چهارشنبه 7 اسفند 1398
بازدید امروز : 5534 نفر
موتور جستجوی سایت نیازمندیهای دانشجویی موتور جستجوی پیشرفته مقالات و تحقیقات و ...
تلگرام سایت تحقیق
سفارش پیشینه پژوهش سفارش از طریق تلگرام یا واتس آپ

موضوع : آمار چندک ها و صدک ها و گشتاورها و تحلیل کلی - پاورپوینت
تحویل در محیط : word

عنوان سفارش :
آمار چندک ها و صدک ها و گشتاور ها تحلیل کلی - پاور پوینت
تعداد صفحه :
49
قیمت :
5000 تومان

* چندک ها و صدک ها و گشتاورها و تحلیل کلی در رابطه با آنها
گشتاورها( یا گشتاورهای خام ) یک متغیر تصادفی یا توزیع ، امید ریاضی توانهای متغیر تصادفی هستند که دارای توزیع مفروضی می باشند.
* تابع مولد گشتاور توام و گشتاور توام
تعریف امید ریاضی تابعی از چند متغیر تصادفی را ، برای تعریف گشتاور توام و تابع مولد گشتاور توام مورد استفاده قرار می دهیم.
علاوه بر گشتاورهای خام ، گشتاورهای مرکزی ، و گشتاور های فاکتوریل انواع دیگری از گشتاورها وجود دارند ، که انباشته یا نیمه پایدارها نامیده میشوند.انباشته ها را بر اساس تابع مولد انباشته تعریف خواهیم کرد. ما در این کتاب از انباشته ها استفاده نخواهیم کرد.
ما ، دیدیم که اگر تابع مولد گشتاور یک متغیر تصادفی وجود داشته باشت ، آن گاه این تابع می باید گشتاور به طور منحصر به فردی تابع توزیع متناظر آن را تعیین می کند.بنابراین شرایطی وجود دارند (وجود تابع مولد گشتاور یک شرط کافی است ) که ، دنباله ای از گشتاورها به طور منحصر به فردی یک تابع توزیع را تعیین می کنند. این مساله کلی که آیا تابع توزیع به وسیله دنباله ای از گشتاورهایش معین می شود یا نه مساله گشتاوره اطلاق می شود و بیشتر از این مورد بحث نخواهد بود.
برای بعضی متغیر های تصادفی (معمولا گسسته ) ، محاسبه گشتاورهای فاکتوریل از گشتاورهای خام ساده تر است . با وجود این گشتاور های خام را می توان از گشتاورهای فاکتوریل به دست آورد و برعکس. گشتاورهای تابع چگالی نقش مهمی را در آمار نظری و کاربردی ایفا می کنند. در حقیقت ، در بعضی حالات ، اگر تمام گشتاورها معلوم باشند ، چگالی را می توان تعیین کرد ، که آن را در پایان این زیر بخش به اختصار مورد بحث قرار می دهیم . چون گشتاور های یک چگالی مهم هستند ، اگر بتوانیم تابعی پیدا کنیم که نمایشی از تمام گشتاورها باشد ، مید خواهد بود. چنین تابعی مولد گشتاور نامیده می شود.
..................


ترجمه انگلیسی به فارسی سایت تحقیق

برای پیدا کردن ما فقط کافیست «سایت تحقیق» را در گوگل سرچ کنید

ترجمه فارسی به انگلیسی سایت تحقیق
رفرنس نویسی با نرم افزار endnote سایت تحقیقصحافی پایان نامه رساله مقاله کتاب سایت تحقیق
با کلیک روی +۱ ما را در گوگل محبوب کنید

Tel : 09118370377
Email : tahghighnet@yahoo.com
Telegram : @tahghighnet
channel: https://t.me/tahghighchannel
Instagram : tahghighnetinsta
www.tahghigh.net
2020 - 2007