موتور جستجوی پیشرفته مقالات و تحقیقات و ...

تحویل در محیط ورد : word
عنوان :

بهای تمام شده کالای مصرفی کشور فرانسه

عنوان سفارش :
بهای تمام شده کالای مصرفی کشور فرانسه
تعداد صفحه :
19
قیمت :
7500 تومان
 • مقدمه
 • فَرانسه با عنوان رسمی جمهوری فرانسه کشوری است واقع در اروپای غربی. پایتخت این کشور پاریس و زبان رسمی آن فرانسوی است. جمعیت کشور فرانسه ۶۵ میلیون نفر و واحد پول آن یورو است.فرانسه بزرگ‌ترین کشور اروپای غربی و بعد از اوکراین دومین کشور بزرگ قاره اروپا است. این کشور با کشورهای بلژیک، لوکزامبورگ، آلمان، سوئیس، ایتالیا، موناکو، آندورا و اسپانیا مرز زمینی مشترک دارد.فرانسه یکی از اعضای موسس اتحادیه اروپا و سازمان ملل متحد است. این کشور همچنین عضو گروه جی ۸ و از اعضای دائم شورای امنیت سازمان ملل متحد و دارای حق وتو است. فرانسه یک کشور دارای تسلیحات هسته‌ای است.حدود ۶۴ درصد از مردم فرانسه کاتولیک، ۲۸ درصد بی‌دین، و ۳ درصد پروتستان هستند. فرانسه کشوری سکولار است که در آن دین به طور کامل از سیاست جداست.طی ۵۰۰ سال گذشته فرانسه از قدرت‌های بزرگ فرهنگی، اقتصادی، و نظامی در جهان بوده و در اروپا و دیگر بخش‌های جهان نفوذ سیاسی داشته‌است. در خلال سده‌های ۱۷ و ۱۸ میلادی، فرانسه بخش‌هایی از شمال آفریقا و جنوب شرق آسیا را مستعره خود ساخت و در سده نوزدهم و اوایل سده بیستم با گسترش مستعمراتش دومین امپراتوری بزرگ استعماری را در جهان تشکیل داد.

 • اقتصاد
 • فرانسه از لحاظ تولید ناخالص داخلی، ششمین قدرت اقتصادی جهان است. برگ‌های برنده فرانسه متعدد است: ترابری، مخابرات، صنایع کشاورزی و غذایی، داروسازی و بخش بانکداری، بیمه، گردشگری، تولیدات لوکس سنتی (چرم، لباس، عطر، مشروب، ...)

  فرانسه در جهان، مقام پنجم را از لحاظ صدور دارایی، مقام چهارم را در خدمات و مقام سوم را در کشاورزی (خصوصاً غلات و مواد غذایی کشاورزی) دارد ضمن آن‌که مقام نخست خود راروپا، در زمینه تولید و صادرات کشاورزی، حفظ کرده است. 66% مبادلات اقتصادی فرانسه با شرکایش دراتحادیه اروپاست ( 50% با منطقه یورو).

  در زمینه سرمایه گذاری مستقیم با منشاء خارجی، فرانسه مقام دوم را در جهان دارد زیرا کیفیت کار نیروی کار فرانسه، سطح بالای تحقیقات در این کشور، تسلطی که بر تکنولوژی‌های پیشرفته وچود دارد و مهار مناسب هزینه تولید، سرمایه گذاران را جلب می‌کند.

  تولید ناخالص داخلی در سال 2011: 1966.6 میلیارد یورو. نرخ رشد تولید ناخالص داخلی : 1.7% نرخ تورم (2012): 1.3% تراز منفی بازرگانی (2010): 45.2 میلیارد یورو

  دولت سوسیالیست، بسیاری از شرکتهای بزرگ، بانکها و بیمه‌ها را خصوصی اعلام نمود. اما چندین شرکت عمده از جمله ایرفرانس، فرانس تله‌کوم، رنو و تالس در اختیار دولت است و در برخی از امور بویژه قدرت، حمل و نقل عمومی و صنایع دفاعی دولت حاکمیتی دارد.بخش ارتباطات راه دور برای بخش خصوصی بتدریج آزاد شده‌است.

 • صنایع
 • از جمله مهم‌ترین صنایع کشور می‌توان به صنایع فلزکاری، ماشین‌آلات، شیمیایی، وسائط نقلیه، مواد خوراکی و مشروبات، منسوجات و البسه، هواپیماسازی، کشتی‌سازی، پتروشیمی، الکتریکی، اتمی و نظامی اشاره نمود. گندم، جو، سیب‌زمینی، چغندرقند، سیب، ذرت، برنج، انگور، ماهی، گاو و خوک نیز مهم‌ترین محصولات کشاورزی و دامپروری کشور را تشکیل می‌دهند.

 • معادن
 • مهم‌ترین معادن کشور آهن، بوکسیت، پتاس، زغال سنگ، نیکل، نمک، نفت، گازطبیعی، سولفور، موادخام ساختمانی، سرب و روی، فسفات، پیریت و اورانیوم می‌باشد. ذخایر زیرزمینی نفت فرانسه نیز به ۵۰ میلیون بشکه بالغ می‌گردد.

  تحقیقهای مشابه
  بهای تمام شده کالای مصرفی کشور فرانسه
  19 صفحه - 7500 تومان
  حسابداری صنعتی - حسابداری بهای تمام شده
  39 صفحه - 15000 تومان
  حسابداری بهای تمام شده در صنعت نساجی
  26 صفحه - 7500 تومان
  پروژه مالی محاسبه بهای تمام شده
  81 صفحه - 27000 تومان
  نظارت سازمانهای اداری در کشور انگلیس و فرانسه - تطبیقی
  28 صفحه - 13500 تومان
 • مجری کارهای پژوهشی عمومی، علمی پژوهشی و مروری
 • کارهای آماری و تجزیه و تحلیل داده
 • تحلیل کمی و کیفی
 • انجام کلیه خدمات نگارش، ترجمه تخصصی ، ویرایش مقاله ها و پایان نامه ها
 • انجام رفرنس نویسی استاندارد با نرم افزار EndNote
 • آماده سازی پاورپوینت مربوط به ارائه در جلسات و همایشها
 • Tel : 09120906507 - 09118370377
  Email : tahghighnet@yahoo.com
  Telegram : @tahghighnet
  Instagram : tahghighnetinsta
  www.tahghigh.net
  2022 - 2007