موتور جستجوی پیشرفته مقالات و تحقیقات و ...

موضوع : گزارش کار آموزی امور اراضی وابسته به جهاد کشاورزی
تحویل در محیط : word

عنوان سفارش :
گزارش کارآموزی امور اراضی وابسته به جهاد کشاورزی
تعداد صفحه :
26
قیمت :
15000 تومان

عنوان
تاریخچه تحولات جهاد
دوران ادغام
پیشینه تشکیلات دولت
در بخش کشاورزی
اهم وظایف سازمان
جهاد کشاورزی دستگاه های وابسته به جهاد
معاونت ها و مدیریت ها ی جهاد کشاورزی
مدیریت امور اراضی
مدیریت آب و خاک
مدیریت حفظ نباتات
مشخصات پشتیبانی و ماشین آلات
خلاصه مسئولیت ها
مدیریت طرح و برنامه ریزی
گزارش انجام مسئولیت در کار آموزی
تاریخچه تحولات جهاد سازندگی
جهاد سازندگی در 27 خرداد سال 1358 با فرمان رهبر کبیر انقلاب اسلامی و بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی ( ره ) در جهت مبارزه با فقر و محرومیت به جا مانده ار رژیم ستم شاهی ، توسعه و عمران روستایی ، رشد وگسترش کشاورزی و حرکت به سمت استقلال و خودکفایی کشور تشکیل گردید . در پی صدور فرمان حضرت امام ( ره ) جمعی از جوانان مسلمان و متعهد و برومند ایران اسلامی به قصد قربت و جهت خدمت به قشر مستضعف و محروم روستا ها به پا خاستند و بدین سان این نهاد انقلابی از متن توده های میلیونی مردم مسلمان شکل گرفت . پس از فرمان امام ( ره ) جهاد با دو حرکت و هدف اصلی در سازندگی کشور قدم برداشت :
رفع محرومیت از روستا هایی که از ساده ترین امکانات رفاهی نیز محروم بودند . تأمین درآمد کافی و ایجاد اشتغال در روستا ها و نهایتا رشد و شکوفایی کشاورزی و خودکفایی کشور . اساسنامه طرح جهاد سازندگی روستا ها در تاریخ 27/3/1358 به نام نهاد جهاد سازندگی و تشکیل شورای عالی جهاد سازندگی در تاریخ 27/6/1358 تصویب شد که هدف بسیج امکانات و استعداد های مردم و دولت برای همکاری در امور تهیه و اجرای موثر و سریع طرح های سازندگی و احیای جامعه در کلیه ابعاد معنوی و مادی آن با توجه و تأکید بر نیاز های روستا ها و نقاط دور افتاده مملکت بود .
در سال 27/6/1358 نهاد جهاد کشاورزی تبئیل به وزارت جهاد سازندگی شد و در سال 1367 قانون اداری ، مالی ، استخدامی و تشکیلاتی وزارت جهاد سازندگی به تصویب رسید و در مهر ماه سال 1369 قانون تفکیک وظایف میان وزارتین کشاورزی و جهاد سازندگی مصوب شد . که پس از واگذاری وظایف جدید و پیوست سازمان ها و موسسات مربوط به جهاد سازندگی و تصویب تشکیلات اجمالی ، تشکیلات وزارت جهاد سازندگی شامل : دفتر وزارتی ، دفتر امور بین الملل ، اداره کل روابط عمومی ، دفتر حراست ، دفتر همکاری های اقتصادی ، مرکز تحقیقات و بررسی مسائل روستایی ، اداره کل هماهنگی امور استان ها و سازمان های وابسته ، مدیریت آموزش عقیدتی ، معاونت اداری و مالی ، معاونت طرح و برنامه ریزی ، معاونت آموزش و تحقیقات ، معاونت امور مجلس و حقوقی ، معاونت آبخیز داری ، معاونت عمران و صنایع روستایی ، معاونت ترویج و مشارکت مردمی ، معاونت امور دام و سازمان ها و شرکت های وابسته به آن ، سازمان جنگل ها و مراتع کشور ، سازمان دامپزشکی ، سازمان امور عشایر ایران ، شرکت سهامی شیلات ایران ، شرکت سهامی گوشت کشور ، شرکت خدمات پشتیبانی جهاد ، شرکت تولید و توزیع علوفه ، شرکت خدمات و مهندسی جهاد ، شرکت سهامی صنایع شیر ایران ، شرکت سهامی طیور ایران و صندوق معذوریت از کار و از کار افتادگی بود . ..................

 • مجری کارهای پژوهشی عمومی، علمی پژوهشی و مروری
 • کارهای آماری و تجزیه و تحلیل داده
 • تحلیل کمی و کیفی
 • انجام کلیه خدمات نگارش، ترجمه تخصصی ، ویرایش مقاله ها و پایان نامه ها
 • انجام رفرنس نویسی استاندارد با نرم افزار EndNote
 • آماده سازی پاورپوینت مربوط به ارائه در جلسات و همایشها
 • Tel : 09120906507 - 09118370377
  Email : tahghighnet@yahoo.com
  Telegram : @tahghighnet
  Instagram : tahghighnetinsta
  www.tahghigh.net
  2021 - 2007