شنبه 30 تیر 1397
بازدید امروز : 3029 نفر
موتور جستجوی سایت نیازمندیهای دانشجویی موتور جستجوی پیشرفته مقالات و تحقیقات و ...
تلگرام سایت تحقیق

موضوع : بررسی هتل ها و متل های رشت
تحویل در محیط : word

عنوان سفارش :
بررسی هتل ها و متل های رشت
تعداد صفحه :
20
قیمت :
2500 تومان

فهرســـت مطالب
عنوان
موضوع
مقدمه
چکیده
فصل اول:طرح تحقیق
1-1 بیان مسئله
1-2 اهمیت ضرورت تحقیق
1-3 اهداف تحقیق
1-4 روش تحقیق
1-5 واژه ها ومفاهیم
1-6 محدوده مطالعات
1-7 موانع و مشکلات
فصل دوم:ویژگیهای طبیعی،اجتماعی واقتصادی
2-1 ویژگی طبیعی
2-1-1 موقعیت و وسعت
2-1-2 زمین شناسی
2-1-3 اقلیم
2-1-4 توپوگرافی
فصل سوم:یافته های تحقیق درموردهتل هاومتل ها
3-1 نگاهی به وضعیت هتل هاومتل های رشت
فهرست مهمان خانه ها براساس آخرین اطلاعات اداره کل ارشاد گیلان
3-2 طبقه بندی هتل ها و متل ها
3-3 پراکندگی هتل ها و متل ها(نقشه)
3-4 عوامل موثر درمیزان درآمد هتل ها ومتل ها
3-5جاذبه های تاریخی و گردشگری رشت
فصل چهارم: نتیجه گیری و پیشنهادات
4-1 نتیجه گیری
4-2 پیشنهادات
مقدمه:
آنان که شوق و ذوق سفر دارند و در این رهگذر گیلان را دیده اند. می دانند که شناخت گیلان در یک سفر چند روزه ممکن نیست. در گیلان باید گیلانگردی کرد تا با مظاهر و ارزش های آن آشنا شد. یکی از شهرهای دیدنی و زیبای این استان شهر رشت است. رشت از نظر زیبائی دیدنی های زیادی دارد. ابتدا خود شهر از یک اسلوب معماری ویژه ای برخوردار است که تبلور آن را در میدان اصلی شهر یعنی میدان شهرداری سابق و شهدای فعلی می توان دید. ساختمان های شهرداری، پست و تلگراف و هتل ایران در اطراف این میدان مجموعه ساختمان های همگنی از معماری دورة خود را نشان می دهند.
رشت مهمترین شهری است که در دروازة ورودی استان قرار دارد. این موقعیت رشت را از امتیازی برخوردار کرده که از طریق آن مسافران ناگزیر توقفی هر چند کوتاه در رشت می کنند و بدین ترتیب از خدمات شهری موجود در رشت استفاده می نمایند. واحدهای پذیرائی و خدماتی موجود در رشت از حضور مسافران درشهر رشت نهایت بهره برداری را می برند. از همین رو پذیرائی شهر رشت کیفیت نسبتاً بالایی دارد که متناسب با سلیقه های مسافران است.
چکیده:
وجود جاذبه های جهانگردی در یک منطقه شرط لازم بر فعالیتهای مربوط به آن است. اما کافی نیست. شرط کافی بودن آن وجود تاسیسات و خدمات رفاهی است. در فرهنگ جهانگردی مجموعه تاسیسات و تجهیزات مربوط به اقامت، پذیرائی، تفریح و خدمات جنس مربوط به جهانگردی را تاسیسات خدمات جهانگردی می نامند. تاسیسات اقامتی عمدتاً عبارتند از هتل ها و مهمانخانه ها. اردوگاه های جهانگردی، پانسیون و هتل هاست.رشت هر چند جاذبه های جهانگردی متنوع و فراوانی دارد، لیکن از نظر تاسیسات و خدمات جهانگردی نسبتاً ضعیف است. تعداد مسافران در رشت نسبتاً بالاست و این ظرفیت و تعداد هتل ها و هزینه هایی که بابت هر شب اقامت در هتل است جوابگوی نیازهای توریستی نیست.
1- فصل اول : طرح تحقیق
1-1 بیان مسئله
براساس آمار سال 1385 دفتر ایرانگردی و جهانگردی مجموعاً 14 هتل درجه بندی شده در گیلان فعالیت دارند که از یک تا 4 ستاره طبقه بندی شده اند.
« هیچیک از هتلهای 5 ستاره شناخته نشدند. این هتل ها غیر از مسافرخانه هایی هستند که در شهرهای بزرگ و کوچک وجود دارد. بیشتر مسافران با انگیزه توریستی در این مهمانخانه ها اقامت می کنند.
مشتریان مسافرخانه ها عموماً کسانی هستند که یا برای مقاصد غیرجهانگردی سفر می کنند یا به سبی خالی بودن اتاق در مهمانخانه های درجه بندی شده ناگزیر به اقامت در مسافرخانه ها هستند. ..................


ترجمه انگلیسی به فارسی سایت تحقیق

برای پیدا کردن ما فقط کافیست «سایت تحقیق» را در گوگل سرچ کنید

ترجمه فارسی به انگلیسی سایت تحقیق
با کلیک روی +۱ ما را در گوگل محبوب کنید
Tel : 09118370377
Email : tahghighnet@yahoo.com
Telegram : @tahghighnet
channel: https://t.me/tahghighchannel
Instagram : tahghighnetinsta
www.tahghigh.net
2018 - 2007