موتور جستجوی پیشرفته مقالات و تحقیقات و ...

تحویل در محیط ورد : word
عنوان :

بررسی سایت نیاز روز و مدل درامدزایی آن

عنوان سفارش :
بررسی سایت نیاز روز و مدل درامدزایی آن
تعداد صفحه :
23
قیمت :
12000 تومان
 • مقدمه
 • کسب و کارهای اینترنتی زیادی در کشورهای گوناگون راه اندازی شده اند که برخی از آن ها به موفقیت های چشمگیری دست یافته اند. در ایران نیز کسب و کارهای اینترنتی موفقی راه اندازی شده اند که برخی از آن ها شهرت بسیاری دارند. امروزه با توجه به رشد روزافزون کاربران اینترنت و سهل بودن خرید و فروش در دنیای مجازی ، در کشور عزیزمان ایران نیز شاهد عرضه و تقاضای بسیار بالائی در این فضا هستیم به نحوی که تعداد سایت های ارائه دهنده این نوع خدمات جای بازار واقعی را تنگ نموده اند و فروشگاههای بزرگ نیز مجبور شده اند برای جانماندن از بازار خود اقدام به بازاریابی اینترنتی نمایند.
  عدم محدويت جغرافيايي؛ اينترنت حوزه فعاليت كاسبي شما را به همه جا گسترش مي دهد بدون اينكه هزينه اضافه اي را بر كسب و كارتان تحميل كند. در روشهاي سنتي شما براي ارائه خدمات به مشتريان بايد در هر محله اي يا حداقل شهري يك محل كار داشته باشيد.
  • عدم محدويت زماني ؛ اينترنت هميشه باز است بنابراين كسب و كارتان ۲۴ ساعت در روز ۷روز در هفته و ۳۶۵ روز در سال مي تواند فعال باشد. در روشهاي سنتي شما در زمان هاي محدود (ساعات اداري و ايام غير تعطيل) مي تواند خدمات و كالاي خود را بفروشيد. اگر به طور بين الملي بخواهيد فعاليت بكنيد تفاوت ساعت و ايام تعطيل را هم بايد در نظر بگيريد.
  • كم هزينه؛ را ه اندازي و نگهداري يك كسب و كار اينترنتي بسيار كه هزينه تر از كاسبي هاي متداول است. در روشهاي سنتي شما هزينه محل، لوازم داري، انبار، تجهزيات، پرسنل و غيره را داريد درحاليكه با مجازي و خودكار شدن فعاليت ها اين هزينه ها بسيار كاهش مي يابد. هزينه هاي تبليغات و بازاريابي نيز كاهش مي يابد.
  • سريع تر؛ در بسياري از موارد كه فعاليت ها بطور خود كار انجام مي شود شما مي توانيد خدمات و كالاي خود را سريع تر به دست مشتري برسانيد و همچنين اطلاع رساني با سرعت خيلي بيشتري امكان پذير مي گردد.
  • كاهش قيمت محصول: كسب و كارهاي اينترنتي با خودكار سازي فعاليت ها و نيز به دليل حذف واسطه ها مي توانند قيمت محصولات خود را كاهش دهند.
  • سفارشي سازي: اكثر كسب و كارهاي اينترنتي امكان ارائه محصولاتي كاملا سفارشي و بر اساس سليقه تك تك مشتريان را فراهم مي كنند.
  در این مقاله می خواهیم در مورد سایت نیاز روز به عنوان یک سایت موفق در عرصه تبلیغات و بازار یابی بپردازیم و به تشریح نحوه کار و عملکرد این سایت و علل موفقیت آن را مورد بررسی قرار دهیم.

  2- معرفی سایت نیاز روز

  سایت نیاز روز به آدرس www.niazerooz.com یکی از نخستین سایتهای نیازمندی کشور می باشد. این سایت از سال 1385 مشغول به فعالیت می باشد. این سایت در ابتدای فعالیت خود دارای بخش هوشمند مکان یابی برای آگهی ها نبود ولی طی سه سال اخیر با توجه به مکان یابی کاربران ابتدا آگهی های مربوط به همان منظقه یا نزدیک به آن منطقه را نمایش می دهد. هم اکون این سایت در کل استانهای کسور خدمات رسانی می کند.
  همانطور که در تصویر بالا مشاهده می نمایید، طاهر سایت بسیار متناسب با نوع فعالیت بسیار روان و تاثیر گذار طراحی شده است با بتواند در فضای محدود صفحه نمایشگر بهترین تاثیر را برای کاربران داشته باشد. در سمت راست صفحه بخشهایی به منظور عضویت و ورود و انتخاب استان و شهر تعبیه شده است. همچنین می توانید گروه مربوط به نیازمندیها را در این قسمت مشاهده نمایید. در قسمت تلگرام نیز امکان ارتباط کاربران از طریق تلگرام فراهم شده است. در سایت امکان وجود درج آگهی رایگان وجود دارد که همین موضوع توانسته مخاطبان بسیاری را به خود جلب نماید.سایت نیاز روز یکی از سایتهای موفق در زمینه نیازمندیها می باشد. این سایت در ردیف 248 امین سایت ایران قرار دارد. البته این آمار از طریق سایت http://www.statscrop.com تهیه شده است که یکی از سایتهای معتبر در زمینه ارزش گذاری سایتها می باشد. با توجه به قدمت این سایت و انجام ارتباطات خوب با کاربران دارای کاربران فراوانی می باشد. با توجه به بازار پر رقابت سایتهای نیازمندی در ایران و ظهور سایتهای دیوار و شیپور این سایت نیز دارای جایگاه قابل قبولی می باشد.

  3- مدل درامد زایی سایت نیاز روز

  سایتهای نیازمندی با توجه با استفاده از بستری که اینترنت در اختیار آنها قرار داده اند می توانند ارتباط سریعتر و کم هزیته تری را برای مخاطبان خود فراهم آورند. سایت نیاز روز ، با بالا بردن سرعت ارسال نیازمندیها و استفاده از فرمهایی بدون کم کردن سرعت و حوضله کاربر براحتی آگهی های مربوط به کاربران را دریافت و آنها را در اختیار عموم قرار می دهد. یکی از مهمترین فایده های این سایت و سایتهای مشابه کم کردن هزینه های رفت و آمد کاربران می باشد. همچنین هزینه مناسب و البته به نسبت پایین این سایت توانسته تا مخاطبان زیادی را به سمت خود معطوف کند و از این راه هم خدمات بیشتری ارائه می دهد و هم درامد بیشتری را برای خود کسب می نماید. خدمات رایگان سایت صرفا جهت یافتن مشتری بیشتر می باشد. مشتریان پس از درج آگهی خود برای دادن اولیت برای دیده شدن آگهی خود می بایست هزینه بپردازند. مهمترین بخش اولدیت بندی برای آگهی اختصاص ستاره می باشد که هر آگهی می تواند تا 7 ستاره اشته باشد. آگهی های ستاره دار در ابتدای گروههای خود دیده می شند و مدت زمان ایندکس شدن این آگهی ها به موتورهای جستجوگر نیز سریعتر می باشد. راهنمای سرویس ستاره سایت که بخش درامدی سایت نیز می باشد و اعم درامد سایت از این بخش حاصل می شود مطابق یزر می باشد.

  سرویس ستاره چه کار می کند؟
  هر آگهی که ستاره بیشتری داشته باشد، بالاتر از دیگر آگهی ها نمایش داده می شود. هر آگهی می تواند حداکثر 7 ستاره داشته باشد. در صفحه اول سایت فقط آگهی های 7 ستاره نمایش داده می شوند.
  مزایای آگهی های ستاره دار نسبت به آگهی های عادی
  . آگهی های ستاره دار به صورت متمایز در ابتدای صفحات گروه ها و بالاتر از آگهی های عادی (بدون ستاره) نمایش داده می شوند.
  . آگهی های ستاره دار در ابتدای صفحات نتایج جستجو در سایت نمایش داده می شوند.
  . آگهی های ستاره دار، امکان لینک مستقیم به سایت، وبلاگ یا صفحات اجتماعی شما را دارا هستند. این موضوع هم بازدید کننده صفحات شما را افزایش می دهد و هم رتبه سایت یا وبلاگ شما را در موتورهای جستجو بهبود می بخشد.
  . آگهی های ستاره دار نسبت به آگهی های عادی، در نظر بازدید کنندگان اعتبار بیشتری دارند، چرا که صاحب آگهی برای آگهی خود هزینه کرده است.
  . آگهی های ستاره دار خیلی زودتر توسط موتورهای جستجو ایندکس می شوند (کمتر از 24 ساعت).
  . آگهی های 7 ستاره علاوه بر مزایای بالا، در صفحه اول سایت نیز نمایش داده می شوند.

  چگونه آگهی را ستاره دار کنم؟

  شما می توانید به آگهی هایتان هر تعداد که می خواهید ستاره بدهید و هر زمان که خواستید ستاره ها را کم و زیاد کنید. برای این کار فقط کافی است بر روی آیکن ستاره در انتهای باکس هر آگهی کلیک کنید و تعداد ستاره ها را مشخص نمایید.
  تاریخ انقضا برای سرویس ستاره چیست؟
  اگر تاریخ انقضای سرویس ستاره یک آگهی را بدون محدودیت بگذارید، تا زمانی که شما اعتبار ستاره دارید، آگهی شما ستاره دار می ماند. اگر تاریخ انقضای مشخصی تعیین کنید، بعد از آن تاریخ، آگهی شما عادی (بدون ستاره) می شود حتی اگر هنوز اعتبار ستاره داشته باشید.
  اعتبار ستاره
  در صفحه «مدیریت آگهی ها و اعتبارات» با کلیک روی تب ستاره در بالا، وارد صفحه مدیریت اعتبار ستاره می شوید.
  در این صفحه می توانید با انتخاب تعداد ستاره و نیز مدت زمان نمایش، اقدام به خرید اعتبار ستاره مورد نیاز خود کنید. واحد اندازه گیری اعتبار ستاره، «ستاره – روز» است. یک ستاره - روز یعنی اعتباری که می توان با آن به یک آگهی به مدت یک روز، یک ستاره داد.

  محاسبه اعتبار ستاره مورد نیاز

  مثلا اگر شما بخواهید 2 آگهی 7 ستاره را برای مدت یک ماه داشته باشید، اعتبار ستاره مورد نیاز برابر است با حاصل ضرب مجموع ستاره ها در تعداد روزهای نمایش آگهی. در این مثال جمع ستاره ها 14 و تعداد روزهای نمایش 30 روز است. پس شما به 420 ستاره – روز اعتبار نیاز خواهید داشت.
  قیمت یک ستاره برای یک روز نمایش
  قیمت یک ستاره برای یک روز نمایش (یا یک ستاره - روز) 3000 ریال معادل 300 تومان است.
  مصرف اعتبار ستاره چگونه محاسبه می شود؟
  مجموع تعداد ستاره های همه آگهی های در حال نمایش شما در واقع همان مصرف روزانه اعتبار ستاره شما است.
  مثلا اگر مجموع ستاره های آگهی های در حال نمایش شما 30 ستاره باشد، در هر روز 30 ستاره – روز از اعتبار ستاره شما کم می شود.

  - پیش بینی میزان درامد سایت

  با توجه به اینکه در خصوص درامد سایت از طرف مدیران این سایت اعلام نمی شود نمی توان مبلغی را برای درامد سایت اعلام نمود چون هر مبلغی حدسی بوده و نمی تواند دارای اعتبار باشد. مهمترین منبعی که می توان ارزش واقعی و درامد سایت را محاسبه نمود با توجه به آماری می باشد که توسط سایت http://www.statscrop.com میتوان استناد کرد. مطابق امار این سایت، بازدید روزانه سایت 26140 نفر می باشد. میزان درامد روزانه سایت 176 دلار معرفی شده است که چیزی در حدود 620000 تومان می باشد و همچنین ارزش سایت 65191 دلار ارزش گذاری شده است که در حدود 230000000 تومان می باشد. البته با توجه به میزان سفارشات سایت میتوان براورد کرد که میزان درامد سایت بیشتر از مبلغ اعلام شده در این سایت می باشد. مطابق آمار این سایت، سایت نیاز روز در ایران 248 امین سایت کشور می باشد و در جهان دارای رتبه 11373 می باشد که می توان این آمار را یک رتبه مناسب برای سایت دانشت.
  پنل دارمدی سایت بصورت زیر می باشد:
  5- چه اقداماتی باعث ارتقاء جایگاه سایت نیاز روز میشود.
  جهت بالا بردن و افزایش رتبه و رنکینگ وب سایت در موتورهای جستجو و الکسا از روش های مختلفی می توان استفاده نمود که برخی از آنها برای کسب و کار وب سایت شما ممکن است ضرر داشته باشند و برخی دیگر بلعکس نقش مثبتی داشته باشند. بالا بردن رتبه وب سایت در موتورهای جستجو، رتبه الکسای وب سایت شما را نیز ارتقاء می دهد زیر رتبه الکسا بر اساس تعداد کاربران وب سایت شما می باشد و هر چه تعداد کاربران وب شما بیشتر باشد و مدت زمان بیشتری در سایت شما فعالیت نمایند وب سایت شما رتبه بهتری خواهد داشت. البته رتبه الکسا به صورت عکس می باشد و هر چه رتبه وسایت الکسای شما پایین تر باشد به معنای رتبه بهتر می باشد و به عنوان مثال سایت گوگل به عنوان پر بازدید ترین وب سایت موجود رتبه یک دارد.
  رتبه یک وب سایت در موتورهای جستجو به عوامل مختلفی نظیر تاریخ ثبت دامنه، تعداد لینک های ورودی، تعداد بازدید کنندگان و سایر المان ها مربوط است که برخی از روش های افزایش رتبه وب سایت در موتورهای جستجو را برای شما بیان می نمایم:

  سئو و بهینه سازی وب سایت

  از طریق سئو و بهینه سازی وب سایت می توانید رتبه وب سایت را در موتورهای جستجو بالا برد. انجام امور سئو و بهینه سازی وب سایت البته به روش درست باعث بالا رفتن رتبه وب سایت در موتورهای جستجو و در نتیجه افزایش تعداد ورودی کاربران وب سایت از موتورهای جستجو خواهد بود. روش های مختلفی برای سئو و بهینه سازی وب سایت وجود دارد که در بخش زیر به صورت اجمالی آنها را برای شما بیان می نمایم:

  بهینه سازی و رفع عیوب سئو وب سایت

  قبل از شروع هر عملیات سئو بر روی سایت بهتر است کلیه عیوب سئو وب سایت شما زیر نظر متخصص بهینه سازی رفع گردد و وب سایت شما از نظر اصول سئو مشکل نداشته باشد. بهتر است آدرس دهی صفحات وب سایت برای موتورهای جستجو بهینه سازی شده باشد و کد نویسی صفحات وب سایت به صورت دایو بیس باشد. همچنین متخصص سئو ساختار اطلاعاتی وب سایت را می بایست بررسی نموده تا در صورت نیاز به تغییر، بهینه سازی های لازم بر روی آن انجام گردد. همچنین بهتر است متخصص سئو از نرم افزارهای آمار وب سایت نظیر Google Webmaster Tools را در سایت فعال نماید تا از خطاها و مشکلات وب سایت با خبر باشد و در صورت نیاز آن ها را برطرف نماید.

  طراحی نسخه موبایلی و یا ریسپانسیو وب سایت

  امروزه طراحی نسخه موبایلی یا ریسپانسیو به یکی از المان های رنک دهی موتورهای جستجو تبدیل شده است به طوری که در صورتی که وب سایتی نسخه موبایلی نداشته باشد رتبه آن در نتیجه موتورهای جستجو پایین خواهد آمد. با توجه به افزایش تعداد استفاده کنندگان از موبایل برای مرور و جستجو در وب و برای آنکه حجم وسیعی برای کاربران خود را از دست ندهید بهتر است حتما وب سایت خود را سازگار برای نمایش در انواع مختلف موبایل و تبلت پیاده سازی نمایید.
  افزایش سرعت وب سایت
  هر چه وب سایت سرعت بالا آمادن بیشتری داشته باشد رتبه آن در موتورهای جستجو بالاتر خواهد بود و المان سرعت یکی از مهترین فاکتورهای رنک دهی و رتبه بندی موتورهای جستجو می باشد. جدای از موتورهای جستجو کاربران نیز علاقه ای به سایت ها کند ندارند و در صورتی که سایتی با سرعت پایین بارگذاری گردد ممکن است از ادامه بازدید وب سایت منصرف گردند.

  بک لینک سازی برای وب سایت

  تعداد لینک هایی از وب سایت که در سایت های دیگر قرار دارند و همچنین کیفیت این لینک ها یکی دیگر از المان های رنکینگ موتورهای جستجو می باشد و بیشترین تاثیر را در سئو و بهینه سازی وب سایت خواهد داشت و در صورتی که عملیات بک لینک سازی به درستی انجام گردد وب سایت برای کلیه کلمات کلیدی مربوط به زمینه فعالیت شرکت بالا خواهد آمد. عملیات ایجاد لینک به وب سایت خود یا بک لینک سازی را حتما زیر نظر متخصص سئو و بهینه سازی وب سایت انجام دهید.

  استفاده از انواع مختلف روش های تبلیغات

  با استفاده از روش های مختلف تبلیغات نظیر تبلیغات در سایر وب سایت، ارسال ایمیل تبلیغاتی، ارسال تبلیغات به صورت اس ام اس، بیلبورد، تبلیغات در روزنامه ها و جراید، تبلیغات کلیکی و سایر روش های تبلیغات نیز می توانید رنک وب سایت خود را ارتقاء دهید. هر چه از روش های مختلف تبلیغات بیشتر استفاده نمایید رتبه وب سایت شما در موتورهای جستجو بهتر خواهد بود.
  البته به روش های دروغین نیز می توان رتبه وب سایت را در الکسا پایین آورد که ممکن است به سئو وب سایت شما بسیار لطمه وارد نمایید و وب سایت شما را از نتیج های موتور جستجو به صورت کامل حذف نماید که توصیه می نماییم هرگز از این روش ها استفاده ننمایید و روش های درست و اصولی را در نظر بگیرید. در صورتی که وب سایت شما به روش های درست و اصولی بالا بیاید تاثیر بسیاری در کسب و کار شما خواهد داشت و میزان فروش شما از وب سایت بسیار بالا خواهد رفت.

  تحقیقهای مشابه
  بررسی سایت نیاز روز و مدل درامدزایی آن
  23 صفحه - 12000 تومان
  تحقیق و بررسی سایت irandoc.ic.ir
  16 صفحه - 6000 تومان
  کار آماری بررسی بررسی مطلوبیت وب سایت دانشگاه علوم پزشکی
  35 صفحه - 120000 تومان
  ترجمه مقاله و تحقیق - بررسی لابراتوار ارزیابی و تصمیم گیری فازی در خصوص مدل پذیرش تکنولوژی 24
  10 صفحه - 30000 تومان
  دعا و بررسی آن - گنچ های معنوی
  23 صفحه - 7500 تومان
  پروژه رشته آموزش ابتدایی بررسی بهداشت یاران مدارس و تاثیر آن بر افزایش اطلاعات بهداشتی و تغییر رفتار در دانش آموزان ابتدایی
  95 صفحه - 45000 تومان
  پروژه رشته آموزش ابتدایی بررسی موانع و مشکلات درس هنر و تاثیر راهکارهای علمی آن در دوره ابتدایی در استان گیلان در سالهای 70 تا 72
  94 صفحه - 45000 تومان
  پروژه پایان نامه رشته علوم اجتماعی بررسی مفهوم مدرنیته و روند تحول و پیامد های آن در غرب
  100 صفحه - 54000 تومان
  پروژه روش تحقیق با عنوان بررسی موانع و مشکلات درس هنر و تاثیر راهکارهای علمی آن در دوره ابتدایی
  15 صفحه - 12000 تومان
  شتر و بررسی آن فایل بصورت پاورپوینت
  23 صفحه - 9000 تومان
  مطالعه و بررسی تنوع زیستی و نقش آن در محیط زیست
  40 صفحه - 15000 تومان
  پروژه بررسی فرسایش خاک و عوارض آن و بحران زیست محیطی ناشی از فرسایش خاک
  57 صفحه - 30000 تومان
  معماری دیکانستراکسن و بررسی فلسفه آن فایل بصورت پاورپوینت
  43 صفحه - 21000 تومان
  بررسی قاضی تحکیم و بررسی صلاحیت آن در عصر غیبت
  11 صفحه - 6000 تومان
  ترجمه مقاله و تحقیق - الکتروسنتز یک مرحله ای نانوتیوب کربنی چند جداره ای/لایه کامپوزیت پلی ارتو آمینوفل و بررسی ویژگی های الکتروکاتالیستی آن 7
  5 صفحه - 15000 تومان
  فرش و بررسی آن در حکومت های صفویه و قاجاریه
  13 صفحه - 1500 تومان
  خودکشی و بررسی آن در پزشکی
  31 صفحه - 7500 تومان
  حسادت بخل و بررسی آن در آیات و روایات
  14 صفحه - 1500 تومان
  آسیب شناسی کنکور و بررسی امکان حذف آن در نظام پذیرش دانشجو
  25 صفحه - 10500 تومان
  پرسشنامه استانداردهای معلمان تازه کار - معلمین از ارتباط اثربخش به عنوان ابزاری که توسط آن دانش آموزان کاوش می کنند، حدس می زنند، بحث می کنند و ایده های جدید را بررسی می کنند، استفاده می کنند
  1 صفحه - 1500 تومان
  چرا محور زمین کج است و تاثیر آن بر روز و شب و فصل
  3 صفحه - 1000 تومان
  کج بودن محور زمین و تاثیر آن بر روز و شب و فصل ها
  3 صفحه - 1500 تومان
 • مجری کارهای پژوهشی عمومی، علمی پژوهشی و مروری
 • کارهای آماری و تجزیه و تحلیل داده
 • تحلیل کمی و کیفی
 • انجام کلیه خدمات نگارش، ترجمه تخصصی ، ویرایش مقاله ها و پایان نامه ها
 • انجام رفرنس نویسی استاندارد با نرم افزار EndNote
 • آماده سازی پاورپوینت مربوط به ارائه در جلسات و همایشها
 • Tel : 09120906507 - 09118370377
  Email : tahghighnet@yahoo.com
  Telegram : @tahghighnet
  Instagram : tahghighnetinsta
  www.tahghigh.net
  2022 - 2007