موتور جستجوی پیشرفته مقالات و تحقیقات و ...

تحویل در محیط ورد : word
عنوان :

تاثیر فناوری های نوین بر رشد خلاقیت در دانش آموزان

عنوان سفارش :
تاثیر فناوری های نوین بر رشد خلاقیت در دانش آموزان
تعداد صفحه :
26
قیمت :
7500 تومان
تاثیر فناوری های نوین بر رشد خلاقیت در دانش آموزان
 • مقدمه
 • خلاقیت و نوآوری محرک اصلی توسعهء هر جامعه،نقطهء عطف‏ اختراعات و اکتشافات و نمودی ارزشمند از تفکر و ذهن خلاق بشر است.خلاقیتی که در ضمیر همهء ما نهفته است،در نحوهء زندگی‏ ما تأثیر دارد و از ملزومات اساسی پیشرفت جوامع به شمار می‏آید. تحولات سریع عصر کنونی،حل مسائل و مشکلات را به گونه‏ای‏ خلاقانه می‏طلبد.به عبارت دیگر،علم به خودی خود،ضامن حل‏ معضلات نخواهد بود،تنها نیروی فوق العاده و قدرتمند خلاقیت‏ است که می‏تواند مسائل و مشکلات را به طرز خارق العاده‏ای از سر راه بردارد. امروزه پرورش خلاقیت به عنوان یکی از اهداف عالی نظام های آموزشی بیش از پیش مورد توجه قرار گرفته است. علاوه بر یادگیری مفاهیم مختلف درسی ، هدف های مهم تری مانند یادگیری مهارت تفکر خلاق ، تفکر نقاد، تحلیل ، استنباط ، حل مسئله ،پیش بینی و... نیز در برنامه های درسی تاکید می گردد.

  پرورش خلاقیت در دانش آموزان

  همه معلمان و والدین می خواهند دانش آموزان فکری خلاق داشته باشند تا بتوانند خلاقانه بنویسند ، بسازند ، تصمیم بگیرند و در یک کلام عمل کنند چرا که مسلما یک فرد خلاق و مولد در هر زمینه ای که فعالیت می کند موفقیت های بیشتری نصیبش می گردد.در برنامه درسی مدارس معمولا ساعت درسی ویژه ای جهت خلاقیت در نظر گرفته نشده و این هدف و دیگر اهداف مهم مذکور آموزش و پرورش در قلب فرایند یاددهی - یادگیری مواد درسی متنوع ( ریاضی ، هنر ، نوشتن، علوم ، ورزش و...)دست یافتنی می شود. هر چند در کشوری مانند سوئد در برخی مدارس ، مواد درسی دیگری با نام موزیک ،حرکات ریتمیک ، کارگاه تولید (طراحی و ساخت) «شامل کار با چوب ، فلز ، کاغذ ،پارچه و...» در مقطع ابتدایی وجود دارد که بیشتر با هدف رشد مهارتهای عملی و مهارتی ، استعداد های ذاتی و پرورش خلاقیت دانش آموزان در برنامه درسی گنجانده شده است.
  مطالعات نشان داده که خلاقیت مادرزادی نیست و ارتباطی نیز با هوش ندارد. هر چند بین هوش و خلاقیت همبستگی آماری وجود دارد. بدین معنی که ضرورتی ندارد دانش آموز برای خلاق شدن هوش بالا داشته باشد ، بلکه بالعکس تحقیقات نشان داده که افراد با هوش متوسط به بالا ، خلاق تر از افراد با هوش بالا در آزمون های خلاقیت عمل کرده اند. اکثر دانش آموزان هوشبهر متوسط به بالادارند و این نوید بخش توانایی مدرسه ، معلم و والدین در پرورش خلاقیت آنها می باشد. در نظام های آموزشی نوین که بیشتر اهداف عالی مذکور آموزش و پرورش دنبال می گردد اقدامات اساسی در ساختار و طراحی برنامه آموزشی و درسی ، طراحی محتوا و الگوها و روش های آموزش ایجاد شده است. در نظام آموزشی کشور سوئد این اقدامات با غیر متمرکز نمودن نظام آموزشی ، طراحی مواد درسی متنوع ، چند تالیفی بودن محتوای درسی ، حق انتخاب معلم از محتوا، کاهش تعداد دانش آموزان در کلاس ، تجهیز مدارس به امکانات و منابع متنوع آموزشی ،تجهیز مدارس به فناوری های نوین آموزش ، استفاده از الگوها و روش های آموزشی مناسب و... صورت گرفته است.
  از جمله اقدامات مهم در پرورش خلاقیت استفاده از روش های آموزشی مناسب است که می توان گفت بیشترین تاثیر را در این بین دارد. چرا که کلاسی می تواند کم جمعیت و دارای امکانات مختلف بوده و زمان کافی نیز برای کار روی محتوا داشته باشد ، اما به علت نوع نگرش نسبت به یادگیری و اتخاذ روش هایی که تاکید بر یادگیری صرف محتوای ماده درسی دارد ، ریشه خلاقیت در دانش آموزان را بخشکاند. و بالعکس کلاسی با جمعیت بالا و امکانات اولیه بتواند دمنده روح خلاقیت در دانش آموزان باشد.بنابراین اولین گام در پرورش خلاقیت تدارک یک محیط یادگیری دانش آموز محور و فراهم نمودن زمینه ای برای بروز استعدادها و تولید افکار نو و بدیع است. محیطی جذاب ، پویا و هدفمند که ایده های بکر در کویر تشنه ی ذهن بروید و روح کنجکاوی در دانش آموزان به پرواز درآید . جهت جلوگیری از طولانی نشدن مطلب در پست بعدی به زودی مطالبی دیگر در زمینه پرورش خلاقیت به همراه چند راهکار عملی که به صورت تجربی در کلاس انجام داده ام در قالب تصویری خواهم گذاشت.

  هوشمند سازی مدارس و رشد خلاقیت در بین دانش آموزان

  با وجود فناوری های نوین در کلاس طبیعتاً دانش آموز از تمام حواس شنیداری، دیداری، گفتاری و لامسه خود استفاده می کند و در نتیجه یادگیری با تعمیق بیشتری انجام می شود و ماندگارتر می شود.دانش آموز از طریق فناوری های نوین آموزش می بیند که به اطلاعات بیشتری دسترسی پیدا کند، هوشمند سازی مدارس کمک می کند تا دانش آموز مهارت استفاده از فناوری های نوین را کسب کند و بدین ترتیب بتواند از اطلاعات و یافته های علمی که از طریق اینترنت و اینترانت به دست می آورد، استفاده کند.هوشمند سازی مدارس به ارتقای علمی دانش آموز کمک می کند.در راستای تحول بنیادین، فرآیند یاددهی و یادگیری دانش‌آموزان نیز باید متحول شود.هوشمندسازی مدارس همراه با مدیران كارآمد و متعهد فرصت مناسبی در این راستا است و معلمان نیز باید با مطالعه و تحقیق در فرایند آموزش همپای دانش‌آموزان حركت كنند.

  تلاش مدرسه هوشمند برای الکترونیکی کردن محتوای درس‌ها

  مدرسه هوشمند مدرسه ای است که علاوه بر استفاده از امکانات فیزیکی مدرسه و برنامه هایی مانند دیگر مدارس، تلاش دارد تا با تجهیز به امکانات رایانه ای و فناوری های مربوطه، کنترل و مدیریت خود را بر این اساس مبتنی کند و محتوای بیشتر درس ها را الکترونیکی و ارزشیابی و نظارت سیستم را هوشمند کند.در این گونه مدارس، سیستم بر روی رایانه مرکزی مدرسه نصب می شود و با اتصال به تعداد زیادی از خطوط تلفن، در طول شبانه روز آماده ارائه خدمات است. این سیستم امکانی را فراهم می آورد تا دانش آموزان، اولیا و معلمان و کادر مدرسه در تعامل همیشگی و پویا برنامه خود را به پیش برند. امکان اطلاع رسانی صوتی و تصویری، ارتباط با مربیان، ارائه انتقادات و پیشنهادات، پرسش و پاسخ و دیگر موارد ضروری از کارکردهای مدارس هوشمند است.
  در این مدارس، دانش آموزان با داشتن یک رایانه در منزل همیشه با سیستم مدرسه خود در ارتباط خواهند بود، لذا می توان گفت مدارس هوشمند هیچ وقت تعطیل نخواهد بود، البته لازم است این نکته یادآوری شود که با ایجاد مدارس هوشمند، بستر لازم برای مدارس مجازی نیز فراهم می شود.به‌کارگیری توانمندی‌ها از مهم‌ترین ویژگی مدارس هوشمند است.

  نقش یاددهنده و یادگیرنده دانش‌آموز در این مدارس

  از مهم ترین ویژگی های مدارس هوشمند این است که دانش آموزان با تفکر مستقل و ابراز خلاقیت توانمندی خود را به کار می گیرند و فضای حاکم موجب به کارگیری توانمندی های مربیان، معلمان و اولیا برای تقویت آموزش و پرورش می شود و به طور کلی، محیط مدرسه مشوق یادگیری و باعث ایجاد انگیزه و رغبت در مجموعه خواهد شد.مدرسه هوشمند مدرسه‌ای فیزیکی است و کنترل و مدیریت آن مبتنی ‌بر فناوری رایانه و شبکه انجام می‌گیرد و محتوای بیشتر درس های آن الکترونیکی و سیستم ارزشیابی و نظارت آن هوشمند است.
  در چنین مدرسه‌ای، یک دانش‌آموز هوشمند، با صرف وقت بر روی موضوعات به ‌شکل مستمر، منابع و قابلیت‌های اجرایی خود را توسعه و تغییر می‌دهد و این نکته‌ای است که به مسۆولان مدرسه اجازه می‌دهد تا با توجه به تغییرات به‌وجود آمده و افزایش سطح اطلاعات دانش‌آموزان، آن‌ها را برای اخذ اطلاعات جدید آماده کنند.مدرسه هوشمند مدرسه ای است که برای ایجاد محیط یاددهی- یادگیری و بهبود نظام مدیریتی مدرسه و تربیت دانش آموزان پژوهنده طراحی شده است. مدرسه هوشمند موسسه آموزشی است که در جهت فرآیند یادگیری و بهبود مدیریت به صورت سیستمی نظام یافته بازسازی می شود تا کودکان را برای عصر اطلاعات آماده کند.دانش آموزان در مدرسه هوشمند نقش یاددهنده و یادگیرنده را بر عهده دارند. در این مدرسه، برنامه درسی محدود کننده نیست و به دانش آموزان اجازه داده می شود از برنامه های درس خود فراتر گام بردارند در این مدرسه، روش تدریس براساس دانش آموز محوری است تأکید بر مهارت فکر کردن و فراهم کردن محیط یاددهی- یادگیری از راهبردها و خط مشی های مدرسه هوشمند است...

  انواع فن آوری های نوین آموزشی و رشد خلاقیت در دانش آموزان

 • 1- کامپیوتر
 • در عصر ارتباطات و سواد کامپیوتری، کامپیوترها سریع‌تر از آنچه ما فکرش را می‌کردیم، به کلاس‌های درس راه یافتند. امروزه با پیشرفت سطح فکری معلمان و از میان رفتن تصورات نادرست مبنی بر این که کامپیوترها فقط برای دروس ریاضی، علوم و بازرگانی مناسب هستند رفته‌رفته استفاده از کامپیوترها در مطالعات اجتماعی و رشته علوم اجتماعی متداول‌تر می‌شود. کامپیوترها برای معلم و شاگردان آزادی عمل بیشتری به ارمغان آورده‌اند.‌ آزادی در اشتباه کردن، یعنی از طریق کامپیوتر آنها بدون ترس از مسخره شدن و یا بدون خجالت و شرمندگی مرتکب اشتباه می‌شوند. به کارگیری مستقیم کامپیوتر و نرم‌افزارها در امر آموزش عنوان CAI «آموزش با کمک کامپیوتر» به این ابزار اطلاق شدCAI . یعنی کامپیوتر و نرم‌افزاری را به عنوان یک وسیله کمک‌آموزشی به کار گیریم. CAI عملکرد شاگردان را در زمینه‌های تشخیص و عاطفی بهتر می‌کند و باعث افزایش علاقه و نگرش‌های مثبت نسبت به مدرسه می‌شود CAI. این قابلیت را دارد که بلافاصله بازخورد و نظرات شاگردان را منعکس کند. به طور کلی، اگر کامپیوتر بدرستی به کار گرفته شود، وسیله بسیار خوبی برای کسب مهارت و یادگیری محتواست و باعث تقویت بهترسازی امر آموزش می‌شود. استفاده از کامپیوتر می‌تواند به درک کودک از خود و جامعه‌پذیری وی و تسهیل تعاملات گروهی، همکاری و شکل‌گیری دوست‌ها منجر شود.

 • 2 - فیلم استریپ‌
 • فیلم استریپ را می‌توان به وسیله یک صفحه نمایش بزرگ برای کلاس به نمایش گذاشت یا هر یک از شاگردان از طریق نمایشگرهای کوچک به تماشای این فیلم استریپ بنشینند. این تصاویر صامت و ساکن گاهی با شرح زیر تصاویر و گاهی بدون آن به نمایش گذاشته می‌شوند. گاهی همراه با نمایش این تصاویر، شرح‌‌هایی که روی نوار کاست یا صفحه ضبط شده‌اند نیز پخش می‌شود. چطور از این تکنیک می‌توان در آموزش استفاده کرد؟
  1- شما باید تصمیم بگیرید چه وقت مناسب‌ترین زمان برای نمایش بریده فیلم در کلاس است.
  2- این فیلم استریپ‌ها باید کاملا مرتب با محتوای درس و مطالب آموزشی باشند.
  3- اگر معلم بخواهد خود روی تصاویر صحبت کند، باید مطالبی را که لازم است بگوید از قبل آماده کند. این فرصت بسیار خوبی است برای ترغیب شاگردان به بحث و گفتگو. معلم باید پرسش‌هایی را در این زمینه تهیه کند و از شاگردان خود بپرسد این شیوه انعطاف‌پذیر و سازنده است.
  4- فیلم استریپ را به نمایش بگذارید و هر زمان لازم بود، محتوای این تصاویر را به محتوای درس ربط¬دهید.
  5- فیلم را پس از نمایش اول، یک بار دیگر برای مرور و یادآوری نمایش دهید و نکات مهمش را گوشزد¬کنید.
  6- در صورت امکان از فیلم استریپ‌های بدون شرح استفاده کنید. در این نوع فیلم‌ها شاگردان با تکیه بر توانایی‌های خود تصاویر را تفسیر می‌کنند. اگر تصاویر با شرح‌های زیرنویس شده همراه باشد، شاگردان این شرح را ملاک و سند فرض می‌کنند و هنگام بحث، تحت‌تاثیر آنها قرار می‌گیرند و در همان چارچوب صحبت می‌کنند.

 • 3-اسلاید
 • نمایش اسلایدها در کلاس تجربه‌ای است از چیزهایی که برای شاگردان ناشناخته‌اند. در این حالت، هر یک از تصاویر تک‌تک روی صفحه نمایش ظاهر می‌شوند. معلم می‌تواند ترتیب نمایش تصاویر را تنظیم کند و هر یک از تصاویر را انتخاب و نشان دهد. معلم می‌تواند از اسلایدهای موجود در بازار یا اسلایدهایی که خود درست کرده استفاده کند یا می‌تواند این اسلایدها را از کتابخانه قرض بگیرد

  چطور می‌توان از اسلاید در امر آموزش استفاده کرد؟

  1- معلم همواره باید دنبال اسلایدهایی باشد که با محتوای درس تناسب دارند.
  2- اگر معلم تصمیم دارد در کلاس از اسلاید استفاده کند، باید قبل از کلاس تصاویر را تنظیم کند.
  3- زمانی که معلم اسلاید مورد نظرش را انتخاب کرده، باید آنها را پیش از کلاس در دستگاه پخش بگذارد تا مطمئن شود دستگاه به درستی کار می‌کند و ترتیب تصاویر درست است.
  4- اسلایدها را بدون عجله و با حوصله به نمایش بگذارید. درخصوص هر اسلاید قبل از نمایش اسلاید بعدی بحث و گفتگو کنید، طوری که هیچ پرسشی بی‌پاسخ نماند.
  5- در پایان نمایش تصاویر یک جمع‌بندی کلی انجام دهید. پس از اتمام آنها را در جای خشک و خنک¬بگذارید.
  4- روشهای استفاده از فناوری و IT در جریان یاددهی و یادگیری :
  با توجه به اینکه امکان دسترسی به سیستمهای پیشرفته ی فناوری اطلاعات و رایانه ای در همه ی مناطق و مدارس نمی باشد ، لذا روشهایی را می توان پیشنهاد نمود که طی آنها بتوان به صورت کاربردی تر برای اکثریت افراد استفاده از این تکنو لوژی را امکان پذیر نمود و به نوعی بتوان از روشهای مشابه و جایگزین با کمک IT در این مدارس بهره برد . اهم این روشها در ذیل می آید :

  1-4 ) آشنایی دبیران هر رشته به سیستمهای IT :

  بدیهی است برای دسترسی به آموزش نوین با تاکید بر فناوری رایانه ای ، ابتدا آموزش دبیران برای آشنایی با این فنون نیز از ضروریات می باشد . کما اینکه دانستن و آشنایی دبیران که دوره های آموزشی کامپیوتر را طی کرده اند اصولا" علاقه مندی بیشتری را به روشهای نوین تدریس نشان می دهند و این در حالی است که گاها" از سوی برخی دیگر مقاومت هایی هم می شود . در رشته های متوسطه در بخشهای مختلف از جمله رشته ی جغرافیای پیش دانشگاهی و زمین شناسی هم آموزش کلاسهایی در زمینه ی فناوری ضروری است .
  در رشته ی جغرافیا مباحثی از کتاب پیش دانشگاهی تحت عنوان سیستم اطلاعات جغرافیایی GIS)) و کاربرد رایانه در جغرافیا مطرح می گردد که از فصول اصلی کتاب می باشد و آشنایی با نرم افزارهای رایانه ای نیز از بخشهای مهم کتاب است . لذا برکسی پوشیده نیست لازمه ی تدریس موفق در این درس آشنایی کامل با فناوری اطلاعات می باشد تا این گونه دروس همگی به صورت علمی و کاربردی در کلاس مطرح و تدریس گردند تا دانش آموزان ضمن خواندن مطالب کتابها با نمایش مفاهیم توسط رایانه و کار عملی با آن ، یادگیری دقیق و پویا تر گردد.

  2-4 ) GIS و REMOT SENSING در جغرافیا :

  یکی از مهمترین مفاهیم تدریس جغرافیا مبحث سیستم اطلاعات جغرافیایی تحت عنوان GEOGRAPHY INFORMATION SYSTEM میباشد که تاکید زیادی بر روی یادگیری مفاهیم به صورت کاربردی دارد . این سیستم روشی است که بدون کاربرد فناوری ، تدریس آن محال می باشد هر چند هنوز در مدارس بیشتر دبیران به دلایل مختلف بدون کاربرد رایانه این بخش مهم را تدریس می کنند ، در حالیکه اصول اصلی این فصل بر روی جمع بندی و جمع آوری اطلاعات ، طبقه بندی و کد بندی و تجزیه و تحلیل اطلاعات و سپس در قسمت خروجی اطلاعات یک سری اطلاعات جدید در اختیار کاربران قرار می دهد ، که می تواند به صورت نقشه ، جدول ، نمودار یا ترسیم و متن باشد .
  در روش سنجش از دور هم با توجه به اینکه بایستی عکسهای هوایی و ماهواره ای را تجزیه و تحلیل کرد و بر روی کامپیو تر نمایش داد و سپس از این اطلاعات نقشه ی مناطق ترسیم گردد ، لذا ابزار اصلی کار در این روش هم فناوری و آشنایی با سیستم IT می باشد . حتی در تهیه ی و معرفی نرم افزارها و کاربرد آنها نیاز مبرم به وجود رایانه در جریان تدریس خواهد بود .

  تحقیقهای مشابه
  تاثیر فناوری های نوین بر رشد خلاقیت در دانش آموزان
  26 صفحه - 7500 تومان
  تاثیر فناوری های نوین بر رشد خلاقیت
  14 صفحه - 1500 تومان
  پروژه رشته علوم تربیتی بررسی روشهای پرورش خلاقیت در دانش آموزان تیزهوش از دیدگاه معلمان
  153 صفحه - 75000 تومان
  پروژه رشته علوم تربیتی با عنوان بررسی میزان تاثیر فناوری اطلاعات و ارتباطی تلفن همراه و اینترنت
  74 صفحه - 90000 تومان
  پروژه درس روش تحقیق بررسی میزان تاثیر فناوری اطلاعاتی و ارتباطی تلفن همره و اینترنت
  35 صفحه - 30000 تومان
  پروژه تاثیر فناوری اطلاعات بر اشتغال
  55 صفحه - 42000 تومان
  پرسشنامه تاثیر فرآیندهای سازمانی و فناوری اطلاعات بر استراتژی های بازاریابی (Ashok Ranchhod & Calin Gurau) (آشوک رنچود و کالین گوراو)
  3 صفحه - 1500 تومان
  پرسشنامه تاثیر فناوری اطلاعات بر عملکرد بازاریابی (Teonpyo Noh) (تئونپیو نوه)
  2 صفحه - 1500 تومان
  فناوری های نوین ارتباطی و تاثیر آن بر فرهنگ
  14 صفحه - 6000 تومان
  سن رشد و تاثیر آن در حقوق مالی و غیر مالی- مربوط به حقوق
  6 صفحه - 1000 تومان
  پرسشنامه تاثیر مدیریت تغییر بر خلاقیت و نوآوری کارکنان
  7 صفحه - 9000 تومان
  کار آماری بررسی تاثیر مدیریت تغییر بر خلاقیت و نواوری
  25 صفحه - 135000 تومان
  پروژه رشته آموزش ابتدایی بررسی بهداشت یاران مدارس و تاثیر آن بر افزایش اطلاعات بهداشتی و تغییر رفتار در دانش آموزان ابتدایی
  95 صفحه - 45000 تومان
  پروژه رشته علوم تربیتی- تاثیر اشتغال والدین در افت تحصیلی دانش آموزان
  33 صفحه - 18000 تومان
  پروژه رشته علوم تربیتی- تاثیر مثبت رفتار والدین بر پیشرفت تحصیلی دانش آموزان
  104 صفحه - 54000 تومان
  میزان تحصیلات والدین و تاثیر آن بر پیشرفت تحصیلی دانش آموزان فایل بصورت پاورپوینت
  11 صفحه - 9000 تومان
  ترجمه مقاله و تحقیق - تاثیر دانش و توانمند سازی بر فعالیت هوشمندانه و فعالیت های دشوار : نقش متعادل کننده تجربه 34
  15 صفحه - 45000 تومان
  کار آماری بررسی بیگانگی از کار در بین کارکنان
  2 صفحه - 54000 تومان
  پروژه کارشناسی روانشناسی بررسی تاثیر اشتغال مادران بر عزت نفس دانش آموزان همراه با کار آماری و پرسشنامه و تجزیه و تحلیل داده ها
  102 صفحه - 75000 تومان
  پرسشنامه تاثیر عوامل فنی - اجتماعی بر تسهیم دانش (Trevor A. Smith) (ترور. اسمیت)
  3 صفحه - 1500 تومان
  کاربرد فناوری نوین در صنعت بتن
  15 صفحه - 6000 تومان
  ترجمه مقاله و تحقیق - رشد فعالیت¬های تجاری آمریکا در زمینه فناوری سبز 18
  11 صفحه - 33000 تومان
  ترجمه مقاله و تحقیق - تصورات از تأثیرات فرهنگ سازمانی و فناوری اطلاعات بر تسهیم دانش در شرکت های ساخت و ساز 30
  20 صفحه - 60000 تومان
  اقدام پژوهی در مورد چگونه روشهای نوین یاددهی و یادگیری بر آموزش دانش آموران اثر دارد
  19 صفحه - 7500 تومان
  کار آماری بررسی رابطه بازی و رشد اجتماعی دانش آموزان
  15 صفحه - 90000 تومان
  روش های آموزش خلاقیت به دانش آموزان
  13 صفحه - 6000 تومان
  پروژه آمار ارتباط دانش اموزان با همسنین خود
  18 صفحه - 7500 تومان
  افزایش توان یادگیری دانش آموزان سال دوم انسانی در درس ادبیات
  9 صفحه - 1500 تومان
  چرا دانش آموزان در موقع امتحان اضطراب دارند
  12 صفحه - 1500 تومان
  افزایش میزان علاقه مندی دانش آموزان کلاس پایه دوم راهنمایی برای حظور فعال در کلاس درس حرفه و فن
  23 صفحه - 9000 تومان
  پروژه افزایش میزان علاقه مندی دانش آموزان کلاس پایه دوم راهنمایی برای حضور فعال در کلاس حرفه و فن
  21 صفحه - 90000 تومان
  پروژه رشته علوم تربیتی بررسی روشهای ترغیب دانش آموزان به مطالعه و تحقیق
  59 صفحه - 75000 تومان
  آموزش و یادگیری دانش آموزان
  11 صفحه - 1500 تومان
  ارزيابي گرايش كارآفريني دانش آموزان سال سوم فني و حرفه اي همراه با جامعه آماری و بر طبق اصول روش تحقیق
  79 صفحه - 54000 تومان
  پروژه ارزيابي گرايش كارآفريني دانش آموزان سال دوم پسر مقطع دبيرستان همراه با جامعه آماری و بر طبق اصول روش تحقیق
  60 صفحه - 54000 تومان
  بررسی بهداشتیان مدارس و تأثیر آن بر افزایش اطلاعات بهداشتی و تغییر رفتار در دانش آموزان ابتدایی
  14 صفحه - 9000 تومان
  پرورش خلاقيت در دانش آموزان ابتدايي
  15 صفحه - 6000 تومان
  نقش و مسئولیت دانش آموزان و فرهنگیان ارتقا روحیه ایثار، فداکاری و شهادت طلبی
  10 صفحه - 7500 تومان
  پروژه رشته آموزش ابتدایی بررسی نقش آموزش در بهبود مهارت های زندگی دانش آموزان دوره ابتدایی پایه پنجم دختران همراه با جامعه آماری
  45 صفحه - 51000 تومان
  نقش و مسئولیت دانش آموزان و فرهنگیان در ارتقای روحیه ایثار فداکاری و شهادت طلبی
  11 صفحه - 7500 تومان
  پروژه رشته علوم اجتماعی بررسی مقایسه ای عزت نفس در دانش آموزان مدارس تیز هوش و عادی
  70 صفحه - 48000 تومان
  پرورش خلاقيت در دانش آموزان ابتدايي
  22 صفحه - 7500 تومان
  روش های افزایش انضباط در بین دانش آموزان دوره ی ابتدایی
  19 صفحه - 9000 تومان
  زبان عربی و علت بی علاقه گی دانش آموزان به آن
  10 صفحه - 1500 تومان
  بررسی علل پرخاشگری دانش آموزان بر اساس روش تحقیق
  21 صفحه - 15000 تومان
  بررسی تأثیر راهبردهای فراشناختی و درک مطلب دانش آموزان بر اساس روش تحقیق
  10 صفحه - 6000 تومان
  بررسی روش های تدریس ریاضی در پیشرفت تحصیلی از دیدگاه دبیران دانش آموزان دوره ی راهنمایی بر اسا روش تحقیق
  11 صفحه - 7500 تومان
  آشنایی دانش آموزان با رایانه
  9 صفحه - 6000 تومان
  پروژه رشته علوم اجتماعی بررسی مقایسه ای عزت نفس در دانش آموزان مدارس تیزهوش و عادی
  68 صفحه - 45000 تومان
  تأثیر عوامل درونی و بیرونی خانواده – وراثت – مدرسه بر روی دانش آموزان تیزهوش بر اساس روش تحقیق
  22 صفحه - 18000 تومان
  کار آماری همراه با پرسشنامه و جدول و نمودار دلیل تمایل دانش آموزان به درس خواندن چیست
  11 صفحه - 9000 تومان
  آمار و مدلسازی بررسی نمرات دانش آموزان همراه با داده و نمودار و جدول فراوانی
  13 صفحه - 24000 تومان
  آمار و مدلسازی بررسی نمرات دانش آموزان در درس ریاضی همراه با داده و نمودار و جدول فراوانی
  12 صفحه - 24000 تومان
  آمار و مدلسازی بررسی نمرات دانش آموزان در درس شیمی همراه با داده و نمودار و جدول فراوانی
  15 صفحه - 24000 تومان
  آمار و مدلسازی دلیل مقابل دانش آموزان به خواندن چیست همراه با داده و نمودار و جدول فراوانی
  13 صفحه - 24000 تومان
  پروژه رشته علوم تربیتی بررسی نگرش دانش آموزان دختر مقطع متوسطه نسبت به خدمات مشاوران
  131 صفحه - 54000 تومان
  آمار و مدلسازی میزان علاقه دانش آموزان به کتابهای غیر درسی همراه با داده و نمودار و جدول فراوانی
  17 صفحه - 27000 تومان
  بررسی نقش تشویق در یادگیری دانش آموزان مطابق با روش تحقیق همراه با پرسشنامه
  12 صفحه - 15000 تومان
  بررسي علل پرخاشگري دانش آموزان بر اساس روش تحقیق
  22 صفحه - 15000 تومان
  بررسی گروههای مرجع دانش آموزان ایرانی شاغل به تحصیل در مجتمع های ّموزشی ایرانیان در سوریه- به روش تحقیق
  27 صفحه - 18000 تومان
  سنجش گرايش دانش آموزان دختر پيش دانشگاهي به شغل پليس زن بر اساس روش تحقیق
  36 صفحه - 21000 تومان
  پروژه رشته علوم تربیتی بررسی رابطه بین بررسی نگرش دانش آموزان دبیرستانی نسبت به حجاب پوشش اسلامی
  100 صفحه - 75000 تومان
  پروژه رشته علوم تربیتی بررسی رابطه بین عملکرد مشاوران و پیشرفت تحصیلی و سازشی دانش آموزان دبیرستانی
  166 صفحه - 75000 تومان
  کلاس اقدام پژوهی - رفع مشکل افت تحصیلی برخی از دانش آموزان سال سوم راهنمایی
  16 صفحه - 12000 تومان
  پروژه رشته علوم تربیتی بررسی میزان آگاهی والدین با وظایف خود در زمینه بلوغ دانش آموزان دختر
  101 صفحه - 60000 تومان
  پروژه رشته علوم تربیتی بررسی نگرش دانش آموزان نسبت به خدمات مشاوران
  120 صفحه - 75000 تومان
  پروژه علوم تربیتی بررسی رابطه بین بررسي نگرش دانش آموزان نسبت به حجاب و پوشش اسلامی
  131 صفحه - 75000 تومان
  پروژه بررسی تهیه طرح درس بر پیشرفت تحصیلی دانش آموزان مقطع ابتدایی
  304 صفحه - 75000 تومان
  پروژه رشته علوم تربیتی بررسی رابطه بازی با پیشرفت تحصیلی دانش آموزان مقطع ابتدایی
  121 صفحه - 66000 تومان
  کار آماری بررسی اضطراب دانش اموزان پشت کنکور
  8 صفحه - 105000 تومان
  آمار و مدلسازی بررسی نمرات دانش آموزان در درس ریاضی همراه با داده و نمودار و جدول فراوانی
  13 صفحه - 36000 تومان
  بررسی اجرای ارزشیابی توصیفی و سنتی بر پیشرفت تحصیلی و اضطراب امتحان دانش آموزان - روش تحقیق
  19 صفحه - 18000 تومان
  بررسی میزان علاقه دانش آموزان سطح راهنمایی در آموزش زبان انگلیسی بین مدارس غیر انتفاعی - روش تحقیق همراه با پرسشنامه
  32 صفحه - 36000 تومان
  پروژه بررسی ارتباط خودکارآمدی و درون گرایی و برون گرایی دانش آموزان مقطع متوسطه - رشته رواشناسی علوم اجتماعی تربیتی همراه با جامعه آماری و پرسشنام
  75 صفحه - 66000 تومان
  نقش عوامل انساني مدرسه در افزايش انگيزه و علاقه دانش آموزان براي فعاليت هاي ورزشي
  18 صفحه - 7500 تومان
  اثر بخشی راهبرد استفاده از نوار های صوتی بر یادگیری دانش آموزان - روش تحقیق
  14 صفحه - 12000 تومان
  بررسي تأثير اختلاف زناشويي بر سبك دلبستگي و قضاوت اخلاقي در دانش آموزان پروژه روانشناسی علوم اجتماعی و تربیتی
  106 صفحه - 45000 تومان
  بررسي تأثير اختلاف زناشويي بر سبك دلبستگي و قضاوت اخلاقي در دانش آموزان دو م و ششم ابتدائي شهرستا
  104 صفحه - 36000 تومان
  نقش هوش هیجانی در بالا بردن عزت نفس دانش آموزان دبیرستانی
  29 صفحه - 7500 تومان
  دلایل تمایل دانش آموزان به درس خواندن در چیست کار آماری دانش آموزان پاورپوینت
  16 صفحه - 7500 تومان
  رفع اضطراب ناشی از امتحان در دانش آموزان پسر
  4 صفحه - 1000 تومان
  راه های ایجاد مسئولیت پذیری در دانش آموزان روش تحقیق
  22 صفحه - 12000 تومان
  گزارش تخصصی حل مشکل بدخطی و نارسانویسی یکی از دانش آموزان با راه حل های خلاقانه
  14 صفحه - 6000 تومان
  شناخت دانش آموزان دیرآموز
  15 صفحه - 6000 تومان
  پرسشنامه بررسی اهمیت امور قابل تحسین دانش آموزان (Selamah Abdullah Yusef & Ruzita Mohd Amin) (سلاماح عبدالله یوسف و رزیتا موهد امین)
  2 صفحه - 1500 تومان
  پرسشنامه دانش آموزان به عنوان عامل تغییر محیطی (Jeniffer A.wade) (جنیفر . واد)
  2 صفحه - 1500 تومان
  پرسشنامه استانداردهای معلمان تازه کار - معلمین فرصت های آموزشی را ایجاد می کنند که یک ملاحظه برای گوناگونی آموختنی ها و درک از اینکه چگونه دانش آموزان رویکردهایشان به یادگیری متفاوت هستند را منعکس می کند
  1 صفحه - 1500 تومان
  پرسشنامه استانداردهای معلمان تازه کار - معلمین استانداردهای آموزشی را ایجاد می کنند که توسعه و تحول دانش آموزان را در تفکر ویژه حل مساله و مهارت های عملکرد، تشویق می کنند
  1 صفحه - 1500 تومان
  پرسشنامه استانداردهای معلمان تازه کار - معلمین از ارتباط اثربخش به عنوان ابزاری که توسط آن دانش آموزان کاوش می کنند، حدس می زنند، بحث می کنند و ایده های جدید را بررسی می کنند، استفاده می کنند
  1 صفحه - 1500 تومان
 • مجری کارهای پژوهشی عمومی، علمی پژوهشی و مروری
 • کارهای آماری و تجزیه و تحلیل داده
 • تحلیل کمی و کیفی
 • انجام کلیه خدمات نگارش، ترجمه تخصصی ، ویرایش مقاله ها و پایان نامه ها
 • انجام رفرنس نویسی استاندارد با نرم افزار EndNote
 • آماده سازی پاورپوینت مربوط به ارائه در جلسات و همایشها
 • Tel : 09120906507 - 09118370377
  Email : tahghighnet@yahoo.com
  Telegram : @tahghighnet
  Instagram : tahghighnetinsta
  www.tahghigh.net
  2022 - 2007