شنبه 30 شهریور 1398
بازدید امروز : 6019 نفر
سفارش پیشینه پژوهش سفارش از طریق تلگرام یا واتس آپ

موضوع : شرایط مدیریت در محیط پویا و گسترده
تحویل در محیط : word

عنوان سفارش :
شرایط مدیریت در یک محیط پویا و گسترده
تعداد صفحه :
13
قیمت :
2000 تومان

چکیده :
اهمیت شرایط ایده آل مهندسی به طور کامل اثبات شده است . روش های پر تحرک یا پویا ، تشویق به همکاری و برقراری ارتباط در شکل گیری و مدیریت شرایط بی ثبات ، نقشی سازنده دارند .
با ین همه ، شیوه های پویای فعلی ، در یک محیط مشخص به راحتی به مرحلة اجرا در می آید . نکته حائز اهمیت در اینجا ، برخورداری از مشتریان منظم و طبقه بندی شده است . تنها با تولید گسترده نمی توان به تأیید این الگوی تنظیم شده پرداخت . در این محیط ، یک پروسه مناسب از طریق ابزار مورد نیاز که به حمایت از شرایط رو به تغییر می پردازند اجرا نمی گردد . این مقاله به معرفی موضوعات وابسته به شرکت در مدیریت نیازهای یک محیط گسترده و توصیف فعالیت های اجرا شده در مرکز پژوهش تکنولوژی نرم افزار به عنوان بخشی از پروژه NOMAD اشاره می نماید .
واژگان کلیدی :
پویا ، متمرکز ، مدیریت نیازها ، XP
1 – مقدمه
در بخش کثیری از گزارشات ، اهمیت شرایط ایده آل مهندسی را مطرح می سازند . (RE) . مک فی [1]معتقد بود که این فعالیت ها ، 25% از کل اقدامات اجرا شده در راستای توسعه را به خود اختصاص می دهد . گروه پژوهشی Standish به شرایط ناقص (3/12%) و تغییر جزئیات (8/11%) پروژه پی برد ، در واقع این عوامل به عنوان ، فاکتورهایی حائز اهمیت در شکست پروژه هستند .
علاوه بر این تیلور [3] اعلام کرد 70% از پروژه ها در مرحله تعیین نیازها با شکست مواجه می شوند . همچنین وی مدعی بود که 80% از نیازها بر مبنای ضوابط استاندارد شده و موفق ، کاملاً آشکار و قابل دستیابی هستند . اخیراً متدولوژی های پویا (AMS) با هدف ارائه یک روش برای توسعه نرم افزارها طراحی می شوند . بررسی اجرا شده توسط فن آوری های shins نشان می دهد که 8/92% از پاسخ گویان AMS را الگوی مؤثر در عملکرد تیم ها و ارتقای بهره وری شان می دانند و 84% از آنها افزایش کیفیت محصولات ارسال شده را به وضوح احساس کرده اند . ویلیامز نیز به بهبود های بالقوة به وجود آمده از کاربرد xp اشاره نمود . هولتز [7] ، شیوه های پویا را به عنوان متدولوژی هایی تصور می کرد که منجر به کاهش هزینه های عمومی می شد . این در حالی است که به افزایش روابط غیر رسمی میان اعضای تیم منتهی می شود .
هر چند که روش های متفاوتی در این زمینه ارائه شده است اما همه آنها بر مبنای بیانیه های پویا و معتبر پایه ریزی شده اند . این امر منجر به حمایت از روابط ، همکاری ها و توانایی واکنش نشان دادن در برابر تغییرات می گردد . با این همه ، مشارکت تعداد بیشتری مشتری ، پیش بینی می شود . AMS علاوه بر حمایت از درجة بالای مشارکت مشتری ، در کاهش ناهمسانی ها و برداشت نادرستی که منجر به شکست پروژه می شود نیز نقش سازنده دارد . با این همه ، تیم ها ، اغلب به صورت متمرکز در بناها ، شهرها ، قاره ها و حتی دوره های زمانی قابل مشاهده اند . [9][23] . سازمان هایی که از AMS استفاده می کنند


ترجمه انگلیسی به فارسی سایت تحقیق

برای پیدا کردن ما فقط کافیست «سایت تحقیق» را در گوگل سرچ کنید

ترجمه فارسی به انگلیسی سایت تحقیق
رفرنس نویسی با نرم افزار endnote سایت تحقیقصحافی پایان نامه رساله مقاله کتاب سایت تحقیق
با کلیک روی +۱ ما را در گوگل محبوب کنید

Tel : 09118370377
Email : tahghighnet@yahoo.com
Telegram : @tahghighnet
channel: https://t.me/tahghighchannel
Instagram : tahghighnetinsta
www.tahghigh.net
2019 - 2007