یکشنبه 24 آذر 1398
بازدید امروز : 8672 نفر
موتور جستجوی سایت نیازمندیهای دانشجویی موتور جستجوی پیشرفته مقالات و تحقیقات و ...
تلگرام سایت تحقیق
سفارش پیشینه پژوهش سفارش از طریق تلگرام یا واتس آپ

موضوع : بررسی شیوع انواع مال اکلوژن
تحویل در محیط : word

عنوان سفارش :
بررسی شیوع انواع مال اکلوژن
تعداد صفحه :
7
قیمت :
1500 تومان

مقدمه :
]تحقیق مقدمه ندارد ، ارزیابی مقدمه را خودش ازداخل پایان نامه طرح کرده است] مال اکلوژن ، نامنظمی دندان ها را نسبت به محدوده طبیعی پذیرفته شده را گویند و تغییرات بسیار خوبی از حد طبیعی را شامل می شود . مال اکلوژن ممکن است در اثر موقعیت ، درست دندان ها و یا ارتیاط نادرست قوس های دندانی به وجود می آید.
با توجه به اهمیت بهداشت دهان و دندان ، تحقیق حاظر مسئله شیوع مال اکلوژن در دختران و پسران 12 - 14 ساله دوره راهنمایی را مورد بررسی قرار می دهد.
 بیان مسئله :
مال اکلوژن می تواند باعث اختلال در زیبایی ، اختلال های فانکشنال ، مشکلات گیجگاهی و فکی و بیماریهای پریود نشیم شود و این اختلال بر روی ظاهر افراد چون تاثیر می گذارد می تواند در ایجاد مشکلات روانی – اجتماعی بیمار نیز موثر باشد. شکی نیست که تشخیص سریع ناهنجاری باعث درمان زود هنگام و نتیجه یابی قابل اطمینان تر میشود.
و برای پیشگیری سریع هر بیماری نیاز به تعیین شاخصهای اپید میولوژیک اختلال است که مال اکلوژنی نیز استثنا نیست برنامه ریزی برای کنترل یک بیماری نیز از طریق تعیین میزان شیوع بیماری صورت می گیرد .با توجه به این که تحقیقات اندکی در مورد مال اکلوژنی صورت گرفته است وجود چنین تحقیقی در شهر رشت ، احساس می شود که تحقیق حاظر به آن امر همت می گمارد.
 اهداف پژوهشی :
بررسی درصد شیوع اکلوژن نرمال و انواع مال اکلوژن ها شامل مال اکلوژن کلاسI ، مال اکلوژن کلاس II دسته 2 و 1 و مال اکلوژن کلاس III به تفکیک جنس. ..................


ترجمه انگلیسی به فارسی سایت تحقیق

برای پیدا کردن ما فقط کافیست «سایت تحقیق» را در گوگل سرچ کنید

ترجمه فارسی به انگلیسی سایت تحقیق
رفرنس نویسی با نرم افزار endnote سایت تحقیقصحافی پایان نامه رساله مقاله کتاب سایت تحقیق
با کلیک روی +۱ ما را در گوگل محبوب کنید

Tel : 09118370377
Email : tahghighnet@yahoo.com
Telegram : @tahghighnet
channel: https://t.me/tahghighchannel
Instagram : tahghighnetinsta
www.tahghigh.net
2019 - 2007