جمعه 24 آذر 1396
بازدید امروز : 2404 نفر
موتور جستجوی سایت نیازمندیهای دانشجویی موتور جستجوی پیشرفته مقالات و تحقیقات و ...
تلگرام سایت تحقیق

موضوع : جایگاه CRM در بانکداری
تحویل در محیط : word

ابتدا هزینه سفارش را از طریق پرداخت آنلاین بانک ملت و یا پرداخت آنلاین بانک ملی و یا انتقال به شماره کارت 6037991813769019 بانک ملی به نام سید علیرضا هاشمی و یا واریز به شماره حساب 0102834007003 ملی بنام سید علیرضا هاشمی و با داشتن شماره فیش واریزی اقدام به سفارش کنید.
عنوان سفارش :
جایگاه CRM در بانکداری
تعداد صفحه :
9
قیمت :
1500 تومان

شاخص‌های مشتری‌مداری در بانک‌های ایرانی
خلاصه : مشتری‌مداری در عرصه کسب و کار مقوله‌ای است دو وجهی که بر مبنای شاخص‌های کمی و کیفی سنجیده می‌شود و رویکرد اصلی آن تاکید بر اصول و روش‌هایی است که سه شاخص زیر را تامین نماید. اولین شاخص تامین مداوم و همگام با تغییرات محصول و سرویس مورد نیاز مشتری است، شاخص بعدی خلق ارزش برای مشتری است و در نهایت جلب رضایت مشتری با استفاده از ابزارها و شیوه‌های مختلف ارائه خدمت است.
امروزه مشتري مداري و مشتري گرايي يكي از مقوله هاي بسيار مهم در امر توسعه همه جانبه سازمان ها است. بانك ها نيز به عنوان سازمان هاي ارائه دهنده خدمات مالي نه تنها از اين امر مستثني نيستند بلكه به دليل اينكه قسمت اعظم سرمايه بانك ها از سپرده هاي مشتريان آنها تامين مي شود بايستي مشتري مداري و مشتري گرايي را ركن اصلي فعاليت هاي خود قرار دهند.
امروزه مشتري مداري در بانك ها به عنوان يكي از مهمترين سياست هاي بانك ها تلقي مي شود و مديران بانك ها نيز بايستي در امر سياستگذاري نظام بانكي توجهي بيشتر به اين مقوله داشته باشند.
اما چرا توجه به مشتريان در بانك ها تا اين اندازه مهم است؟ همانطور كه ذكر شد قسمت اعظم سرمايه بانك ها از سپرده هاي مشتريان آنان است. جداي از اين مساله با نگاهي به تاريخ ايجاد بانك ها، به اين مساله پي مي بريم كه تشكيل بانك ها در ابتدا به دليل ارائه خدمات مالي به مردم بوده است و در كنار آن وقتي ديده شد كه در كنار اين فعاليت مي توان سودي نيز كسب كرد، بانك ها به انجام فعاليت هاي ديگر روي آوردند.
حال كه مي بينيم مشتريان مهمترين ركن بقاي بانك ها هستند، بايستي در حفظ آنها كوشيد و اين كار تنها باتوجه به نيازهاي آنان و ارائه خدمات مطلوب و به موقع به آنان امكان پذير است.
در بانكي كه هيچگونه توجهي به نياز اصلي مشتري و وقت او و همينطور اعتراض هاي او در ارتباط با عدم ارائه خدمات مطلوب نمي شود، چگونه مي توان انتظار داشت اين مشتري وفادار به اين بانك باقي بماند؟ مسلما در دنياي رقابتي امروز كه بانك ها بر سر جذب مشتريان و حفظ آنها با يكديگر در رقابتند، اينچنين بانكي جايي براي حضور در صحنه بانكداري نخواهد داشت. ..................


ترجمه انگلیسی به فارسی سایت تحقیق

برای پیدا کردن ما فقط کافیست «سایت تحقیق» را در گوگل سرچ کنید

ترجمه فارسی به انگلیسی سایت تحقیق
xسفارش ترجمه
xمشاوره پایان نامه
xسفارش تایپ سایت تحقیق
با کلیک روی +۱ ما را در گوگل محبوب کنید

شماره پاسخگوی سایت : 09118370377
Email : tahghighnet@yahoo.com
www.tahghigh.net 2007 - 2017