پرداخت آنلاین بانک ملت

پرداخت آنلاین بانک ملی
     موتور جستجوی پیشرفته مقالات و تحقیقات و ...
امروز : 12 فروردین سال 1394
  بازدید امروز : 3508 نفر

موضوع : بررسی شیوع انواع مال اکلوژن
تحویل در محیط : word  عنوان سفارش : بررسی شیوع انواع مال اکلوژن
  تعداد صفحه : 7
  قیمت : 1500 تومان
جهت سفارش اینجا کلیک کنید
<-- نمایش تحقیق بعدی .....

مقدمه :
]تحقیق مقدمه ندارد ، ارزیابی مقدمه را خودش ازداخل پایان نامه طرح کرده است] مال اکلوژن ، نامنظمی دندان ها را نسبت به محدوده طبیعی پذیرفته شده را گویند و تغییرات بسیار خوبی از حد طبیعی را شامل می شود . مال اکلوژن ممکن است در اثر موقعیت ، درست دندان ها و یا ارتیاط نادرست قوس های دندانی به وجود می آید.
با توجه به اهمیت بهداشت دهان و دندان ، تحقیق حاظر مسئله شیوع مال اکلوژن در دختران و پسران 12 - 14 ساله دوره راهنمایی را مورد بررسی قرار می دهد.
 بیان مسئله :
مال اکلوژن می تواند باعث اختلال در زیبایی ، اختلال های فانکشنال ، مشکلات گیجگاهی و فکی و بیماریهای پریود نشیم شود و این اختلال بر روی ظاهر افراد چون تاثیر می گذارد می تواند در ایجاد مشکلات روانی – اجتماعی بیمار نیز موثر باشد. شکی نیست که تشخیص سریع ناهنجاری باعث درمان زود هنگام و نتیجه یابی قابل اطمینان تر میشود.
و برای پیشگیری سریع هر بیماری نیاز به تعیین شاخصهای اپید میولوژیک اختلال است که مال اکلوژنی نیز استثنا نیست برنامه ریزی برای کنترل یک بیماری نیز از طریق تعیین میزان شیوع بیماری صورت می گیرد .با توجه به این که تحقیقات اندکی در مورد مال اکلوژنی صورت گرفته است وجود چنین تحقیقی در شهر رشت ، احساس می شود که تحقیق حاظر به آن امر همت می گمارد.
 اهداف پژوهشی :
بررسی درصد شیوع اکلوژن نرمال و انواع مال اکلوژن ها شامل مال اکلوژن کلاسI ، مال اکلوژن کلاس II دسته 2 و 1 و مال اکلوژن کلاس III به تفکیک جنس. ..................

با کلیک روی +۱ ما را در گوگل محبوب کنید

شماره پاسخگوی سایت : 09118370377 - 09111491359      Email : tahghighnet@yahoo.com
www.tahghigh.net       2007 - 2015