دوشنبه 2 بهمن 1397
بازدید امروز : 4900 نفر

موضوع : مشاوره و هدف از مشاوره
تحویل در محیط : word

عنوان سفارش :
مشاوره و هدف از مشاوره
تعداد صفحه :
5
قیمت :
1000 تومان

مشاوره یک رابطه صمیمی ،خودمانی و توام با رازداری کامل همراه با پذیرش بدون قید و شرط فرد مراجعه کننده توسط یک مشاور که به او کمک می کند تواناییها ،استعدادها و جنبه های مثبت وجودی خود را بشناسد و روش بهره برداری درست از آنها را بیاموزد.
مشاوره جریانی است که در آن یک فرد متخصص و صاحب نظر به فرد کمک می کند راه ، روش ، طرز تفکر و شیوه ادراکی تازه ای را در زندگی خود انتخاب کند تا از مسیر گرفتار شدن در حالات ناخوشایند عاطفی ، اجتماعی و ارتباطی پیشگیری نموده و مسیر سازنده ای را در زندگی خود در پیش گیرد .
بنابر این زمانی نیازمند مراجعه به مشاور هستیم که بخواهیم خلق وخوی بهتر از اکنون داشته باشیم .
- زمانیکه درس می خوانیم و یاد نمی گیریم و می خواهیم بهتر یاد بگیریم- زمانیکه بخواهیم از قدرت تمرکز فکر بیشتری برخوردار شویم . و در مطالعه موفقیت بیشتری کسب کنیم .
در خانواده خود رفتار مناسبتری داشته باشیم برمشکلات خانوادگی غلبه کنیم .
- زمانیکه می خواهیم شادتر باشیم ، از اضطراب و نگرانی بی مورد به دور باشیم احساس تنهایی، دوری وبی گانگی را از خود دور کنیم ، خود را بشناسیم و آنچنانکه که هستیم خود رابپذیریم ..
- زمانیکه می خواهیم با اطرافیان خود ارتباط صمیمی و دوستانه برقرار نماییم . - زمانیکه بخواهیم در تصمیم گیری از مهارت و توانایی بیشتر برخوردار باشیم .
زمانیکه بخواهیم برخی عادات و رفتاربهتری کسب کنیم.- زمانیکه بی دلیل آزرده خاطر هستیم و زود عصبانی ، پرخا شگر و....می شویم و می خواهیم بر آنها غلبه کنیم. ..................


ترجمه انگلیسی به فارسی سایت تحقیق

برای پیدا کردن ما فقط کافیست «سایت تحقیق» را در گوگل سرچ کنید

ترجمه فارسی به انگلیسی سایت تحقیق
صحافی پایان نامه رساله مقاله کتاب سایت تحقیق
با کلیک روی +۱ ما را در گوگل محبوب کنید

Tel : 09118370377
Email : tahghighnet@yahoo.com
Telegram : @tahghighnet
channel: https://t.me/tahghighchannel
Instagram : tahghighnetinsta
www.tahghigh.net
2019 - 2007