موتور جستجوی پیشرفته مقالات و تحقیقات و ...

موضوع : راهکارهای مقابله ای با بیماران پرخاشگر – سوء مصرف مواد
تحویل در محیط : word

عنوان سفارش :
راهکارهای مقابله ای با بیماران پرخاشگر – سوء مصرف مواد
تعداد صفحه :
16
قیمت :
2500 تومان

توصیه های عملی برای پرستاران بیماران آشفته و پرخاشگر دارای جنون:
محرک های محیطی را کاهش دهید و محیط اصلاح کنید با بیمار آرام برخورد کنید . حواس بیمار را پرت کنید که این کار با استفاده از غذای مناسب نوشیدنی و موسیقی تماس چشمی میسر می باشد. از بیش از یک وضعیت حسی برای ارسال پیام آرامش استفاده کنید. علائم کلامی و غیر کلامی را با هم منطبق کنید . آنچه را که آتش را شعله ور می سازد شناسایی کنید مانند مانند (انگیزه ها و واکنشها) ایمنی را ابقا نمایید. انتخابها را محدود کنید از اشاره ها و حرکتها برای کمک به راهنماییهای کلامی استفاده کنید. روشن و آرام صحبت کنید.
پرستار تنها ایمنی در دنیای شکننده می باشد افراد دارای جنون توانایی برای طراحی را از دست می دهند شخص را بشناسید و طبق آن محیط را ساختار بندی کنید داشتن الگو روزانه از رفتارهای تکراری در زمانهای قابل پیش بینی و توسط اشخاص آشنا به آن افراد دارای نقص حافظه کمک می کند که به خودشان کمک کنند.
مثال کلینیکی از روان پرستار:
من در واحدی کار می کردم که برای مراقبت از بیماران دارای مشکلات رفتاری که در نتیجه جنون آنها ایجاد شده بودکار می کردم یک روز یک بیمار به نام خانم اس با وزن 90 پوند که موهای بسیار زیبایی داشت که به صورت زیبایی آرایش شده بود به مرکز ما آوردند او بسیار علاقه به گردش داشت و فکر می کرد که به گردش می رود ما با هسر بیمار مصاحبه کردیم او اشک می ریخت و می گفت که دیگر زنش او را دوست ندارد مرد می گفت که 5 سال بدون کمک از کسی از همسرش مراقبت کرده است.
خانم اس اختلال زیادی در تفسیر بصری محیط خود داشت بطور مثال او فکر می کرد که شانه چاقو است و سطل زباله کیف دستی او می باشد. اگر در جای شلوغی قرار می گرفت پرخاشگر و فعالتر می شد و به دیگران آسیب می رساند به دلیل اینکه خانم اس اکثر وسایل خود را گم می کرد ما چند سبد در اتاق او گذاشتیم که وسایل خود را در آن جستجو کند او در طول 8 روز بستری سه بار از نظر فیزیکی خشن شده بود و اگر اعضای بیمارستان وارد اتاقش می شدند او آنها را متهم می کرد که جهت دزدی وارد منزلش شدند به همین دلیل ما قبل از ورود به اتاقش همیشه در می زدیم و برایش چیزی مانند کتاب جوراب می آوردیم که این کار باعث شد این مشکلش حل شود درمان دیگر موسیقی درمانی بود او موسیقی را دوست داشت و فکر می کرد رقاص باله بازنشسته است و همیشه به داستانهایش درباره رقص گوش می دادیم. ما همچنین اثرات عفونت ادراری را در او تشخیص دادیم و برای mg5/0 هالوپریدول هر صبح تجویز کردیم و پس از ترخیص او پیشنهادهای برای امن کردن منزل خانم اس ارائه دادیم. خانم اس 4 هفته پس از مرخصی از بیمارستان ، نامه ای را به پرستاران نوشت که از بازگرداندنش به زندگی از ما تشکر کرد .
پاسخهای با واسطه شیمیایی و اختلالات مربوط به مواد:
اهداف یادگیری :
1) توصیف سلسله پاسخهای هنجارو ناهنجار با واسطه شیمیایی.
2) شناسایی رفتارهای همراه با پاسخهای با واسطه شیمیایی.
3) تحلیل عوامل مستعد کننده ، عوامل تسریع کننده و ارزیابی عوامل تنش را مربوطه به پاسخهای با واسطه شیمیایی
4) شناسایی پی آمد های مورد انتظار و اهداف پرستاری کوتاه مدت
5) ایجاد طرح آموزشی بیمار برای ارتقای پاسخهای هنجار با واسطه شیمیایی بیمار.
6) تحلیل درمانهای پرستاری موارد روانگردان توسط افراد تقریباً در همه فرهنگها از زمانهای باستان استفاده می شد موارد روانگردان بر مغز تاثیر می گذارند. آنها ذهن ، شیوه درک واقعیت ، و شیوه احساس کردن افراد را تغییر می دهند.
در بسیاری افراد بعنوان ارتقا دهنده کارکرد فردی و اجتماعی دیده شده است. بسیاری از افراد ازآن برای دوری از حالتهای احساسی منفی مانند ترس و افسردگی و خستگی استفاده می کنند.
هر گونه موادی که بر مراکز لذت مغز اثر بگذارند و در نتیجه بتوانند تغییرات لذتبخش یا حالتهای احساسی تولید کند بطور بالقوه در معرض سوء مصرف می باشند. الکل و کوکائین در این میان بسیار محبوب می باشند، زیرا آنها در طول چند دقیقه بر مغز اثر می گذارند.
........

 • مجری کارهای پژوهشی عمومی، علمی پژوهشی و مروری
 • کارهای آماری و تجزیه و تحلیل داده
 • تحلیل کمی و کیفی
 • انجام کلیه خدمات نگارش، ترجمه تخصصی ، ویرایش مقاله ها و پایان نامه ها
 • انجام رفرنس نویسی استاندارد با نرم افزار EndNote
 • آماده سازی پاورپوینت مربوط به ارائه در جلسات و همایشها
 • Tel : 09120906507 - 09118370377
  Email : tahghighnet@yahoo.com
  Telegram : @tahghighnet
  Instagram : tahghighnetinsta
  www.tahghigh.net
  2020 - 2007