سه شنبه 31 اردیبهشت 1398
بازدید امروز : 4828 نفر

موضوع : کلاس های آموزشی عملی در مدارس فنی حرفه ای
تحویل در محیط : word

عنوان سفارش :
کلاس های آموزشی عملی در مدارس فنی حرفه ای
تعداد صفحه :
8
قیمت :
1500 تومان

بسم الله الرحمن الرحیم
کلاس های آموزشی عملی در مدارس فنی حرفه ای
بیش از 5/2 میلیون نفر وارد مدارس فنی و حرفه ای در آلمان می شوند که اکثر آنها برای یادگیری مقدماتی برای کار در کارخانه ها و تجارب و کسب مهارت در فنون و پیشه ها وارد مدارس می شوند.با توجه به واحدهایی که در رابطه با نیروی انسانی در تجارت ارائه می شوند دیده می شود که از نیروی انسانی به عنوان مهندس مکانیک و الکترونیک یا نقاش و پزشک استفاده می شود که بسیار رایج هستند.
قسمتعمده ی کلاس های نظری این پیشه ها در کلاس های معمولی تشکیل می شود که در صفحه ی قبل توضیح داده شده.کلاس هایی که آموزش عملی در آنها ارائه می شود.برای مثال دستگاهها در ساختمانهای آموزش صنعتی با راهکارهای قابل اجرا با فرض قبلی آموزش داده می شوند.
صرف نظر از طبیعت فعالیتها بجا آورده شد.عدم خیره کنندگی چشم توسط نور با بازتاب از وسایل و ابزاری که در کلاس وجود دارد حتماَ باید تضمین شود.رنگها نیز باید به درستی قابل تشخیص باشند.بنابراین لامپ ها باید از نوع خوب و ارائه رنگ بسیار خوب باشند.هماهنگی و تناسب نور و توزیع نور مناسب با طراحی متعادل و تابش نور کاملاَ عمودی استفاده از ابزار وسایل را آسان می نماید.در کارگاه هایی که وسایل خطرناک شبیه چاقو در کار با چوب یا قصابی ها استفاده می شود باید از سایه ی کامل پرهیز شود چون بسیار مهم و خطیر است.
دستگاههایی بسیار سریع خطر بیشتری می آفرینند.لامپ های دستگاههای اپراتور تخلیه می توانند مانند خود دستگاهی که با سرعت حرکت می کنند چراغ بزنند و سوسو کنند مثل چرخ های نخ ریسی یا سوزن های چرخ خیاطی. نزدیک چنین دستگاههایی می بایست نور افکن باشد و هرگونه لامپ تخلیه چشمک زن می بایست ثابت شود.برای شدت تابش در مکانهای کوچک تر از نورافکن های LED می توان استفاده .در مکانهایی که فعالیت در کار با چوب یا فلز و مواد معدنی درگیر می شود گرد و غبار به جا مانده در تابش نور دیده می شود البته درجاهایی که خروجی نور کم است.بنابراین در مکانهایی که تولید گردو بار می شود گردگیری بایست نصب شود.در کارگاههای وسیع تری که گردوغبار عمده و زیاد در حد بیشتر تولید می شود می بایست علاوه بر نورافکن و گردگیر وسایل ضد آتش سوزی و احتراق نصب نمود.منبع این نورافکن ها به گونه ای طراحی شده که گردوغبار به جامانده را کاهش می دهد و دمای سطح نورافکن خطر آتش را کاهش می دهد. در اکثر کلاس ها حداقل 500 نورافکن توصیه می شود.هرچند که این تعداد برای فعالیت های بصری کافی نمی باشند. در مکانهایی که کارهای جانبی الکترونیکی انجام می شود مثلاَ در اتاق های نقاشی یا ساخت رنگ حداقل 1000 نور افکن توصیه می شود.در اطراف بردما و جداول می بایست نورافکن نصب شود تا از هرنقطه ای از اطاق بدون هراس از تار دیدن تابلو دیده شود.
سالن اجتماعات و تالار سخترانی
برای دانش آموزان و معلمان سالن اجتماعات مکان مهمی برای ارتباط و تبادل اطلاعات می باشد.این مکانی است که خود مدرسه آن را ترتیب می بیند.بنابراین آنچه اینجا لازم است نور کافی می باشد برای دیدن کامل و احساس سلامت و تندرستی کردن از اینکه خوب می بینیم. وسایل برق انداخته برای سخنرانی و معرفی و نشان دادن و اعتبار و نورافکن های مفید و کافی برای نور جو سالن.
سالن اجتماعات برای فعالیت های بسیاری مورد استفاده قرار می گیرد. در طول روز محلی است برای تمرین و در عصرها مکانی است برای کل مدرسه که گرد هم می آیند و جشن بگیرند یا به مباحثه بپردازند یا کنسرتی را ببینند و یا یک اجرای تئاتر.و هر کدام ازاین فعالیت ها نور مختص خود را می طلبد تا دیدصحیح از شرایط و جو ارائه دهد.بنابراین سیستم نورپردازی بسیار در سالن اجتماعات مفید و مورد استفاده است.با زدن یک دکمه می بایست نور متناسب با هر برنامه ی ارائه شود.قسمت های ورودی مح صندلی ها سن اجرا و همه و همه باید با مقدار مناسب نور روشن شود.گونه ی متفاوتی از نورپردازی را خواهیم داشت.از اتفاق های اصی این است که بلیط ها فروخته شده و کف ها دم در آویزان شده و نوشیدنی ها در محل ورودی سرو شده است.در این مرحله نورپردازی گرم احساس سلامت و تندرستی و اطمینان از اینکه کلیه وظایف اعم از بلیط ها و کت ها و نوشیدنی ها به درستی انجام یافته حاصل می شود.در طول اجرا نور دم در ورودی می بایست تاریک شود.چراغ هایی که آویز هستند و هالوژن هایی که در دیوارهای انتهایی نصب شده اند بسیار مناسب هستند و گزینه های خوبی می باشند.محل صندلی ها باید تا ز مان شروع اجرا روشن باشد تا افراد محل نشستن خود را پیدا کنند.عدم خیرکنندگی از سوی سن اجرا می بایستی که تضمین شود. برای اتاق های عمومی نورافکن های هواکش دار و چراغ های آویز با قدرت بالا ترجیح داده می شود.نورافکن هایی که روی سطح رویی دیوارها نصب شده است این امکان را به حضار می دهد که یک درک کلی از ابعاد مکان بدون بی توجهی به سن اجرا داشته باشند.
قسمت جلویی محل معرفی را شامل می شود.با توجه به آنچه که تقاضا می شود و لازم است می توان از سیستم های تنظیم نور بسیار پیچیده با شمار بسیاری کنترل و دکمه استفاده کرد که هرکدام از دکمه شامل نور زوایا یا زنگ نور با... باشد.ولی حتی زمانی که از یک سیستم نورپردازی ساده استفاده می شود باید دقت کرد که نور عمودی مناسب باشد و نور و بازتاب خیره کننده در سن وجود نداشته باشد تا هم افرادی که روی سن هستند دیده شوند و هم آنها تماشاچیان را ببینند. در کنسرت ها صفحه ی نت باید واضح و خوانا باشد تا نت ها از هم قابل تشخیص باشند نورافکن هایی که قابلیت تیره و روشن شدن نور را داشته باشند تنظیم را آسان نموده و توزیع نور را در جو سالن ساده می نماید.
راه پله ها می بایست به اندازه کافی روشن باشند.نوارهای نور LED روی زمین یا نورافکن های گوشه ی زمین به خوبی علام روشن درب خروجی عمل می کنند.تالارهای سخنرانی مانند سایر کلاس ها مستلزم این است که محل معرفی و ارائه روشن باشد اما نه گونه ای که چشم را خیره کننده چراغ های آویز یا وال واشرها ( گونه ای از نورپردازی که نور عمودی متناسبی را ارائه می دهد) راه حل مناسبی هستند.
برای سخنرانی ها سیستم نورپردازی بهتر است که نزدیک تریبون باشد که مدیریت نورپردازی را قادر به تاریک و روشن کردن و فعال و غیر فعال کردن سیستم ها و چراغ ها می کند و کار را برای او آسان می کند.تخته سیاه و محل معرفی را ارائه می بایست بنسبت به سایر مکانها روشن تر باشند.نورهای افقی و عمودی محل ارائه می بایست 5/1 برابر سایر محل ها باشد.
نور افکن ها
از انواع مختلف نورافکن و نورپردازی در مدارس و مؤسسات آموزشی استفاده می شود که مهم ترین فاکتورها در همه ی آنها نوع معماری و نوع استفاده از مکان و سایز مکان می باشد.طراحی نور باید بر اساس نظریه ی مشتری و معمار و طراح انجام شود.در ادامه مشخصات تکنیکی کار به طور خلاصه بیان شده نور افکن ها و رابطه ی آنها با سیستم نورپردازی بسیار حائز اهمیت هستند.
ویژگی های نور
شیوه ای که نور تولید و ارسال شود مرتبط و اشاره گر به نوع توزیع آن است.اینها فاصله ی توزیع و تابش را توصیف می کنند که بسیار برای برآورد بازتاب مناسب است.برای نور اتاق ها نورهای مستقیم و غیر مستقیم گزینه های مناسبی هستند.

تحقیقهای مشابه
کلاس های آموزشی عملی در مدارس فنی حرفه ای
8 صفحه - 1500 تومان
کلاس های آموزشی عملی در مدارس فنی حرفه ای
8 صفحه - 1500 تومان
کلاس های آموزشی عملی در مدارس فنی حرفه ای
8 صفحه - 1500 تومان
کارآموزی رشته حسابداری در اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان گیلان
47 صفحه - 8000 تومان
تاثیرات فرهنگی سازمان فنی و حرفه ای کشور بر روی مخاطبان
21 صفحه - 3000 تومان
ترجمه مقاله و تحقیق - آموزش فنی و حرفه ای در ترکیه 14
8 صفحه - 8000 تومان
کارآموزی حسابداری اداره فنی و حرفه ای استان گیلان
37 صفحه - 7000 تومان
کارآموزی در واحد مالی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان گیلان
72 صفحه - 8000 تومان
رابطه بین سبک رهبری با رضایت شغلی کارکنان در اداره کل سازمان فنی و حرفه ای استان گیلان
64 صفحه - 8000 تومان
افزایش میزان علاقه مندی دانش آموزان کلاس پایه دوم راهنمایی برای حظور فعال در کلاس درس حرفه و فن
23 صفحه - 3000 تومان
پروژه افزایش میزان علاقه مندی دانش آموزان کلاس پایه دوم راهنمایی برای حضور فعال در کلاس حرفه و فن
21 صفحه - 30000 تومان
پروژه بررسی راههای افزایش استفاده از رسانه های اموزشی در مدارس ابتدایی شهرستان رش
61 صفحه - 8000 تومان
بررسی راههای افزایش استفاده از رسانه های آموزشی در مدارس ابتدایی از دیدگاه معلمان
21 صفحه - 3000 تومان
پروژه مدیریت آموزشی رابطه‌ بین سبک مدیریت تغییر با عملکرد دبیران مدارس راهنمایی فایل بصورت پاورپوینت
68 صفحه - 6000 تومان
بررسی رابطه بین مهارت های مدیران فنی – انسانی - ادراکی و عملکرد آنان در مدارس راهنمایی
50 صفحه - 6000 تومان
پروژه رشته علوم تربیتی وآموزشی مقایسه مهارت های حرفه ای مدیران و معلمان مدارس هوشمند با مدارس عادی همراه با پرسشنامه و کار آماری
160 صفحه - 25000 تومان
پروژه رشته علوم اجتماعی بررسی مقایسه ای عزت نفس در دانش آموزان مدارس تیز هوش و عادی
70 صفحه - 16000 تومان
پروژه رشته علوم اجتماعی بررسی مقایسه ای عزت نفس در دانش آموزان مدارس تیزهوش و عادی
68 صفحه - 15000 تومان
معرفی سازمان فنی و حرفه ای
10 صفحه - 2000 تومان
پروژه مدیریت صنعتی بازرگانی رابطه بین سبک رهبری با رضایت شغلی کارکنان در اداره کل سازمان فنی و حرفه ای
52 صفحه - 12000 تومان
مروری اجمالی بر زندگی حرفه ای معمار نورمن فاستر
13 صفحه - 2000 تومان
میز گرد مدیریت منابع انسانی و ضرورت حرفه ای شدن مدیرت منابع انسانی
34 صفحه - 3500 تومان
اخلاق حرفه ای در مدیریت
10 صفحه - 1500 تومان
بیمه مسئولیت حرفه ای پزشکان
12 صفحه - 2000 تومان
پروژه رشته علوم تربیتی ارزشیابی مهارتهای حرفه ای معلمان دوره ابتدایی
95 صفحه - 18000 تومان

ترجمه انگلیسی به فارسی سایت تحقیق

برای پیدا کردن ما فقط کافیست «سایت تحقیق» را در گوگل سرچ کنید

ترجمه فارسی به انگلیسی سایت تحقیق
رفرنس نویسی با نرم افزار endnote سایت تحقیقصحافی پایان نامه رساله مقاله کتاب سایت تحقیق
با کلیک روی +۱ ما را در گوگل محبوب کنید

Tel : 09118370377
Email : tahghighnet@yahoo.com
Telegram : @tahghighnet
channel: https://t.me/tahghighchannel
Instagram : tahghighnetinsta
www.tahghigh.net
2019 - 2007