موتور جستجوی پیشرفته مقالات و تحقیقات و ...

تحویل در محیط ورد : word
عنوان :

بررسی تبلیغات متحرک بر برند سازمان

عنوان سفارش :
بررسی تبلیغات متحرک بر برند سازمان
تعداد صفحه :
18
قیمت :
7500 تومان
فهرست مطالب
 • مقدمه
 • بیان مسئله
 • اهمیت و ضرورت تحقیق
 • مباحث نظری
 • انواع تبلیغات متحرک شهری

  کارکردهای عرفی تبلیغات متحرک بر روی بانک کشاورزی

 • نتیجه گیری
 • پیشنهادات
 • منابع
 • مقدمه
 • تبلیغات متحرک محیطی حوزه‌ای است که به شناساندن کالاها اختصاص پیدا می‌کند. گرافیک محیطی بخش وسیع‌تری از تبلیغات است و صاحبان سرمایه هیچ‌گاه برای گرافیک محیطی سرمایه گذاری نمی‌کنند. در واقع گرافیک محیطی مقوله‌ای است که با حمایت سازمانهای دولتی و دولت انجام شود و شرکت خصوصی نمی‌توانند چنین فعالیتی را در بخش محیطی انجام دهد. مردم در معرض رسانه ها ی مختلفی نظیر رادیو، تلوزیون واینترنت و ابزارهای مرتبط با آن هستند. در عین حال دائماً از مکانهای عمومی‌عبور می‌کنند. خاصیت تبلیغات محیطی آن است که افراد آگهی‌هایی را که یک بار در رسانه‌های مختلف تماشا کردند، دوباره آن آگهی را در محیط مرور کنند.در نهایت تبلیغات متحرک ابزار مناسبی است که کار رسانه‌های قبلی را تکمیل می‌کند. اگر تبلیغات محیطی ما تبلیغاتی باشد که در محیط تکرار نشده باشد کاملاً نامرتبط خواهد بود. در اینجا سئوالات مهمی‌مطرح می‌شود که مشخص کننده چارچوب های تبلیغات تجاری محیطی است؛ مثلاً تبلیغ موجود در بیلبورد را چه بخشی از مردم می‌بینند؟ هدف آن تبلیغ چه کسانی است؟ مشتریان آن عموم مردم یا خواص هستند؟حمایت رسانه ها در زمینه تبلیغات از یکدیگر به‌این خاطر است که تمام افراد با همه رسانه‌ها درگیر نیستند و از تمام رسانه ها به یک میزان استفاده نمی‌کنند. جوانان از اینترنت بیشتر از رسانه‌هایی نظیر روزنامه و کتاب استفاده می‌کنند. افراد مسن روزنامه می‌خرند و آن را مطالعه می‌کنند. صاحبان سرمایه با هزینه خود بیلبورد تبلیغ کالا را در مکان مشخصی نصب می‌کنند، بدون آن‌که شناختی از رسانه ها و تأثیر ات آن داشته باشند. تبلیغات بدون شناخت رسانه نوعی هدر دادن سرمایه خواهد بود.

 • بیان مسئله
 • رسانه‌های تبلیغاتی از دو جنبه‌ی مهم و اصلی اقتصادی قابل بررسی هستند. اول نقش و تاثیرات اقتصادی آن که به اقتصاد کلان کشور و مردم مربوط می‌شود، و دوم جنبه‌ی اقتصادی‌ است که بر کسب و کار مالک رسانه اثر می‌گذارد. در حال حاضر رسانه‌های ممتاز و پر مخاطب که تلویزیون و بیلبوردها هستند، در اختیار سازمان‌ها و نهادهای دولتی‌اند. طبیعی‌ست که مدیریتی که بر این رسانه‌ها اعمال می‌شود، اگر چه در حد بالای علم مدیریت است، ولی مدیریت تخصصی و حرفه‌ای اقتصادی و تبلیغاتی نیست.

  استراتژی و اهداف اصلی آن‌ها در «درآمد محوری» خلاصه شده. گران‌تر فروختن به هر قیمتی!! و این واقعیت تلخی‌ست که اگر چه درآمدهای سرشاری را عاید مالکین هر دو رسانه می‌کند، ولی بازخوردها، نتایج و پیامدهای نهایی این نوع مدیریت به اقتصاد کلان مملکت ضربه های جبران‌ناپذیری می‌زند. پولی که صاحبان آگهی برای تبلیغات خود تخصیص می‌دهند از نوع هزینه های سرمایه‌ای است که به قیمت تمام شده کالا و خدمات آن‌ها اضافه می‌شود. نهایتا این خریداران کالا و خدمات هستند که هزینه‌های تبلیغات را از جیب خود به صاحبان رسانه‌ها می‌پردازند. علم اقتصاد می‌گوید بالا رفتن بی‌رویه و روز به روز قیمت‌ها باعث ایجاد تورم در کل جامعه می‌شود. یعنی حتی کسانیکه مخاطبین اصلی تبلیغات نبوده و مثلا در دور افتاده‌ترین نقاط مملکت زندگی می‌کنند نیز بایستی تاوان تورم ایجاد شده توسط این نوع مدیریت را بپردازند.

 • اهمیت و ضرورت تحقیق
 • یکی از ابزارهای مهم ارتباطی در کسب و کار، تبلیغات است. موفقیت یا عدم شکست بسیاری از سازمانها و شرکتها نیز در گرو فعالیتهای تبلیغاتی آنهاست.بانك‌ها به عنوان بزرگترين مؤسسات پولي دركشور، اولين و مهمترين وظيفه خود را تلاش در جهت جمع‌آوري سپرده‌هاي خُرد و كلان و به جريان ‌انداختن اين‌گونه سپرده‌ها قرار داده‌اند و نسبت به انتقال سرمايه از گروه‌هاي غيرفعال به گروه‌هاي فعال جامعه اقدام مي‌نمايند. بنابراين جمع‌آوري اندوخته‌هاي مردم، جلب‌نظر و اعتماد آنان و تضمين عمليات بانكي، از مهمترين اهداف بانك‌ها است. يكي از اين فعاليت‌ها، استفاده از فنون بازاريابي، تبليغات و پيشبرد فروش است. بانك‌ها سالانه براي تبليغات و فعاليت‌هاي پيشبردي خود (مراسم قرعه‌كشي و اهداي جوايز) هزينه‌هاي زيادي مي‌پردازند. بنابراين براي بانك‌ها اهميت دارد تا از نقش تبليغات و سيستم پيشبرد فروش خود در جذب سپرده‌ها آگاه شوند. در اين پژوهش، تبليغات متحرک به عنوان يك عامل مهم و مؤثر بر ميزان جذب سپرده مورد بررسي قرار مي‌گيردبانك كشاورزي هر ساله مبالغ كلاني را بر روي فعاليت‌هاي تبليغاتي خود هزينه مي‌كند.

  انواع تبليغاتي كه بانك كشاورزي از آنها استفاده مي‌كند را مي‌توان به دسته‌هاي زير تقسيم‌بندي نمود :

 • 1- تبليغات پخشي(Broadcast Adcvertising) : شامل تبليغات تلويزيوني و تبليغات راديويي
 • 2- تبليغات چاپي (print Advertising) : شامل تبليغات در روزنامه‌ها و مجله‌ها، تبليغات از طريق بروشورها، كاتالوگ‌ها و ...
 • 3- تبليغات متحرک و محيطي (Outdoor/Environmental Advertising) : شامل تبليغات بر روي تابلوهاي خياباني و بين‌راهي، تبليغات بر روي پلاكاردها و ...
 • 4- تبليغات الكترونيكي/ اينترنتي(Electronic/Internet Advertising) : شامل تبليغات درسايت اينترنتي بانك كشاورزي (www.agri-bank.com)
 • در اين بين، بانك كشاورزي بر روي استفاده از تبليغات تلويزيوني در مورد حساب‌هاي قرض‌الحسنه، تمركز و تاكيد بيشتري دارد و در واقع تبليغات تلويزيوني بانك كشاورزي براي اين بانك بيشترين هزينه را هم از نظر طراحي تيزرهاي تبليغاتي به وسيله آژانس‌هاي تبليغاتي طرف قرارداد اين بانك و هم از نظر هزينه‌هاي پخش در سيماي جمهوري اسلامي ايران، در بر دارد. همچنين هدف اصلي آگهي‌هاي بازرگاني بانك كشاورزي، آگاهي‌دادن و متقاعدسازي مخاطبان به سپرده‌گذاري در حساب‌هاي قرض‌الحسنه بوده است

  تحقیقهای مشابه
  بررسی تبلیغات متحرک بر برند سازمان
  18 صفحه - 7500 تومان
  پروژه بررسی تاثیر تبلیغات بر پرداخت مالیات
  45 صفحه - 30000 تومان
  ترجمه مقاله و تحقیق - بررسی اثبخشی طنز در تبلیغات میان فرهنگی 9
  9 صفحه - 27000 تومان
  کار آماری بررسی تاثیر تبلیغات بر میزان فروش
  22 صفحه - 105000 تومان
  ابتلاء كنترل شده يا تحت كنترل - بررسی گسترش و پخش پيامك برند از طريق بازاريابي ويروسي
  19 صفحه - 15000 تومان
  پرسشنامه بررسی میزان وفاداری مصرف کننده به برند همراه با شیوه نمره گذاری
  3 صفحه - 9000 تومان
  کار آماری بررسی تاثیر برند بر وفاداری مشتری
  28 صفحه - 120000 تومان
  پروژه رشته مدیریت بررسی تاثیر برند بر وفاداری مشتری همراه با کار آماری و پرسشنامه و تجزیه و تحلیل داده ها
  71 صفحه - 42000 تومان
  معرفی و بررسی تطبیقی سازمان های ایرانی در گیر در امور کودک و نوجوان در ایران
  19 صفحه - 9000 تومان
  مطالعه و بررسی سازمان گردشگری به همراه چارت
  40 صفحه - 18000 تومان
  تحقیق حقوق بین الملل - بررسی سازمان ملل متحد با تاکید بر حق وتو - روش تحقیق
  20 صفحه - 24000 تومان
  تحقیق حقوق بین الملل - بررسی سازمان ملل متحد با تاکید بر حق وتو - روش تحقیق
  20 صفحه - 18000 تومان
  پروژه رشته مدیریت دولتی بررسی تاثیر تعهد سازمانی برعملکرد سازمان ها
  88 صفحه - 48000 تومان
  پروژه مالی حسابداری بررسی روند بودجه ریزی عملیاتی در سازمان آب و فاضلاب گیلان
  95 صفحه - 36000 تومان
  پروژه مدیریت بررسی سازمان نظام صنفی رایانه ای استان گیلان
  54 صفحه - 30000 تومان
  پرسشنامه اجرای تکنولوژی پیشرفته تولید (دانگایاچ و دشموخ)(Dangayach and Deshmukh)
  3 صفحه - 1500 تومان
  پرسشنامه بررسی میزان خلاقیت در سازمان کارآفرین (Cormwall & Perlman) (کورنوال و پرلمن)
  3 صفحه - 1500 تومان
 • مجری کارهای پژوهشی عمومی، علمی پژوهشی و مروری
 • کارهای آماری و تجزیه و تحلیل داده
 • تحلیل کمی و کیفی
 • انجام کلیه خدمات نگارش، ترجمه تخصصی ، ویرایش مقاله ها و پایان نامه ها
 • انجام رفرنس نویسی استاندارد با نرم افزار EndNote
 • آماده سازی پاورپوینت مربوط به ارائه در جلسات و همایشها
 • Tel : 09120906507 - 09118370377
  Email : tahghighnet@yahoo.com
  Telegram : @tahghighnet
  Instagram : tahghighnetinsta
  www.tahghigh.net
  2022 - 2007