موتور جستجوی پیشرفته مقالات و تحقیقات و ...

تحویل در محیط ورد : word
عنوان :

پروژه گردشگری غذاهای محلی گیلان و تاثیر آن بر حفظ سلامت و جذب گردشگر

عنوان سفارش :
پروژه گردشگری غذاهای محلی گیلان و تاثیر آن بر حفظ سلامت و جذب گردشگر
تعداد صفحه :
73
قیمت :
30000 تومان
 • فهرست مطالب
 • مقدمه
 • فصل اول : کلیات تحقیق
  1. 1-1 بیان مسئله
   1-2 پرسش تحقیق
   1-3 فرضیه تحقیق
   1-4 هدف تحقیق
   1-5 جمع بندی
 • فصل دوم: مبانی نظری تحقیق
  1. 2-1 تعریف گردشگری
   2-2 تاریخچه گردشگری
   2-3 گردشگری در اروپا قبل از قرن بیستم
   2-4 تاریخچه گردشگری در ایران
   2-5 گردشگران ایرانی
   2-6 اهمیت گردشگری
   2-6-1افزایش درآمد
   2-6-2 اشتغال زایی
   2-7 گونه شناسی گردشگری
   2-8 گردشگری درمانی
   2-9 گردشگری تفریحی
   2-10 گردشگری زمستانی
   2-11 گردشگری انبوه
   2-12 گردشگری گروهی بین‌المللی
   2-13 سایر گونه‌های گردشگری
   2-14 استان گیلان
   2-15 گردشگری در گیلان
   2-16 خوراک در گردشگری
   2-17 گردشگر غذايي
   2-18 شناخت ذائقه ها
   2-19 گردشگری غذایی بهانه‌ای برای جهانگردی
   2-20 غذا، زبان مشترک جهان
   2- 21 سفره‌های رنگارنگ ایرانیان، سفیران گردشگری

  2-22 گیلان؛ رنگین کمان غذاهای متنوع و بی‌بدیل

   2-23 غذاهای محلی گیلانی
   2-23-1 خورش‌ها
   2-23-2 سایر غذاهای محلی
   2-23-3 انواع شیرینی جات محلی گیلان
   2-23-4 طبخ غذاهای محلی گیلان و تندرستی جامعه
   2-23-5 گیلان با 400 نوع غذا و چاشنی دارای متنوع ترین غذاها در کشور
   2-23-6 صرف غذا و سفر گردشگران
   2-23-7 تنوع غذایی گیلان تحت تاثیر اقلیم و طبیعت
   2-24 تعریف متغیرها
 • فصل سوم: روش شناسی تحقیق
  1. روش تحقيق
 • فصل چهارم یافته های تحقیق
  1. 4-1 تعاريف و مفاهيم مرتبط با گردشگري غذا
   4-2 گردشگري غذا
   4-3 گردشگري وابسته به غذا و پخت وپز
   4-4 گردشگري غذا و توسعة پايدار گردشگري
   4-5 جايگاه و نقش غذاهاي محلي تالش در جذب گردشگران
   4-6 خوراك در مناسبت هاي آييني
   4-7 آداب و رسوم
 • فصل پنجم: نتیجه گیری و پیشنهادات
  1. 5-1 نتیجه گیری
   5-2 پیشنهادات
 • منابع
 • مقدمه
 • امروزه گردشگری از مباحث مؤثر در رشد اقتصادی کشورها و از موارد برجسته ارتباط بین عوامل اجتماعی و فرهنگی بوده و دارای پیامدهای خاص و ویژه‌ای است که می‌توان از آن به منزله یکی از نیروهای محرک توسعه اقتصادی مناطق بهره برد. توریسم داخلی، مردم را به انواعی از جاذبه‌های ملی و محلی سوق می‌دهد که در آن، منابع باستانی و تاریخی، زیارتگاه‌های مذهبی و اماکن مقدس، جاذبه‌های طبیعی، موزه‌ها، آداب و سنن، هنرهای بومی، صنایع دستی، غذاهای محلی و سنتی، نحوه سکونت و ... مورد شناسایی و استفاده قرار می‌گیرند؛ و این مجموعه تعاملات در نهایت منجر به تحولات اقتصادی نیز می‌گردد.استان گیلان یکی از زیباترین مناطق ایران است که هر ساله پذیرای میلیون‌ها نفر توریست داخلی و خارجی است. سواحل زیبای دریای خزر، تالاب بین‌المللی انزلی، جنگل‌های زیبا و ییلاقات بکر و باصفای کوهستان‌های غرب و شرق استان و ده‌ها مرکز تاریخی، مذهبی و تفریحی شاهد انبوهی از جمعیت بازدیدکننده در تمام فصول سال هستند. با توجه به جاذبه‌های مختلف این استان، از قبیل بازی‌ها و ورزش‌های محلی، آیین‌های ازدواج، مراسم ویژه نوروز (نوروزی خوانی)، غذاهای محلی و بومی، صنایع دستی، موسیقی سنتی و لباس‌های محلی می‌توان گفت که از این ظرفیت‌های خاص می‌بایست در قالب برنامه‌های هدفمند در راستای رونق اقتصادی و ایجاد اشتغال استان بهره‌برداری شود.

  فصل اول :
  کلیات تحقیق
  1-1 بیان مسئله
  آیا غذا در جذب گردشگر موثر است؟ آیا غذاهای محلی گیلان می تواند در جذی گردشگر به این استان و جذب آنها نقش موثری داشته باشد؟ آیا می توان گفت سلامت در مصرف غذا بر روی افزایش گردشگری تاثیر دارد؟
  بهره گیری از ظرفیت خوراک و غذاهای اصیل در توسعه گردشگری را یک امر مهم برای استان گیلان است. عنوان شهر خلاق غذا می تواند افزایش شمار گردشگران و نیز معرفی استان گیلان به ویژه رشت را به دنبال داشته باشد.موضوع پیوستن رشت به شهرهای خلاق دنیا را فرصتی برای رونق و توسعه گردشگری استان است و گیلان با 170 نوع غذای محلی یکی از استان های غنی در زمینه گردشگری فرهنگی بویژه تنوع غذایی است که این موضوع، می تواند بعنوان یکی از گونه های گردشگری تخصصی غنی در بحث گردشگری برجسته و مورد اهتمام قرار گیرد.

  1-2 پرسش تحقیق

   1- آیا غذاهای گیلان توانایی در جذب گردشگر دارد؟
   2- آیا غذاهای گیلان به اندازه کافی برای گردشگران معرفی شده است؟
   3- آیا ازغذاهای گیلان می توان به عنوان غذاهایی برای داشتن سلامت بیشتر استفاده کرد؟
  1-3 فرضیه تحقیق
  1-به نظر می رسد که غذا حامل بسیاری از نگرش ها و اعتقادات محلی منطقه گردشگری و گردشگر است.
   2-به نظر می رسد، تلفیق غذاهاي محلی گیلان با هر یک از جاذبه هاي گردشگري، در حفظ سلامت و توسعه گردشگري مؤثر است.
    3- به نظر می رسد با معرفی هرچه بهتر و بیشتر غذاهای محلی گیلان می توان جذب گردشگر بیشتر داشت.
   1-4 هدف تحقیق

  1- آشنایی با غذاهای محلی گیلان

  2- بررسی میزان سلامت غذاهای محلی و تاثیری که این تنوع غذایی می تواند بر جذب گردشگر داشته باشد.

  3-بعد از جاذبه ها و زیرساخت های گردشگری انواع غذاهای محلی و بومی هر منطقه است که می تواند توریست ها را جذب کند و به گردشگری منطقه رونق بدهد.

  4- تاثیر غذا بر رضایت گردشگر

  5- شناساندن غذاهای هر شهر یا روستا در جذب گردشگر به آن منطقه

  1-5 جمع بندی:
  حیات گیلانیان با طبیعت گره خورده است، خوراک و غذای اصلی مردمان این دیار برخاسته از طبیعت و به دور از تغییرات شیمیایی می باشد که این امر مورد توجه بسیاری از روشنفکران جامعه و علاقمندان به گردشگری سلامت و گردشگری خوراک قرار دارد. بهره گیری از ظرفیت خوراک و غذاهای اصیل و همچنین معرفی آیین های این مرز و بوم از موارد میراث معنویست که امروز بعنوان یکی از مولفه های جذب گردشگر در گیلان محسوب می شود.آنچه که موجب توسعه گردشگری و درآمدزایی حاصل از سفر به استان گیلان می شود، فراهم آوردن زیرساخت های گردشگریست.برپایی جشنواره غذای محلی در رشت به مناسبت ثبت این شهر در یونسکو به عنوان شهر خلاق غذا ، برپایی نمایشگاه سوغات و صنایع دستی ، کارناوال تئاتر در رشت و ... را موجب ایجاد موج همدلی و شور و نشاط جمعی در راستای تحقق شعارهای دولت تدبیر و است اهتمام به این موارد موجبات رونق گردشگری استان را مهیا می کند.(پور فرهادی،1389،15)

  فصل دوم :
  مبانی نظری تحقیق
  2-1 تعریف گردشگری
  سازمان جهانی گردشگری با توجه به تمامی تعاریف گردشگری که تا قبل از سال ۱۹۹۴ ارائه شده بودند در سال ۱۹۹۵ یک تعریف نهایی منتشر کرد:
  «مجموعه فعالیتهای فرد یا افرادی که به مکانی غیر از مکان عادی زندگی خود مسافرت و حداقل یک شب و حداکثر یک سال در آنجا اقامت می‌کنند و هدف از مسافرت آنان نیز گذراندن اوقات فراغت است. البته اهدافی نظیر اشتغال و کسب درآمد شامل آن نمی‌شود» براین اساس کسانی که شامل این تعریف می‌شوند نیز گردشگر نامیده می‌شوند. گردشگری، سیاحت یا توریسم به طور کلی به عنوان مسافرت تفریحی در نظر گرفته می‌شود. هر چند که در سال‌های اخیر شامل هرگونه مسافرتی می‌شود که شخص به واسطه آن از محیط کار یا زندگی خود خارج شود. به کسی که گردشگری می‌کند گردشگر، سیاح یا توریست گفته می‌شود. واژه گردشگر از زمانی پدید آمد که افراد طبقه متوسط اقدام به مسافرت کردن نمودند. از زمانی که مردم توانایی مالی بیشتری پیدا کردند و عمرشان طولانی‌تر شد، این امر ممکن شد.اغلب گردشگرها بیش از هر چیز به آب و هوا، فرهنگ یا طبیعت مقصد خود علاقمند هستند. ثروتمندان همیشه به مناطق دوردست سفر کرده‌اند، البته نه به صورت اتفاقی، بلکه در نهایت به یک منظور خاص. به طور مثال برای دیدن ساختمان‌های معروف و آثار هنری، آموختن زبان‌های جدید و چشیدن غذاهای متفاوت. گردشگری سازمان‌یافته امروزه یک صنعت بسیار مهم در تمام جهان است(رنجبریان و همکاران،1388،17).

  2-2 تاریخچه گردشگری

  واژه توریسم از کلمه تور (tour) به معنای گشتن اخذ شده که ریشه در لغت لاتین turns به معنای دور زدن، رفت و برگشت بین مبدأ و مقصد و رخش دارد که از طریق زبان‌های فرانسه و انگلیسی به فارسی راه یافته‌است. معادل فارسی آن گردشگر است.افراد ثروتمند معمولاً به اقصی نقاط جهان سفر می‌کنند تا شاهکارهای هنری را ببینند، زبان‌های جدید بیاموزند، با فرهنگ‌های جدید آشنا شوند و یا با غذاهای دیگر کشورها آشنا شوند.اصطلاحات «توریسم» و «توریست» اولین بار در سال ۱۹۳۷ توسط جامعه ملل مورد استفاده قرار گرفتند. گردشگری به سفر به خارج از کشور و با مدت زمان بیش از ۲۴ ساعت اطلاق می‌شود(حیدری چیانه،1389،34).
  2-3 گردشگری در اروپا قبل از قرن بیستم
  تاریخچه گردشگری در اروپا به سفرهای زائران قرون وسطی بر می‌گردد. زائران کلیسای اعظم کانتربوری در انگلستان مسافرت خود را مسافرتی مذهبی دانسته و آن را تجربه‌ای در روز تعطیل خود تلقی می‌کردند. زائران فعالیت‌هایی را آغاز کردند که هنوز هم آن‌ها را می‌توان مشاهده کرد، مثلاً سوغاتی آوردن از سفر، باز کردن حساب‌های اعتباری در بانک‌های خارجی (که در قرون وسطی شبکه‌های بین‌المللی یهودیان و لمباردها مؤسس آن بودند) و استفاده از اشکال مختلف حمل و نقل (مانند استفاده زائران مقبره سانتیاگو و کومپستلا از کشتی‌های شراب انگلیسی در قرون وسطی که شراب را به بندر ویگو اسپانیا منتقل می‌کردند). هنوز زائران در صنعت گردشگری جایگاه مهمی دارند. البته اشکال سکولار آن نیز شکل گرفته‌اند که می‌توان از بازدید از مقبره جیم موریسون درگورستان پرلاشز نام برد. در طی قرن شانزدهم در انگلستان برگزاری تورهای بزرگ تفریحی کاملاً مرسوم بود. پسران نجیب‌زادگان و اشراف را برای کسب تجربه به تورهای دور اروپا اعزام می‌کردند. قرن هیجدهم عصر طلایی تورهای بزرگ بود.

  2-4 تاریخچه گردشگری در ایران

  با دقت در سفرنامه‌هایی که به جای مانده به این نتیجه می‌رسیم که آنچه از قرن نهم تا قرن چهاردهم میلادی وجود دارد، سیاحت مسلمانان است به کشورهای خاورمیانه و خاور دور، مانند: ژاپن و آفریقا و اروپا. جهانگردان مسلمان گزارش سفر خویش را در کتابهای جغرافیائی و یا در تحقیقات تاریخی و عقیدتی ارائه داده‌اند؛ و در این دوران خبری از رفت و آمد سیاحان اروپایی و مردمان غرب مسیحی نیست؛ و گویا آنان هیچ گونه‌ای علاقه‌ای به گردشگری نداشته‌اند. گاه گاهی به یک جهانگرد و تاجر یهودی غربی در بلاد شرق بر می‌خوریم. از قرن پانزدهم به بعد، به ویژه در قرن هفدهم می‌بینیم که جریان گردشگری به طور دقیق به عکس جریان یافته است. جهانگردان مهم را غربیان تشکیل می‌دهند که به سرزمینهای شرق روی آورده و گزارشهای گوناگونی از آداب، میراث فرهنگی، شیوه‌های حکومتی، اجناس و محصولات شهرهای اسلامی داده‌اند و خبری از جهانگردان مسلمان نیست و یا اگر رحله هائی وجود دارد، در محدوده سفر حج و از منطقه‌ای اسلامی به منطقه‌ای دیگر است (خاور،1386،6).
  2-5 گردشگران ایرانی
  ایرانی‌ها پس از آلمانی‌ها و گرجی‌ها، سومین کشور «صادرکننده گردشگر» به آسیای صغیر شمرده می‌شوند. پس از ترکیه، کشورهای حاشیه خلیج فارس قرار دارند که به دلیل نزدیکی و ارزان بودن مسافرت، مورد توجه گردشگران ایرانی قرار می‌گیرند. این کشورهای کم وسعت توانسته‌اند به حدی در صنعت گردشگری موفق شوند که رقم حضور ایرانیان در این کشورها، سالانه بیش از ۷۰۰ هزار نفر، برآورد می‌شود.
  2-6 اهمیت گردشگری
  2-6-1افزایش درآمد
  وقتی گردشگران به کشوری وارد می‌شوند الزاماً باید هزینه‌هایی را در آن کشور بپردازند مثل هزینه خوراک و محل اقامت، هتل، مهمانخانه، هزینه تفریحات، هزینه حمل و نقل، هزینه گشتها، تورها، و همچنین پولی که بابت خرید سوغاتی و کالای بومی کشور میزبان می‌پردازند و هزینه ورود به موزه یا مکان دیدنی این هزینه‌ها از طریق ارزی که وارد کشور میزبان می‌کنند باعث رونق اقتصادی کشور میزبان می‌شوند به گردشگران صادرات نامرئی هم می‌گویند(پورفرهادی،1389،19).

  2-6-2 اشتغال زایی
  با توسعه فعالیتهای گردشگری زمینه برای ایجاد اشتغال فراهم می‌شود و این امر برای کشورهایی که با جمعیت جوان و متقاضی روبه رو هستند بسیار مفید است از هر ده نفر گردشگر که وارد کشور میزبان می‌شود یک فرصت شغلی ایجاد می‌گردد.
  2-7 گونه شناسی گردشگری
  گردشگردی به گونه‌های مختلفی انجام می‌شود. گردشگری مجازی (e-tourism) مقوله جالبی است که حداکثر دو دهه از پدید آمدن آن نمی‌گذرد. گردشگری مجازی، حضور در سرزمین دیجیتالی وب و مشاهده داده‌های صوتی، متنی و تصویری از دنیای فیزیکی پیرامون ما است. دور دنیا با یک کلیک، آرزویی بود که امروزه از مرحله واقعیت به حقیقتی غیرقابل انکار مبدل شده است. بااستفاده از تور مجازی کاخ موزه‌ها، اماکن باستانی جهان می‌توان به دنیایی اطلاعات متنی و تصویری از نمادهای تاریخ باستان دست یافت. یکی دیگر از مسائلی جهانگردی، راه‌اندازی تورهای مجازی است. این قبیل تورها به کمک تصاویر ویدیویی و عکس‌های سه‌بعدی چشم‌اندازهای زیبایی را از محل سفر نشان می‌دهند تا تمایل افراد برای انجام این مسافرت افزایش یابد که در مطلب معرفی تور مجازی بصورت کامل به آن پرداختیم. مجریان تورهای مجازی معمولاً عکس‌های روی اینترنت را بسیار باکیفیت و با تمام جزییات آن مکان به نمایش می‌گذارند. برای تهیه این قبیل تصاویر عکاس مجبور است که چند عکس را از قسمت‌های مختلف فضای مورد نظر تهیه کرده و آن‌ها را به صورت ماهرانه‌ای در کنار یکدیگر قرار دهد که برای کسب اطلاعات دقیق تر می‌توانید به مطلب عکاسی پاناروما مراجعه نمایید. تور مجازی عبارت است از ترکیبی از تصاویر، نماهای ۳ بعدی، نماهای سراسرنما (۳۶۰ درجه)، ویدئو، صوت و … که یک فضای حقیقی را مدل سازی کرده و به کاربر امکان می‌دهد که در این فضا به صورت مجازی به گشت و گذار بپردازد و از محیط مجازی اطلاعات مورد نظر خود را کسب کنند(دربندی،1391،31).

  2-8 گردشگری درمانی

  گردشگر درمانی هم همیشه وجود داشته ولی تا قبل از قرن هجدهم اهمیت چندانی برای آن قائل نبودند در انگلستان این بخش به شهرهای دارای چشمه‌های آب گرم اختصاص داشت و عموماً مناطقی که آب‌های معدنی داشتند برای درمان امراض مختلف از بیماری‌های روده‌ای گرفته تا کبدی و برونشیت مورد توجه قرار می‌گرفتند.امروزه برخی کشورهای پیشرفته در زمینه بهداشت و درمان، اقدام به توسعه شهرک‌های گردشگری درمانی در کشورهای خوئ نموده‌اند تا بیمارانی که نیاز به عمل‌های جراحی دارند که هزینه این اقدامات در آن کشورها بسیار بالا بوده و یا تحت بیمه‌های درمانی قرار ندارند، تصمیم به درمان خود در کشورهای میزبان گردشگران درمانی نمایند که این کشورها به دلیل حضور بلندمدت بیماران در مراکز درمانی به علت طولانی شدن مدت بهبودی، درآمد قابل توجهی از این طریق کسب می‌کنند. کشور کره جنوبی، با جذب ۱۰ میلیارد دلار در سال ۲۰۱۳ (میلادی) از این طریق، در جهان، رکورددار است.
  2-9 گردشگری تفریحی
  سفر تفریحی از ابداعات انگلستان بود و ریشه در عوامل جامعه شناختی داشت. بریتانیا نخستین کشور اروپایی بود که انقلاب صنعتی را آغاز نمود و جامعه صنعتی نخستین جامعه‌ای بود که فرصت تفریح را برای تعداد روزافزونی از مردم فراهم می‌آورد. در شروع کار این تفریحات برای طبقه کارگری ممکن نبود بلکه صاحبان ماشین تولید مالکین کارخانجات و تجار و اقتصاد مدارها از این فرصت بهره‌مند بودند. بدین ترتیب طبقه متوسط هم پدید آمد.در نامگذاری بسیاری از این مناطق ردپایش از اصل و ریشه بریتانیایی دیده می‌شود. مثلاً در نیس که اولین مرکز تفریحی ایام تعطیلات در فرانسه بود مراسم ویژه‌ای به نام پرومناد دزانگلی برگزار می‌شود. در بسیاری از دیگر ایام تاریخی قاره اروپا و حتی نامگذاری هتل‌های قصرگونه نیز این قاعده مستثنی نیستند و نام‌هایی چون هتل بریستول، کارلتون و مجستیک جملگی نشان از تأثیرگذاری‌های مشتریهای انگلیسی دارند.
  2-10 گردشگری زمستانی
  ورزش‌های زمستانی عمدتاً از اختراعات طبقات مرفه بریتانیا هستند که در بدو امر در روستاهای زرمات، والایس و سنت موریتس سوئیس در سال ۱۸۶۴ مطرح و معرفی شده‌اند.نخستین تور ورزشی زمستانی برای ایام تعطیل یا تعطیلات زمستانی در سال ۱۹۰۳ عازم آولبودن شد که آن هم در سوئیس بود. ورزش سازماندهی شده در بریتانیا پیش از رسیدن به کشورهای دیگر به رونق رسیده بود. واژگان ورزش شاهد این مدعا هستند از جمله: راگبی، فوتبال و بوکس که تماماً ریشه انگلیسی دارند حتی تنیس که یک ورزش اصیل فرانسوی است از سوی بریتانیایی‌ها جنبه رسمی پیدا کرد و قانونمند شد و حتی اولین میزبانی رقابتهای قهرمانی در قرن نوزدهم را عهده‌دار شد (درویمبلی) ورزش‌های زمستانی پاسخ طبیعی به نیاز کلاس خاصی به تفریح درسردترین فصل سال بود.برخی معتقدند، مناطقی زیادی در ایران مانند لرستان ظرفیت مناسبی برای توسعه گردشگری زمستانی دارند.
  2-11 گردشگری انبوه
  مسافرت دسته جمعی تا دو شرط تأمین نشود به فعلیت درنمی‌آید.
  • پیشرفت در تکنولوژی که حمل و نقل جمع زیادی را ممکن می‌سازد. بدون این که نیاز به فضا و زمان زیادی داشته باشد تا به مراکز تفریحی برسند.عده بیشتری شروع به استفاده از اوقات فراغت نمایند.

  تحقیقهای مشابه
  پروژه گردشگری غذاهای محلی گیلان و تاثیر آن بر حفظ سلامت و جذب گردشگر
  73 صفحه - 30000 تومان
  بررسی نقش بقعه امام زاده صالح (ع) کفته رود رشت در توسعه گردشگری و جذب توریسم در شهرستان رشت پروژه رشته جهانگردی و توریسم
  57 صفحه - 45000 تومان
  بررسی سواحل حاجی بکنده در جذب توریست پروژه رشته گردشگری و توریسم
  68 صفحه - 30000 تومان
  crm پروژه تاثیر ابعاد مدیریت ارتباط با مشتری بر رضایت مشتریان بانک بر اساس روش تحقیق
  76 صفحه - 45000 تومان
  بصورت پاورپوینت crm پروژه تاثیر مدیریت ارتباط با مشتری بر رضایت مشتریان بانک
  100 صفحه - 54000 تومان
  بررسی تاثیر سرمایه اجتماعی موجود در خانواده ها بر پیشرفت تحصیلی پروژه همراه با جامعه آماری و پرسشنامه
  81 صفحه - 45000 تومان
  پروژه رشته حسابداری پروژه مالی تاثیر نرخ ارز بر تورم
  79 صفحه - 45000 تومان
  کار آماری بررسی عوامل موثر بر جلب مشارکت مردمی در ایجاد بهره برداری و حفظ پروژه های عمرانی و شبکه آبیاری
  18 صفحه - 105000 تومان
  اعیاد و جشنهای باستانی استان گیلان چه تاثیری در گردشگری ایران دارد فایل بصورت پاورپوینت
  21 صفحه - 12000 تومان
  پروژه رشته گردشگری وجهانگردی بررسی جاذبه های گردشگری گیلان در ساخت لوکیشن فیلم
  62 صفحه - 48000 تومان
  پرسشنامه کارشناسان تاثیر پیامدهای توسعه گردشگری بر بوميان جزيره كيش
  5 صفحه - 9000 تومان
  ورزش و تاثیر آن بر صنعت گردشگری فایل بصورت پاورپوینت
  36 صفحه - 15000 تومان
  پروژه رشته جهانگردی و گردشگری بررسی تاثیر آژانس گردشگری بر گردشگری گیلان
  99 صفحه - 60000 تومان
  پروژه رشته جهانگردی و گردشگری امکان سنجی توسعه گردشگر در جذب گردشگر در شهرستان ماسال
  96 صفحه - 60000 تومان
  پروژه رشته گردشگری و جهانگردی - نقش جاذبه های شیراز در جذب توریسم
  11 صفحه - 54000 تومان
  پروژه رشته گردشگری و جهانگردی نقش جاذبه های کرمانشاه در جذب توریسم
  84 صفحه - 48000 تومان
  بررسی عوامل موثر در جذب گردشگری استان اصفهان
  6 صفحه - 6000 تومان
  پروژه رشته آموزش ابتدایی بررسی موانع و مشکلات درس هنر و تاثیر راهکارهای علمی آن در دوره ابتدایی در استان گیلان در سالهای 70 تا 72
  94 صفحه - 45000 تومان
  ارزیابی کیفی آبهای زیرزمینی محدوده آستانه- کوچصفهان در استان گیلان و بررسی تاثیر کیفیت آب رودخانه
  10 صفحه - 6000 تومان
  معیار سلامت روان و عوامل تاثیر گذار بر آن
  14 صفحه - 7500 تومان
  لزوم بررسی تاثیر محیط کار بر سلامت کارکنان
  3 صفحه - 1000 تومان
  نقش و تاثیر آموزش برای ارتقا سلامت اداری
  15 صفحه - 6000 تومان
 • مجری کارهای پژوهشی عمومی، علمی پژوهشی و مروری
 • کارهای آماری و تجزیه و تحلیل داده
 • تحلیل کمی و کیفی
 • انجام کلیه خدمات نگارش، ترجمه تخصصی ، ویرایش مقاله ها و پایان نامه ها
 • انجام رفرنس نویسی استاندارد با نرم افزار EndNote
 • آماده سازی پاورپوینت مربوط به ارائه در جلسات و همایشها
 • Tel : 09120906507 - 09118370377
  Email : tahghighnet@yahoo.com
  Telegram : @tahghighnet
  Instagram : tahghighnetinsta
  www.tahghigh.net
  2022 - 2007