موتور جستجوی پیشرفته مقالات و تحقیقات و ...

تحویل در محیط ورد : word
عنوان :

کاراموزی رشته حسابداری کمیته امداد امام خمینی

عنوان سفارش :
کاراموزی رشته حسابداری کمیته امداد امام خمینی
تعداد صفحه :
27
قیمت :
15000 تومان
 • آموخته ها
 • در طول دوره کارآموزی در کمیته امداد در بخش حسابداری توانستم اطلاعات مناسبی در خصوص حسابداری حقوق و دستمزد و همچنین انبار داری کسب نمایم. از آنجه که محاسبات مربوط به دستمزد کارکنان توسط بخش حسابداری و همچنین بخش انبار مربوط به انبارداری در کمیته امداد می باشد در ادامه ذکر کرده ام.

  انواع حقوق و مزایای کارکنان کمیه امداد

  1) حقوق ثابت : در قالب جدولی – حقوق ثابت کارکنان برای پانزده گروه شغلی با تحصیلات ابتدایی – راهنمایی – دیپلم – فوق دیپلم – لیسانس غیر مرتبط و فوق لیسانس غیر مرتبط و فوق لسانس مرتبط ، برای قسمت های فنی و اداری مشخص می شود و زمان لازم را برای ترفیع از یک گروه شغلی به گروه دیگر مشخص می شود و هر ساله بر اساس مصوبه شورای عالی کار اصلاح می گردد .,br/>2) حق گواهینامه : به کارگران فنی در دوره های تخصصی مشخص را گذرانیده و موفق به اخذ گواهینامه فنی مربوطه شده باشند ، مبلغی طبق جدول حقوقی پرداخت می شود .
  3) حق سختی کار : به کارکنانی که دارای مشاغل خطرناک و زیان آور بوده و در کارگاه های رنگ زدایی ، جوشکاری ، شیمیایی ، فلز پاشی ، رنگ رزی وایکس ری کار می نمایند ، مبالغی مشخص طبق جدول حقوقی پرداخت می گردد .
  4) فوق العاده بازرسی فنی : به آن تعداد از کارکنانی که در امتحانات فنی قبول شده و یا به عنوان بازرس کنترل مرغوبیت انجام وظیفه می کنند ماهیانه مبلغ مشخصی به عنوان فوق العاده بازرسی فنی پرداخت می گردد .
  5) حق تصدی شغل : به آن تعداد از کارکنای که نباید به ضرورت صنعت در یک ، دو یا سه گروه شغلی بالاتر از گروه شغلی خود انجام وظیفه می کنند ماهیانه مبلغ مشخصی برای هر گروه بالاتر پرداخت می گردد و برای این مبلغ حداکثری نیز تعیین می گردد .
  6) حق کسری صندوق : به کارکنان به عنوان صندوق دار شرکت انجام وظیفه می نمایند با توجه به حجم مبادلات از مبلغ مشخص به مبلغ مشخص دیگری ماهانه به عنوان کسری صندوق پرداخت می شود .
  7) کمک هزینه مسکن : کلیه کارکنانی که جمع دریافتی آنان ، شامل حقوق و مزایا از مبلغ مشخصی در ماه کم ترباشد ، مبالغی با توجه به مجرد یا متأهل بودن آنان پرداخت می شود .
  8) حق اولاد : به کلیه کارکنانی که بیش از 2 سال سابقه پرداخت حق بیمه به سازمان تأمین اجتماعی دارند . برای هر فرزند مبلغ مشخصی و حداکثر تا 2 فرزند مبلغ مشخصی را پرداخت می گردد .

  اجزاء و عناصر سیستم حقوق و دستمزد کدام اند

  اجزاء و عناصر تشکیل دهنده یک سیستم حقوق و دستمزد به طور کلی بدون در نظر گرفتن این که سیستم برای موسسه بازرگانی و خدماتی و یا تولیدی طراحی شده به شرح زیر می باشد .

   - دایره کارگزینی
   - دایره ثبت ورود و خروج پرسنل
   - دایره حسابداری حقوق و دستمزد
  که ما برای بررسی اجزاء و عناصر فوق الذکر ابتدا به شکل کلی آن ها را معرفی کرده و در ادامه بیشتر در ارتباط با آن ها بحث کرده و جزئیات وظایف آن ها مورد تجزیه و تحلیل قرار خواهد داد .

  حقوق یا مزد مبنا چیست

  حقوقی که با رعایت قانون کار برای کارگران رسمی و یا به وسیله عقد قرار داد که مخالف قانون کار نباشد ( برای کارگران قراردادی ) برای انجام یک ساعت کار یا تولید یک واحد محصول تعیین و به صورت ساعتی ، روزانه ، هفتگی و معمولا ماهانه پرداخت می شود را حقوق یا مزد مبنا می گویند . اگر مزد کارگر بر اساس تعداد و بدون در نظر گرفتن ساعت کارکرد ( پارچه کاری ) پرداخت شود اصطلاحا به آن کارمزد گویند .

  مدت کار

  بر اساس ماده 51 قانون کار ، ساعت کار عادی زمانی است که کارگر نیرو و یا وقت خود را به منظور انجام کار در اختیار کارفرما قرار می دهد به غیر از مواردی که در قانون مستثنی شده است با توجه به این که ساعت کار کارگران در شبانه روز نباید از 8 ساعت تجاوز نماید . طبقه تبصره (1) این ماده کارفرما با توافق کارگران ، نماینده یا نمایندگان قانونی آنان می تواند ساعت کار را در بعضی از روز های هفته کم تر از میزان مقرر و در دیگر روز ها اضافه بر این میزان تعیین کند به شرط آن که مجموع ساعت کار هر هرفته از 24 ساعت تجاوز نکند . باید توجه داشت در ماده 52 قانون کار اشاره شده است که در کار های سخت و زیان آور و زیر زمینی ساعت کار نباید از 6 ساعت در روز و 36 ساعت در هفته تجاوز نماید .

  اضافه کاری چیست و چه شرایطی دارد

  در شرایط عادی ارجاع کار اضافی به کارگر با شرایط ذیل مجاز خواهد بود .

   الف) موافقت کارگر
   ب) پرداخت 40 % اضافه بر مزد هر ساعت کار عادی
   ج) ساعت اضافی ارجاعی به کارگران نباید از 4 ساعت در روز تجاوز نماید مگر در موارد استثنایی با توافق طرفین .

  منظور از شب کاری و نوبت کاری چیست

  کار روز کار هایی که زمان انجام آن از ساعت 6 بامداد تا 22 می باشد و کار شب کارهایی است که زمان انجام آن بین 22 تا 6 بامداد قرار دارد .

  کار مختلط
  کار هایی است که بخشی از ساعات انجام آن در روز و قسمتی از آن در شب واقع می شود .
  کار نوبتی
  عبارتست از این که کاری در طول ماه گردش داشته باشد به نحوی که نوبت های آن رد صبح یا عصر یا شب واقع شود .

  باید بدانید برای هر ساعت کار در شب به غیر از کارگران نوبتی ( نوبت کارشان در صبح یا عصر یا شب است ) 35 % اضافه بر مزد ساعت کار عادی تعلق می گیرد و اما طبق قانون ، کارگران نوبت کاری اگر نوبت کارشان در صبح و عصر واقع شود 10 % و چنانچه نوبت کارشان در صبح و عصر و شب قرار گیرد 15 % و در صورتی که نوبت کار در صبح و شب و یا عصر و شب باشد 5/22 % اضافه بر دستمزد عادی به عنوان فوق العاده نوبت کاری دریافت خواهند کرد . به جدول زیر توجه کنید .

  تعطیلات و مرخصی ها

  طبق ماده 62 قانون کار روز جمعه تعطیل هفتگی کارگران با استفاده از مزد می باشد .باید توجه داشت در امور مربوط به خدمات عمومی نظیر آب ، برق ، اتوبوسرانی و یا در کارگاههایی که حسب نوع یا ضرورت کار و یا توافق طرفین ، به طور مستمر روز دیگری برای تعطیل تعیین می شود همان روز در حکم روز تعطیل هفتگی خواهد بود و به هر حال تعطیل یک روز معین در هفته اجباری است .کارگرانی که به هر عنوان به این ترتیب روز های جمعه کار می کنند در مقابل عدم استفاده از تعطیل روز جمعه 40 % اضافه بر مزد دریافت خواهند کرد .مرخصی استحقاقی سالانه کارگران با استفاده از مزد و احتساب چهار روز جمعه یک ماه است ، سایر روز های تعطیل جز ایام مرخصی محسوب نخواهد شد .مرخصی سالیانه کارگرانی که به کار های سخت و زیان آور را اشتغال دارند 5 هفته می باشد . که استفاده از این مرخصی حتی الامکان در دو نوبت در پایان هر شش ماه کار صورت می گیرد باید بدانید برای کار کم تر از یک سال مرخصی به نسبت مدت کار انجام یافته محاسبه می شود .

  عیدی و پاداش

  عیدی و پاداش کارگران در پایان هر سال بر مبنای حقوق و دستمزد توسط هیأت دولت تعیین می گردد اما باید توجه داشت که به طور معمول در پایان دوره مالی یا در پایان هر فصل مبالغی به عنوان عیدی و پاداش به کارکنان پرداخت می شود و در ضمن باید بدانید که معمولا هیأت مدیره موسسات برای پرداخت عیدی می توانند مبلغی بیش از حداقل تعیین شده از طرف هیئت دولت به کارگر پرداخت کند .

  فوق العاده مأموریت

  مأموریت به موردی اطلاق می شود که کارمند برای انجام کار حداقل 50 کیلومتر از محل کارگاه اصلی دور شود و یا ناگزیر باشد حداقل یک شب در محل مأموریت توقف نماید .فوق العاده مأموریت نباید کم تر از مزد ثابت یا مزد مبنای روزانه کارگران باشد همچنین کارفرما مکلف است وسیله یا هزینه رفت و برگشت آن ها را تأمین نماید .
  کسورات قانونی
  مبالغی را که کارفرما به نمایندگی از طرف سازمان های مربوط بر اساس مصوبه های قانونی از دستمزد کارگران و کارکنان کسر و به سازمان های ذینفع پرداخت می نماید کسورات ، قانونی می گویند .
  کسورات قانونی اساسی به طور کلی به شرح زیر می باشد .

   1- مالیات حقوق و دستمزد
   2- حق بیمه اجتماعی سهم کارگر
    3- بدهی کارگر به صندوق اجرا ( اجرائیات )

  مالیات حقوق و دستمزد چیست

  کارفرما موظف است در زمان تهیه لیست حقوق و دستمزد مالیات متعلق را بت توجه به ضریب جدول مالیاتی پس از کسر معافیت های قانونی محاسبه نموده از حقوق کارگر و کارمند کسر و به حساب وزرات امور اقتصاد و دارایی واریز نماید . باید بدانید مهلت پرداخت مالیات حقوق و دستمزد حداکثر یک ماه پس از تنظیم لیست حقوق و دستمزد خواهد بود و در صورت تأخیر در پرداخت آن جریمه دیرکرد به کارفرما تعلق می گیرد .

  حق بیمه های اجتماعی چیست و چگونه محاسبه می شود

  بیمه شدگان تأمین اجتماعی یعنی کسانی که با پرداخت مبالغی به عنوان حق بیمه ، حق استفاده از مزایای مقرر در این قانون را دارند .

  تحقیقهای مشابه
  کاراموزی رشته حسابداری کمیته امداد امام خمینی
  27 صفحه - 15000 تومان
  پروژه مالی حسابداری کمیته امداد امام خمینی(ره) ماسال
  127 صفحه - 36000 تومان
  پروژه رشته علوم اجتماعی بررسی نقش کمیته امداد امام خمینی در ایجاد امنیت اجتماعی
  110 صفحه - 54000 تومان
  پروژه بررسی خودکفایی و اشتغال (آموزش و کاریابی) در کمیته امداد امام خمینی (ره)
  68 صفحه - 30000 تومان
  پروژه کارآموزی رشته حسابداری در سازمان مسکن و شهر سازی
  97 صفحه - 30000 تومان
  پروژه کارآموزی رشته حسابداری مربوط به جسابداری پیمانکاری
  10 صفحه - 12000 تومان
  گزارش کارآموزی رشته حسابداری در بیمارستان بخش مالی
  61 صفحه - 27000 تومان
  پروژه کارآموزی رشته حسابداری مرکز بهداشت با بررسی حقوق و دستمزد و سایر هزینه ها
  86 صفحه - 36000 تومان
  گزارش کارآموزی رشته حسابداری اتحادیه تعاونی روستایی استان گیلان
  12 صفحه - 9000 تومان
  گزارش کارآموزی رشته حسابداری در بیمه آسیا
  22 صفحه - 13500 تومان
  گزارش کارآموزی رشته حسابداری مربوط به انبار داری کارخانه محصولات لبنیات
  35 صفحه - 18000 تومان
  پروژه کارآموزی رشته حسابداری در بانک ملی به همراه فرمها و رسید ها
  55 صفحه - 27000 تومان
  گزارش کارآموزی رشته حسابداری در بانک ملی ایران
  28 صفحه - 15000 تومان
  گزارش کارآموزی رشته حسابداری بخش مالی بیمارستان - قسمت کنترل داخلی
  55 صفحه - 30000 تومان
  گزارش کارآموزی رشته حسابداری در شرکت عمران گستر فومن سازه
  9 صفحه - 7500 تومان
  گزارش کاراموزی رشته حسابداری بیمارستان حشمت
  36 صفحه - 15000 تومان
  گزارش کاراموزی رشته حسابداری در دانشگاه بهداشت
  44 صفحه - 18000 تومان
  گزارش کارآموزی رشته حسابداری در شرکت غله و خدمات بازرگانی
  18 صفحه - 9000 تومان
  گزارش کاراموزی رشته حسابداری در علمی کاربردی مخابرات رشت بخش بایگانی
  18 صفحه - 10500 تومان
  گزارش کارورزی رشته حسابداری در اداره محیط زیست
  32 صفحه - 15000 تومان
  کمیته امداد امام خمینی (ره)
  7 صفحه - 1000 تومان
  پروژه کاراموزی سکسیونر و دژنکتور رشته الکترونیک
  93 صفحه - 36000 تومان
  پروژه کاراموزی پست برق رشته برق قدرت
  48 صفحه - 16500 تومان
  گزارش عملکرد کارآموزی رشته وکالت امور دفتری دادگاه حقوقی اجرای احکام مدنی
  385 صفحه - 120000 تومان
  پروژه کارآموزی رشته معماری - عمران- اجرای پل سازی
  31 صفحه - 15000 تومان
  پروژه کارآموزی رشته معماری عمران ساختمان بتنی (پاورپوینت )
  26 صفحه - 18000 تومان
  گزارش کارآموزی رشته کامپیوتر در شرکت...
  50 صفحه - 18000 تومان
  گزارش کارآموزی در دفتر خدمات مسافرتی مربوط به رشته گردشگری و جهانگردی و هتل داری
  41 صفحه - 24000 تومان
  فعالیتهای کارآموزی رشته مکانیک خودرو در نمایندگی تعمیرات ماشین
  35 صفحه - 21000 تومان
  گزارش کارآموزی در روستا مربوط به رشته دامپزشکی
  24 صفحه - 15000 تومان
  گزارش کارآموزی رشته عمران معماری ساختمان بتنی و فلزی از نقشه و پی تا سفید کاری
  68 صفحه - 45000 تومان
  پروژه کارآموزی سیستم مالی آتش نشانی رشته حسابداری
  26 صفحه - 18000 تومان
  پروژه کارآموزی رشته معماری عمران ساختمان 4 طبقه روی پیلوت فایل بصورت پاورپوینت
  33 صفحه - 12000 تومان
  گزارش کارآموزی در مدرسه رشته علوم تربیتی شامل گزارش فیزیکی و عاطفی و آموزشی
  51 صفحه - 30000 تومان
  پروژه کارآموزی در پژوهشکده آبزی پروری آبهای داخلی ایران انزلی مربوط به رشته محیط زیست و شیلات
  19 صفحه - 9000 تومان
  پروژه کارورزی - رشته خدمات مسافرتی و جهانگردی
  75 صفحه - 45000 تومان
  گزارش کارآموزی ساختمان بتنی رشته معماری عمران
  10 صفحه - 7500 تومان
  پروژه کارآموزی در ساختمان رشته معماری عمران
  157 صفحه - 54000 تومان
  پروژه کارآموزی ساختمان بتنی رشته معماری عمران
  44 صفحه - 54000 تومان
  روژه کارآموزی ساختمان رشته معماری عمران
  18 صفحه - 12000 تومان
  گزارش کارآموزی رشته معماری - عمران
  56 صفحه - 27000 تومان
  پروژه کارآموزی رشته خدمات مسافرتی وجهانگردی در دفتر مسافرتی
  53 صفحه - 36000 تومان
  پروژه کارآموزی پکیج مسافرتی - بسته سفر کاشان- رشته خدمات مسافرتی و جهانگردی
  73 صفحه - 45000 تومان
  گزارش کارآموزی رشته کامپیوتر در آموزشگاه علمی
  12 صفحه - 9000 تومان
  پروژه کارآموزی رشته معماری عمران مطالعه تخصصی مجتمع ویلایی تفریحی لیسار
  123 صفحه - 45000 تومان
  پروژه کارآموزی رشته خدمات مسافرتی و جهانگردی در مورد کشور ترکیه
  81 صفحه - 45000 تومان
  پروژه کارآموزی راهسازی رشته معماری عمران
  44 صفحه - 24000 تومان
  گزارش کارآموزی ساختمان رشته معماری عمران مربوط به ساختمان فلزی در مسکن شهر
  66 صفحه - 36000 تومان
  پروژه کارآموزی رشته علوم تربیتی کار عملی در سازمان
  78 صفحه - 42000 تومان
  گزارش کارآموزی رشته کامپیوتر در شرکت برنامه نویسی و گرافیکی
  23 صفحه - 18000 تومان
  گزارش کارآموزی رشته علوم تربیتی بازدید از مدرسه ابتدایی
  37 صفحه - 30000 تومان
  cori7 کارآموزی رشته کامپیوتر و بررسی و مطالعه سی پی یو.docx
  36 صفحه - 18000 تومان
  پروژه کارورزی - رشته خدمات مسافرتی و جهانگردی
  76 صفحه - 45000 تومان
  گزارش کارآموزی رشته کامپیوتر در دبیرستان
  12 صفحه - 12000 تومان
  گزارش کارآموزی رشته کامپیوتر در دبیرستان
  12 صفحه - 9000 تومان
  گزارش کارآموزی رشته کامپیوتر در دبیرستان
  12 صفحه - 12000 تومان
  گزارش کارآموزی راه سازی و ساخت جاده و آسفالت کشی رشته معماری عمران شهرسازی
  57 صفحه - 21000 تومان
  گزارش کارآموزی کارخانه پارس خزر به همراه معرفی فعالیتهای حسابداری کارخانه
  61 صفحه - 27000 تومان
  گزارش کارآموزی حسابداری در مورد کارگاه تولیدی شن و ماسه
  24 صفحه - 12000 تومان
  گزارش کارآموزی حسابداری در بیمه
  37 صفحه - 18000 تومان
  گزارش کارآموزی حسابداری انبار فایل بصورت پاورپوینت
  88 صفحه - 36000 تومان
  گزارش کارآموزی حسابداری در شرکت ایران برک
  69 صفحه - 30000 تومان
  گزارش کارآموزی حسابداری تامین اجتماعی
  66 صفحه - 30000 تومان
  گزارش کارآموزی حسابداری شرکت چوب و نراد بندی
  52 صفحه - 24000 تومان
  گزارش کارآموزی حسابداری شرکت کاغذ ستاره گیلان
  44 صفحه - 24000 تومان
  گزارش کارآموزی شرکت ایمن ترابر اریا حسابداری صورتهای مالی
  43 صفحه - 24000 تومان
  گزارش کار آموزی رشته حسابداری بودجه و نحوه بودجه ریزی در بیمارستان پورسینا
  20 صفحه - 15000 تومان
  پروژه رشته حسابداری اثر مالیات بر رشد اقتصادی
  45 صفحه - 75000 تومان
  پروژه رشته حسابداری - حسابداری حقوق و دستمزد
  70 صفحه - 30000 تومان
  پروژه مالی رشته حسابداری بررسی سیستم حقوق شرکت آب منطقه ای
  84 صفحه - 45000 تومان
  کارآموزی رشته حسابداری در اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان گیلان
  47 صفحه - 24000 تومان
  پروژه مالی رشته حسابداری بررسی سیستم حقوق و دستمزد
  79 صفحه - 30000 تومان
  پروژه رشته حسابداری با عنوان انبار و انبارداری و مدیریت انبار
  147 صفحه - 54000 تومان
  پروژه رشته حسابداری برآورد توان مالی خانوارهای شهری
  110 صفحه - 36000 تومان
  پروژه رشته حسابداری در مورد پول ارز بانکداری
  107 صفحه - 36000 تومان
  پروژه رشته حسابداری انبار و انبارداری
  51 صفحه - 21000 تومان
  پروژه رشته حسابداری - حسابداری مالی
  69 صفحه - 30000 تومان
  کارآموزی رشته حسابداری در سازمان تعاون روستایی
  31 صفحه - 18000 تومان
  پروژه رشته حسابداری - قرار داد پیمانکاری
  39 صفحه - 15000 تومان
  پروژه رشته حسابداری - سیستم حقوق و دستمزد
  90 صفحه - 27000 تومان
  کار آموزی رشته حسابداری در فرمانداری - سیستم حقوق و دستمزد
  37 صفحه - 18000 تومان
  کار آموزی رشته حسابداری -حسابداری در پست - تهیه شده مطابق با اصول روش تحقیق
  55 صفحه - 21000 تومان
  کارآموزی رشته حسابداری در بیمارستان
  63 صفحه - 24000 تومان
  پروژه رشته حسابداری انبار و انبارداری
  65 صفحه - 30000 تومان
  پروژه مالی رشته حسابداری در مورد بودجه و بودجه ریزی
  50 صفحه - 27000 تومان
  پروژه کار آموزی رشته حسابداری در اداره پست
  43 صفحه - 24000 تومان
  پروژه مالی رشته حسابداری تشریح بخش حسابداری اداره تامین اجتماعی
  65 صفحه - 36000 تومان
  پروژه مالی رشته حسابداری تشریح نرم افزار مورد استفاده در سیستم دبیرخانه
  29 صفحه - 18000 تومان
  پروژه رشته حسابداری قراردادهای پیمانکاری
  108 صفحه - 45000 تومان
  پروژه رشته حسابداری (کاربرد نمونه گیری در حسابداری)
  45 صفحه - 18000 تومان
  پروژ رشته حسابداری طراحی یک سیستم جامعه حقوق و دستمزد
  78 صفحه - 36000 تومان
  پروژه رشته حسابداری روشهای توزیع سود سهام
  84 صفحه - 45000 تومان
  کارآموزی رشته حسابداری در شرکتهای تعاونی مسکن
  152 صفحه - 54000 تومان
  پروژه رشته حسابداری قراردادهای پیمانکاری - سیستم حسابداری پیمانکاری برای شرکت هایی که فعالیت ساختمانی انجام می دهند
  26 صفحه - 18000 تومان
  پروژه مالی رشته حسابداری بررسی نظام کد گذاری کالاها
  41 صفحه - 24000 تومان
  پروژه مالی رشته حسابداری تجزیه و تحلیل حسابداری در اداره بهزیستی
  62 صفحه - 27000 تومان
  پروژه رشته مالی حسابداری شرکتهای پیمانکاری همراه با فرم ها و جدول
  34 صفحه - 27000 تومان
  پروژه رشته حسابداری بررسی مراحل و روشهای بودجه
  61 صفحه - 24000 تومان
  پروژه رشته حسابداری آزمون عوامل موثر بر تصمیمات حسابرسان مستقل در استفاده از راهنمای تصمیم گیری در امر ارزیابی خطر تقلب مدیریت فایل بصورت پاورپوینت
  10 صفحه - 9000 تومان
  پروژه رشته حسابداری بررسی ارتباط بین متغیر های کلان اقتصادی و بازده غیر عادی سهام در بورس اوراق بهادار تهران فایل بصورت پاورپوینت
  42 صفحه - 27000 تومان
  گزارش کار آموزی رشته حسابداری در سازمان بیمه تامین اجتماعی
  121 صفحه - 45000 تومان
  پروژه رشته حسابداری آموزش نرم افزار کاراسیستم نرم افزار مدیریت پخش شرکتها با تمام امکانات
  94 صفحه - 45000 تومان
  پروژه کار آموزی رشته حسابداری در اداره پست
  43 صفحه - 24000 تومان
  پروژه مالی رشته حسابداری راه های افزایش سرمایه مالی در بانکها
  110 صفحه - 48000 تومان
  کارآموزی رشته حسابداری در شرکت ساختمانی
  30 صفحه - 18000 تومان
  پروژه رشته حسابداری طراحی سیستم حقوق و دستمزد کارخانه لوازم خانگی پارس قزوین
  86 صفحه - 45000 تومان
  پروژه رشته حسابداری بررسی مالیات بر ارزش افزوده دولت در کشور ایران
  64 صفحه - 36000 تومان
  پروژه مالی رشته حسابداری بررسی سیستم حقوق شرکت آب منطقه ای
  82 صفحه - 45000 تومان
  پروژه رشته حسابداری - حسابداری حقوق و دستمزد
  60 صفحه - 30000 تومان
  پروژه رشته حسابداری اثر مالیات بر رشد اقتصادی
  50 صفحه - 27000 تومان
  پروژه رشته حسابداری بررسی نقش اوراق مشارکت در تامین مالی صنایع در ایران
  102 صفحه - 45000 تومان
  پروژه رشته حسابداری بررسی نقش سیاستهای مالیاتی در کاهش نقش تورم توسط دولت
  107 صفحه - 54000 تومان
  پروژه مالی رشته حسابداری بررسی بودجه در شهرداری صومعه سرا
  65 صفحه - 36000 تومان
  پروژه مالی رشته حسابداری برسی هموار سازی سود
  114 صفحه - 45000 تومان
  کارآموزی رشته حسابداری موسسه خیریه نابینایان با دستهای شکوفا
  43 صفحه - 21000 تومان
  کارآموزی رشته حسابداری در شرکت بام پارسیان
  42 صفحه - 21000 تومان
  کارآموزی رشته حسابداری در اداره برق
  118 صفحه - 36000 تومان
  پروژه رشته حسابداری انبار و انبارداری
  56 صفحه - 24000 تومان
  کار آموزی رشته حسابداری آموزش و پرورش ناحیه یک رشت
  142 صفحه - 42000 تومان
  کارآموزی رشته حسابداری در اداره برق
  122 صفحه - 36000 تومان
  پروژه رشته حسابداری انبار و انبارداری
  56 صفحه - 24000 تومان
  آشنایی با رشته حسابداری و فرصتهای شغلی
  18 صفحه - 6000 تومان
  پروژه رشته حسابداری انبار و انبارداری
  47 صفحه - 21000 تومان
  پروژه رشته حسابداری طبقه بندی هزینه ها
  95 صفحه - 36000 تومان
  پروژه انبارداری رشته حسابداری همراه باتوضیحات نرم افزار انبار
  55 صفحه - 21000 تومان
  پروژه رشته حسابداری اثر مالیات بر رشد اقتصادی
  46 صفحه - 21000 تومان
  پروژه رشته حسابداری پروژه مالی تاثیر نرخ ارز بر تورم
  79 صفحه - 45000 تومان
  بررسی نقش بقعه امام زاده صالح (ع) کفته رود رشت در توسعه گردشگری و جذب توریسم در شهرستان رشت پروژه رشته جهانگردی و توریسم
  57 صفحه - 45000 تومان
  کاراموزی حسابداری کمیته امداد
  25 صفحه - 9000 تومان
  ساده زیستی امام خمینی (ره)
  15 صفحه - 6000 تومان
  چهل حدیث از سخنان امام خمینی (ره)
  14 صفحه - 1500 تومان
  گذری بر زندگی امام خمینی (ره)
  20 صفحه - 7500 تومان
  نظرگاههای مشترک میرزای نائینی و امام خمینی در قلمرو اندشه و نظام سیاسی اسلام
  17 صفحه - 7500 تومان
  گذری بر زندگی امام خمینی 11
  11 صفحه - 1500 تومان
  مبارزات امام خمینی (ره)
  25 صفحه - 7500 تومان
  گفته ها ی امام خمینی در باره عاشورا
  9 صفحه - 1500 تومان
  ویژگی های مکتب سیاسی امام خمینی چیست
  14 صفحه - 6000 تومان
  حوزه فلسفی امام خمینی (ره)
  22 صفحه - 7500 تومان
  اندیشه سیاسی امام خمینی (ره)
  18 صفحه - 6000 تومان
  شیوه رهبری امام خمینی (ره)
  19 صفحه - 7500 تومان
 • مجری کارهای پژوهشی عمومی، علمی پژوهشی و مروری
 • کارهای آماری و تجزیه و تحلیل داده
 • تحلیل کمی و کیفی
 • انجام کلیه خدمات نگارش، ترجمه تخصصی ، ویرایش مقاله ها و پایان نامه ها
 • انجام رفرنس نویسی استاندارد با نرم افزار EndNote
 • آماده سازی پاورپوینت مربوط به ارائه در جلسات و همایشها
 • Tel : 09120906507 - 09118370377
  Email : tahghighnet@yahoo.com
  Telegram : @tahghighnet
  Instagram : tahghighnetinsta
  www.tahghigh.net
  2022 - 2007