موتور جستجوی پیشرفته مقالات و تحقیقات و ...

موضوع : پروژه برنامه نویسی سیستم پرداخت حقوق با نرم افزار ویژوال بیسیک نت
تحویل در محیط : word

عنوان سفارش :
پروژه برنامه نویسی سیستم پرداخت حقوق با نرم افزار ویژوال بیسیک دات نت
تعداد صفحه :
78
قیمت :
30000 تومان

: مقدمه ای درباره ی نرم افزار
1-1برنامه نويسی مبتنی بر DOS در مقابل ويندوز
برنامه نويسی مبتنی بر ويندوز دارای تفاوت های عمده ای نسبت به برنامه نويسی سنتی در محيط DOS است. برنامه های DOS ، مسيری دقيق و مشخص را از ابتدا تا پايان دنبال می نمايند. رويکرد فوق، باعث بروز محدوديت هائی در رابطه با عملکرد برنامه ها از يکطرف و تحميل محدوديت هائی به کاربران در طی نمودن مسير مشخص شده، می گردد. از زاويه ای خاص می توان عملکرد يک برنامه مبتنی بر DOS را مشابه قدم زدن در يک راهرو (سالن)، در نظر گرفت. بمنظور رسيدن به نقطه انتهائی سالن ، می بايست طول سالن طی تا به انتهای آن رسيد .
در اين راستا از موانع متعدد موجود در مسير ، می بايست عبور تا سرانجام به مقصد مورد نظر رسيد . در زمان پيمودن مسير ، صرفا" امکان بازنمودن درب های خاصی ، وجود خواهد داشت . ويندوز ، دنيای جديدی از برنامه نويسی مبتنی بر "رويداد" را ايجاد نموده است . کليک نمودن موس ، تغيير اندازه پنجره ، تغيير محتويات يک Textbox ، نمونه هائی از يک "رويداد" می باشند. کدهای نوشته شده ، نحوه برخورد با يک رويداد را مشخص می نمايد.
برای رسيدن به انتهای يک سالن کافی است بر روی "انتهای سالن " ، کليک نمود و ديگر ضرورتی به پيمودن تمامی مسير تا رسيدن به انتهای سالن نخواهد بود . درصورتيکه به انتهای سالن رسيده باشيم و متوجه گرديم که اين مکان ، محلی نيست که انتظار آن را داشته ايم ، بسادگی می توان مقصد جديدی را برای خود انتخاب ، بدون اينکه ضرورتی به برگشت در نقطه آغازين مسير وجود داشته باشد. برنامه نوشته شده عکس العمل های لازم در ارتباط با حرکت شما را بهمراه عمليات مربوطه بمنظور تکميل فعاليت ها ی مورد نظر انجام خواهد داد .
با استفاده از VB.NET ، می توان کدهای لازم بمنظور ارائه عکس العمل لازم در زمان تحقق يک رويداد را نوشت .در اين راستا ، برنامه نويسان می توانند کدهای لازم در رابطه با رويدادهائی که امکان تحقق آنها وجود دارد را نوشته تا در زمان بروز رويداد مورد نظر ، عکس العمل لازم از طرف برنامه صورت پذيرد. در اين زمينه می توان از نوشتن کدهای ديگر بمنظور برخورد با رويدادهای غيرضروری ، صرفنظر کرد. مثلا" ويندوز قادر به تشخيص رويداد"کليک " از "کليک مضاعف " است .
اين بدان معنی است که اگر می خواهيد برنامه مورد نظر شما ،عکس العمل لازم در ارتباط با رويداد "کليک" را داشته باشد ، می بايست صرفا" کد مربوط به رويداد " کليک"، نوشته گردد و الزامی به نوشتن کدهای لازم بمنظور برخورد با رويداد "کليک مضاعف" ، وجود نخواهد داشت . در دنيای برنامه نويسی DOS ، کاربر عکس العمل لازم را نسبت به برنامه انجام می دهد در صورتيکه در ويندوز ، برنامه ها عکس العمل لازم را با توجه به رفتار کاربران ، انجام خواهند داد .
يکی ديگر از مزايای مهم برنامه های ويندوز ، عدم وابستگی برنامه ها به يک سخت افزار خاص است . ويندوز تمهيدات لازم در خصوص ارتباط با سخت افزار را پيش بينی و برنامه نويسان نياز به آگاهی از نحوه عملکرد يک دستگاه سخت افزاری خاص بمنظور استفاده از آن ، نخواهند داشت . مثلا برنامه نويسان ضرورتی به آگاهی از نحوه عملکرد هر نوع چاپگر ليزری، بمنظور ايجاد خروجی مورد نظر خود در برنامه ها ، نخواهند داشت.
ويندوز، امکانات لازم در اين خصوص را از طريق ارائه روتين های عمومی که با درايورهای مورد نظر مرتبط می گردند ، فراهم می نمايد. شايد همين موضوع دليل موفقيت ويندوز باشد .
روتين های عمومی اصطلاحا Windows (API ) Application Programming Interface ناميده می شوند .
1- 2 مقدمه ای بر دات نت
برای اینکه بفهمیم چرا دات نت به نیاز اساسی برای برنامه نویسی تبدیل شده است، باید بدانیم قبل از دات نت برنامه نویسی چه شرایطی داشته است.
1-2-1 نگاهی به گذشته
IBM PC که در سال 1981 معرفی شد، دارای یک Floppy Drive، بدون دیسک سخت و یک نمایشگر سبز فسفری با 128 کیلوبایت رم بود. این کامپیوتر توسط مجله Time (در حالی که عکسش روی جلد مجله بود) به عنوان مرد سال معرفی شد. این کار بسیار عجیبی بود. زیرا روی جلد این مجله فقط جای عکس رهبران و انسان های مشهور بوده است.
پیشرفت کامپیوتر بقدری سریع بود که تنها 20 سال بعد، کامپیوتر به چنان دستگاه قدرتمندی تبدیل شد که از اینترنت یا وسایل بی سیم برای ارتباط با دیگر کامپیوترها استفاده می گردد. در حال حاضر همان طور که مشاهده می کنید سیستم های کامپیوتری (از جمله خدمات اینترنتی) در تمام ابعاد زندگی انسان نفوذ کرده اند. حتی در ایران که جز کشورهای در حال توسعه است و سیستم مخابراتی مناسبی ندارد، این امر کاملا مشاهده می شود.
اگرچه هنوز میزان استفاده ما و نحوه آن با کشورهای صنعتی بسیار متفاوت است. نکته جالب در مورد کامپیوتر این است که این علم در همین جا متوقف نشده است و ما تقریبا هر هفته شاهد نوآوری جدیدی در زمینه سخت افزار یا نرم افزار هستیم.
همپای پیشرفت سخت افزار، نرم افزارها و زبان های برنامه نویسی هم پیشرفت کردند؛ به طوری که در اوایل دهه 1980 برنامه نویسان از زبان C برای کارهایشان استفاده می کردند. در آن زمان سیستم عامل ها Single Task بودند یعنی هر برنامه ای که اجرا می شد، تمام منابع سیستم عامل را در اختیار می گرفت و تا زمانی که کار آن برنامه تمام نشده بود، برنامه دیگری نمی توانست اجرا شود.
سیستم عامل MS-DOS (که یک سیستم عامل Single Task بود) در این زمان ارائه شد. MS-DOS به دلیل استفاده از Assembler سیستم عامل پر سرعت و کم حجمی بود. API های DOS تنها مجموعه ای از وقفه ها بودند.
در اوایل دهه 80 پایه های APIهای ویندوز با استفاده از زبان C نوشته شد. این API ها مخفیانه طراحی می شدند تا کسی از نحوه کار آن ها با خبر نشود. در آن APIها صدها تابع با نام های طولانی و بعضا مرموز وجود داشت. انتقال به ویندوز برنامه نویسی را دچار تحول اساسی کرد. برنامه نویس ها می بایست برای برنامه های خود طراحی گرافیکی نیز انجام داده و از خواص Multi Tasking نیز استفاده می کردند.
سیستم عامل های Multi Tasking بر خلاف Single Taskها این قابلیت را دارد که چندین برنامه را به طور همزمان اجرا کند. در آن زمان خیلی از برنامه نویسان در برابر استفاده از ویندوز ایستادگی کردند و می گفتند برنامه نویسی در ویندوز کند، زمان گیر و پیچیده است. برای یک برنامه ساده ای که قرار بود در ویندوز اجرا شود و محیط گرافیکی داشته باشد، باید هزاران خط کد نوشته می شد. البته در حال حاضر ممکن است بگویید برنامه نویسی در ویندوز بسیار کار ساده ای است اما توجه داشته باشید که در آن زمان امکانات فعلی وجود نداشت.
به دلیل این تغییرات و راحتی در استفاده، ویندوز در بسیاری از کامپیوترهای رومیزی به کار گرفه شد. در سال 1991 اولین نسخه ویژوال بیسیک ارائه شد. زبانی ساده ولی کارا برای کسانی که خود را درگیر پیچیدگی های برنامه نویسی C نمی کردند.
ویژوال بیسیک تاریخ جالبی دارد. زبانی که به آرامی رشد کرد و اکنون به یکی از متداول ترین زبان های دنیا تبدیل شده است. ویژوال بیسیک 3 به ما امکان استفاده از بانک های اطلاعاتی را می داد. ویژوال بیسیک 4 امکان کامپایل کردن برنامه برای سیستم عامل های 16 بیتی و 32 بیتی را فراهم می کرد.
همچنین در این نسخه امکان نوشتن COM یا DLL ایجاد شده بود. در نسخه 5 امکان ساختن ActiveX Controlها مهیا شد و در آخر، در نسخه 6 کل برنامه از ابتدا نوشته شد. کامپایلر که از نسخه 5 از حالت مفسری درآمده بود سرعت بیشتری به برنامه ها داده بود. همچنین امکان ساختن کنترل ها برای وب و Interface و inheritance نیز اضافه شد. دنیای کامپیوتر بار دیگر نیز متحول شد و این بار اینترنت محور اصلی تغییرات است. نیاز ما به اینترنت حتی با سال گذشته قابل مقایسه نیست.
امروزه اکثر برنامه ها از اینترنت استفاده می کنند. حتی در استراتژی جدید شرکت های بزرگ تغییر ایجاد شده و دیگر برنامه ها برای نصب بر روی سی دی ارائه نمی شود و همه چیز web based خواهد بود.
1-2-2 دنیای .NET
تمام این تغییرات دست به دست هم دادند تا نیازهایی را بوجود آورند که در نهایت منتهی به ایجاد دات نت شد. در دات نت کاربران می توانند اطلاعاتشان را در محیط، زمان، مکان یا هر دستگاهی بازیابی کنند.
چند سال پیش استفاده از تلفن همراه برای بازیابی اطلاعات کار بسیار دشواری بود در حالی که هم اکنون با استفاده از تکنولوژی دات نت می توانید برای گوشی تلفن همراه خود برنامه بنویسید. حتی مایکروسافت تلاش می کند پای دات نت را به دستگاه های خودپرداز (ATM) نیز باز کند. در حال حاضر پروژه هایی در دست اجراست که برنامه هایی که با دات نت نوشته می شود را بتواند بر روی سیستم عامل های دیگر اجرا کند.
برای اینکه کمی بیشتر با مزایای دات نت آشنا شویم مثالی از یکی از کاربردی ترین امکانات دات نت را ذکر می کنیم. فرض کنید برنامه تجاری داریم و شرکتی از آن استفاده می کند که دارای چندین دفتر در سراسر کشور است. پس از مدتی مدیر تصمیم می گیرد حقوق گروه خاصی از کارمندان را 5/0 درصد افزایش دهد.
در مدل قدیمی اعمال چنین تغییری می توانست مشکلاتی به بار آورد، اگر برنامه از DCOM استفاده می کرد مشکل اول پیاده سازی خود DCOM بر روی اینترنت و بستر مخابراتی ایران بود و مشکل دوم بروزرسانی آن. در ویندوز همان طور که می دانید DLLها نصب و در Registry کدی برای آنها نوشته می شود. هر DLL یا COM شماره ای مانند 1.1.2.002 برای مشخص کردن نسخه آن است.
اگر نسخه جدید DLLها که حاوی اطلاعات حقوق است را بدون در نظر گرفتن این نکته نصب می کردیم امکان داشت نسخه قبلی و جدید با هم تداخل پیدا کنند و برنامه دیگر کار نکند. در دات نت با استفاده از تکنولوژی به نام وب سرویس این کار به راحتی انجام می شود. کافی است اطلاعات جدید برای استفاده روی سرور قرار گیرد برنامه های دفترهای سراسر کشور یا online از وب سرویس استفاده می کنند یا اطلاعات جدید را از آن گرفته و به صورت offline آنها را به کار می گیرند.
مشکلی که در بالا برای DLLها به آن اشاره شد، DLL Hell نام دارد. این مشکل در دات نت رفع گردیده است. DLL هایی که در دات نت ساخته می شوند احتیاج به نصب شدن ندارند. کافی است فقط آن را کپی کنیم برنامه ما هر قدر بزرگ و پیچیده باشد احتیاج به نصب ندارد.
کافی است با دستور xcopy آن را کپی کنیم؛ هر چند توصیه می شود برای کاربر نهایی (End User) با استفاده از installer یک نسخه آماده نصب بسازیم زیرا برنامه installer می تواند علاوه بر کپی کردن فایل های برنامه ما، روی دیسکتاپ Icon ایجاد کند و برنامه را به Programs در منوی Start اضافه نماید.
قبل از دات نت اگر ما برنامه ای را Uninstall می کردیم امکان داشت DLL هایی را که مربوط به دیگر برنامه ها بود را هم حذف کند و این باعث می شد برنامه های دیگر هم از کار بیافتد. ولی در دات نت هر برنامه می تواند کپی مخصوص خود را داشته باشد و در هنگام uninstall شدن فقط فایل های مربوط به همان برنامه نصب شود.
فصل دوم : برنامه نویسی در ویژوال بیسیک نت
2-1 توضیحاتی در مورد .NET Framework
.NET Framework برنامه ای است که به عنوان یک لایه جدید روی سیستم عامل قرار می گیرد. خود دات نت از لایه های مختلفی تشکیل شده است
قلب دات نت CLR یا Common Language Runtime است. CLR مسئول اجرای برنامه هاست. با استفاده از خصوصیات CLR امکان استفاده از برنامه هایی که در یک زبان برنامه نویسی نوشته می شود در زبان دیگر وجود دارد. در دات نت نوع های داده ها توسط CLR یکسان سازی شده اند تا در هنگام استفاده از آنها در زبان های دیگر مشکل پیش نیاید.
البته این هدف باعث شد بعضی از انواع داده ها که در ویژوال بیسیک 6 مورد استفاده قرار می گرفت مانند Variant در دات نت حذف شود.
همانطور که در شکل فوق مشاهده می کنید در بالاترین سطح کامپایلرهای سی شارپ، ویژوال بیسیک، C++ و دیگر زبان ها وجود دارد. در قسمت بعدی CLS یا Common Language Specifications قرار گرفته است. این لایه مسئول بررسی این است که آیا کامپایلر و زبان خصوصیات پایه ای برای CLR یا تبادل اطلاعات با دیگر CLSها دارد یا خیر. با این وسیله تضمین می شود که وقتی شرکت های دیگر زبان یا کامپایلرهای دیگری برای دات نت بنویسند محصول آنها با دیگر محصولات هماهنگ خواهد بود.
Web Services مسئول ایجاد محیط کاربری تحت وب (User Interface) است. علاوه بر این کنترل ارتباط با وب، پروتکل های آن، امنیت و دیگر مسائل مربوط نیز بر عهده این قسمت می باشد. در دات نت برنامه ای که برای windows form یا win32 app نوشته شود، با کمی تغییر می تواند تحت وب و در web forms اجرا شود.
در مقابل web services قسمت user interfaces قرار دارد. User Interface مسئول برقراری ارتباط در محیط ویندوز با استفاده از windows forms است.
Data و XML لایه های بعدی هستند. دات نت برای انتقال اطلاعات بر روی وب از XML استفاده می کند. BCL یا Basic Class Library مسئول نگهداری کلاس های اصلی دات نت است. هر چیزی در دات نت یک کلاس است و همه کلاس ها از کلاس اصلی System منشعب می شوند.
2-2-1 مقدمه‌ای بر برنامه نویسی شیءگرا برنامه نویسی در محیط .NET بر پایه اشیا انجام می‌گیرد. اشیا طرحهایی برنامه‌پذیرند که می‌توانند نمونه ایی از بسته‌های از دادهای مرتبط و دستورات باشند. اشیا طرحهای کامل و خاصی برای دیگر اعضای محیط برنامه هستند، بدون این که جزییات کارهای درونی خود شیئ مطرح شود. اشیا از یک قالب به نام کلاس ساخته می‌شوند.
کلاسهای کتابخانه‌ای پایه‌ای .NET یک سری کلاس هایی برای درست کردن اشیا در برنامه‌هایتان آماده کرده‌اند. همچنین شما می‌توانید کلاسهای اختصاصی خودتان را نیز ساخته و استفاده کنید. ..................

تحقیقهای مشابه
پروژه برنامه نویسی سیستم پرداخت حقوق با نرم افزار ویژوال بیسیک دات نت
78 صفحه - 30000 تومان
vb.net document پروژه رشته نرم افزار نرم افزار کتابخانه تهیه شده با ویژوال بیسیک دات نت و بانک اطلاعاتی اکسس ب همراه مستند
65 صفحه - 54000 تومان
پروژه رشته کامپیوتر- نرم افزار کتابخانه تهیه شده با ویژوال بیسیک و اکسس
24 صفحه - 45000 تومان
پروژه رشته کامپیوتر - نرم افزار داروخانه تهیه شده با ویژوال بیسیک و اکسس
20 صفحه - 45000 تومان
پروژه رشته کامپیوتر نرم افزار مربوط به بابری بزبان ویژوال بیسیک و بانک اکسس
8 صفحه - 45000 تومان
پروژه کامپیوتر نرم افزار ثبت نام دانشجویی نوشته شده با ویژوال بیسیک و بانک اکسس همراه با document
27 صفحه - 54000 تومان
پروژه کامپیوتر نرم افزار کتابخانه و مدیریت آن نوشته شده با ویژوال بیسیک و بانک اکسس همراه با document
41 صفحه - 54000 تومان
پروژه کامپیوتر نرم افزار مدیریت انبار نوشته شده با نرم افزار ویژوال بیسیک و بانک اکسس همراه باdocument
39 صفحه - 54000 تومان
پروژه رشته کامپیوتر نرم افزار نمایشگاه اتومبیل نوشته شده بزبان ویژوال بیسیک و بانک vb sql
26 صفحه - 60000 تومان
پروژه رشته کامپیوتر نرم افزار مدیریت آموزشگاه به همراه مستند با زبان ویژوال بیسیک و بانک اکسس vb access
19 صفحه - 45000 تومان
پروژه رشته کامپیوتر نرم افزار رایت سی دی نوشته شده با ویژوال بیسیک vb
35 صفحه - 45000 تومان
پروژه رشته کامپیوتر نرم افزار نمایشگاه اتومبیل با ویژوال بیسیک و اکسس
37 صفحه - 45000 تومان
پروژه رشته کامپیوتر نرم افزار مدیریت آژانس کرایه اتومبیل بزبان ویژوال بیسیک و بانک اکسس همراه با مستندvb access with documen
34 صفحه - 60000 تومان
vb access with document پروژه رشته کامپیوتر نرم افزار مدیریت داروخانه بزبان ویژوال بیسیک و بانک اکسس همراه با مستندvb access with document
14 صفحه - 54000 تومان
vb access with document پروژه رشته کامپیوتر نرم افزار مدیریت داروخانه بزبان ویژوال بیسیک و بانک اس کیو ال vb sql
14 صفحه - 54000 تومان
vb access with document پروژه رشته کامپیوتر نرم افزار مدیریت فروشگاه بزبان ویژوال بیسیک و بانک اکسس همراه با مستندvb access with document
35 صفحه - 84000 تومان
نرم افزار دیکشنری بزبان ویژوال بیسیک و بانک اکسسvb access
1 صفحه - 21000 تومان
پروژه رشته کامپیوتر نرم افزار مدیریت فروشگاه بزبان ویژوال بیسیک و بانک اس کیو ال همراه با مستندvb sql with document
20 صفحه - 54000 تومان
پروژه رشته کامپیوتر نرم افزار مدیریت مشاور املاک بزبان ویژوال بیسیک و بانک اس کیو ال همراه با مستندvb sql with document
39 صفحه - 60000 تومان
پروژه رشته کامپیوتر نرم افزار مشاور املاک بزبان ویژوال بیسیک و بانک اس کیو ال همرا با مستندvb sql document
15 صفحه - 45000 تومان
پروژه ویژوال بیسیک دات نت - سیستم حقوق و دستمزد
78 صفحه - 36000 تومان
تشریح نرم افزار حقوق و دستمزد
13 صفحه - 9000 تومان
\vb نرم افزار شبیه سازی برنامه پینت ویندوز بزبان ویژوال بیسیکvb
1 صفحه - 45000 تومان
مستند نرم افزار حظور و غیاب دانشجویان تهیه شده بزبان ویژوال بیسیک
25 صفحه - 15000 تومان
پروژه کامپیوتر نرم افزار برنامه مدیریت کتابخانه بزبان ویژوال استودیو 2010 و بانک اطلاعاتی
33 صفحه - 24000 تومان
پروژه مهندسی کامپیوتر نرم افزار مدیریت فروشگاه بزبان ویژواک بیسیک و بانک اطلاعاتی به همراه مهندسی کامل نرم افزار مستند سازی
70 صفحه - 75000 تومان
مدیریت پروژه - فرآیند برنامه ریزی محدوده پروژه و ورودی های آن
6 صفحه - 3000 تومان
مدیریت برنامه ریزی و کنترل پروژه
28 صفحه - 9000 تومان
پرسشنامه مدیریت پروژه، توسعه برنامه پروژه (Robert K.Wysocki) (روبرت و ویسوکی)
2 صفحه - 4500 تومان
پرسشنامه مدیریت پروژه، اجرای برنامه پروژه (Robert K.Wysocki) (روبرت و ویسوکی)
1 صفحه - 4500 تومان
پروژه مدلسازی سیستم مدیریت رستوران uml
15 صفحه - 24000 تومان
در افزایش بهرهوری iso پروژه مدیریت صنعتی مطالعه اثرگذاری پیاده سازی سیستم مدیریت کیفیت
113 صفحه - 54000 تومان
کنترل های داخلی سیستم های حسابداری - پروژه مالی
58 صفحه - 30000 تومان
کنترل های داخلی سیستم های حسابداری - پروژه مالی
58 صفحه - 36000 تومان
طراحی یک سیستم ساده حسابداری مالی پروژه حسابداری
32 صفحه - 15000 تومان
mri پروژه ام ار ای بررسی سیستم و آشنایی با
81 صفحه - 42000 تومان
الکتروتکنیک gps پروژه سیستم موقعیت یابی جی پی اس
89 صفحه - 27000 تومان
شبکه های موبایل در سیستم های بیسیم - نسل سوم موبایل – پهنای باند – امنیت در شبکه های موبایل پروژه کامپیوتر
85 صفحه - 36000 تومان
بررسی حقوق و دستمزد در شرکت آب و منطقه ای رشت پروژه مالی
73 صفحه - 21000 تومان
کنوانسیون رفع انواع تبعیض علیه زنان در مقایسه با حقوق زن در اسلام پروژه حقوق
54 صفحه - 30000 تومان
حقوق دریاها در کنوانسیون ها - ایران و کنوانسیون1982 حقوق دریاها روش تحقیق و پروژه حقوق
102 صفحه - 45000 تومان
کارآفرینی و پروژه مربوط به تولید چرم در کارگاه فایل بصورت پاورپوینت
33 صفحه - 24000 تومان
vb access پروژه رشته کامپیوتر مدیریت فروشگاه و خرید و فروش کالا تهیه شده با ویژوال بیسیک و اکسس
28 صفحه - 45000 تومان
استفاده از روش سیمپلکس برای حل مسئله حداکثر سازی برنامه نویسی خطی
24 صفحه - 10500 تومان
زبان برنامه نویسی پرولوگ
10 صفحه - 6000 تومان
زبان برنامه نویسی پاسکال
44 صفحه - 18000 تومان
گزارش کارآموزی رشته کامپیوتر در شرکت برنامه نویسی و گرافیکی
23 صفحه - 18000 تومان
پایان نامه جهت اخذ کارشناسی مدیریت صنعتی بررسی سیستم برنامه مواد و تولید در شرکت لامپ پارس شهاب
90 صفحه - 45000 تومان
پرسشنامه تأثیر برنامه ریزی تولید و اجرای سیستم تولید و اجرای سیستم تولید به هنگام jit
2 صفحه - 9000 تومان
بررسی تاثیر برنامه ریزی تولید و اجرای سیستم تولید به هنگام در افزایش رقابت پذیری (مطالعه موردی کارخانه پارس خزر) پروژه
46 صفحه - 30000 تومان
پرسشنامه ارزیابی سیستم برنامه ریزی استراتژیک شرکت (Donald Getz, Tage Petersen) (دونالد گتز و تاگ پترسن)
3 صفحه - 4500 تومان
پرسشنامه برنامه ریزی منابع سازمان (Yong beom Kim et all) (یونگ بوم کیم و همکاران)
3 صفحه - 4500 تومان
پرسشنامه سیستم برنامه ریزی منابع سازمان (Yong beom Kim et all) (یونگ بوم کیم و همکاران)
3 صفحه - 4500 تومان
پرسشنامه موفقیت برنامه ریزی سیستم های بین سازمانی اینترنت پایه (Gwo - Guang Lee et all) ( گوا - گوانگ لی و همکاران)
2 صفحه - 4500 تومان
پرسشنامه مزایای حاصل از سیستم های برنامه ریزی منابع سازمان (Charalambos Spathis & John Ananiadis) (کارلامبوس اسپاتیس و جون آنانیادیس)
2 صفحه - 4500 تومان
پرسشنامه برنامه ریزی استراتژیک فناوری اطلاعات / سیستم های اطلاعات (R. Y. K. Fung et all) (فونگ و همکاران)
3 صفحه - 4500 تومان
علم ارتباطات حقوق بین المللی و پخش مستقیم برنامه های ماهواره ای
25 صفحه - 15000 تومان
آشنایی با نرم افزارهای اینترنتی و برنامه های مدیریت محتوا فایل بصورت پاورپوینت
31 صفحه - 18000 تومان
آشنایی با نرم افزارهای اینترنتی و برنامه های مدیریت محتوا
13 صفحه - 9000 تومان
پروژه رشته کامپیوتر - برنامه مدیریت رستوران با ویژوال بیسیک واکس همراه با مستند document vb access
117 صفحه - 45000 تومان
پروژه بررسی امنیت در سیستم های پرداخت الکترونیک
66 صفحه - 42000 تومان
پروژه حسابداری نقش اعتبارات در سیستم دریافت و پرداخت در حسابداری دولتی
29 صفحه - 15000 تومان
پروژه مالی رشته حسابداری بررسی سیستم حقوق شرکت آب منطقه ای
84 صفحه - 45000 تومان
پروژه مالی رشته حسابداری بررسی سیستم حقوق و دستمزد
79 صفحه - 30000 تومان
پروژه رشته حسابداری - سیستم حقوق و دستمزد
90 صفحه - 27000 تومان
کار آموزی رشته حسابداری در فرمانداری - سیستم حقوق و دستمزد
37 صفحه - 18000 تومان
پروژ رشته حسابداری طراحی یک سیستم جامعه حقوق و دستمزد
78 صفحه - 36000 تومان
پروژه- طرح تکمیل سیستم برقراری حقوق بازنشستگی در جمهوری اسلامی ایران
36 صفحه - 15000 تومان
پروژه طرح اتوماسيون سازمان تامين اجتماعي - سیستم حقوق و دستمزد همراه با فرمها
192 صفحه - 54000 تومان
طراحی سیستم حقوق و دستمزد - کارخانه لوازم خانگی پارس قزوین
88 صفحه - 45000 تومان
پروژه حسابداری اتوماسيون سيستمهاي منابع انساني و مالي سیستم حقوق و دستمزد
175 صفحه - 60000 تومان
پروژه رشته حسابداری طراحی سیستم حقوق و دستمزد کارخانه لوازم خانگی پارس قزوین
86 صفحه - 45000 تومان
پروژه مالی رشته حسابداری بررسی سیستم حقوق شرکت آب منطقه ای
82 صفحه - 45000 تومان
پروژه مالی حسابداری بررسی سیستم حقوق و دستمزد در کارخانه پارس قزوین
93 صفحه - 42000 تومان
بررسی نقش سیستم حقوق و دستمزد بر کارایی کارکنان
73 صفحه - 24000 تومان
بررسی سیستم حقوق و دستمزد رشته حسابداری
60 صفحه - 24000 تومان
پروژه حسابداری بررسی سیستم حقوق و دستمزد و انبارداری
87 صفحه - 30000 تومان
پروژه مستند سازی مربوط به رشته کامپیوتر تشریح نرم افزار اتوماسیون سیستم بانکی
123 صفحه - 45000 تومان
پروژه رشته کامپیوتر مربوط به مهندسی نرم افزار بررسی سیستم مکانیزه فروش لوازم خانگی
30 صفحه - 18000 تومان
پروژه مالی رشته حسابداری تشریح نرم افزار مورد استفاده در سیستم دبیرخانه
29 صفحه - 18000 تومان
پروژه مهندسی نرم افزار شرح مختصر فعالیت های سیستم یک شرکت فروش کامپیوتر به همراه نمودار و دیاگرام
4 صفحه - 9000 تومان
پروژه مهندسی نرم افزار شرح مختصر فعالیت های سیستم یک شرکت فروش کامپیوتر به همراه نمودار و دیاگرام
42 صفحه - 21000 تومان
سیستم مدیریت منابع انسانی - سیستم عامل - مهندسی نرم افزار - به همراه نمودارهاrational rose تهیه شده بوسیله رشنال رز uml
11 صفحه - 12000 تومان
طراحی و تحلیل و پیاده سازی سیستم ویدئو کنفرانس به همراه نمودارو دیاگرام - سیستم عامل - مهندسی نرم افزار - رشنال رزuml rational rose
56 صفحه - 30000 تومان
ترجمه مقاله و تحقیق - شکاف انتظارات از نرم افزار حسابداری بر مبنای ویژگی های سیستم های اطلاعات حسابداری 8
6 صفحه - 18000 تومان
پروژه معرفی سیستم نرم افزاری پروانه کسب رشته نرم افزار همراه با نمودار دیاگرام
67 صفحه - 36000 تومان
معرفی سیستم نرم افزاری حسابداری انبار دار به زبان سی شارپ و بانک اطلاعاتی اکسس
25 صفحه - 9000 تومان
آشنایی با سیستم عامل و نرم افزار
9 صفحه - 4500 تومان
قاچاق نرم افزار - قانون کپی رایت
20 صفحه - 7500 تومان
پروژه رشته کامپیوتر نرم افزار مدیریت کتابخانه با access و vb به همراه مستند document
10 صفحه - 45000 تومان
پروژه رشته کامپیوتر نرم افزار معاملات ملکی همراه مستند document
75 صفحه - 90000 تومان
آموزش نرم افزار spss
20 صفحه - 7500 تومان
توضیحاتی در مورد نرم افزار snagit
14 صفحه - 6000 تومان
آموزش نرم افزار فتوشاپ photoshop
66 صفحه - 13500 تومان
پروژه رشته کامپیوتر - نرم افزار تشریح چای و چایکاری در گیلان تهیه شده با نرم افزار mmb
10 صفحه - 24000 تومان
پروژه رشته نرم افزار وب سایت خرید و فروش سخت افزار و نرم افزار همراه با document
55 صفحه - 45000 تومان
آموزش نرم افزار اکسل excel
67 صفحه - 15000 تومان
پروژه رشته کامپیوتر سی دی آموزش نرم افزار پینت ویندوز بصورت اتوران paint autoran cd with mmb
10 صفحه - 36000 تومان
آموزش نرم افزار پریمیر پرو - پاورپوینت
10 صفحه - 10500 تومان
پروژه کامپیوتر - نرم افزار آموزشی در مورد پریمیر بطور خلاصه با mmb بصورت اتوران همراه با سورس تمام فایلها
8 صفحه - 18000 تومان
پروژه کامپیوتر - نرم افزار آموزشی در مورد قارچ چوب نوشته شده با mmb بصورت اتوران همراه با سورس تمام فایلها
50 صفحه - 75000 تومان
پروژه کامپیوتر - نرم افزار آموزشی در مورد ایمنی و بهداشت صنعت نوشته شده با mmb بصورت اتوران همراه با سورس تمام فایلها
30 صفحه - 45000 تومان
پروژه کامپیوتر - نرم افزار آموزشی در مورد گل و گیاه نوشته شده با mmb بصورت اتوران همراه با سورس تمام فایلها
119 صفحه - 75000 تومان
ترجمه مقاله و تحقیق - آموزش نرم افزار pc hardware بخش interface organization
25 صفحه - 75000 تومان
آموزش نرم افزار حسابداری پخش کارا - نرم افزار جامع پخش- بصورت pdf
137 صفحه - 30000 تومان
پروژه رشته کامپیوتر سی دی آموزش آشنایی با گیاه کاکتوس تهیه شده با نرم افزار mmb
50 صفحه - 120000 تومان
پروژه رشته کامپیوتر نرم افزار شبکه حسگر و تحلیل و بررسی آن
20 صفحه - 15000 تومان
پروژه رشته نرم افزار آموزش movie maker(پاورپوینت)
15 صفحه - 9000 تومان
آموزش مقدماتی نرم افزار mmb
41 صفحه - 15000 تومان
پروژه رشته کامپیوتر طراحی نرم افزار بازی موبایل بزبان #C
26 صفحه - 18000 تومان
آموزش نرم افزار net meeting
11 صفحه - 6000 تومان
پروژه رشته کامپیوتر نرم افزار روشهای هوشمند در امنیت شبکه
133 صفحه - 48000 تومان
آموزش مقدماتی نرم افزار فلش
26 صفحه - 9000 تومان
آموزش نرم افزار رشنال رزrational rose
20 صفحه - 9000 تومان
گزارش کار آموزی رشته کامپیوتر نرم افزار در پارک علم و فناوری گیلان
72 صفحه - 36000 تومان
نرم افزار ارتباط با مشتریcrm
17 صفحه - 7500 تومان
آشنایی با نرم افزار مدیریت زمان
10 صفحه - 6000 تومان
آشنایی با یک نرم افزار خدمات پس از فروش
13 صفحه - 6000 تومان
آشنایی با نرم افزار شبکه NetMeeting
9 صفحه - 7500 تومان
پروژه رشته حسابداری آموزش نرم افزار کاراسیستم نرم افزار مدیریت پخش شرکتها با تمام امکانات
94 صفحه - 45000 تومان
آموزش نرم افزار آنسیس
10 صفحه - 4500 تومان
بهترین نرم افزار تهیه پشتیبان backup
16 صفحه - 7500 تومان
ترجمه مقاله و تحقیق - مرور و بررسی زابیکس - نرم افزار شبکه 10
8 صفحه - 24000 تومان
پروژه رشته کامپیوتر - بررسی و مطالعه شبکه و آشنایی با نرم افزار net limiter
110 صفحه - 54000 تومان
معرفی نرم افزار رافع 7
16 صفحه - 15000 تومان
علم آمار و انواع نرم افزار های آماری
17 صفحه - 7500 تومان
آشنایی با نرم افزار اس پی اس اس
18 صفحه - 6000 تومان
معرفي نرم افزار protool
2 صفحه - 3000 تومان
کارورزی رشته کامپیوتر آشنایی با نرم افزار های اکسل فتوشاپ و ویندوز
73 صفحه - 18000 تومان
مدیریت پیکربندی در مهندسی نرم افزار پاورپوینت
21 صفحه - 9000 تومان
پروژه انبارداری رشته حسابداری همراه باتوضیحات نرم افزار انبار
55 صفحه - 21000 تومان
مستند سازی نرم افزار و اهمیت آن پاورپوینت
29 صفحه - 9000 تومان
مستند سازی نرم افزار و اهمیت آن
14 صفحه - 6000 تومان
آشنایی و نحوه کار با نرم افزار حسابداری هلو
106 صفحه - 36000 تومان
الگوهای تولید نرم افزار حلزونی آبشاری
9 صفحه - 4500 تومان
آموزش نرم افزار حسابداری هلو
38 صفحه - 15000 تومان
روشهای نوین طراحی نرم افزار معماری و مدلهای تولید نرم افزار
80 صفحه - 36000 تومان
پروژه شبیه سازی با نرم افزار Arena
58 صفحه - 21000 تومان
مقایسه نرم افزار حسابداری برلیان و نرم افزار حسابداری نوین
6 صفحه - 3000 تومان
مقایسه نرم افزار شایگان و نرم افزار رایورز
8 صفحه - 3000 تومان
تحلیلی بر ساختار زبان ویژوال بیسیک (VB (visual basic
16 صفحه - 6000 تومان
ارتباط ویژوال بیسیک و پایگاه داده ODBC
10 صفحه - 4500 تومان
پایگاه داده و DATA CONTROL در ویژوال بیسیک VB
14 صفحه - 7500 تومان
ارتباط با بانک اطلاعاتی در ویژوال بیسیک توسط شی data vb
1 صفحه - 4500 تومان
فایل در ویژوال بیسیک 6
24 صفحه - 7500 تومان
کار با فایلها در ویژوال بیسیک 6 - بصوت پاور پوینت
26 صفحه - 9000 تومان
پروژه رشته کامپیوتر مدیریت خرید و فروش و کالای فروشگاه نوشته شده با ویژوال بیسیک و بانک اکسس
7 صفحه - 45000 تومان
 • مجری کارهای پژوهشی عمومی، علمی پژوهشی و مروری
 • کارهای آماری و تجزیه و تحلیل داده
 • تحلیل کمی و کیفی
 • انجام کلیه خدمات نگارش، ترجمه تخصصی ، ویرایش مقاله ها و پایان نامه ها
 • انجام رفرنس نویسی استاندارد با نرم افزار EndNote
 • آماده سازی پاورپوینت مربوط به ارائه در جلسات و همایشها
 • Tel : 09120906507 - 09118370377
  Email : tahghighnet@yahoo.com
  Telegram : @tahghighnet
  Instagram : tahghighnetinsta
  www.tahghigh.net
  2022 - 2007