کد رهگیری را جهت پیگیری سفارش وارد نمایید
    

پرداخت آنلاین بانک ملت
    فروش آنتی ویروس اورجینال
با شرایط استثنایی
     موتور جستجوی پیشرفته مقالات و تحقیقات و ...
امروز : 1 آبان سال 1393
  بازدید امروز : 6522 نفر

موضوع : بررسی شیوع انواع مال اکلوژن
تحویل در محیط : word


ابتدا مبلغ سفارش را به شماره 0102834007003 ملی سیبا به نام علیرضا هاشمی واریز با داشتن شماره فیش افدام به سفارش کنید - قابل پرداخت از کلیه بانکهای عضو شتاب و یا از طریق انتقال به شماره کارت 6037991813769019 پرداخت و با داشتن شماره کارت اقدام به سفارش نمایند و یا از طریق پرداخت آنلاین بانک ملت یا پرداخت آنلاین بانک ملیاقدام نمایید
  عنوان سفارش : بررسی شیوع انواع مال اکلوژن
  تعداد صفحه : 7
  قیمت : 750 تومان
جهت سفارش اینجا کلیک کنید
<-- نمایش تحقیق بعدی ..... نمایش تحقیق قبلی -->

مقدمه :
]تحقیق مقدمه ندارد ، ارزیابی مقدمه را خودش ازداخل پایان نامه طرح کرده است] مال اکلوژن ، نامنظمی دندان ها را نسبت به محدوده طبیعی پذیرفته شده را گویند و تغییرات بسیار خوبی از حد طبیعی را شامل می شود . مال اکلوژن ممکن است در اثر موقعیت ، درست دندان ها و یا ارتیاط نادرست قوس های دندانی به وجود می آید.
با توجه به اهمیت بهداشت دهان و دندان ، تحقیق حاظر مسئله شیوع مال اکلوژن در دختران و پسران 12 - 14 ساله دوره راهنمایی را مورد بررسی قرار می دهد.
 بیان مسئله :
مال اکلوژن می تواند باعث اختلال در زیبایی ، اختلال های فانکشنال ، مشکلات گیجگاهی و فکی و بیماریهای پریود نشیم شود و این اختلال بر روی ظاهر افراد چون تاثیر می گذارد می تواند در ایجاد مشکلات روانی – اجتماعی بیمار نیز موثر باشد. شکی نیست که تشخیص سریع ناهنجاری باعث درمان زود هنگام و نتیجه یابی قابل اطمینان تر میشود.
و برای پیشگیری سریع هر بیماری نیاز به تعیین شاخصهای اپید میولوژیک اختلال است که مال اکلوژنی نیز استثنا نیست برنامه ریزی برای کنترل یک بیماری نیز از طریق تعیین میزان شیوع بیماری صورت می گیرد .با توجه به این که تحقیقات اندکی در مورد مال اکلوژنی صورت گرفته است وجود چنین تحقیقی در شهر رشت ، احساس می شود که تحقیق حاظر به آن امر همت می گمارد.
 اهداف پژوهشی :
بررسی درصد شیوع اکلوژن نرمال و انواع مال اکلوژن ها شامل مال اکلوژن کلاسI ، مال اکلوژن کلاس II دسته 2 و 1 و مال اکلوژن کلاس III به تفکیک جنس. ..................

با کلیک روی +۱ ما را در گوگل محبوب کنید


آماده عقد قرار داد با کلیه مراکز آموزشی تحقیقاتی کشور جهت پذیرش نمایندگی فعال
سفارشات طراحی وب سایت و کلیه امور مربوطه
شماره پاسخگوی سایت : 09118370377    09111491359                  Email : tahghighnet@yahoo.com