موتور جستجوی پیشرفته مقالات و تحقیقات و ...

موضوع : پروژه رشته کامپیوتر شبکه بیسیم - طراحی و توپولوژی
تحویل در محیط : word

عنوان سفارش :
پروژه رشته کامپیوتر شبکه بیسیم - طراحی و توپولوژی
تعداد صفحه :
85
قیمت :
45000 تومان

شبکه ی بی سیم و چگونگی طراحی و توپولوژی
1. شبکه های بی سیم چیستند ؟
2. چگونگی طراحی شبکه های بیسیم : 1- ایجاد شبکه با استفاده از استانداردهای بیسیم 2- رفع عیب اتصالات بی سیم .
3. توپولوژی شبکه محلی بی سیم
شبکه های محلی بی سیم :
- منظور از شبکه سازی بی سیم در این مقوله اتصال دو یا چند کامپیوتر و ایجاد یک شبکه محلی (LAN) با استفاده از امواج رادیویی جهت ارسال دریافت اطلاعات و داده ها یا اصطلاحا سرویس انتقال می باشد .
- کامپیوترها در شبکه بی سیم توسط امواج رادیویی داده ها را امنتقل می نمایند که این امر باعث می شود بتوان فایل ها و چاپگرها و دسترسی به اینترن را با هر کامپیوتر موجود در شبکه به اشتراک گذاشت .
LAN ها WAN ها نیستند . LANS ,NOT WANS
- این نکته مهم است که تفاوت بین LAN را با سایر شبکه های بی سیم را تشخیص دهید . شبکه های WAN مانند شبکه های سلولی تلفن هستند . پس بنابراین وقتی درباره شبکه بی سیم صحبت می کنیم منظور ، یک شبکه خانگی است که می توانید به آن متصل شوید و تبادل اطلاعات کنید پس منظور فقط شبکه دیتا با یک سلولی صوتی که قبلا آنرا WAN نامیدیم نیست . - برای ایجاد یک شبکه ی بی سیم خانگی به اجزاء اصلی زیر نیاز است : دو یا چند کامپیور که از کارت شبکه ی بی سیم برای اشتراک گذاری فایل ها و دسترسی اینترنت ، پرینتر استفاده می کنند ممکن است یک شبکه بی سیم شامل اجزاء دیگری به شرح زیر نیز باشند :
1- یک اسکنر هاردیسک یا MP3 PLAYER که روی شبکه LAN به اشتراک گذاشته شده اند .
2- سخت افزار شبکه سیمی که شامل یک کابل مودم یا یک دستگاهی که بوسیله آنها کامپیوترهای وسیعی با یکدیگر در ارتباط اند که اصطلاحا hud نامیده می شود .
3- یک access point مهمترین قسمت سخت افزاری است که به عنوان پلی بین یک شبکه بی سیم با یک شبکه سیمی بکار می رود .
با هر از دستگاههای شبکه بی سیم می توانید هر یک از سلول های شبکه ارتباط برقرار نموده و می توانید به آن داده ارسال و یا از آن دریافت نماید . شبکه های بی سیم می توانند بصورت بهم پیوسته با یکدیگر ارتباط داشته باشند .
فوائد استفاده از شبکه های بی سیم :
شبکه های بی سیم فواید زیادی ارائه می کنند که در شبکه های سیمی امکام آن وجود ندارد . مهمترین و بارزرین مشخصه شبکه بی سیم قابل حمل بودن یا poryability آن است . در حالت خاص اگر کامپیوتر laptop را برای شبکه ی بی سیم قابل حمل بودن یا portability آن است . در حالت خاص اگر کامپیوتر laptop را برای شبکه ی بی سیم تنظیم نمائید می توانید در حالت گشتن در محیط کار یا خانه و یا یک کافی شاپ از شبکه استفاده کنید . طولی نخواهد کشید که شاهد امکان استفاده از شبکه wireless در هواپیما برای دسترسی و ذخیره اطلاعات در اینترنت خواهیم بود .
انتقال تجهیزات بطور دلخواه :
درست است که شبکه بی سیم به شما اجازه خواهند داد که توسط pool روی صفحات اینترنت حرکت نمایید .
این حرف در مرکز یا جاهای کوچک صحت دارد . ( این در حوزه 150 متری اطراف تجهیزات خانگی بی سیم مقدور می باشد که در بخش بعدی بیشتر در این مورد بحث خواهیم کرد . عموما ممکن است تجهیزات اطراف خانه حمل نمایید . پس بدیهی است که استفاده از کامپیوتر laoptop باعث آسانی و راحتی در شبکه های بی سیم خواهد بود .
حمل کردن کامپیوتر بی سیم در جاده :
خیلی از هتل ها مراکز اشتغال فرودگاهها مراکز کنفرانس ها و سایر مشاغل همگی با شبکه ی بی سیم تنظیم شده اند . که به اشخاص کمک خواهد کرد که بتوانند به راحتی با سرعت بالا در مسافرت به اینترن دسترسی داشته باشد . به طوری که می توان در هواپیما روی صفحات web محتوای w-maile را مرور کرد و maile –e را چک نمود . شرکت های net nearu , sputmic , boing بر روی ایجاد پهنای باندی کار می کنند که در مسافرت برای مسافران قابل دسترس باشند . بعضی وقتها به آن شبکه های wisitor-bosed یا (vbnes) می نامند . این شبکه قابلیت دارند تا در هتل مراکز کنفرانس و هواپیما به اینترنت دسترسی داشته باشند .
شرکت boing جهت دسترسی به اینترنت بی سیم در مسافرت ها آداپتور شبکه 802-11b را پیشنهاد کرده است . (www.boingo.com) می توان مرور گر وب سایت را جستجو کرد .
سرعت واقعی شبکه های بی سیم :
تمام تکنولوژی ها دارای یک سرعت ماکزیمم هستند که در آن سرعت می توانند حداکثر داده را انتقال دهند سرعت انتقال اطلاعات به پهنای باند یا توان عملیات بستگی دارد . برای نمونه wtheme های سریع یک تکنولوژی سیمی است که می تواند داده ها را روی کابل با سرعت mbps 100 انتقال دهد . 502-11b,802-11a سریعترین استانداردهای فعلی بی سیم هستند که می توانند ماکزیمم 54 mbps اطلاعات را منتقل نمایند . تکنولوژی 802-11b عمومی ترین استاندارد است که می توانند 11mb اطلاعات را در هر ثانیه منتقل کند این سرعتها ماکزیمم سرعت انتقال داده ها می باشند هر چند در جهان واقعی تجهیزات شبکه های بی سیم طوری عرفه شده اند که قابلیت نصف سرعتهای ذکر شده را دارند .
اشتراک گذاری مودم های پهن باند :
شاید اصطلاح دسترسی سریع به اینرن برای طیف وسیعی از شنوندگان تکنولوژی جدید شبکه های خانگی تلقی شود . در حالی که اصطلاح باند پهن یا broad band به تکنولوژی دسترسی سریع اینترنت از قبیل کابل و خط مشتکر دیجیتال یا DSL بر می گردد که انتقال داده ها به مراتب سریعتر از مودم های آنالوگ ( bps × 56 ) است .
مودم های کابلی دسترسی سرعت بالا بین 30 کیلو بیت تا 105 مگابیت بر ثانیه را فراهم نمودند که روی خطوط کابل تلویزیون انجام می شد .
پهن باند ایجاد شده توسط ماهواره :
از تکنولوژی پهن باند که خیلی کم استفاده می شود دسترسی به اینترن از طریق ماهواره است مانند شرکتهای (www.echtostar.com)echostar یا (www.direcway)direc way این تکنولوژی را تهیه دیده اند .
دسترسی ماهواره ای اینترنت برای گزینه های مانند محیط های روستایی بهتر است که نمی توانند DSL یا از اینترنت کابلی استفاده کنند . بنابراین استفاده از ماهواره نیز یک تکنولوژی بی سیم است که شرکتهای فروشنده دسترسی ماهواره ای اینترنت به عنوان روشی جهت اشتراکی نمودن کامپیوترهای یک شبکه تهیه دیده اند .
استفاده از اشتراک پهن باند دسترسی به اینترنت در یک شبکه محلی دارای سه مزیت عمده است که عبارتند از :
1- شخص مقید به خط تلفن نیست پهن باند ارتباطی اینترن نیازی به استفاده از خط تلفن آنالوگ بمنظور استفاده از سریوس های اینترنتی ندارند .
2- شخص همیشه می تواند در ارتباط باشد که اصطلاحا ALWAYSON گویند . بدین مفهوم که در اکثر مواقع ارتباط پهن باند شما به صورت alwayson است بنابراین شخص نیاز به شماره گیری و وارد کردن نام کاربر و رمز در هر زمانی که بخواهد به اینترنت وصل شود نیست . فقط شخص کافیست که مرور گر وب خودش یا نرم افار e-ail را باز کرده به صورت online به اینترنت متصل شود . 3- چند کامپیوتر می توانند بطور همزمان و به صورت مشترک ارتباط برقرار کنند هر شخص به طور همزمان می تواند در خانه یا اداره صفحات web را مرور نموده w-mail فرستاده و یا فایل download نماید .
می توان شبکه خود را به صورت analog با مردم 56 kbps برای اشتراک کردن تنظیم نمائید . اما وقتی جهت دسترسی اشتراکی به اینترنت می خواهید از شبکه استفاده نمائید بطوریکه دارای سرعت بالا باشد . بهتر است از این تکنولوژی استفاده کنید .
این مزایا محدود به شبکه های بی سیم lan نیستند . هر چند یک شبکه ی بی سیم پهن باند متصل شده اینترنت از یک شبکه ی خیلی انعطاف پذیرتر است و زمانیکه شما نیاز به کابل برای ایجاد شبکه نداشته باشید شما می توانید عمل اشتراک گذاری فایل ها دسترسی به اینترنت و وسایل جانبی را بر روش صحیح انجام دهید .
باندهای فرکانسی در شبکه بی سیم :
طیف امواج الکترومغناطیسی در تمام کشورها یک ثروت ملی تلقی می شود و به طور جدی تحت کنترل و نظارت دولتها قرار دارد . بدین معنا که هیچ کس نمی تواند بدون مجوز دولت سیگنال های رادیویی تولید و در فضضا منتشر کند در بسیاری از کشورها از جمله ایران دست یازیدن به چنین کاری مشمول مجاز انتهای سنگین است مگر آنکه پیشاپیش مجوز لازم در خصوص تخصیص فرکانس صادر شده باشد . در برخی از کشورهای غربی مجوز ارسال در هر بخش از طیف امواج رادیو با پهنای باند مشخص به مزایده گذاشته می شود و افراد حقوقی یا حقیقی پس از پیروزی در مزایده پرداخت پول مجاز برای مدت معینی و در یک محدوده فرکانسی خاص اقدام به انتشار سیگنال رادیویی نمایند . در ادامه تقسیم بندیهای رایج حوزه فرکانسی عموما ( هشت باند ) و کاربردهای رایج آن معرفی شده است :
YLF و فرکانسهای خیلی چایین محدوده فرکانسی 9 تا 30 کیلوهرتز به باند VLF شهرت دارد . طول موج سیگنال های این باند در محدوده 10 تا 33 کیلومتر متغیر است . نظر به آنکه منتشر کردن مکانیکی تولید و در محیط های مادی مثل آب منتشر می شوند . این محدوده از امواج در دستگاههای مخابراتی زیر آب انتقال پیام بین زیر دریایی ها و دستگاههای مهندسی پزشکی ( مثل سونوگرافی یا فیزیولوژی ) کاربرد دارد .
........

تحقیقهای مشابه
پروژه رشته کامپیوتر شبکه بیسیم - طراحی و توپولوژی
85 صفحه - 45000 تومان
پروژه رشته کامپیوتر شبکه بیسیم - توپولوژی هیبریدی
88 صفحه - 60000 تومان
پروژه رشته کامپیوتر بررسی شبکه مشبکmesh network
62 صفحه - 30000 تومان
mmb پروژه رشته کامپیوتر سی دی اتوران آموزش فتوشاپ همراه با سورس کامل و مستند تهیه شده با
15 صفحه - 30000 تومان
پروژه رشته کامپیوتر سی دی اتوران آموزش فلش همراه با سورس کامل و مستند تهیه شده با mmb
15 صفحه - 45000 تومان
vb access پروژه رشته کامپیوتر مدیریت فروشگاه و خرید و فروش کالا تهیه شده با ویژوال بیسیک و اکسس
28 صفحه - 45000 تومان
پروژه رشته کامپیوتر نرم افزار مدیریت آموزشگاه به همراه مستند با زبان ویژوال بیسیک و بانک اکسس vb access
19 صفحه - 45000 تومان
vb access with document پروژه رشته کامپیوتر نرم افزار مدیریت داروخانه بزبان ویژوال بیسیک و بانک اکسس همراه با مستندvb access with document
14 صفحه - 54000 تومان
vb access with document پروژه رشته کامپیوتر نرم افزار مدیریت داروخانه بزبان ویژوال بیسیک و بانک اس کیو ال vb sql
14 صفحه - 54000 تومان
vb access with document پروژه رشته کامپیوتر نرم افزار مدیریت فروشگاه بزبان ویژوال بیسیک و بانک اکسس همراه با مستندvb access with document
35 صفحه - 84000 تومان
modem پروژه رشته کامپیوتر مطالعه و بررسی مودم
163 صفحه - 54000 تومان
پروژه رشته کامپیوتر در مورد شبکه های کامپیوتری
90 صفحه - 36000 تومان
پروژه رشته کامپیوتر نرم افزار شبکه حسگر و تحلیل و بررسی آن
20 صفحه - 15000 تومان
پروژه رشته کامپیوتر بررسی و تحلیل شبکه های بیسیم
4 صفحه - 9000 تومان
پروژه رشته کامپیوتر تجهیزات نوری در شبکه ها
70 صفحه - 36000 تومان
پروژه رشته کامپیوتر - بررسی و مطالعه شبکه و آشنایی با نرم افزار net limiter
110 صفحه - 54000 تومان
پروژه رشته کامپیوتر بررسی شبکه حسگر بیسیم
52 صفحه - 48000 تومان
پروژه رشته کامپیوتر طراحی وب سایت معرفی دانشگاه به همراه مستند
152 صفحه - 45000 تومان
پروژه رشته کامپیوتر طراحی نرم افزار بازی موبایل بزبان #C
26 صفحه - 18000 تومان
ماشین آلات ساختمانی و راه سازی - پروژه رشته معماری
43 صفحه - 18000 تومان
پروژه رشته زبان the effect of reading comprehension and vocabulary on Iranian intermediate student
25 صفحه - 30000 تومان
vb.net document پروژه رشته نرم افزار نرم افزار کتابخانه تهیه شده با ویژوال بیسیک دات نت و بانک اطلاعاتی اکسس ب همراه مستند
65 صفحه - 54000 تومان
پکیج تور زمین و هوایی شهر زنجان - پروژه رشته جهانگردی فایل بصورت پاورپوینت
189 صفحه - 66000 تومان
پکیج زمینی رشته جهانگردی و هتلداری - شهر تبریز - پروژه رشته جهانگردی
75 صفحه - 45000 تومان
پروژه رشته علوم تربیتی بررسی رابطه بین بررسی نگرش دانش آموزان دبیرستانی نسبت به حجاب پوشش اسلامی
100 صفحه - 75000 تومان
پروژه رشته ریاضی بازی هگز به همراه مقالات اصلی و ترجمه شده hex
90 صفحه - 90000 تومان
بررسی تخلیه جزئی در عایقهای جامد وآشکار سازی آنها پروژه رشته برق الکترونیک
83 صفحه - 42000 تومان
بررسی نقش بقعه امام زاده صالح (ع) کفته رود رشت در توسعه گردشگری و جذب توریسم در شهرستان رشت پروژه رشته جهانگردی و توریسم
57 صفحه - 45000 تومان
بررسی راههای نفوذ ویروس به رایانه و راههای مقابله با آن پروژه رشته کامپیوتر
59 صفحه - 30000 تومان
نظام حقوقی حاکم بر کشتیرانی در دریاها پروژه رشته حقوق
63 صفحه - 27000 تومان
نگاهی اجمالی به نقش زن در دفاع مقدس پروژه رشته حقوق
73 صفحه - 30000 تومان
نیاز زنان بزه دیده در جامعه پروژه رشته حقوق
59 صفحه - 24000 تومان
بررسی سواحل حاجی بکنده در جذب توریست پروژه رشته گردشگری و توریسم
68 صفحه - 30000 تومان
پروژه رشته حسابداری پروژه مالی تاثیر نرخ ارز بر تورم
79 صفحه - 45000 تومان
تاثیر نرخ ارز بر تورم پروژه مالی رشته حسابداری
75 صفحه - 45000 تومان
پروژه کارشناسی کامپیوتر اطمینان مصرف کننده در شرکت b2cآنلاین تایلند
73 صفحه - 54000 تومان
هاب و انواع هاب پروژه کامپیوتر شبکه
76 صفحه - 24000 تومان
کار آماری بررسی عوامل موثر بر جلب مشارکت مردمی در ایجاد بهره برداری و حفظ پروژه های عمرانی و شبکه آبیاری
18 صفحه - 105000 تومان
پروتکل‌های امنیتی شبکه ها پروژه کامپیوتر
61 صفحه - 36000 تومان
شبکه های موبایل در سیستم های بیسیم - نسل سوم موبایل – پهنای باند – امنیت در شبکه های موبایل پروژه کامپیوتر
85 صفحه - 36000 تومان
پروژه رشته کامپیوتر نرم افزار مدیریت کتابخانه با access و vb به همراه مستند document
10 صفحه - 45000 تومان
پروژه رشته کامپیوتر با عنوان ویروس های کامپیوتری
67 صفحه - 24000 تومان
پروژه رشته کامپیوتر در مورد هوش مصنوعی
125 صفحه - 36000 تومان
پروژه رشته کامپیوتر نرم افزار معاملات ملکی همراه مستند document
75 صفحه - 90000 تومان
پروژه رشته کامپیوتر - گرافیک کامپیوتری
67 صفحه - 24000 تومان
پروژه رشته کامپیوتر بصورت سی دی اتوران با عنوان رای گیری الکترونیک تهیه شده با mmb همراه با مستند dacument
31 صفحه - 45000 تومان
پروژه رشته کامپیوتر - برنامه مدیریت رستوران با ویژوال بیسیک واکس همراه با مستند document vb access
117 صفحه - 45000 تومان
پروژه رشته کامپیوتر - مربوط به رمز نگاری و پروتکل امنیت شبکه
59 صفحه - 45000 تومان
پروژه رشته کامپیوتر - نرم افزار تشریح چای و چایکاری در گیلان تهیه شده با نرم افزار mmb
10 صفحه - 24000 تومان
کارآموزی رشته کامپیوتر در شرکت خدماتی کشاورزی
90 صفحه - 24000 تومان
پروژه مستند سازی مربوط به رشته کامپیوتر تشریح نرم افزار اتوماسیون سیستم بانکی
123 صفحه - 45000 تومان
پروژه رشته کامپیوتر - نرم افزار داروخانه تهیه شده با ویژوال بیسیک و اکسس
20 صفحه - 45000 تومان
پروژه رشته کامپیوتر روشهای بالا بردن آمار بازدید سایت - روشهای معرفی سایت با موتور جستجوگر google
186 صفحه - 45000 تومان
پروژه رشته کامپیوتر ، تجارت الکترونیک
112 صفحه - 36000 تومان
پروژه رشته کامپیوتر در سیستم های چند پردازنده
78 صفحه - 36000 تومان
پروژه رشته کامپیوتر نرم افزار مربوط به بابری بزبان ویژوال بیسیک و بانک اکسس
8 صفحه - 45000 تومان
کار آموزی رشته کامپیوتر ، گزارش کار در یک شرکت
8 صفحه - 7500 تومان
پروژه رشته کامپیوتر سی دی آموزش نرم افزار پینت ویندوز بصورت اتوران paint autoran cd with mmb
10 صفحه - 36000 تومان
پروژه رشته کامپیوتر امنیت در شبکه
84 صفحه - 30000 تومان
پروژه رشته کامپیوتر مدیریت خرید و فروش و کالای فروشگاه نوشته شده با ویژوال بیسیک و بانک اکسس
7 صفحه - 45000 تومان
ترجمه مقاله و تحقیق - رشته کامپیوتر - ابزارهای ارتباطی که منجر به ترافیک می شوند communication tools to bulid website traffic
76 صفحه - 228000 تومان
کارآموزی رشته کامپیوتر در شرکت کامپیوتری
62 صفحه - 24000 تومان
پروژه رشته کامپیوتر نرم افزار نمایشگاه اتومبیل نوشته شده بزبان ویژوال بیسیک و بانک vb sql
26 صفحه - 60000 تومان
پروژه رشته کامپیوتر نرم افزار رایت سی دی نوشته شده با ویژوال بیسیک vb
35 صفحه - 45000 تومان
پروژه رشته کامپیوتر نرم افزار نمایشگاه اتومبیل با ویژوال بیسیک و اکسس
37 صفحه - 45000 تومان
پروژه رشته کامپیوتر سی دی آموزش آشنایی با گیاه کاکتوس تهیه شده با نرم افزار mmb
50 صفحه - 120000 تومان
پروژه رشته کامپیوتر مربوط به مهندسی نرم افزار بررسی سیستم مکانیزه فروش لوازم خانگی
30 صفحه - 18000 تومان
پروژه رشته کامپیوتر نرم افزار مدیریت آژانس کرایه اتومبیل بزبان ویژوال بیسیک و بانک اکسس همراه با مستندvb access with documen
34 صفحه - 60000 تومان
پروژه رشته کامپیوتر نرم افزار مدیریت فروشگاه بزبان ویژوال بیسیک و بانک اس کیو ال همراه با مستندvb sql with document
20 صفحه - 54000 تومان
پروژه رشته کامپیوتر نرم افزار مدیریت مشاور املاک بزبان ویژوال بیسیک و بانک اس کیو ال همراه با مستندvb sql with document
39 صفحه - 60000 تومان
پروژه رشته کامپیوتر نرم افزار مشاور املاک بزبان ویژوال بیسیک و بانک اس کیو ال همرا با مستندvb sql document
15 صفحه - 45000 تومان
پروژه رشته کامپیوتر ابزارهای ارتباط که منجر به ترافیک وب سایت می شوند
155 صفحه - 54000 تومان
پروژه رشته کامپیوتر نمودار های مربوط به کتابخانه سطح 0 تا 3
11 صفحه - 30000 تومان
پروژه رشته کامپیوتر با عنوان سیستم عامل لینوکس
37 صفحه - 15000 تومان
گزارش کارآموزی رشته کامپیوتر در شرکت...
50 صفحه - 18000 تومان
پروژه رشته کامپیوتر نرم افزار روشهای هوشمند در امنیت شبکه
133 صفحه - 48000 تومان
پروژه رشته کامپیوتر تجزیه و تحلیل تولید و توزیع دارو uml
17 صفحه - 24000 تومان
کارآموزی رشته کامپیوتر گزارش کار در شرکت
37 صفحه - 18000 تومان
گزارش کار آموزی رشته کامپیوتر نرم افزار در پارک علم و فناوری گیلان
72 صفحه - 36000 تومان
پروژه رشته کامپیوتر آموزش الکترونیک
101 صفحه - 36000 تومان
گزارش کار آموزی رشته کامپیوتر در شرکت
10 صفحه - 9000 تومان
گزارش کار آزمایشگاه رشته کامپیوتر با موضوع شمارنده
10 صفحه - 12000 تومان
گزارش کارآموزی رشته کامپیوتر در آموزشگاه علمی
12 صفحه - 9000 تومان
پروژه رشته کامپیوتر راهبردهای کسب و کار الکترونیکی
53 صفحه - 30000 تومان
گزارش کارآموزی رشته کامپیوتر در شرکت برنامه نویسی و گرافیکی
23 صفحه - 18000 تومان
پروژه رشته کامپیوتر بررسی امنیت در شبکه
91 صفحه - 45000 تومان
cori7 کارآموزی رشته کامپیوتر و بررسی و مطالعه سی پی یو.docx
36 صفحه - 18000 تومان
گزارش کار رشته کامپیوتر در آزمایشگاه
28 صفحه - 15000 تومان
پروژه رشته کامپیوتر امنیت اطلاعات در داده کاوی
108 صفحه - 54000 تومان
گزارش کارآموزی رشته کامپیوتر در دبیرستان
12 صفحه - 12000 تومان
گزارش کارآموزی رشته کامپیوتر در دبیرستان
12 صفحه - 9000 تومان
گزارش کارآموزی رشته کامپیوتر در دبیرستان
12 صفحه - 12000 تومان
کارآموزی رشته کامپیوتر در هلال احمر
20 صفحه - 12000 تومان
کارورزی رشته کامپیوتر آشنایی با نرم افزار های اکسل فتوشاپ و ویندوز
73 صفحه - 18000 تومان
کارآموزی رشته کامپیوتر شرکت خزر انفورماتیک آشنایی با سخت افزار
35 صفحه - 15000 تومان
پروژه رشته کامپیوتر و فناوری اطلاعات سیستم های مدیریت محتوا
122 صفحه - 36000 تومان
کاراموزی خزر انفورماتیک رشته کامپیوتر
40 صفحه - 15000 تومان
پروژه کار آموزی رشته معماری: اصول و ضوابط طراحی و مراحل اجرایی ساختمان بتنی
21 صفحه - 12000 تومان
پروژ رشته حسابداری طراحی یک سیستم جامعه حقوق و دستمزد
78 صفحه - 36000 تومان
پروژه رشته مکانیک طراحی سردخانه
32 صفحه - 150000 تومان
پروژه رشته مکانیک طراحی سردخانه نگهداری موارد همراه با طراحی کامل و نقشه
114 صفحه - 120000 تومان
پروژه رشته حسابداری طراحی سیستم حقوق و دستمزد کارخانه لوازم خانگی پارس قزوین
86 صفحه - 45000 تومان
پروژه کامپیوتر شبکه بیسیم
67 صفحه - 30000 تومان
پروژه کامپیوتر و الکترونیک میکروتیک بررسی پروتکل های شبکه بیسیم
80 صفحه - 36000 تومان
ترجمه مقاله و تحقیق - پروتکل شبکه های بیسیم planning a wireless network
14 صفحه - 42000 تومان
انواع پروتکل های شبکه بیسیم wireless
16 صفحه - 9000 تومان
ارزیابی الگوریتم های هوشمند در مسیریابی شبکه های بیسیم و موبایل
36 صفحه - 9000 تومان
انواع شبکه وایرلس بیسیم پاورپوینت
31 صفحه - 9000 تومان
ترجمه مقاله و تحقیق - انجام سیستم های تولید شبکه ای در طراحی زنجیره عرضه
22 صفحه - 66000 تومان
 • مجری کارهای پژوهشی عمومی، علمی پژوهشی و مروری
 • کارهای آماری و تجزیه و تحلیل داده
 • تحلیل کمی و کیفی
 • انجام کلیه خدمات نگارش، ترجمه تخصصی ، ویرایش مقاله ها و پایان نامه ها
 • انجام رفرنس نویسی استاندارد با نرم افزار EndNote
 • آماده سازی پاورپوینت مربوط به ارائه در جلسات و همایشها
 • Tel : 09120906507 - 09118370377
  Email : tahghighnet@yahoo.com
  Telegram : @tahghighnet
  Instagram : tahghighnetinsta
  www.tahghigh.net
  2022 - 2007