موتور جستجوی پیشرفته مقالات و تحقیقات و ...

موضوع : پروژه رشته فناوری اطلاعات - آموزش الکترونیک
تحویل در محیط : word

عنوان سفارش :
پروژه رشته فناوری اطلاعات - آموزش الکترونیک
تعداد صفحه :
129
قیمت :
42000 تومان

فهرست مطالب:
فصل اول
پیشگفتار
1-1 تعریفی دیگر از آموزش الکترونیکی
1-2ضرورت رویکرد به آموزش الکترونیکی ( تجارت)
1-3مقدمه ایی بر آموزش الکترونیکی
1-4آموزش الکترونیکی چیست؟
1-5تفاوت آموزش سنتی و مدرن
1-6دامنه آموزش الکترونیک
1-7دسته بندی انواع یادگیری و مزیت آموزش الکترونیکی
1-8چند نکته که در آموزش الکترونیکی باید مورد توجه قرار گیرد .
فصل دوم
OLC 1-2 چیست؟
2-2آموزش الکترونیکی در سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران
2-3دلایل ضرورت رویکرد به آموزش الکترونیک
2-4مزایا و محدودیتهای آموزش الکترونیک
2-5مزایای آموزش الکترونیکی از دید اساتید، مدیران و
2-6محدودیت های آموزش الکترونیک .
2-7روش ها و ابزارهای آموزش الکترونیک .
2-8آموزش مبتنی بر اینترنت و وب
2-9برخی از امکانات آموزشی اینترنتی
2-10سیستم مدیریت در آموزش الکترونیکی ( مدیریت آموزشی )
2-11سیستم مدیریت محتوا
2-12استاندارد در سیستم مدیریت محتوا
2-13ویژگیهای سیستم LCMS
2-14فعالیتهای طراح آموزشی
2-15سیستمهای مدیریت آموزشی نوین
2-16انتخاب سیستم های مدیریت آموزشی
2-17بزارهای توسعه استراتژی مداوم آموزشی
2-18سیستم پشتیبانی عملکرد الکترونیکی EPSS
فصل سوم
3-1استاندارد سازی در آموزش الکترونیکی.
3-2استانداردهای مطرح در آموزش الکترونیکی
3-3برخی از موسسات استانداردسازی
3-4پیاده سازی و عملیاتی کردن آموزش الکترونیکی
3-5نیازهای قابل بررسی در آموزش الکترونیکی
3-6انتظارات مدیر آموزشی در سیستم آموزش الکترونیکی
3-7مراحل علمی تحقق آموزش الکترونیکی
3-8انواع روش های ارزیابی
3-9مراحل پیاده سازی آموزش الکترونیکی
3-10واژه نامه فناوری اطلاعات و آموزش الکترونیکی
فصل چهارم
4-1- کاربرد آموزش الکترونیک در ایران
4-2- منافع آموزش الکترونيکي در ايران
4-3- مشکلات آموزش الکترونيکي براي سازمانها و مؤسسات
4-4- چالش‌ها و فرصت‌هاي گسترش آموزش الکترونيکي در ايران
4-5- محتواي ديجيتالي در كشور مورد غفلت قرار گرفته است
4-6- فقدان زيرساخت مناسب براي توسعه‌ دانشگاه مجازي در كشور ...
4-7- نبود اتصال پرسرعت در كشور مانع رسيدن به آموزش الكترونيكي است
فصل پنجم
5-1- استاندارد های آموزش الکترونیک
5-2- چرا استانداردهای آموزش الکترونیکی حائز اهمیت هستند ؟..
5-3- نقاط ضعف استانداردها
5-4- نقاط قوت استانداردها
نتیجه گیری
منابع
مقدمه
استفاده مطلوب از فناوری ارتباطات و اطلاعات ضرورتی اجتناب ناپذیر جهت دستیابی به توسعه همه جانبه برای همه فرهیختگان و علاقه مندان این عرصه است. صدا وسیمای جمهوری اسلامی ایران نیز با توجه به اهداف و وظایف تعریف شده در اساسنامه سازمان و نیز قانون خط مشی کلی و اصول برنامه های سازمان، مصوبه مجلس شورای اسلامی، یکی از نهادهای ذی ربط و مسئول در امر توسعه و ایجاد محیط مساعد برای بهره گیری مطلوب از این فناوری است.
با توجه به وظایف اصلی صدا وسیما که در قوانین و برنامه های کشوری مطرح شده و نیز باتوجه به امکانات گسترده سخت افزاری وشبکه ای موجود دراین سازمان، صدا وسیما که یکی از متولیان اصلی فرهنگ سازی و ایجاد بستر مناسب است، وظیفه دارد درزمینه های مختلف، به ویژه در ICT برای بهره گیری از صنعت فرایندآموزش، گام بردارد. برای همین در معاونت بهره برداری فنی سازمان، هسته مطالعاتی ای در زمینه آموزش الکترونیکی شکل گرفت که حاصل تلاش آن، به صورت کتاب، برای استفاده در سازمان و نیز استفاده دیگر علاقه مندان، در اختیار عموم قرار گرفته است. امید است باتوجه به حرکتهای اصولی و زیربنایی که در راستای ترویج فرهنگ استفاده از فناوری اطلاعات و ارتباطات برای اهداف آموزشی آغاز شده است، بتوانیم نقشی هر چند کوچک در دستیابی به اهداف توسعه میهن اسلامی مان داشته باشیم.
عصر کنونی را عصر ارتباطات، عصر انفجار اطلاعات ، عصر فراصنعتی، عصر دانش و غیره نامیده اند. در این عص، قافله دانش و فناوری با سرعتی باورناپذیر و شگفت انگیز پیش می رود و اگر جوامع بخواهند همپای این قافله راه بسپارند بایستی حرکت کُند و سنت خویش را کنار گذاشته و آهنگی تند و سریع برای گام برداشتن اختیار کنند؛ که اگر جز این باشد از قافله باز می مانند و این به مفهوم گسستن حلقه ارتباط ایشان با دیگر جوامع و انزواست.
در این چرخه تحولات و پیشرفت فناوری، آنچه بیش از همه جوامع بشری را تحت تاثیر قرار داده، ظهور فناوری ارتباطات
و اطلاعات (ICT) Information & communication Technology است.
این فن آوری نظریه مک لوهان را مبنی بر کوچک شدن جهان و ایجاد دهکده جهانی محقق کرده و به گونه ای باور نکردنی، فاصله ها را از میان برداشته و ارتباطات را بسیار سهل تر از پیش در سطح جهان برقرار ساخته است.
همزمان با تغییرات سریع فنون و مهارتها و ظهور پدیده های نوین در فناوری اطلاعات و تأثیر آنها بر شیوه ها و روشهای زیستن، فرایند آموزش نیز که یکی از ارکان اساسی و بنیادین جوامع است متحول و د گرگون شده است.
درعصرسقراط آموزش به روش استاد و شاگردی بود. مهارتها و فنون تنوع چندانی نداشت و روشهای گوناگون آموزش ناشناخته بودند. در روش شاگرد و استادی ابزار خاصی برای ارزیابی فراگیر (شاگرد) وجود نداشت و آموزش کاملاً به شرایط فراگیر، استاد و محیط بستگی داشت. منطق ارسطویی، مکاشفه و دیالکتیک سقراطی مبنای مباحث بیشترمدارس بود. پس ازاین دوران، آموزش به روشهای معمول و متداول کنونی و با تدریس آموزگار در مکانی مشخص و با حضور بیش از یک یا دو شاگرد شکل گرفت.
به تدریج با گسترده شدن جوامع و برای ایجاد امکان تعلیم و تعلّم در مناطق دورافتاده و غیرقابل دسترس یا برای افرادی که به علل مختلف امکان حضور به وجود آمد.
« آموزش از راه دور » جایی مشخص برای یادگیری را نداشتند.
آموزش از راه دور سابقه ای بالنسبه طولانی دارد. تقریباً در اواسط دهه ١٨٠٠ میلادی نخستین مدارس مکاتبه ای در اروپا به وجود آمد که از طریق پست به آموزش تندنویسی و زبانهای خارجی می پرداختند. این شیوه آموزشی همپای دیگر علوم و فناوریها پیشرفت کرده و هم اینک تا حد استفاده از انواع فناوریها و محصولاتی چون رایانه ، مخابرات و فناوریهای شبکه سازی دیجیتال گسترش یافته و به آموزش الکترونیکی
( electronic Learning (e-Learning منجر شده است.
آموزش الکترونیکی، همچنان که از نامش برمی آید : شامل همه آموزشهایی است که با استفاده از ابزارهای الکترونیکی اعم از صوتی، تصویری، رایانه ای، شبکه ای و غیره انجام می شود. آموزش الکترونیکی پدیده ای جدید و نو در دنیای امروز است که هنوز در بسیاری از نقاط جهان ناشناخته است یا شناخت اندک و مبهمی از آن وجود دارد در صورتی که آموزش غیرحضوری یا آموزش از راه دور، سالهاست که به لحاظ تحولات و تغییرات ساختار اجتماعی و فرهنگی جهان معاصر در عرصه آموزش و یادگیری وارد و نهادینه شده است. در حقیقت آموزش الکترونیکی یکی از شیوه های آموزش از راه دور است. بنابراین ابتدا به شناخت تاریخچه آموزش از راه دور یا آموزش غیرحضوری می پردازیم.
تاریخچه این روش آموزشی نمایانگر این واقعیت است که توسعه و تکامل فناوری آن به سهولت میسر نشده و دستیابی به وضعیت فعلی، مستلزم گذار از مسیرهای تاریخی متفاوتی بوده است. همان طور که اشاره شد، آموزش غیرحضوری در واقع با آموزش مکاتبه ای در اواسط دهه ١٨٠٠ میلادی آغاز شده است. هم اکنون نیز در نقاط مختلف دنیا از جمله در ایران از این شیوه آموزشی برای تحصیل و یادگیری استفاده می شود. اما سابقه بهره گیری از آموزش غیرحضوری مبتنی بر فناوری، به اوایل دهه ١٩٠٠ میلادی بازمی گردد. ابزارهایی مانند اسلاید و تصاویر متحرک با تولید و توسعه وسایل سمعی- بصری، به عنوان ابزار کمک آموزشی به کلاسهای درس راه یافت و ظهور صنعت تلویزیون نقطه عطفی در روند تکاملی آموزش از راه دور پدید آورد. به عبارت دیگر، سبب شد که نظریه پردازان، متخصصان آموزش ازفضای سنتی آموزش مکاتبه ای خارج شده وبه موازات آن از تلویزیون برای آموزش استفاده کنند.
علی رغم اینکه نتیجه مطالعات انجام شده در ١٩٥٦ در امریکا نشان می داد که میزان موفقیت دانش آموزانی که در کلاس درس از تلویزیون استفاده کرده اند و کسانی که با دو روش مکاتبه ای و تلویزیونی آموزش دیده اند، تفاوت چندانی نداشته است، اما راه اندازی وتجربه چند برنامه ابتکاری آموزش تلویزیونی در اوایل دهه شصت منجر به تأسیس ایستگاههای جدید تلویزیون آموزشی و استفاده مدارس ازسیستم تلویزیون مداربسته در امرآموزش شد. تا سال١٩٧٢ در امریکا تعداد ایستگاههای تلویزیونی برای آموزش به ٢٣٣ ایستگاه رسید و دانشگاه های اوهایو، تگزاس و مریلند نخستین دانشگاههایی بودند که موفق شدند با راه اندازی یک شبکه تلویزیونی، تمام دانشجویان را تحت پوشش قرار دهند. همچنین توجه بسیاری از دانشگاههای دیگر نیز به تأثیر استفاده ازتلویزیون جلب شد.
در دهه های اخیر، گستره فعالیت در زمینه آموزش و یادگیری نیز چون دیگر فعالیتهای علمی، فرهنگی، اقتصادی، اجتماعی و غیره، ازتوسعه وپیشرفت سریع فناوری و ظهور پدیده هایی چون ماهواره، رایانه، اینترنت و غیره متاثر و دگرگون شده است. پیدایش سیستمهای پردازشِ داده (با نام فارسی رایانه) با سابقه ای بیش از سه دهه و توسعه صنعت نیمه هادیها، سبب شده است که رایانه از انحصار سازمانهاومراکزخاص خارج و دربسیاری ازعرصه های کاربردی اجتماعی و فردی وارد شود؛ به گونه ای که در دهه نود در بسیاری از کشورهای پیشرفته صنعتی، حتی مدارس ابتدایی هم مجهز به امکانات رایانه ای متناسب شدند. اختراع و توسعه رایانه ، ایجاد شبکه های رایانه ای و پس از آن ظهور پدیده اینترنت را در پی داشت. اینترنت که در١٩٦٩ در دوران جنگ سرد از درون شبکه معروف پا گرفت، بسیار سریع رشد کرد.
هیچ کس گمان نمی کرد این شبکه اطلاع رسانی در سال2000 صاحب ١٨٠ میلیون کاربر باشد. سرعت و شتاب این رشد به گونه ای بود که به حدود ٥٠٠ میلیون کاربر در سال ٢٠٠٣ بالغ گردید. این توسعه سریع فناوری اطلاع رسانی به همراه عوامل دیگری چون تبدیل جامعه صنعتی به جامعه اطلاعاتی، تغییرات جمعیتی ، جهانی ترشدن فعالیتهای حرفه ای، گسترش نیروهای بازار در محدوده آموزش و به عبارت دیگرتجاری شدن مقوله آموزش، همه و همه، تاثیرات شگرف و چشمگیری در امرآموزش داشته اند.
دنیای جدیدی است که با دوره های مکاتبه ای دنیای آموزش مبتنی بر وب
(Web Based Training ) سالهای گذشته تفاوت بسیار دارد و فرصت دوباره ای برای کسانی که امکان دسترسی به آموزشهای متعارف را نداشته یا در آنها موفق نبوده اند، فراهم می سازد. درابتدای امر،هرچند کشورها ی اروپایی وآمریکایی با دید وسیع- تروهشیارانه تری بااینترنت برخورد کردند وسرعت توسعه اینترنت دراین کشورها بسیار بیشتر از کشورهای آسیایی بود، اما بالاخره آسیا نیز در ١٩٩٩ با امکانات و توانایی های اینترنت بیشتر آشنا شد و در پی توسعه کاربردهای آن برآمد.
افزایش روافزون فروش رایانه های شخصی ونیزتعداد کاربران اینترنت درآسیا مؤید این ادعاست. اکنون بهتراست که کمی هم به تاریخچه آموزش الکترونیک درایران بپردازیم.
تاریخچه آموزش الکترونیکی در ایران به زمان بهره گیری از ابزارهای کمک آموزشی سمعی- بصری شامل نمایش اسلاید و فیلمهای آموزشی در کلاس درس بازمی گردد. پس از آن، تلویزیون به عنوان رسانه آموزشی مورد توجه قرار گرفت و تلویزیون آموزشی ملی ایران به طور رسمی به امر آموزش همگانی در سراسر کشور پرداخت.
پس از ورود صنعت رایانه به ایران و رشد و نفوذ رایانه های شخصی در میان اقشار مختلف فرهنگی اجتماعی، فعالیت در زمینه آموزش مبتنی بر رایانه نیز آغاز شد و بیش از ده سال است که در این زمینه فعالیت می شود و این امر با تولید لوح های فشرده آموزشی آغاز شده است. در حال حاضر، صدها شرکت در زمینه آموزش مبتنی بر رایانه فعالیت می کنند که کیفیت محصولات بیشتر آنها تقریباً در حد استانداردهای جهانی است. برخی از تولید کنندگان در نمایشگاههای بین المللی غرفه دارند و حتی فروش آنها در خارج از کشور بیش از داخل است. به علت مشکلات زیرساختی و اینترنتی در کشور، هنوز اقدام جدی در مورد آموزش مبتنی بر وب صورت نگرفته است.
به طور کلی، از نیمه دوم سال ١٣٨٠ به بعد، رویکرد به این مقوله جدی تر و فعالیتهای عملیاتی درزمینه آموزش اینترنتی و بهره گیری از پهنای باند مخابراتی برای ارائه دوره های آموزشی در گوشه و کنار کشور آغاز شده است. در این زمینه، جمعی از استادان و کارشناسان دانشگاههای مختلف کشور در شهرهای تهران، اصفهان، مشهد، شیراز و دیگر شهرها گام هایی برداشته اند. صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران هم که یکی از متولیان امر آموزش غیررسمی کشور است با انجام پروژه ای مطالعاتی در این زمینه وانتشارنتایج آن در قالب این نوشتار، گامی اساسی در راستای دستیابی به دیدگاهی مشترک و کلان ازاین شیوه نوین آموزشی برداشته و بر آن است که با یاری خداوند متعال در آینده نیز حضور جدی تری در عرصه به کارگیری فناوری اطلاعات و ارتباطات در امر آموزش داشته باشد.
1-1 تعریفی دیگر از آموزش الکترونیکی آموزش الکترونیکی مجموعه وسیعی از نرم افزارهای کاربردی و روشهای آموزشی شامل آموزش مبتنی بر رایانه، آموزش مبتنی بر وب، کلاسهای درس مجازی وغیره است. آموزش الکترونیکی به کمک رایانه ها ازطریق رسانه های الکترونیکی، اینترنت، وب، شبکه های سازمان یافته مثل اکسترانت و اینترانت وپخش ماهواره ای ، دیسک و نوارهای صوتی و DVD و CD-ROM سخت، بسترهای چندرسانه ای مانند تصویری ارائه می شود. در واقع، آموزش الکترونیکی آموزش از راه دور بر مبنای فناوری است. به عبارت دیگر، محتوای دوره آموزشی با استفاده از انتقال صدا، تصویر ومتن ارائه می شود که با بهره گیری ازارتباط دوسویه بین افراد فراگیر و استاد، یا بین فراگیران، کیفیت ارائه دوره آموزشی به بالاترین سطح خود می رسد. استفاده از تجهیزات و امکانات پیشرفته تر، امکان ارائه اطلاعات و دانش را با کیفیت بهتر و بالاترفراهم می سازد. مثلاً در کسب اطلاعات ازطریق وب، هرچه پهنای باند ارسال داده ها بیشتر شود، اطلاعات بیشتری دریافت می شود. این شیوه آموزشی را آموزش Online (برخط) نیز می نامند که اساس آن ارسال متنها، تصاویر، گفتار آموزشی، تمرینها، امتحانها و نگهداری نتایج دوره آموزشی شامل نمرات و مطالب مهم آن است. برای تکمیل این نوع آموزش، می توان از تصاویر متحرک، شبیه سازی، امکانات صوتی تصویری و غیره استفاده کرد. آموزش الکترونیکی به صورت دوره های همزمان (Synchron) یا غیرهمزمان (Asynchron) ارائه می کنند و به طور همزمان Log in می شود. درآموزش همزمان همه کاربران به طور مستقیم با یکدیگر در ارتباط اند. در حالی که درآموزش ناهمزمان، ارتباط باتأخیر برقرار می شود مانند ارتباط با پست الکترونیکی. حرف e در واژه آموزش الکترونیکی e-Learningاز دیدگاه کاربران چنین تعبیر می شود. اکتشاف : exploration برای فراگیران وب این شیوه آموزشی وسیله اکتشافی برای دستیابی به اقیانوسی از اطلاعات و منابع است. تجربه : experience وب می تواند تجربیات آموزشی همه جانبه و فراگیری را از آموزش همزمان ، سلسله مباحث متوالی و خودآموزها ، در اختیار فراگیران قرار دهد. سرگرمی ومشغولیت: engagement وب بافراهم ساختن رویکردهای خلاق آموزشی برای کاربران ، و ایجاد حس مشارکت و همکاری ، فراگیران را مشتاق و علاقه مند می سازد. سهولت استفاده: ease of use استفاده از وب نه تنها برای فراگیرانی که با قابلیتهای آن آشنا هستند ، بلکه برای فراهم آورندگان مطالب اینترنتی نیز ساده ، سهل و آسان است ، زیرا آنها می توانند به راحتی مطالب را در کلیه ساختارهای فنی همانند یونیکس و ویندوز... در اختیار کاربران قرار دهند. اعطای قدرت انتخاب : empowerment وب به کمک مجموعه ای از ابزارها ، فراگیران را قادر می سازد که بهترین روش یادگیری را از دیدگاه خود برگزینند. می توان برای آموزش الکترونیکی تعاریف زیر را در نظر گرفت: الف. آموزش الکترونیکی آموزش مبتنی بر فناوری است. ب. آموزش الکترونیکی نقطه عطف و همگرایی آموزش و اینترنت است. ........

تحقیقهای مشابه
پروژه رشته فناوری اطلاعات - آموزش الکترونیک
129 صفحه - 42000 تومان
mmb پروژه رشته کامپیوتر سی دی اتوران آموزش فتوشاپ همراه با سورس کامل و مستند تهیه شده با
15 صفحه - 30000 تومان
پروژه رشته کامپیوتر سی دی اتوران آموزش فلش همراه با سورس کامل و مستند تهیه شده با mmb
15 صفحه - 45000 تومان
پروژه رشته علوم تربیتی با عنوان بررسی میزان تاثیر فناوری اطلاعات و ارتباطی تلفن همراه و اینترنت
74 صفحه - 90000 تومان
پروژه رشته کامپیوتر و فناوری اطلاعات سیستم های مدیریت محتوا
122 صفحه - 36000 تومان
ماشین آلات ساختمانی و راه سازی - پروژه رشته معماری
43 صفحه - 18000 تومان
vb access پروژه رشته کامپیوتر مدیریت فروشگاه و خرید و فروش کالا تهیه شده با ویژوال بیسیک و اکسس
28 صفحه - 45000 تومان
پروژه رشته زبان the effect of reading comprehension and vocabulary on Iranian intermediate student
25 صفحه - 30000 تومان
پروژه رشته کامپیوتر نرم افزار مدیریت آموزشگاه به همراه مستند با زبان ویژوال بیسیک و بانک اکسس vb access
19 صفحه - 45000 تومان
vb access with document پروژه رشته کامپیوتر نرم افزار مدیریت داروخانه بزبان ویژوال بیسیک و بانک اکسس همراه با مستندvb access with document
14 صفحه - 54000 تومان
vb access with document پروژه رشته کامپیوتر نرم افزار مدیریت داروخانه بزبان ویژوال بیسیک و بانک اس کیو ال vb sql
14 صفحه - 54000 تومان
vb access with document پروژه رشته کامپیوتر نرم افزار مدیریت فروشگاه بزبان ویژوال بیسیک و بانک اکسس همراه با مستندvb access with document
35 صفحه - 84000 تومان
vb.net document پروژه رشته نرم افزار نرم افزار کتابخانه تهیه شده با ویژوال بیسیک دات نت و بانک اطلاعاتی اکسس ب همراه مستند
65 صفحه - 54000 تومان
پکیج تور زمین و هوایی شهر زنجان - پروژه رشته جهانگردی فایل بصورت پاورپوینت
189 صفحه - 66000 تومان
پکیج زمینی رشته جهانگردی و هتلداری - شهر تبریز - پروژه رشته جهانگردی
75 صفحه - 45000 تومان
پروژه رشته علوم تربیتی بررسی رابطه بین بررسی نگرش دانش آموزان دبیرستانی نسبت به حجاب پوشش اسلامی
100 صفحه - 75000 تومان
پروژه رشته کامپیوتر بررسی شبکه مشبکmesh network
62 صفحه - 30000 تومان
modem پروژه رشته کامپیوتر مطالعه و بررسی مودم
163 صفحه - 54000 تومان
پروژه رشته ریاضی بازی هگز به همراه مقالات اصلی و ترجمه شده hex
90 صفحه - 90000 تومان
بررسی تخلیه جزئی در عایقهای جامد وآشکار سازی آنها پروژه رشته برق الکترونیک
83 صفحه - 42000 تومان
بررسی نقش بقعه امام زاده صالح (ع) کفته رود رشت در توسعه گردشگری و جذب توریسم در شهرستان رشت پروژه رشته جهانگردی و توریسم
57 صفحه - 45000 تومان
بررسی راههای نفوذ ویروس به رایانه و راههای مقابله با آن پروژه رشته کامپیوتر
59 صفحه - 30000 تومان
نظام حقوقی حاکم بر کشتیرانی در دریاها پروژه رشته حقوق
63 صفحه - 27000 تومان
نگاهی اجمالی به نقش زن در دفاع مقدس پروژه رشته حقوق
73 صفحه - 30000 تومان
نیاز زنان بزه دیده در جامعه پروژه رشته حقوق
59 صفحه - 24000 تومان
بررسی سواحل حاجی بکنده در جذب توریست پروژه رشته گردشگری و توریسم
68 صفحه - 30000 تومان
پروژه رشته حسابداری پروژه مالی تاثیر نرخ ارز بر تورم
79 صفحه - 45000 تومان
تاثیر نرخ ارز بر تورم پروژه مالی رشته حسابداری
75 صفحه - 45000 تومان
سیستم های مدیریت محتوا پروژه فناوری اطلاعات
119 صفحه - 45000 تومان
برون سپاری پروژه های فناوری اطلاعات پاورپوینت
29 صفحه - 9000 تومان
برون سپاری پروژه های فناوری اطلاعات
29 صفحه - 9000 تومان
گزارش کار آموزی رشته کامپیوتر نرم افزار در پارک علم و فناوری گیلان
72 صفحه - 36000 تومان
پروژه رشته آموزش ابتدایی بررسی بهداشت یاران مدارس و تاثیر آن بر افزایش اطلاعات بهداشتی و تغییر رفتار در دانش آموزان ابتدایی
95 صفحه - 45000 تومان
پروژه رشته کامپیوتر امنیت اطلاعات در داده کاوی
108 صفحه - 54000 تومان
پروژه رشته کامپیوتر، آموزش زبان انگلیسی برای کودکان همراه با مستند document
60 صفحه - 45000 تومان
پروژه رشته آموزش ابتدایی بررسی موانع و مشکلات درس هنر و تاثیر راهکارهای علمی آن در دوره ابتدایی در استان گیلان در سالهای 70 تا 72
94 صفحه - 45000 تومان
پروژه رشته آموزش ابتدایی ، بررسی نقش تشویق و تنبیه در پیشرفت تحصیلی دانش آموزان
92 صفحه - 45000 تومان
پروژه رشته کامپیوتر سی دی آموزش نرم افزار پینت ویندوز بصورت اتوران paint autoran cd with mmb
10 صفحه - 36000 تومان
کارآموزی رشته حسابداری در اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان گیلان
47 صفحه - 24000 تومان
پروژه رشته آموزش ابتدایی بررسی نقش آموزش در بهبود مهارت های زندگی دانش آموزان دوره ابتدایی پایه پنجم دختران همراه با جامعه آماری
45 صفحه - 51000 تومان
پروژه رشته کامپیوتر سی دی آموزش آشنایی با گیاه کاکتوس تهیه شده با نرم افزار mmb
50 صفحه - 120000 تومان
پروژه رشته نرم افزار آموزش movie maker(پاورپوینت)
15 صفحه - 9000 تومان
گزارش از سازمان آتش نشانی رشته آموزش ابتدایی
8 صفحه - 7500 تومان
پروژه رشته حسابداری آموزش نرم افزار کاراسیستم نرم افزار مدیریت پخش شرکتها با تمام امکانات
94 صفحه - 45000 تومان
مدیریت کار عملی در سازمان - رشته علوم تربیتی - در اداره آموزش و پرورش
66 صفحه - 30000 تومان
مدیریت کار عملی در سازمانها رشته علوم تربیتی آموزش و پرورش
116 صفحه - 45000 تومان
پروژه رشته کامپیوتر آموزش الکترونیک
101 صفحه - 36000 تومان
پروژه اقدام پژوهی رشته آموزش ابتدایی - علوم تربیتی کاهش اضطراب (حین امتحان) دانش آموزان
48 صفحه - 36000 تومان
کار آموزی رشته حسابداری آموزش و پرورش ناحیه یک رشت
142 صفحه - 42000 تومان
پروژه رشته کامپیوتر بصورت سی دی اتوران با عنوان رای گیری الکترونیک تهیه شده با mmb همراه با مستند dacument
31 صفحه - 45000 تومان
کاربرد فناوری اطلاعات IT در پزشکی
13 صفحه - 4500 تومان
رویکردی بر فناوری اطلاعات و ارتباطات (ICT) در کشاورزی
22 صفحه - 9000 تومان
تاثیر فناوری اطلاعات بر طراحی سازمانی
24 صفحه - 9000 تومان
نقش فناوری اطلاعات در صنعت بیمه it
24 صفحه - 12000 تومان
ترجمه مقاله و تحقیق - تجزیه و تحلیل تصمیم پذیرش فناوری اطلاعات با استفاده از AHP12
17 صفحه - 19500 تومان
نقش فناوری اطلاعات it در فروش خدمات بیمه ای
69 صفحه - 45000 تومان
پروژه مدیریت دولتی فناوری اطلاعات در مدیریت
82 صفحه - 45000 تومان
پروژه تاثیر فناوری اطلاعات بر اشتغال
55 صفحه - 42000 تومان
پرسشنامه نقش فناوری اطلاعات در بازآفرینی سازمان
5 صفحه - 9000 تومان
ترجمه مقاله و تحقیق - تصورات از تأثیرات فرهنگ سازمانی و فناوری اطلاعات بر تسهیم دانش در شرکت های ساخت و ساز 30
20 صفحه - 60000 تومان
نقش فناوری اطلاعات در حسابداری و امور مالی
7 صفحه - 3000 تومان
استراتژی فناوری اطلاعات و ارتباطات و توسعه اقتصادی
13 صفحه - 4500 تومان
نقش فناوری اطلاعات در مدیریت دولتی
27 صفحه - 7500 تومان
نقش فناوری اطلاعات بر سیستم های اداری
17 صفحه - 6000 تومان
تاثیر فناوری اطلاعات بر مدیریت منابع انسانی
18 صفحه - 6000 تومان
نقش فناوری اطلاعات در نحوه عملکرد مدیریت منابع انسانی
11 صفحه - 4500 تومان
ترجمه مقاله و تحقیق - خصوصی سازی و اعتماد در یک دنیای تجارت الکترونیک : استخراج و ذخیره اطلاعات محدودیت هماهنگ سازی و افشاء 24
37 صفحه - 144300 تومان
ترجمه مقاله و تحقیق - پیش¬بینی کاربرد دولت الکترونیک و پشتیبانی عمومی دسترسی و آموزش کام
16 صفحه - 48000 تومان
 • مجری کارهای پژوهشی عمومی، علمی پژوهشی و مروری
 • کارهای آماری و تجزیه و تحلیل داده
 • تحلیل کمی و کیفی
 • انجام کلیه خدمات نگارش، ترجمه تخصصی ، ویرایش مقاله ها و پایان نامه ها
 • انجام رفرنس نویسی استاندارد با نرم افزار EndNote
 • آماده سازی پاورپوینت مربوط به ارائه در جلسات و همایشها
 • Tel : 09120906507 - 09118370377
  Email : tahghighnet@yahoo.com
  Telegram : @tahghighnet
  Instagram : tahghighnetinsta
  www.tahghigh.net
  2021 - 2007