موتور جستجوی پیشرفته مقالات و تحقیقات و ...

تحویل در محیط ورد : word
عنوان :

مدل سازی و تحلیل ساختار وب

عنوان سفارش :
مدل سازی و تحلیل ساختار وب
تعداد صفحه :
17
قیمت :
9000 تومان
 • مقدمه
 • به دلیل اینکه اینترنت به صورت روزافزونی در سراسر جهان متدوال شده و در حال به وجود آوردن تغییراتی در معاملات تجاری است، مدیریت وب سایت و ظرفیت طراحی دو مورد از اجزای مهم و تاثیر گذار در حوزه ی دانش اطلاعات بوده اند. بسیاری از افراد حرفه ای در زمینه ی مدیریت وب سایت به منظور دستیابی به مدیریت وب سایت بهتر و صلاحیت بیشتر برای طراحی سایت، کار خود را با بررسی تناوب گشت و گذار کاربران سایت از صفحه ی وب ، توالی و حتی مدت زمان کاوش پروفایل های کاربرد وب آغاز نموده اند. از اینرو، کاوش استفاده از وب به یک موضوع تحقیقی داغ تبدیل شده است.

  کاوش وب یک کاربرد از تکنیک های داده کاوی برای کشف الگوها از وب می باشد. بر اساس هدف های تحلیل ، داده کاوی به سه نوع تقسیم شده است که به ترتیب کاوش محتوای وب، کاوش ساختار وب و کاوش کاربرد وب نام دارند].

  وظیفه ی اصلی کاوش استفاده از وب بازیابی اطلاعات معنادار برای پرسنل مدیریت سیستم از پروفایل های کاربرد انباشته شده از سرور وب است که توسط همه ی کاربران مرورگر کنار گذاشته شده است. به دلیل اینکه پروفایل ها تنها به صورت ترتیبی محتواهای سرویس فراهم شده توسط سرور وب را ثبت کرده اند، این پروفایل ها نه تنها می توانند حاوی پروفایل های مروری چند گانه ی کاربران مختلف مرور گر باشند بلکه می توانند در برخی از پروفایل های دیگر یا نادرست هم به کار روند. اگر قرار است که پرسنل مدیریت وب سایت ،به صورتی صحیحی توالی کاربرد محتواهای صفحه ی وب کاربران ذکر شده را تجزیه و تحلیل نمایند، آنها باید به پیش پردازش این پروفایل های کاربردی بپردازند .بنابر این قبل از آنکه ما بتوانیم به پردازش پروفایل های کاربردی بپردازیم نیاز است که یک پیش پردازش داده ای به منظور تقویت پردازش اطلاعات صورت گیرد. اغلب اولین گام از پیش پردازش داده ها حذف داده های اشتباه یا بی فایده یا حذف ستون ها در پروفایل های کاربردی از طریق پاکسازی داده ها است. ما پس از پایان پاکسازی داده ها نیاز داریم که با استفاده از ستون IP کاربر ، به استخراج پروفایل های کاربردی کاربران مختلف با شناسایی کاربر بپردازیم. امکان دارد که پروفایل کاربرد وب سایت هر کاربرشامل ثبت های متعدد استفاده او از وب سایت در یک دوره ی زمانی باشد؛از اینرو، ما نیاز داریم تا پروفایل کاربردی کاربر نام برده را به فایل های لوگ جلسات متعدد جستجویش در وب تقسیم نماییم. پس از تکمیل شناسایی جلسه ی ذکر شده ، بازهم به مواجه با مشکلات مرتبط با تکمیل مسیر و شناسایی نمی صفحه ی وب در طی پردازش داده ها نیاز داریم.

 • پیش زمینه و کارهای مرتبط
 • A . مدل شبکه های نمایش سیستم های موازی زمان بندی شده ی اتفاقی(STPN)

  در تحقیق انجام شده توسط موراتا[10]، ریسیگ[11] ، مارسان]12] ، STPN مدلی است که برای تحلیل و ارائه فعالیت ها و رفتار های سیستم به کار رفته است ، که می تواند ویژگی ساختاری و ویژگی رفتاری مهمی را برای انجام یک تحلیل کیفیت به کار ببرد.

  محتوای هایپرلینک یک ساختار وب

  ما در زمان ساخت مدل ساختار وب کار خود را از ورودی اصلی یک وب آغاز می کنیم ،و کل ساختار وب سایت را به ترتیب تحلیل می نماییم. اساسا، ما در از مکانی در STPN برای نشان دادن یک چارچوب وب استفاده می کنیم ، و یک انتقال زمان بندی شده را در STPN به کار می بریم تا یک هایپر لینک را در چارچوب نشان دهیم، در نهایت به یک ماتریس مجاور mxn [ Cij ] می رسیم ( جدول II )، که یک ساختار وب را ارائه می کند.

  تحقیقهای مشابه
  مدل سازی و تحلیل ساختار وب
  17 صفحه - 9000 تومان
  تأثير بي ثباتي تورم بر روي تورم - ناپايداري تصادفي در مدل ميانگين با يك ساختار دايناميكي
  20 صفحه - 18000 تومان
  ترجمه مقاله و تحقیق - یک مدل GARCH-in-Mean پیشنهادی: ساختار و برآورد 23
  18 صفحه - 54000 تومان
 • مجری کارهای پژوهشی عمومی، علمی پژوهشی و مروری
 • کارهای آماری و تجزیه و تحلیل داده
 • تحلیل کمی و کیفی
 • انجام کلیه خدمات نگارش، ترجمه تخصصی ، ویرایش مقاله ها و پایان نامه ها
 • انجام رفرنس نویسی استاندارد با نرم افزار EndNote
 • آماده سازی پاورپوینت مربوط به ارائه در جلسات و همایشها
 • Tel : 09120906507 - 09118370377
  Email : tahghighnet@yahoo.com
  Telegram : @tahghighnet
  Instagram : tahghighnetinsta
  www.tahghigh.net
  2022 - 2007