالیت پروژه حسابداری
77 صفحه - 45000 تومان
حسابداری فروش املاک و مستغلات - پروژه مالی
33 صفحه - 12000 تومان
حسابداری منابع انسانی و انواع کاربردهایش - پروژه مالی
33 صفحه - 12000 تومان
تاثیر نرخ ارز بر تورم پروژه مالی رشته حسابداری
75 صفحه - 45000 تومان
پرسشنامه کنترل فرآیند آماری برای انتخاب پروژه های آزمایشی
1 صفحه - 4500 تومان
پرسشنامه نگرش ها درباره پروژه (Enrique Minarro- Viseras, Tim B aines and Mike Sweeney) (اینریکیو و ویسراس و تایم و مایک)
3 صفحه - 4500 تومان
پرسشنامه ابزارهای مدیریت پروژه (Enrique Minarro- Viseras, Tim B aines and Mike Sweeney) (اینریکیو و ویسراس و تایم و مایک)
2 صفحه - 4500 تومان
پرسشنامه مدیریت پروژه، توسعه برنامه پروژه (Robert K.Wysocki) (روبرت و ویسوکی)
2 صفحه - 4500 تومان
پرسشنامه مدیریت پروژه، اجرای برنامه پروژه (Robert K.Wysocki) (روبرت و ویسوکی)
1 صفحه - 4500 تومان
پرسشنامه مدیریت پروژه، معرفی و آغاز فرآیند مدیریت حیطه (قلمرو) پروژه (Robert K.Wysocki) (روبرت و ویسوکی)
1 صفحه - 4500 تومان
پرسشنامه مدیریت پروژه، تعریف حیطه و قلمرو پروژه (Robert K.Wysocki) (روبرت و ویسوکی)
1 صفحه - 4500 تومان
پرسشنامه مدیریت پروژه، بررسی و تایید حیطه و قلمرو پروژه (Robert K.Wysocki) (روبرت و ویسوکی)
1 صفحه - 4500 تومان
پرسشنامه فرآیند مدیریت زمان پروژه، تعریف فعالیت های پروژه (Robert K.Wysocki) (روبرت و ویسوکی)
2 صفحه - 4500 تومان
پرسشنامه فرآیند مدیریت زمان پروژه، توالی فعالیت های پروژه (Robert K.Wysocki) (روبرت و ویسوکی)
1 صفحه - 4500 تومان
ترجمه مقاله و تحقیق - تاثیر میزان کاهش PH شکمبه ای بر تخمیر شکمبه ای در یک سیستم کشت پیوسته و با جریان دو طرفه
8 صفحه - 24000 تومان
الگوی مناسب مصرف آب در کشاورزی - الگوی مناسب کشت ومصرف آب درکشاورزی برای مناطق با اقلیم خشک ونیمه خشک
15 صفحه - 4500 تومان
 • مجری کارهای پژوهشی عمومی، علمی پژوهشی و مروری
 • کارهای آماری و تجزیه و تحلیل داده
 • تحلیل کمی و کیفی
 • انجام کلیه خدمات نگارش، ترجمه تخصصی ، ویرایش مقاله ها و پایان نامه ها
 • انجام رفرنس نویسی استاندارد با نرم افزار EndNote
 • آماده سازی پاورپوینت مربوط به ارائه در جلسات و همایشها
 • Tel : 09120906507 - 09118370377
  Email : tahghighnet@yahoo.com
  Telegram : @tahghighnet
  Instagram : tahghighnetinsta
  www.tahghigh.net
  2022 - 2007