موتور جستجوی پیشرفته مقالات و تحقیقات و ...

تحویل در محیط ورد : word
عنوان :

تدریس زبان انگلیسی و به کاربردن روشهای نوین تدریس در تدریس زبان تجربیات شغلی جهت ارتقای رتبه

عنوان سفارش :
تدریس زبان انگلیسی و به کاربردن روشهای نوین تدریس در تدریس زبان تجربیات شغلی جهت ارتقای رتبه
تعداد صفحه :
51
قیمت :
36000 تومان
تدریس زبان انگلیسی و به کاربردن روشهای نوین تدریس در تدریس زبان تجربیات شغلی جهت ارتقای رتبه تدریس زبان انگلیسی و به کاربردن روشهای نوین تدریس در تدریس زبان تجربیات شغلی جهت ارتقای رتبه تدریس زبان انگلیسی و به کاربردن روشهای نوین تدریس در تدریس زبان تجربیات شغلی جهت ارتقای رتبه
 • مقدمه
 • امروزه یاد گیری زبان انگلیسی یک ضرورت انکارناپذیر است چرا که زبان انگلیسی زبان علم است و آموزش رشته های مختلف در سطوح عالی و تولید علم به زبان انگلیسی صورت می گیرد.با افزایش روند جهان سازی ارتباطات بین المللی برنامه های رادیویی و تلویزیونی تجارت جهانی و آموزش علم جدید همگی به زبان انگلیسی صورت می گیرد و عدم آشنایی با این زبان برابر با عدم زندگی در دنیای مدرن امروزی است .زبان انگلیسی از زبانهای زنده و مدرن دنیاست که پرطرفدارترین زبان مکالمه ای دنیا است. زبان بین المللی جهان هم زبان انگلیسی است به دلیل یادگیری آسان و روان و آسان بودن در به کار بردن این زبان در مکالمه که زبان انگلیسی را به زبانهای دیگر جهان متمایزتر میکند. تذکر:قابل به ذکر است که زبان انگلیسی بسار فرار است و اگر هر چند وقت یکبار تمرین نکنیم از یادمان میرود به خاطر همین باید هر هفته زمانی را برای تمرین کردن آن در نظر بگیریم و تمرین هایی را هم انجام دهیم و معلم زبان انگلیسی ما هم میگوید: زبان انگلیسی به yes وno خلاصه نمیشود و باید برای فراگیری آن تلاش کرد.
  اهمیت و ضرورت آموزش زبان زبان انگليسي به عنوان يک" زبان بین المللی" از مهمترين ابزارهاي ارتباطي براي استفاده از منابع و مآخذ علمي و پژوهشي و بهره گيري از فن آوريهاي پيشرفته بخصوص دنیای کامپیوتر و اینترنت ، و یکی از اساسي ترين مهارتهاي مورد نياز براي زندگي در قرن بیست و یکم است. توانايي مبادله اطلاعات و برقراري ارتباط با ملل و اقوام دیگر دنیا با هدف استفاده از دانش روز و توانايي برقراري ارتباط الکترونيکي و عادت به ارتباط گروهي، از ويژگيهاي انسان توسعه يافته در عصر حاضر است که یادگیری زبان انگليسي بعنوان یک مهارت اولیه ضرورتی اجتناب ناپذير است . در جهان امروز که با شتاب، تحولات علمي و صنعتي را پشت سر مي گذارد ومردم دنیا در عرصه های مختلف علمی ، سیاسی ، فرهنگی و تجاری ارتباطي اجتناب ناپذير با يکديگر دارند، دانستن انگليسي در حد مطلوب، ديگر يک تفنّن و انگلیسی دیگر يک زبان بيگانه نيست، بلکه بايد آن را زبان مشترک و ابزار ارتباط همه مردم جهان بدانيم .
  در کشور ما نیز به آموزش زبان انگلیسی بعنوان وسیله ای براي دسترسي به اهداف توسعه به ويژه در برنامه درسی مدارس و بخش آموزش عالي تاکیدگردیده است. اما چرا باوجود صرف هزینه های گزاف در آموزش و پرورش و دانشگاهها سطح نمرات زبان دانش آموزان ما درمدارس در مقایسه با سایر دروس و حتی درکنکور پايينتر از انتظار است . و کارآیی و توان دانش آموزان وحتی دانشجویان ما درگفتن چند جمله انگلیسی وبر قرارارتباط کلامی چندان رضایت بخش نیست؟ براساس سالها تجربه براي توسعه فراگيري زبان انگليسي ، تنها آموزش آن در مدارس کافي نيست، بلکه بايدتدبیری اندیشید که از یک طرف کل جامعه به اهمیت آن پی برده و آموزش آن را بعنوان یکی از نیازهای اساسی زندگی خود بداند و با آغوشی باز به استقبال آن برود. از طرفی دیگربستری فراهم شود تا کل افراد جامعه هم در منزل و هم در محل کار بنحوی در معرض زبان قرار گيرد ومنابع متنوع آموزشی با هزینه بسیار اندک در دسترس همگان حتی در مناطق دور افتاده قرار گیرد.. که در این راستا نقش صدا و سیما و مطبوعات انکار ناپذیر است.

  در فراگيري و تدریس زبان انگليسي به چه مواردي لازم است توجه کنيم؟

  فراگيري زبان انگليسي نيازمند عمل است. ممکن است شما تمام نکات يادگيري را بدانيد، ولي اگر انجام کارها را شروع نکنيد، به هيچ چيز نمی‌رسيد. در واقع، اگر می‌خواهيد بخوبي به زبان انگليسي صحبت کنيد، شما بايد زندگي خود را تغيير دهيد. در اينجا به برخي از کارهايي که شما بايد انجام دهيد، اشاره می‌شود:
  هر روز يک ساعت، کتابي را به زبان انگليسي مطالعه کنيد، گرامر موجود در جملات تحليل نماييد و در يک ديکشنري زبان انگليسي به دنبال لغات نامأنوس بگرديد. به نواري گوش بدهيد، دائماً آن را متوقف سازيد، سعي کنيد آنچه را که گفته مي شود درک و تلفظ صحبت کننده را تقليد نماييد. بعدازظهر خود را با تمرين تلفظ صداي " r " انگليسي بگذرانيد. به دقت ايميلي به زبان انگليسي بنويسيد، هر 20 ثانيه، از يک ديکشنري يا جستجو در اينترنت استفاده کنيد تا از صحت کلمه اطمينان حاصل نماييد. براي نوشتن هر جمله 5 دقيقه وقت بگذاريد. به جمله اي انگليسي که تاکنون خوانده ايد، فکر کنيد. به اين بينديشيد که آيا می‌شود بجاي a از the استفاده کرد. سعي کنيد براي يافتن پاسخ، به دنبال جملات مشابهي در اينترنت بگرديد. تا انتهاي يک خيابان قدم بزنيد و در ذهن خود چند جمله ساده انگليسي را بسازيد (با خودتان در مورد آنچه که در اطراف خود مي بينيد، حرف بزنيد).
  به نظر شما چه کسي تمام اين کارهاي احمقانه را انجام مي دهد؟! فقط يک نفر. آنکه از انجام دادن اين کارها لذت می‌برد. اگر شما می‌خواهيد بخوبي به زبان انگليسي صحبت کنيد، بايد چنين شخصي باشيد و نبايد از انجام اينجور کارهايي تنفر داشته باشيد. آيا تا حالا شنيده‌ايد که کسي با انجام کاري که از آن متنفر بوده، به موفقيت رسيده باشد؟
  مسئله موجود در ارتباط با فراگيري و آموزش زبان انگليسي بعنوان يک زبان خارجي، اين است که همه زبان آموزان می‌خواهند زبان انگليسي را بخوبي صحبت کنند. با اين وجود، اکثر آنان نمی‌خواهند روي فراگيري زبان انگليسي وقت بگذارند ( که احتمالاً به همين دليل است که در کلاس‌هاي زبان ثبت نام می‌کنند و اميد دارند تا معلمشان زبان را به زور وارد کله‌اشان بکند! بعداً راجع به کلاسهاي زبان مفصلاً صحبت خواهيم کرد.) فقدان انگيزه به اين معناست که اساساً زبان آموزان روي آموختن زبان انگليسي وقت نمي گذارند، و اگر هم بگذارند، اين کار را به طور مرتب و منظم نمي کنند. مثلاً يک زبان آموز نوعي ممکن است به مدت 12 ساعت قبل از يک امتحان زبان انگليسي، افعال چندتايي زبان را مطالعه کند. با اينحال، چنين کسي حاضر نيست هر روز به مدت 30 دقيقه يک کتاب به زبان انگليسي را بخواند. او يادگيري زبان را خوشايند احساس نمي کند، بنابراين تنها هنگامي به مطالعه مي پردازد، که مجبور باشد. مسئله اينجاست که يک تلاش عظيم بي وقفه چيزي عايد شما نمي سازد، در حاليکه فعاليتهاي کوتاه و در عين حال هر روزه، نتايج زيادي به همراه خواهد داشت.
  اگر شما از آن دسته از زبان آموزاني هستيد که از تمرين هر روزه تلفظ صداي " r" يا تفکر راجع به جملات زبان انگليسي خوشتان نمي آيد، روي سخن ما با شماست: شما بايد خودتان را مجبور کنيد که بخواهيد اين کارها را انجام بدهيد. به عبارت ديگر، شما بايد روي انگيزه خود کار کنيد. خوشبختانه، تکنيکهاي به اثبات رسيده‌اي وجود دارد که به شما در اين راه ياري مي رساند. قبلاً در مورد افزايش انگيزه بحث کرده ايم. مي توانيد به مطالب گذشته رجوع نماييد.

  لذت به حافظه بهتر منجر مي شود
  اگر شما از آموختن زبان انگليسي لذت ببريد، روي آن بيشتر وقت می‌گذاريد و آن را به طور منظم انجام می‌دهيد. سطح بالاي انگيزه به شما نفع ديگري نيز مي رساند. بخاطر سپردن کلمات و ساختارهاي گرامري براي شما آسانتر خواهد بود. زيرا مغز به آساني اطلاعات مربوط به موضوع مورد علاقه شما را بازيابي مي کند. (مثلاً برخي از مردم عاشق تاريخ هستند و در مورد جنگ جهاني دوم همه چيز می‌دانند. اگر شما از يک "فرد عادي" بخواهيد تا همه آنها را بخاطر بسپارد، او هرگز چنين کاري نمی‌تواند بکند.) بنابراين، لذت بردن از آموختن، به شما سودي مضاعف می‌رساند.

  انگيزه خود را براي يادگيري زبان انگليسي تقويت کنيد

  در اين مقاله، ما تکنيکهاي خود را در مورد بهبود و افزايش انگيزه در يادگيري زبان انگليسي به عنوان يک زبان خارجي با شما در ميان مي گذاريم. خودمان در زمان يادگيري زبان انگليسي همواره آنها را به کار مي بستيم و هنوز نيز از آنها در مواقعي که لازم باشد تا انگيزه خود را در زمينه هايي غير از زبان انگليسي گسترش دهيم، استفاده مي کنيم.
  خود را در آينده تصور کنيد
  تصور کنيد که شما مي توانيد با يک مخاطب بومي همانگونه صحبت کنيد که انگار با زبان اول خود حرف مي زنيد. افرادي را تصور کنيد که دوست دارند به خوبي شما انگليسي صحبت کنند. تصور کنيد که مي توانيد به اشخاصي از هر جاي دنيا ايميل بزنيد. خواندن مقاله‌ای در مورد مزايای تسلط به زبان انگليسی ياری‌رسان است. قبلاً دو مقاله از اين دست در مورد "چرا زبان انگليسی را بياموزيم"‌ و "زبان انگليسی به شما احساس خوبی می‌دهد" در اين وبلاگ آمده است.
  شما بايد بدانيد که تسلط يافتن به زبان انگليسي واقعاً امکانپذير است. فقط به کساني نگاه کنيد که اين کار را انجام داده اند!

  به ياد داشته باشيد که شما تاکنون خوب پيش رفته ايد
  شما هم‌اکنون احتمالاً قدری زبان انگليسی را می‌دانيد. اگر چنين باشد، اين يک موفقيت بزرگ است! اکنون زمان موفقيت بيشتر فرا رسيده است، زمان شروع به استفاده از روشهاي کارا در يادگيري خوب، زمان کسب دانشی عالي از زبان انگليسي.
  به خاطر داشته باشيد که چيز زيادي است که نمي دانيد
  شما تا حالا خوب بوده‌ايد، اما احتمالاً زبان انگليسي شما عالي نيست. ممکن است نتوانيد برنامه‌هاي تلويزيوني انگليسي زبان را بفهميد، کتابهايي به زبان انگليسي بخوانيد، به سادگي با مخاطبان بومي صحبت کنيد، نامه هايي عاري از اشکال بنويسيد، ...
  هرگز نبايد فکر کنيد که زبان انگليسي شما عالي است. حتي اگر بهترين شاگرد کلاس خود هستيد، همواره سعي کنيد نقاط ضعف خود را بيابيد و روي آنها کار کنيد. هرگاه ياد گرفتيد تا انگليسي را به خوبي صحبت کنيد، مشکلات شما نسبتاً اندک خواهد بود: علامت گذاري، قواعدي که به ندرت به کار مي رود، لغات نادر، درک زبان محاوره اي. همين الآن، احتمالاً مشکلات شما بيشتر پايه اي هستند: اشتباهات در تلفظ، گنجينه لغات اندک، مشکلات گرامري.

  هرزمان که مي توانيد از زبان انگليسي خود استفاده کنيد

  اين خيلي خيلي مهم است. هرچقدر بيشتر از زبان انگليسي استفاده کنيد، بيشتر تمايل به يادگيري آن پيدا مي کنيد. انگليسي آنقدر فراگير است که شما مي توانيد همه جا آن را بکار بگيريد. مي توانيد از گوگل استفاده کنيد و وب سايتهاي به زبان انگليسي با اطلاعات جالب را بيابيد، مي توانيد کارتونهاي آمريکايي را تماشا کنيد، می‌توانيد با کامپيوتر خود بازيهاي ماجرايي را بازي کنيد، می‌توانيد کتابهايي جالب به زبان انگليسي بخوانيد، ...
  اگر اين قبيل کارها را انجام دهيد، شما فقط سرگرم نشده ايد، بلکه انگليسي هم ياد گرفته‌ايد. اگر بدانيد که دانستن يک لغت جديد انگليسي به شما اين امکان را می‌دهد تا برنامه تلويزيوني دلخواه خود را بفهميد يا با افراد مکالمه کنيد يا در يک بازي کامپيوتري برنده شويد، تمايل پيدا می‌کنيد تا لغات بيشتري را فرا بگيريد. بنابراين بيشتر زبان انگليسي را ياد می‌گيريد؛ کاربرد بيشتر، يادگيري بيشتر، کاربرد بيشتر... به علاوه اگر از روشهاي يادگيري کارا و مؤثر استفاده کنيد، زبان انگليسي شما سريعتر از آنچه که ممکن است تصور کنيد رشد می‌کند.

  درباره زبان انگليسي با افراد صحبت کنيد

  اين يک روش خيلي ساده، ولي بسيار مؤثر است. ببينيم چگونه به کار مي آيد:
  شما معمولاً درباره مسائلي بحث مي کنيد که برايتان جالب هستند. اما متضاد آن هم صادق است. اگر شما به بحث درباره يک موضوع خسته کننده و کسالت آور بپردازيد، کم کم به آن علاقمند مي شويد.تصور کنيد که داريد مطلبي را مطالعه مي کنيد که از آن تنفر داريد. خسته و کسل شده ايد ولي بايد امتحان فردا را با موفقيت بگذرانيد. اگر کساني نزديک شما هستند، دو راه داريد: مي توانيد به هرکس بگوييد که چقدر داريد عذاب مي کشيد يا مي توانيد درباره آنچه که يادگرفته ايد با آنها حرف بزنيد. اگر راه اول را انتخاب کنيد، شما تنها احساس بدتري خواهيد کرد. اگر راه دوم را برگزينيد و صحبتي را راجع به موضوع کسالت بار به راه بياندازيد، شما به آن موضوع از يک ديد کاملاً متفاوتي نگاه خواهيد کرد. ناگهان همين به موضوعي تبديل مي شود که ارزش صحبت کردن را داشته باشد و در نتيجه يک موضوع جالب و جذاب خواهد بود.
  چطور مي توانيد چنين بحثي را راه بياندازيد؟ اگر شما در حال مطالعه زبان انگليسي هستيد، مي توانيد شخص ديگري را با صحبت کردن به زبان انگليسي متعجب سازيد. به انگليسي بگوييد:
  ! I'm studying English and I hate it (من دارم انگليسي مطالعه مي کنم و از آن متنفرم!) يا مي توانيد به زبان خود بگوييد: "هِي، من امروز 50 کلمه انگليسي ياد گرفته ام. مي داني معادل انگليسي ... چيست؟" اگر کسي نزديک شما نيست، مي توانيد به دوستتان تلفن يا ايميل بزنيد.

  دوستان شما چه خواهند گفت؟ احتمالاً آنها زياد مجذوب و علاقمند نخواهند شد، ولي اهميتي ندارد! آنچه که مهم است اين است: بعد از صحبت درباره زبان انگليسي، شما آن را با اشتياق بيشتري مطالعه خواهيد کرد. امتحان کنيد.

  دوستي را بيابيد که درحال آموختن زبان انگليسي است

  اگر بتوانيد دوستي پيدا کنيد که مشغول فراگيري زبان انگليسي باشد و در سطحي معادل شما قرار داشته باشد، شما در يک موقعيت فوق العاده اي قرار خواهيد داشت:
  شما کسی را خواهيد داشت تا با او راجع به زبان انگليسی صحبت کنيد. اين صحبتها، همانگونه که در بحث قبلی گفته شد، علاقه شما را به زبان انگليسی افزايش خواهد داد. يادگيری زبان انگليسی ساده‌تر خواهد بود، چراکه قادر خواهيد بود تا در مورد مشکلات و مسائلتان با دوستتان بحث کنيد. زبان انگليسی را بيشتر خواهيد خواند، زيرا می‌خواهيد از دوست خود بهتر باشيد! :-)
  بهتر است مرتب دوست خود را ملاقات کنيد. ايده‌آل آن است که او در نزديکي شما زندگي کند، يا به همان مدرسه‌اي برود که شما می‌رويد. اگر واقعاً نمی‌توانيد کسي را بيابيد که تمايل به يادگيري زبان انگليسي با شما را داشته باشد، می‌توانيد از طريق ايميل کسي را پيدا کنيد. اين راه بدتري است: مکالمه شما احتمالاً کم خواهد بود، و مشکل است تا با کسي که خوب نمی‌شناسيد، رقابت کنيد.

  تحقیقهای مشابه
  تدریس زبان انگلیسی و به کاربردن روشهای نوین تدریس در تدریس زبان تجربیات شغلی جهت ارتقای رتبه
  51 صفحه - 36000 تومان
  آموزش زبان انگلیسی تعریف زمان - حال ساده - گذشته - استمراری و ...
  57 صفحه - 18000 تومان
  پروژه رشته کامپیوتر، آموزش زبان انگلیسی برای کودکان همراه با مستند document
  60 صفحه - 45000 تومان
  بسته آزمونهای استخدامی ویژه آزمون شهرداری شامل سئوالات ریاضی و ادبیات و معارف و هوش و زبان انگلیسی و آمار و کامپیوتر و icdl
  300 صفحه - 12000 تومان
  بررسی میزان علاقه دانش آموزان سطح راهنمایی در آموزش زبان انگلیسی بین مدارس غیر انتفاعی - روش تحقیق همراه با پرسشنامه
  32 صفحه - 36000 تومان
  پرسشنامه به زبان انگلیسی در مورد یادگیری زبان THE LANGUAGE LEARNING EXPERIENCE QUESTIONNAIRE
  2 صفحه - 9000 تومان
  روش های نوین در تدریس ادبیات فارسی دوره ابتدایی
  13 صفحه - 6000 تومان
  مستندات تجربیات برای ارتقاء به رتبه شغلی عالی
  99 صفحه - 36000 تومان
  برررسی روشهای تدریس دبیران دروس دین و زندگی
  16 صفحه - 7500 تومان
  بررسی روشهای تدریس - راهنماي روشهاي نوين تدريس
  194 صفحه - 60000 تومان
  بررسی روشهای تدریس در آموزش فنی و حرفه ای
  18 صفحه - 7500 تومان
  روش تدریس استقرایی
  7 صفحه - 4500 تومان
  روش تدریس مشارکتی
  4 صفحه - 4500 تومان
  روشهای تدریس
  6 صفحه - 4500 تومان
  روشهای تدریس
  8 صفحه - 4500 تومان
  روش تدریس فعال
  22 صفحه - 7500 تومان
  ترجمه مقاله و تحقیق - تدریس کردن در کلاس ابتدایی
  6 صفحه - 18000 تومان
  نقد و بررسی انواع روش تدریس ریاضی
  14 صفحه - 6000 تومان
  یادگیری تدریس کردن در کلاس درس ابتدایی
  16 صفحه - 6000 تومان
  روش تدریس فعال و آموزش ریاضی
  21 صفحه - 6000 تومان
  آموزش ریاضی به روش تدریس فعال
  7 صفحه - 4500 تومان
  بررسی روش های تدریس ریاضی در پیشرفت تحصیلی از دیدگاه دبیران دانش آموزان دوره ی راهنمایی بر اسا روش تحقیق
  11 صفحه - 7500 تومان
  چگونگی تدریس مهارتهای چهارگانه انگلیسی
  17 صفحه - 9000 تومان
  زبان پارسی میانه - زبان پهلوی
  3 صفحه - 3000 تومان
  تحلیلی بر ساختار زبان ویژوال بیسیک (VB (visual basic
  16 صفحه - 6000 تومان
  سیر تحول خط و زبان فارسی
  26 صفحه - 7500 تومان
  برخی قواعد زبان فارسی
  29 صفحه - 9000 تومان
  تاریخچه زبان عربی
  18 صفحه - 7500 تومان
  گیاه زبان گنجشک
  13 صفحه - 4500 تومان
  ترجمه مقاله و تحقیق - زبان شناسی - زبان
  4 صفحه - 12000 تومان
  سعدی و زبان فارسی
  16 صفحه - 6000 تومان
  نقش زبان فارسی در اخلاق
  6 صفحه - 4500 تومان
  آرایه ها و رشته ها در زبان سی C
  33 صفحه - 9000 تومان
  آرایه ها و رشته ها در زبان سی C به صورت پاور پوینت
  27 صفحه - 12000 تومان
  توابع کتابخانه ای در زبان سی C
  26 صفحه - 9000 تومان
  توابع کتابخانه ای در زبان سی C به صورت پاور پوینت
  38 صفحه - 12000 تومان
  پروژه رشته زبان با عنوان sign-language
  13 صفحه - 12000 تومان
  چرا قران به زبان عربی است؟
  2 صفحه - 3000 تومان
  تاریخچه زبان انگلیسی
  8 صفحه - 3000 تومان
  اسم در زبان انگلیسی
  14 صفحه - 6000 تومان
  ترجمه مقاله و تحقیق - اقلیدوس علم هندسه زبان نقشه کشی a geometry drawing language
  4 صفحه - 12000 تومان
  پروژه حسابداری تراز آزمایشی و سود و زبان بصورت اکسل excell
  2 صفحه - 15000 تومان
  پروژه رشته زبان the effect of reading comprehension and vocabulary on Iranian intermediate student
  25 صفحه - 30000 تومان
  پروژه رشته کامپیوتر نرم افزار مدیریت آموزشگاه به همراه مستند با زبان ویژوال بیسیک و بانک اکسس vb access
  19 صفحه - 45000 تومان
  آموزش زبان انگلیسی
  7 صفحه - 4500 تومان
  آموزش زبان و ادبیات فارسی
  15 صفحه - 6000 تومان
  جامعه آماری و پرسشنامه با عنوان تاثیر استرس بر یادگیری زبان The Effects of Stress on Second Language Learning
  52 صفحه - 75000 تومان
  پروژه مترجمی زبان تاثیر متن در یادگیری لغت بر اساس روش تحقیق
  38 صفحه - 30000 تومان
  مقاله زبان اصلی بر اساس روش تحقیق با عنوان Listening
  8 صفحه - 12000 تومان
  ریشه یابی واژه معبد، در زبان فارسی
  36 صفحه - 12000 تومان
  بررسی داستان کوتاه در مصر - زبان و ادبیات عرب
  41 صفحه - 21000 تومان
  مطالعه و بررسی زبان ada
  8 صفحه - 4500 تومان
  علل اختلالات زبان در کودکان استثنایی
  8 صفحه - 4500 تومان
  علل و عوامل قيام عاشورا از زبان حضرت سيدالشهداء
  20 صفحه - 7500 تومان
  علل و عوامل قيام عاشورا را از زبان حضرت سيدالشهداء فایل بصورت پاورپوینت
  19 صفحه - 9000 تومان
  مهدویت در زبان فارسی
  23 صفحه - 7500 تومان
  دو زبانگی و نقش زبان مادری
  16 صفحه - 6000 تومان
  پروژه علوم باغبانی و کشاورزی بررسي خواص درماني گياه گل گاو زبان و گياه چاي
  39 صفحه - 30000 تومان
  پروژه کشاورزی و علوم باغی بررسي گياه گل گاو زبان وچاي از نظر خصوصيات دارويي
  45 صفحه - 27000 تومان
  روش تحقیق زبان The effect of short sto ry on Iranian EFL
  29 صفحه - 45000 تومان
  روانشناسی زبان گفتار
  9 صفحه - 4500 تومان
  تاثیر زبان فارسی بر ادبیات عرب
  16 صفحه - 7500 تومان
  متن زبان اصلی و ترجمه زمین شناسی دیلمان
  22 صفحه - 240000 تومان
  مقایسه دو زبان اسمبلی و دلفی
  42 صفحه - 15000 تومان
  ایستگاه آتش نشانی ویترااز زبان خود زاحا حدید
  3 صفحه - 4500 تومان
  مقایسه دستور زبان فارسی خیامپور با دستور زبان فارسی کامیار وحیدیان
  26 صفحه - 18000 تومان
  مقایسه مدل زبان عربی و ترکی استانبولی
  13 صفحه - 10500 تومان
  ترجمه مقاله و تحقیق - نقش استعاره ها در زبان بانکداری سرمایه گذاری 16
  17 صفحه - 51000 تومان
  ترجمه مقاله و تحقیق - مولفه های تکراری که به درک مطلب بندهای موصولی: شواهد از زبان فارسی
  13 صفحه - 39000 تومان
  تاثیر زبان و ادبیات فارسی در زبان عرب
  15 صفحه - 4500 تومان
  رسانه ها و ابزار های زبان آموزی
  8 صفحه - 3000 تومان
  شیوه ها و فنون زبان آموزی
  10 صفحه - 3000 تومان
  قيد در زبان انگليسي
  6 صفحه - 3000 تومان
  طرح نمودار خورشیدی کتاب زبان فارسی تحلیل و بررسی پاورپوینت
  36 صفحه - 15000 تومان
  بررسی حکومت پارسیان در سایر کشورها و تاثیر قومیت ، زبان و فرهنگ فارسی بر آنها
  76 صفحه - 24000 تومان
  برنامه نويسي به زبان جاوا
  44 صفحه - 18000 تومان
  تاثیر شعر فارسی در زبان عرب
  15 صفحه - 6000 تومان
  تاریخچه زبان فارسی
  47 صفحه - 9000 تومان
  معرفی سیستم نرم افزاری حسابداری انبار دار به زبان سی شارپ و بانک اطلاعاتی اکسس
  25 صفحه - 9000 تومان
  بررسی پارسیان در سایر کشورها و تاثیر قومیت ، زبان و فرهنگ فارسی بر آنها
  84 صفحه - 30000 تومان
  اقدام پژوهی در مورد چگونه روشهای نوین یاددهی و یادگیری بر آموزش دانش آموران اثر دارد
  19 صفحه - 7500 تومان
  پروژه شبکه های عصبی انواع آنها و روشهای نوین در شبکه های عصبی
  127 صفحه - 48000 تومان
 • مجری کارهای پژوهشی عمومی، علمی پژوهشی و مروری
 • کارهای آماری و تجزیه و تحلیل داده
 • تحلیل کمی و کیفی
 • انجام کلیه خدمات نگارش، ترجمه تخصصی ، ویرایش مقاله ها و پایان نامه ها
 • انجام رفرنس نویسی استاندارد با نرم افزار EndNote
 • آماده سازی پاورپوینت مربوط به ارائه در جلسات و همایشها
 • Tel : 09120906507 - 09118370377
  Email : tahghighnet@yahoo.com
  Telegram : @tahghighnet
  Instagram : tahghighnetinsta
  www.tahghigh.net
  2021 - 2007