جمعه 4 بهمن 1398
بازدید امروز : 1041 نفر
موتور جستجوی سایت نیازمندیهای دانشجویی موتور جستجوی پیشرفته مقالات و تحقیقات و ...
تلگرام سایت تحقیق
سفارش پیشینه پژوهش سفارش از طریق تلگرام یا واتس آپ

موضوع : آمار توصیفی مربوط به دبیرستان با عنوان بررسی میزان مراجعه افراد به ورزش ایروبیک
تحویل در محیط : word

عنوان سفارش :
آمار توصیفی مربوط به دبیرستان با عنوان بررسی میزان مراجعه افراد به ورزش ایروبیک
تعداد صفحه :
14
قیمت :
8000 تومان

مقدمه :
آمار یک محصول فرعی از فعالیت های آماری دولت ها است که چنین به نظر میرسد که کلمه آمار (statistics) از کلمه لاتین (status) یا از کلمه ایتالیایی(statista) و یا کلمه آلمانی (statistik) که همگی به معنی دولت هستند استخراج شده باشد. در زمان های قدیم دولت ها اطلاعات مربوط به جمعیت، ثروت ، تعداد سرباز ها ، تعداد سیلوه و ... را برای کنترل اوضاع کشور جمع آوری می کردند.
آمار توصیفی :
تحقیق آماری روی صفت متغیر جامعه انجام می شود. صفت متغیر می تواند از نوع کیفی یا کمی باشد. صفت کیفی خود می تواند از نوع اسمی یا ترتیبی و صفت کمی از نوع گسسته و یا پیوسته باشد. صفت کمی نتایج حاصل از اندازه گیری و شمارش را با اعداد و در صفت کیفی می توان نتیجه حاصل از مشاهدات را به صورت اعداد بیان کرد. مقادیر عددی که نتیجه آزمایشی یا تحقیق یا نمونه گیری می باشد را در اصطلاح آماری ماده ی خام می نامیم.
این تحقیق آماری در مورد ایروبیک و تعداد افراد با سن های متفاوت می باشد.
که نشان می دهد در یک دوره ی زمانی چه تعداد از داده ها در چه سن هایی در یک باشگاه ورزشی در رشته ی ایروبیک ثبت نام به عمل می آورند وبه این ورزش علاقه مندند ابتدا به توضیح پاره ای از مطالب در مورد این ورزش می پردازیم و بعد به جمع آوری داده ها و بدست آوردن ، میانگین ، مد ، میانه ، ضریب تغییرات ، m درصدی و بدست آوردن نمودار دایره ای ، میله ای ، مستطیلی ، چارک و... می پردازیم.
ایروبیک :
ایروبیک حرکات موزون موازی یکی از ورزشهای جسمانی برای کسب آمادگی جسمانی و توانایی قلب و عروق و سیستم تنفسی را افزایش می دهد.
این شیوه ی ورزشی از دهه 1960 و در سال 1980 در زمره پرطرفدارترین ورزشهای دنیا قرار گرفت. امروزه از جمله ورزشهای پرطرفدار و مورد توجه است.
قدرت بدنی در تمرین ایروبیک :
پژوهشگران بر این باورند که انجام فعالیت های قدرتی بهترین راه برای جلوگیری از پوکی استخوان است. هنگامی که فعالیت قدرتی انجام می دهیم فشار نسبتاً زیادی بر روی استخوان هاب بدن وارد می شود که این امر موجب بهبود عمل کلسیم سازی در استخوان ها می شود. به این ترتیب از پوکی استخوان جلوگیری می شود. به همین دلیل است که همواره به منظور حفظ سلامتی و تندرستی ورزش کار فعالیت های قدرتی یعنی استفاده از دمبل ، چوب ، کش و... جزء بهترین های روزمره ایروبیک است.
این ورزش باعث بالا رفتن استقامت قلبی و عروقی می شود و استقامت عمومی بدن را توسعه می دهد.
در کشور وقتی از ایروبیک صحبت می کنیم اکثراً تصور می کنند که ایروبیک ورزشی انفرادی مثل دویدن و شنا کردن است ولی ایروبیک ورزشی گروهی است که در سالنی کار هوازی را انجام می دهند. به طور کلی باعث توسعه بیشتری فاکتورهای آمادگی جسمانی در انسان می شود مثل قدرت استقامت ، انعطاف پذیری ، هماهنگی، چابکی ، تعادل ، توازن ، عکس العمل و .... . اگر هرکس بداند که هر غذا و میوه چه میزان کالری دارد و با ورزش چند کالری از دست می دهد برقراری تناسب بین این دو مقوله باعث می شود وزن در حد متعادل باقی بماند و سوخت ساز بدن با میزان کالری هماهنگی داشته باشد.
در سال 1969 شخصی به نام sorehson در آمریکا این ورزش را ابداع کرد. اگر کسی بخواهد از این ورزش نتیجه بگیرد باید به مدت 8 هفته و هر هفته 3 الی 5 جلسه به مدت یکساعت ایروبیک کارکند تا اثرات جسمامی و روانی مطلوب را بدست آورد.
........


ترجمه انگلیسی به فارسی سایت تحقیق

برای پیدا کردن ما فقط کافیست «سایت تحقیق» را در گوگل سرچ کنید

ترجمه فارسی به انگلیسی سایت تحقیق
رفرنس نویسی با نرم افزار endnote سایت تحقیقصحافی پایان نامه رساله مقاله کتاب سایت تحقیق
با کلیک روی +۱ ما را در گوگل محبوب کنید

Tel : 09118370377
Email : tahghighnet@yahoo.com
Telegram : @tahghighnet
channel: https://t.me/tahghighchannel
Instagram : tahghighnetinsta
www.tahghigh.net
2020 - 2007