موتور جستجوی پیشرفته مقالات و تحقیقات و ...

تحویل در محیط ورد : word
عنوان :

پروژه رشته علوم تربیتی وآموزشی مقایسه مهارت های حرفه ای مدیران و معلمان مدارس هوشمند با مدارس عادی همراه با پرسشنامه و کار آماری

عنوان سفارش :
پروژه رشته علوم تربیتی وآموزشی مقایسه مهارت های حرفه ای مدیران و معلمان مدارس هوشمند با مدارس عادی همراه با پرسشنامه و کار آماری
تعداد صفحه :
160
قیمت :
75000 تومان
 • مقدمه
 • آموزش و پرورش به مثابه یک سیستم باز، متأثر از تغییرات و تحولات محیط پیرامون خود است. امروزه فرآیند جهانی شدن، توسعه فناوری های نوین، کاربرد تکنولوژی و شتاب فزاینده تحولات، تمام فعالیت های حاکم بر آن را دگرگون ساخته است. در جهان متحول امروزی که اطلاعات به سهولت و سرعت در اختیار همگان قرار می گیرد و حجم عظیمی از اطلاعات در ابعاد گوناگون اقتصادی، سیاسی، اجتماعی و فرهنگی پیش روی انسان حاضر قرار گرفته است و به تبع آن گزینش و تصمیم گیری دشوارتر و حساس تر شده است، تعلیم و تربیت باید به گونه ای باشد تا افراد در مقابل سیل جدید اطلاعات دچار دوگانگی نشوند و بتوانند در برابر تندبادهای فرهنگی و اجتماعی و انسانی هویت خود را گم نکنند و با بهره گیری مناسب و خلاقانه از تغییرات، تهدیدات را به فرصت ها تبدیل نمایند. از این رو در دنیای پرشتاب امروز آموزش و پرورش باید به جای انتقال اطلاعات به ذهن دانش آموزان و انباشتن ذهن آنها از اطلاعات گوناگون و حافظه پروری به پرورش ذهن هایی خلاق بپردازد و دانش آموزانی سالم، بالنده، متعادل و رشد یافته تربیت نمایند. مدارس باید به آنان بیاموزند که چگونه اطلاعات مورد نظر خود را استخراج کنند، چگونه در مورد آنها بیندیشند و چگونه حاصل یافته های خود را برای حل مسائل و توسعه و پیشرفت به کار گیرند و در یک کلام به آنان چگونه زیستن در جهانی متغیر را بیاموزند. بر این اساس علمای تعلیم و تربیت در دنیای پیچیده و پیشرفته امروز بر این اعتقادند که کارورزان نظام آموزشی، همچون مدیران و معلمان به عنوان پیشگامان این تغییرات در مدرسه در صورتی قادر به هم آوردی با این موج عظیم تغییرات و تحولات خواهند بود که به دانش و مهارت و شایستگی لازم مجهز گردند، تا بتوانند تغییرات مطلوب را در شناختها، نگرش ها و در نهایت رفتار کودکان، نوجوانان و جوانان ایجاد نمایند. لذا با توجه به این مهم بر آن شدیم تا با انجام پژوهش حاضر مهارت های حرفه ای مدیران و معلمان مدارس هوشمند با مدارس عادی را مورد مقایسه قرار دهیم. باشد که نتایج آن مورد استفاده و بهره برداری مسئولان و دست اندرکاران نظام های آموزش و پرورش قرار گیرد.

 • فصل اول: کلیات پژوهش
  1. 1. کلیات پژوهش

  1. 1. بیان مسأله
  مدتی است که مدارس هوشمند در ایران تأسیس شده است. در این مدت مطالعاتی در مورد مفاهیم اصلی مدارس هوشمند، برنامه درسی، محتوای دروس و شیوه های آموزشی متناسب با این مدارس انجام شده است. امّا علیرغم تکامل روزافزون مدارس هوشمند و حرکت شتابان سازمان- های آموزشی به سوی آن، مطالعات در حوزه مدیریت این مدارس و ویژگی های آن و مهارت های حرفه ای جدید مدیران و معلمان این مدارس صورت نگرفته است.
  سازمان های آموزشی به دلیل عمده سر و کار داشتن با رشد و تحول انسان ها از پویاترین سازمان ها محسوب می شوند. تحول و تغییر نیز از خصوصیات بارز عصر کنونی است. برای سازگاری سازمان ها با تغییرات و تحولات جهانی و حفظ بقای آن ها گسترش مهارت ها و دانش لازم به کارکنان ضروری است.
  بهسازی و آموزش مدیران آموزشی به نظر کوتاهترین و مناسب ترین راه افزایش کیفیت آموزش و پرورش در شرایط موجود است. مدیران آموزشی با کسب تبحر و دانش در زمینه های آموزش و تدریس، نظارت و راهنمایی مدیران، هدایت تحصیلی، فردی و شغلی شاگردان، ارزشیابی، ارتباطات، امور سازمانی و اجرایی و بالاخره فن آوری های نوین می توانند جو سازمانی را به جو آموزنده و سازنده برای اعتلای روز افزون شایستگی کارکنان و شاگردان تبدیل کنند. معلمان نیز تحت نظارت و راهنمایی مدیران شایسته آموزشی بهتر می توانند یادگیری شاگردان را بهبود بخشند. هدف از مدیریت آموزشی بهبود یادگیری شاگردان از طریق بهسازی معلمان است (بهرنگی، 1387).

  نظام های آموزشی و فعالیت های حاکم بر آن، با توجه به پیشرفت جوامع، همواره دستخوش تغییر و تحول بوده است و تحول آموزشی، خود معلول تحول اجتماعی و تحول علوم و فناوری است، زیرا در جوامع ساده، نیازها ساده و روش ارضای نیازها نیز ساده است. در چنین جوامعی، دایره آموختنی ها گاهی آنچنان محدود است كه اگر كسی ادعا كند: «هر آنچه آموختنی بود فرا- گرفتم»، حرفی به گزاف نگفته است. ولی در جوامع پیچیده و پیشرفته، سرعت تحول نظام های آموزشی آنچنان سریع است كه هر چند سال یك بار، در ساختار نظام آموزشی یك دگرگونی كلی ایجاد می شود و این تحول به حدی است كه گاهی كسانی سخن از جامعه بی مدرسه به میان می- آورند. به همین دلیل، در دنیای امروز، با توجه به پیشرفت سریع علوم و فن آوری نه می توان به تمام دانش موجود دست یافت و نه می توان هر شخصی را با هر خصوصیتی به كار تدریس و معلمی گمارد.
  با پیشرفت علوم و فنون و پیچیده شدن جوامع، نیازهای فردی و اجتماعی نیز پیچیده می- شوند. ارضای نیازهای پیچیده نیز احتیاج به علوم و فنون پیچیده دارد. كسب علوم و فنون پیچیده در سایه روش های آموزشی پیچیده امكان پذیر است. به این سبب وظیفه و مسئولیت معلم امروز نسبت به گذشته سنگینترو پیچیده تر شده است. دیگر نمی توان با روش های سنتی، جامعه و افراد آن را به سوی یك تحول پیچیده و پیشرفته سوق داد (شعبانی، 1389).
  لذا با كمی تأمّل و توجه به دیدگاه مطرح شده نیاز به مهارت های حرفه ای جدیدی در مدیران و معلمان واحدهای آموزشی احساس می شود و نظر به اهمیت روز افزون این مهارت های حرفه- ای جدید در پیشبرد اهداف عالی تعلیم و تربیت، این پژوهش در صدد مقایسه مهارت های حرفه ای مدیران و معلمان مدارس هوشمند با مدارس عادی استان گیلان برآمده است. و در اینجا این سؤال مطرح می شود: آیا مهارت های حرفه ای مدیران و معلمان مدارس هوشمند با مدارس عادی متفاوت است؟

 • 1. 2. ضرورت و اهمیت تحقیق
 • نظر به اینكه در دوران اخیر و عصر حاضر شاهد گسترش نقش رایانه در علم و اقتصاد و زندگی مردم هستیم و دورانی كه تحولات علمی و تكنولوژیكی و اجتماعی و توسعه زیاد یافته های علمی و تحقیقات بسیار قابل توجه است. بدین لحاظ آن را عصر انفجار اطلاعات یا به گفته «الوین تافلر» عصر دانایی لقب داده اند و این اعلام كه وارد «شوك آینده» می شویم، نقش تعلیم و تربیت را بسیار حساس ساخته است. از ویژگی های این عصر افزایش روزافزون و سرسام آور حجم اطلاعات و گسترش علم و تکنولوژی و یافته های علمی است.
  تعلیم و تربیت سنتی میراث های فرهنگی خود را بیشتر در قالب داستان ها و ترانه ها، حماسه ها و ضرب المثل ها و... به طور شفاهی انتقال می داد و دایره فهم یادگیری را به شنیدن و حفظ كردن محدود می كرد. اما وجود دیسك های كامپیوتری و لیزری به گونه ای كه می توان اطلاعات چاپ شده بر حدود 550000 صفحه كاغذ A4 را در یك دیسك لیزری جای داد، در دنیای امروز نقش و وظیفه ی تعلیم و تربیت را بكلی دگرگون كرده است (سلیمان پور، 1384).

  حال با توجه به این مهم كه درشرایط كنونی هیچ انسانی بی نیاز از تعلیم و تربیت نیست، این سؤال مطرح می شود كه آیا در نظام های آموزشی برای پرورش و آماده سازی انسان هایی سازنده و پویا كه خواهان رشد، آزادی، دانایی و توانایی باشند، انسان هایی كه در مقابل سیل جدید اطلاعات دچار دوگانگی نشوند و بتوانند در برابر تندبادهای فرهنگی، اجتماعی و انسانی هویت خود را گم نکنند و با بهره گیری مناسب و خلاقانه از تغییرات، تهدیدات را به فرصت ها تبدیل نمایند و بالاخره تربیت انسان هایی كه همواره در مسیر شدن و تكامل گام نهند، نیاز به معلمان و مدیران آموزشی با توانایی ها و شایستگی ها و مهارت هایی ویژه احساس نمی شود؟ آیا به راستی زمان آن فرا نرسیده است كه دست اندر كاران نظام های تعلیم و تربیت به این نیاز مهم عصر خود پاسخی مثبت ارائه دهند؟
  از این رو پذیرفتنی است در دنیای پرشتاب امروز آموزش و پرورش باید به جای انتقال اطلاعات به ذهن دانش آموزان و انباشتن ذهن آنها از اطلاعات گوناگون و حافظه پروری به پرورش ذهن هایی خلاق بپردازد و دانش آموزانی سالم، بالنده، متعادل و رشد یافته تربیت نمایند. مدارس باید به آنان بیاموزند که چگونه اطلاعات مورد نظر خود را استخراج کنند، چگونه در مورد آنها بیندیشند و چگونه حاصل یافته های خود را برای حل مسائل و توسعه و پیشرفت به کار گیرند و در یک کلام به آنان چگونه زیستن در جهانی متغیر را بیاموزند.

  بر این اساس علمای تعلیم و تربیت در جهان متحول امروزی بر این اعتقادند که کارورزان نظام آموزشی، همچون مدیران و معلمان به عنوان پیشگامان این تغییرات در مدرسه در صورتی قادر به هم آوردی با این موج عظیم تغییرات و تحولات خواهند بود که به دانش، مهارت و شایستگی لازم مجهز گردند. تا بتوانند تغییرات مطلوب را در شناخت ها، نگرش ها و در نهایت رفتار کودکان، نوجوانان و جوانان ایجاد نمایند. لذا انجام تحقیقی در زمینه مهارت های حرفه ای مدیران و معلمان و مقایسه آن در مدارس هوشمند و مدارس عادی ضروری به نظر می رسد. به طور كلی عوامل گوناگونی بر ضرورت این پژوهش و لزوم توجه ای جدی به مهارت های حرفه ای مدیران و معلمان دخالت دارند كه مهم ترین آنها در ذیل ارائه می شود:

   1. گستردگی و پیچیده شدن نظام های آموزشی و فعالیت های حاكم بر آن.
   2. تغییرات و تحولات روز افزون در بخش های اقتصادی، سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و....
   3. پیشرفت های سریع در ابعاد گوناگون علمی، فن آوری، تكنولوژی و ارتباطی.
   4. دگرگونی و افزایش نیازهای فردی و اجتماعی افراد.
   5. روز افزون شدن توجه اقشار گوناگون مردم به امور تعلیم و تربیت فرزندانشان.
   6. نیازهای معلمان و مدیران آموزشی به آموزش های ضمن خدمت جهت به روز رسانی مهارت- های حرفه ای آنان و لزوم ارتباط دادن این آموزش ها با نیازهای جوامع امروز.

 • 1. 3. اهداف تحقیق
  1. 1. 3. 1. اهداف اصلی تحقیق

  1. تعیین تفاوت بین مهارت های حرفه ای مدیران مدارس هوشمند با مدارس عادی.

  2. تعیین تفاوت بین مهارت های حرفه ای معلمان مدارس هوشمند با مدارس عادی.

   1. 3. 2. اهداف ویژه تحقیق

  1. تعیین تفاوت بین مهارت های حرفه ای مدیران مدارس هوشمند با مدارس عادی مقطع ابتدایی.

  2. تعیین تفاوت بین مهارت های حرفه ای مدیران مدارس هوشمند با مدارس عادی مقطع راهنمایی.

  3. تعیین تفاوت بین مهارت های حرفه ای مدیران مدارس هوشمند با مدارس عادی مقطع متوسطه.

  4. تعیین تفاوت بین مهارت های حرفه ای معلمان مدارس هوشمند با مدارس عادی مقطع ابتدایی.

  5. تعیین تفاوت بین مهارت های حرفه ای معلمان مدارس هوشمند با مدارس عادی مقطع راهنمایی.

  6. تعیین تفاوت بین مهارت های حرفه ای معلمان مدارس هوشمند با مدارس عادی مقطع متوسطه.

 • 1. 4. سؤال های تحقیق
  1. 1. 4. 1. سؤال های اصلی تحقیق

  1. آیا مهارت های حرفه ای مدیران مدارس هوشمند با مدارس عادی متفاوت است؟
  2. آیا مهارت های حرفه ای معلمان مدارس هوشمند با مدارس عادی متفاوت است؟

   1. 4. 2. سؤال های ویژه تحقیق

  1. آیا مهارت های حرفه ای مدیران مدارس هوشمند با مدارس عادی مقطع ابتدایی متفاوت است؟
  2. آیا مهارت های حرفه ای مدیران مدارس هوشمند با مدارس عادی مقطع راهنمایی متفاوت است؟
  3. آیا مهارت های حرفه ای مدیران مدارس هوشمند با مدارس عادی مقطع متوسطه متفاوت است؟
  4. آیا مهارت های حرفه ای معلمان مدارس هوشمند با مدارس عادی مقطع ابتدایی متفاوت است؟
  5. آیا مهارت های حرفه ای معلمان مدارس هوشمند با مدارس عادی مقطع راهنمایی متفاوت است؟
  6. آیا مهارت های حرفه ای معلمان مدارس هوشمند با مدارس عادی مقطع متوسطه متفاوت است؟

 • 1. 5. فرضیه های تحقیق
  1. 1. 5. 1. فرضیه های اصلی تحقیق

  1. بین مهارت های حرفه ای مدیران مدارس هوشمند با مدارس عادی تفاوت وجود دارد.
  2. بین مهارت های حرفه ای معلمان مدارس هوشمند با مدارس عادی تفاوت وجود دارد.

   1. 5. 2. فرضیه های ویژه تحقیق

  1. بین مهارت های حرفه ای مدیران مدارس هوشمند با مدارس عادی مقطع ابتدایی تفاوت وجود دارد.
  2. بین مهارت های حرفه ای مدیران مدارس هوشمند با مدارس عادی مقطع راهنمایی تفاوت وجود دارد.
  3. بین مهارت های حرفه ای مدیران مدارس هوشمند با مدارس عادی مقطع متوسطه تفاوت وجود دارد.
  4. بین مهارت های حرفه ای معلمان مدارس هوشمند با مدارس عادی مقطع ابتدایی تفاوت وجود دارد.
  5. بین مهارت های حرفه ای معلمان مدارس هوشمند با مدارس عادی مقطع راهنمایی تفاوت وجود دارد.
  6. بین مهارت ها حرفه ای معلمان مدارس هوشمند با مدارس عادی مقطع متوسطه تفاوت وجود دارد.

 • 1. 6. تعریف اصطلاحات و متغیرهای تحقیق
  1. 1. 6. 1. تعریف مفهومی اصطلاحات و متغیرها

  1 .6. 1. 1. مهارت های حرفه ای
  مهارت های حرفه ای به معنی گذراندن دوره های عملی از طریق تجربه، كار عملی، تمرین و كارورزی است و كسب پختگی لازم در به كارگیری علم، هنر و فن مدیریت كه بر اثر تكرار و تمرین حاصل می شود. (میر كمالی، 1389). مهارت به تواناییهای قابل پرورش شخص كه در عملكرد و ایفای وظایف منعكس می شود، اشاره می كند. بنابراین منظور از مهارت، توانایی به كار بردن مؤثر دانش و تجربه شخصی است. ضابطه اصلی مهارت داشتن اقدام و عمل مؤثر در شرایط متغیر است (علاقه بند، 1384).
  1. 6. 1. 2. مدرسه هوشمند
  سازمان آموزشی با موجودیت فیزیكی و حقیقی (و نه مجازی) است كه در آن دانش آموزان به شكل نوینی آموزش می بینند. در مدرسه هوشمند، كنترل و مدیریت مبتنی بر فناوری رایانه و شكبه انجام گرفته، و محتوای اكثر دروس آن الكترونیكی و سیستم ارزشیابی و نظارت آن هوشمند می باشد.
  در این گونه مدارس، دانش آموزان متناسب با استعدادها و علایق خود به یادگیری می- پردازند و توجه به باور كردن همه استعدادهای بالقوه دانش آموزان در تمامی فعالیت های آموزشی و فوق برنامه به چشم می خورد. همچنین محدودیتی در ادامه روند یادگیری و پیشرفت تحصیلی دانش آموز وجود نخواهد داشت. معلمان در این مدارس به متخصصانی توانا تبدیل می شوند كه راهنمایی دانش آموزان را در فرایند یادگیری بر عهده دارند. به علاوه آنان در دستیابی دانش- آموزان به منابع دانش برای انجام دادن فعالیت های تحقیقاتی و پژوهشی، نقش تسهیل كننده ای خواهند داشت. در حقیقت نقش سنتی معلمان که منبع اصلی دانش و ارائه کنندگان آن شناخته می- شدند، به راهنمای دانش آموزان برای خود یادگیری و تسهیل دسترسی ایشان به منابع فراوان دانش، تغییر می کند. معلمان به دانش آموزان نشان می دهند که چگونه بیاموزند و چگونه از آموخته های خود در جهت ارتقاء و بهبود کیفیت زندگی خویش استفاده کنند (محمودی و همکاران، 1387). در تعریف مدارس هوشمند ایران چنین آمده است: مدارس هوشمند ایران مدارس توسعه یافته ای هستند كه برای انتقال مفاهیم سنتی از ابزارهای فناوری اطلاعات و ارتباطات كمك می گیرند. این ابزارها شامل برنامه های رایانه ای از جمله به کارگیری نرم افزارهای کاربردی نظیر اسلاید (پاورپوینت)، واژه نگار و صفحات گسترده و امکانات اینترنتی است. در مدارس هوشمند دانش آموزان با بهره گیری از اینترنت به منابع عظیم اطلاعاتی دسترسی دارند و در صورت نیافتن پاسخ سؤالات خود علاوه بر معلم کلاس با دیگر معلمان و دانش آموزان ارتباط برقرار می کنند. این مدارس نسبت به مدارس سنتی از فناوریهای اطلاعاتی بیشتری استفاده می- كنند. محتوا به شیوه الكترونیك ارائه شده و معلم نقش راهنما را دارد. در این مدارس سعی براین است تا به كمك فناوریهای جدید معضلات و مشكلات آموزشی اعم از مشكلات مربوط به كمبود سواد رایانه ای، سواد اطلاعاتی، مشكلات مربوط به روشهای سنتی تدریس معلم حل شود (عشرت زمانی و همکاران، 1389).

  تحقیقهای مشابه
  پروژه رشته علوم تربیتی وآموزشی مقایسه مهارت های حرفه ای مدیران و معلمان مدارس هوشمند با مدارس عادی همراه با پرسشنامه و کار آماری
  160 صفحه - 75000 تومان
  پروژه رشته علوم تربیتی بررسی رابطه بین بررسی نگرش دانش آموزان دبیرستانی نسبت به حجاب پوشش اسلامی
  100 صفحه - 75000 تومان
  پروژه رشته علوم تربیتی ارزشیابی مهارتهای حرفه ای معلمان دوره ابتدایی
  95 صفحه - 54000 تومان
  پروژه رشته علوم تربیتی بررسی رابط دانش اماری بر بهبود عملکرد مدیران - رضایت شغلی
  38 صفحه - 24000 تومان
  پروژه رشته علوم تربیتی با عنوان بررسی میزان تاثیر فناوری اطلاعات و ارتباطی تلفن همراه و اینترنت
  74 صفحه - 90000 تومان
  پروژه بررسی ارتباط خودکارآمدی و درون گرایی و برون گرایی دانش آموزان مقطع متوسطه - رشته رواشناسی علوم اجتماعی تربیتی همراه با جامعه آماری و پرسشنام
  75 صفحه - 66000 تومان
  مدیریت کار عملی در سازمان - رشته علوم تربیتی - در اداره آموزش و پرورش
  66 صفحه - 30000 تومان
  مدیریت کار عملی در سازمانها رشته علوم تربیتی آموزش و پرورش
  116 صفحه - 45000 تومان
  پروژه کارآموزی رشته علوم تربیتی کار عملی در سازمان
  78 صفحه - 42000 تومان
  پروژه رشته علوم تربیتی بررسی رابطه بین اضطراب کودکان و اختلالات خلقی - اضطراب و افسردگی والدین با جامعه آماری و پرسشنامه
  70 صفحه - 60000 تومان
  پروژه رشته مدیریت بررسی تاثیر برند بر وفاداری مشتری همراه با کار آماری و پرسشنامه و تجزیه و تحلیل داده ها
  71 صفحه - 42000 تومان
  پروژه کارشناسی روانشناسی بررسی تاثیر اشتغال مادران بر عزت نفس دانش آموزان همراه با کار آماری و پرسشنامه و تجزیه و تحلیل داده ها
  102 صفحه - 75000 تومان
  mmb پروژه رشته کامپیوتر سی دی اتوران آموزش فتوشاپ همراه با سورس کامل و مستند تهیه شده با
  15 صفحه - 30000 تومان
  پروژه رشته کامپیوتر سی دی اتوران آموزش فلش همراه با سورس کامل و مستند تهیه شده با mmb
  15 صفحه - 45000 تومان
  پروژه رشته کامپیوتر نرم افزار مدیریت آموزشگاه به همراه مستند با زبان ویژوال بیسیک و بانک اکسس vb access
  19 صفحه - 45000 تومان
  vb access with document پروژه رشته کامپیوتر نرم افزار مدیریت داروخانه بزبان ویژوال بیسیک و بانک اکسس همراه با مستندvb access with document
  14 صفحه - 54000 تومان
  vb access with document پروژه رشته کامپیوتر نرم افزار مدیریت فروشگاه بزبان ویژوال بیسیک و بانک اکسس همراه با مستندvb access with document
  35 صفحه - 84000 تومان
  vb.net document پروژه رشته نرم افزار نرم افزار کتابخانه تهیه شده با ویژوال بیسیک دات نت و بانک اطلاعاتی اکسس ب همراه مستند
  65 صفحه - 54000 تومان
  پروژه رشته ریاضی بازی هگز به همراه مقالات اصلی و ترجمه شده hex
  90 صفحه - 90000 تومان
  پروژه رشته علوم تربیتی بررسی روشهای ترغیب دانش آموزان به مطالعه و تحقیق
  59 صفحه - 75000 تومان
  پروژه رشته علوم تربیتی بررسی شیوع اختلال نوشتن در مقطع ابتدایی
  76 صفحه - 54000 تومان
  پروژه رشته علوم تربیتی بررسی میزان گرایشات دینی دانشجویان رشته های کامپیوتر
  62 صفحه - 45000 تومان
  پروژه رشته علوم تربیتی بررسی تأثیر دوره های کوتاه مدت ضمن خدمت بر کارایی معلمان
  88 صفحه - 48000 تومان
  پروژه رشته علوم تربیتی بررسی رابطه اظطراب با پیشرفت تحصیلی
  45 صفحه - 30000 تومان
  پروژه رشته علوم تربیتی بررسی علل گرایش نوجوان به انحرافات اجتماعی
  27 صفحه - 24000 تومان
  پروژه رشته علوم تربیتی بررسی میزان مشارکت والدین در امور آموزشی
  142 صفحه - 60000 تومان
  پروژه رشته علوم تربیتی بررسی نگرش دانش آموزان دختر مقطع متوسطه نسبت به خدمات مشاوران
  131 صفحه - 54000 تومان
  پروژه رشته علوم تربیتی بررسی میزان مشارکت والدین در امور آموزشی مدرسه راهنمایی دخترانه
  142 صفحه - 54000 تومان
  پروژه رشته علوم تربیتی بررسي عوامل بوجودآورنده ي دوگانگي ارزشي درنوجوانان از ديدگاه نوجوانان دختر 12 تا 18 ساله
  76 صفحه - 51000 تومان
  پروژه رشته علوم تربیتی بررسی میزان اعتماد اجتماعی در بین دانشجویان دانشگاه
  115 صفحه - 75000 تومان
  پروژه رشته علوم تربیتی بررسی رابطه بین عملکرد مشاوران و پیشرفت تحصیلی و سازشی دانش آموزان دبیرستانی
  166 صفحه - 75000 تومان
  پروژه رشته علوم تربیتی بررسی روشهای پرورش خلاقیت در دانش آموزان تیزهوش از دیدگاه معلمان
  153 صفحه - 75000 تومان
  پروژه رشته علوم تربیتی بررسی عوامل مؤثر در انگیزه دانشجویان برای شرکت در کلاس
  81 صفحه - 66000 تومان
  کارآموزی رشته علوم تربیتی مشاوره فردی و مصاحبه با مراجعه کنندگان در اداره بهزیستی
  15 صفحه - 12000 تومان
  گزارش کارآموزی در مدرسه رشته علوم تربیتی شامل گزارش فیزیکی و عاطفی و آموزشی
  51 صفحه - 30000 تومان
  پروژه رشته علوم تربیتی بررسی میزان آگاهی والدین با وظایف خود در زمینه بلوغ دانش آموزان دختر
  101 صفحه - 60000 تومان
  پروژه رشته علوم تربیتی رابطه هوش هیجانی با سلامت روان
  112 صفحه - 60000 تومان
  پروژه رشته علوم تربیتی بررسی نگرش دانش آموزان نسبت به خدمات مشاوران
  120 صفحه - 75000 تومان
  پروژه اقدام پژوهی رشته آموزش ابتدایی - علوم تربیتی کاهش اضطراب (حین امتحان) دانش آموزان
  48 صفحه - 36000 تومان
  گزارش کارآموزی رشته علوم تربیتی بازدید از مدرسه ابتدایی
  37 صفحه - 30000 تومان
  پروژه رشته علوم تربیتی بررسی رابطه بازی با پیشرفت تحصیلی دانش آموزان مقطع ابتدایی
  121 صفحه - 66000 تومان
  پروژه رشته علوم تربیتی بررسي عوامل بوجودآورنده ي دوگانگي ارزشي درنوجوانان
  94 صفحه - 54000 تومان
  پروژه رشته علوم اجتماعی بررسی مقایسه ای عزت نفس در دانش آموزان مدارس تیز هوش و عادی
  70 صفحه - 48000 تومان
  پروژه رشته علوم اجتماعی بررسی مقایسه ای عزت نفس در دانش آموزان مدارس تیزهوش و عادی
  68 صفحه - 45000 تومان
  پروژه رشته علوم اجتماعی - رسانه و جوانان همراه با پرسشنامه و کار آماری
  91 صفحه - 60000 تومان
  گزارش کار بازدید از مدرسه رشته علوم تربیتی
  37 صفحه - 18000 تومان
  بررسی مقایسه ای عزت نفس بین کودکان پسر پرورشگاه و سایر کودکان پروژه رواشناسی علوم اجتماعی و تربیتی با کار آماری و پرسشنامه
  59 صفحه - 54000 تومان
  پروژرشته علوم تربیتی بررسی وضع موجود و مطلوب مشارکت معلمان در فرایند برنامه ریزی درسی از دیدگاه معلمان با تجربه و کم تجربه
  120 صفحه - 75000 تومان
  پروژه سنجش آسیبهای اجتماعی سه فصل همراه با پرسشنامه بدون کار آماری
  38 صفحه - 30000 تومان
  پروژه بررسی عوامل مؤثر بر بیگانگی از کار در بین کارکنان همراه با پرسشنامه بدون کار آماری
  63 صفحه - 54000 تومان
  بررسی رابطه بین عدالت سازمانی ، رفتار اخلاقی و رضایت شغلی در بین کارکنان سازمانهای دولتی روش تحقیق همراه با پرسشنامه و کار آماری
  36 صفحه - 36000 تومان
  بررسی مقایسه ای تاثیر شغل زن در رضایتمندی زنان شاغل و خانه دار همراه با پرسشنامه و کار آماری
  89 صفحه - 24000 تومان
  کار آماری همراه با پرسشنامه و جدول و نمودار دلیل تمایل دانش آموزان به درس خواندن چیست
  11 صفحه - 9000 تومان
  رابطه بین استرس و فرسودگی شغلی پرستاران همراه با پرسشنامه و جامعه آماری و تجزیه و تجلیل
  14 صفحه - 12000 تومان
  بررسی عوامل موثر در رضایت شغلی کارکنان شرکت پارس شهاب رشت همراه با جامعه آماری و پرسشنامه پروژه مدیریت بازرگانی و صنعتی
  86 صفحه - 45000 تومان
  بررسي تاثير اتوماسيون اداري بر بهبود تصميم گيري مديران اجرایی و آموزشی همراه با جامعه آماری پرسشنامه و تجزیه تحلیل
  103 صفحه - 60000 تومان
  پروژه بررسی تاثیر مدیریت مشارکتی بر رضایت شغلی کارکنان همراه با جامعه آماری و پرسشنامه و ضمایم آماری
  67 صفحه - 42000 تومان
  بررسی رابطه اضطراب با پیشرفت تحصیلی همراه با جامعه آماری و پرسشنامه روش تحقیق
  28 صفحه - 15000 تومان
  بررسي علل و عوامل مؤثر در بروز اعتياد در بين جوانان شهرستان رشت پروژه همراه با جامعه آماری و پرسشنامه و تجزیه تحلیل
  39 صفحه - 18000 تومان
  بررسی تاثیر سرمایه اجتماعی موجود در خانواده ها بر پیشرفت تحصیلی پروژه همراه با جامعه آماری و پرسشنامه
  81 صفحه - 45000 تومان
  رابطه بین باورهای ارتباطی باکارکرد خانواده و رضایت زناشویی همراه با پرسشنامه و تجزیه تحلیل آماری پروژه علوم اجتماعی و روانشناسی و علوم تربیتی
  160 صفحه - 60000 تومان
  رابطه بین باورهای ارتباطی باکارکرد خانواده و رضایت زناشویی همراه با پرسشنامه و تجزیه تحلیل آماری پروژه علوم اجتماعی و روانشناسی و علوم تربیتی
  167 صفحه - 75000 تومان
  کارشناسی روانشناسی مقایسه سرسختی روانشناختی و سبک های هویت در بین دانشجویان دختر و پسر همراه با پرسشنامه و تجزیه تحلیل آماری
  89 صفحه - 54000 تومان
  ماشین آلات ساختمانی و راه سازی - پروژه رشته معماری
  43 صفحه - 18000 تومان
  vb access پروژه رشته کامپیوتر مدیریت فروشگاه و خرید و فروش کالا تهیه شده با ویژوال بیسیک و اکسس
  28 صفحه - 45000 تومان
  پروژه رشته زبان the effect of reading comprehension and vocabulary on Iranian intermediate student
  25 صفحه - 30000 تومان
  vb access with document پروژه رشته کامپیوتر نرم افزار مدیریت داروخانه بزبان ویژوال بیسیک و بانک اس کیو ال vb sql
  14 صفحه - 54000 تومان
  پکیج تور زمین و هوایی شهر زنجان - پروژه رشته جهانگردی فایل بصورت پاورپوینت
  189 صفحه - 66000 تومان
  پکیج زمینی رشته جهانگردی و هتلداری - شهر تبریز - پروژه رشته جهانگردی
  75 صفحه - 45000 تومان
  پروژه رشته کامپیوتر بررسی شبکه مشبکmesh network
  62 صفحه - 30000 تومان
  modem پروژه رشته کامپیوتر مطالعه و بررسی مودم
  163 صفحه - 54000 تومان
  بررسی تخلیه جزئی در عایقهای جامد وآشکار سازی آنها پروژه رشته برق الکترونیک
  83 صفحه - 42000 تومان
  بررسی نقش بقعه امام زاده صالح (ع) کفته رود رشت در توسعه گردشگری و جذب توریسم در شهرستان رشت پروژه رشته جهانگردی و توریسم
  57 صفحه - 45000 تومان
  بررسی راههای نفوذ ویروس به رایانه و راههای مقابله با آن پروژه رشته کامپیوتر
  59 صفحه - 30000 تومان
  نظام حقوقی حاکم بر کشتیرانی در دریاها پروژه رشته حقوق
  63 صفحه - 27000 تومان
  نگاهی اجمالی به نقش زن در دفاع مقدس پروژه رشته حقوق
  73 صفحه - 30000 تومان
  نیاز زنان بزه دیده در جامعه پروژه رشته حقوق
  59 صفحه - 24000 تومان
  بررسی سواحل حاجی بکنده در جذب توریست پروژه رشته گردشگری و توریسم
  68 صفحه - 30000 تومان
  پروژه رشته حسابداری پروژه مالی تاثیر نرخ ارز بر تورم
  79 صفحه - 45000 تومان
  تاثیر نرخ ارز بر تورم پروژه مالی رشته حسابداری
  75 صفحه - 45000 تومان
  رابطه عزت نفس بر پیشرفت تحصیلی بچه های(دانش آموزان) پروژه روانشناسی علوم تربیتی
  66 صفحه - 36000 تومان
  بررسي تأثير اختلاف زناشويي بر سبك دلبستگي و قضاوت اخلاقي در دانش آموزان پروژه روانشناسی علوم اجتماعی و تربیتی
  106 صفحه - 45000 تومان
  علل اجتماعی تبعیض علیه زنان پروژه علوم اجتماعی و روانشناسی همراه با کار آماری و پرسشنامه
  131 صفحه - 45000 تومان
  بررسي علل و عوامل مؤثر در بروز اعتياد در بين جوانان پروژه علوم اجتماعی همراه با جامعه آماری و پرسشنامه
  115 صفحه - 54000 تومان
  کارشناسی علوم اجتماعی نگاه جامعه شناسی به بحران هویت جوانان پروژه
  150 صفحه - 36000 تومان
  lifo و fifo پروژه مالی مقایسه روش های ارزیابی موجودی کالا و مواد کارخانه پارس خزر بر اساس روش های
  80 صفحه - 45000 تومان
  lifo و fifo پروژه مالی مقایسه روش های ارزیابی موجودی کالا و مواد کارخانه پارس خزر بر اساس روش های
  50 صفحه - 30000 تومان
  کنوانسیون رفع انواع تبعیض علیه زنان در مقایسه با حقوق زن در اسلام پروژه حقوق
  54 صفحه - 30000 تومان
  پاورپوینت use case پروژه مكانيزه سازي سيستم داروخانه مشخص شدن اشیا و کارکرد همراه با نمودارهای
  45 صفحه - 18000 تومان
  بررسی رابطه بین سبک های هویت یابی و میزان بروز رفتارپرخاشگرانه در بین دانشجویان پروژه همراه با کار آماری
  47 صفحه - 36000 تومان
  بررسی عوامل اجتماعی مؤثر بر دینداری پروژه همراه با جامعه آماری و پرسشنامه
  71 صفحه - 36000 تومان
  بررسی علل و عوامل مؤثر در بروز اعتیاد در بین جوانان شهرستان رشت پروژه همراه با پرسشنامه و تجزیه تحلیل
  122 صفحه - 54000 تومان
  گزارش عملکرد کار آموزی- پروژه وکالت- حقوقی و دادگاهی
  386 صفحه - 150000 تومان
  کاراموزی در شهرداری پروژه پایان کار نقشه برداری و خط پروژه
  20 صفحه - 18000 تومان
  کار آماری بررسی عوامل موثر بر جلب مشارکت مردمی در ایجاد بهره برداری و حفظ پروژه های عمرانی و شبکه آبیاری
  18 صفحه - 105000 تومان
  پرسشنامه کنترل فرآیند آماری برای انتخاب پروژه های آزمایشی
  1 صفحه - 1500 تومان
  پروژه پایان نامه رشته علوم اجتماعی ، بررسی انتظارات نوجوان از والدین
  70 صفحه - 45000 تومان
  پروژه رشته علوم اجتماعی ، بررسی عوامل بوجود آورنده ی دو گانگی ارزشی در نوجوانان از دیدگاه نوجوانان
  75 صفحه - 60000 تومان
  پروژه رشته علوم اجتماعی بررسی عوامل اجتماعی موثر در طلاق در شهرستان رشت بصورت پاور پوینت
  113 صفحه - 45000 تومان
  پروژه پایان نامه برای دریافت درجه کارشناسی در رشته پژوهشگری علوم اجتماعی با موضوع جهانی شدن و فرهنگ
  100 صفحه - 54000 تومان
  \پروژه رشته علوم اجتماعی روند حاشیه نشینی در شهر رشت
  60 صفحه - 45000 تومان
  پروژه پایان نامه رشته علوم اجتماعی بررسی مفهوم مدرنیته و روند تحول و پیامد های آن در غرب
  100 صفحه - 54000 تومان
  پروژه رشته علوم تربیتی- تاثیر اشتغال والدین در افت تحصیلی دانش آموزان
  33 صفحه - 18000 تومان
  پروژه رشته علوم تربیتی- تاثیر مثبت رفتار والدین بر پیشرفت تحصیلی دانش آموزان
  104 صفحه - 54000 تومان
  پروژه رشته علوم اجتماعی بررسي جامعه شناختي روسپيگري
  211 صفحه - 75000 تومان
  پروژه رشته علوم اجتماعی بررسی عوامل اجتماعی موثر بر طلاق و آسیب های اجتماعی آن
  55 صفحه - 45000 تومان
  پروژه رشته علوم اجتماعی بررسی گرايش مردم به گياه درمانی
  80 صفحه - 51000 تومان
  پروژه رشته علوم اجتماعی بررسي و تحليل عوامل موثر بر بيكاري فارغ التحصيلان دانشگاهي
  57 صفحه - 45000 تومان
  پروژه رشته علوم اجتماعی بررسی عوامل اجتماعی مؤثر در طلاق در شهرستان فایل بصورت پاورپوینت
  113 صفحه - 48000 تومان
  پروژه رشته علوم اجتماعی بررسی نگرش زنان در خصوص انواع زایمان - طبیعی و سزارین
  118 صفحه - 48000 تومان
  پروژه پایان نامه بررسی آلودگی محیط زیست از دیدگاه جامعه شناختی رشته علوم اجتماعی
  193 صفحه - 60000 تومان
  پروژه رشته علوم اجتماعی بررسی عوامل اجتماعی مؤثر در طلاق در شهرستان
  45 صفحه - 30000 تومان
  پروژه رشته علوم اجتماعی نگرش والدین در مورد تأثیر وسایل ارتباط جمعی رادیو، تلویزیون، سینما و کتب غیردرسی بر کودکان دختر و پسر
  115 صفحه - 54000 تومان
  پروژه رشته گرایش علوم اجتماعی - بررسی آلودگی محیط زیست از دیدگاه جامعه شناختی
  151 صفحه - 54000 تومان
  پروژه رشته کشاورزی و علوم باغی بررسی خواص دارویی گیاه مریم گلی و چای
  33 صفحه - 18000 تومان
  پروژه رشته کشاورزی و علوم باغی مطالعه و بررسی كرم ساقه خوار نواري برنج
  25 صفحه - 18000 تومان
  پروژه رشته علوم اجتماعی بررسی عوامل مؤثر بر نگرش دانشجویان نسبت به جرائم و انحرافات اجتماعی بر اساس روش تحقیق
  67 صفحه - 36000 تومان
  پروژه رشته علوم اجتماعی بررسی آسیب های اجتماعی
  60 صفحه - 42000 تومان
  پروژه رشته علوم اجتماعی بررسی پایگاه اقتصادی و اجتماعی خانواده در استفاده دانشجویان از کالاهای فرهنگی
  80 صفحه - 54000 تومان
  پروژه رشته علوم اجتماعی، بررسی عوامل اجتماعی موثر بر میزان علاقمندی به دین و دینداری
  76 صفحه - 48000 تومان
  پروژه رشته علوم اجتماعی بررسی نقش کمیته امداد امام خمینی در ایجاد امنیت اجتماعی
  110 صفحه - 54000 تومان
  پروژه رشته علوم اجتماعی بررسی تغییرات نگرشی سن ازدواج دختران در سه نسل- روش تحقیق
  113 صفحه - 48000 تومان
  پروژه رشته علوم باغی و پرورش گیاهان زینتی - گیاهان مورد استفاده در تراریوم
  34 صفحه - 24000 تومان
  پروژه رشته علوم اجتماعی رابطه بين باورهاي ارتباطي با كاركرد خانواده و رضايت زناشويي
  160 صفحه - 75000 تومان
  پروژه رشته علوم اجتماعی بررسی ترجیح جنسیتی در میان والدین دانشجویان
  98 صفحه - 75000 تومان
  پروژه رشته روانشناسی بررسی مقایسه ای بین شخصیت افراد درونگرا و برونگرا و اعتیاد
  84 صفحه - 60000 تومان
  پروژه رشته زراعت و کشاورزی بررسی مقایسه انواع برنج ایرانی با برنج باسماتی
  57 صفحه - 30000 تومان
  پروژه رشته روانشناسی مقایسه تاثیر استرس در بیماران سرطانی و غیر سرطانی دو قشر تحصیل کرده و تحصیل نکرده
  72 صفحه - 45000 تومان
  پروژه رشته روانشناسی مقایسه تأثیر میزان استرس در بیماران سرطانی و غیر سرطانی بین دو قشر تحصیل کرده و تحصیل نکرده
  78 صفحه - 54000 تومان
  پروژه رشته روانشناسی بررسی و مقایسه میزان افسردگی در نوجوانان محروم از پدر و نوجوانان دارای پدر
  96 صفحه - 54000 تومان
  پروژه رشته آموزش ابتدایی بررسی نقش آموزش در بهبود مهارت های زندگی دانش آموزان دوره ابتدایی پایه پنجم دختران همراه با جامعه آماری
  45 صفحه - 51000 تومان
  کارآموزی رشته حسابداری در اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان گیلان
  47 صفحه - 24000 تومان
  پروژه رشته امور فرهنگی حرفه ای پودمانی صنایع دستی
  14 صفحه - 1500 تومان
  پرسشنامه استانداردهای معلمان تازه کار - معلمین تجارب یادگیری از طریق درک از مفاهیم، ساختارها و ابزار فرهنگی تحقیق درباره رشته هائی که آن ها درس می دهند را منعکس می کند، ایجاد می نمایند
  1 صفحه - 1500 تومان
  پروژه رشته آموزش ابتدایی بررسی بهداشت یاران مدارس و تاثیر آن بر افزایش اطلاعات بهداشتی و تغییر رفتار در دانش آموزان ابتدایی
  95 صفحه - 45000 تومان
  پروژه رشته کامپیوتر نرم افزار روشهای هوشمند در امنیت شبکه
  133 صفحه - 48000 تومان
  پروژه رشته حسابداری بررسی ارتباط بین متغیر های کلان اقتصادی و بازده غیر عادی سهام در بورس اوراق بهادار تهران فایل بصورت پاورپوینت
  42 صفحه - 27000 تومان
  پروژه رشته کامپیوتر، آموزش زبان انگلیسی برای کودکان همراه با مستند document
  60 صفحه - 45000 تومان
  پروژه رشته کامپیوتر نرم افزار مدیریت کتابخانه با access و vb به همراه مستند document
  10 صفحه - 45000 تومان
  پروژه رشته کامپیوتر نرم افزار معاملات ملکی همراه مستند document
  75 صفحه - 90000 تومان
  پروژه رشته کامپیوتر بصورت سی دی اتوران با عنوان رای گیری الکترونیک تهیه شده با mmb همراه با مستند dacument
  31 صفحه - 45000 تومان
  پروژه رشته کامپیوتر - برنامه مدیریت رستوران با ویژوال بیسیک واکس همراه با مستند document vb access
  117 صفحه - 45000 تومان
  پروژه رشته نرم افزار وب سایت خرید و فروش سخت افزار و نرم افزار همراه با document
  55 صفحه - 45000 تومان
  نقد فضا رشته معماری خانه ابریشمی همراه با پلان و عکس
  46 صفحه - 21000 تومان
  پروژه رشته کامپیوتر نرم افزار مدیریت آژانس کرایه اتومبیل بزبان ویژوال بیسیک و بانک اکسس همراه با مستندvb access with documen
  34 صفحه - 60000 تومان
  پروژه رشته کامپیوتر نرم افزار مدیریت فروشگاه بزبان ویژوال بیسیک و بانک اس کیو ال همراه با مستندvb sql with document
  20 صفحه - 54000 تومان
  پروژه رشته کامپیوتر نرم افزار مدیریت مشاور املاک بزبان ویژوال بیسیک و بانک اس کیو ال همراه با مستندvb sql with document
  39 صفحه - 60000 تومان
  پروژه رشته کامپیوتر طراحی وب سایت معرفی دانشگاه به همراه مستند
  152 صفحه - 45000 تومان
  پروژه رشته مدیریت بیمه نقش بیمه های دریایی در اقتصاد شهر همراه با پرسشنامه و جامعه آماری
  71 صفحه - 45000 تومان
  پروژه رشته مالی حسابداری شرکتهای پیمانکاری همراه با فرم ها و جدول
  34 صفحه - 27000 تومان
  پروژه رشته مکانیک طراحی سردخانه نگهداری موارد همراه با طراحی کامل و نقشه
  114 صفحه - 120000 تومان
  پروژه کارآموزی رشته حسابداری در بانک ملی به همراه فرمها و رسید ها
  55 صفحه - 27000 تومان
  کارآموزی ساختمان بتنی رشته معماری عمران همراه با تصاویر
  19 صفحه - 15000 تومان
  پروژه انبارداری رشته حسابداری همراه باتوضیحات نرم افزار انبار
  55 صفحه - 21000 تومان
  پروژه معرفی سیستم نرم افزاری پروانه کسب رشته نرم افزار همراه با نمودار دیاگرام
  67 صفحه - 36000 تومان
  گزارش کار آزمایشگاه مدار الکتریکی رشته الکترونیک
  26 صفحه - 9000 تومان
  گزارش کار آزمایشگاه اصول دیجیتال رشته ICT
  15 صفحه - 6000 تومان
  پروژه کار آموزی رشته وکالت
  586 صفحه - 150000 تومان
  ترجمه مقاله و تحقیق - اصول کار لامپ های برق رشته برق
  3 صفحه - 9000 تومان
  گزارش کار آموزی رشته حسابداری بودجه و نحوه بودجه ریزی در بیمارستان پورسینا
  20 صفحه - 15000 تومان
  گزارش کار آموزی رشته برق در شرکت برق منطقه گیلان - رشت
  89 صفحه - 45000 تومان
  کار آموزی رشته کامپیوتر ، گزارش کار در یک شرکت
  8 صفحه - 7500 تومان
  پروژه کار آموزی رشته معماری: اصول و ضوابط طراحی و مراحل اجرایی ساختمان بتنی
  21 صفحه - 12000 تومان
  پروژه کار آموزی رشته حسابداری در اداره پست
  43 صفحه - 24000 تومان
  کارآموزی رشته کامپیوتر گزارش کار در شرکت
  37 صفحه - 18000 تومان
  گزارش کار آموزی رشته حسابداری در سازمان بیمه تامین اجتماعی
  121 صفحه - 45000 تومان
  گزارش کار آموزی رشته کامپیوتر نرم افزار در پارک علم و فناوری گیلان
  72 صفحه - 36000 تومان
  پروژه کار آموزی در اداره کل امور مالیاتی رشته مدیریت صنعتی
  55 صفحه - 21000 تومان
  پروژه کار آموزی رشته حسابداری در اداره پست
  43 صفحه - 24000 تومان
  گزارش کار آموزی رشته کامپیوتر در شرکت
  10 صفحه - 9000 تومان
  گزارش کار آزمایشگاه رشته کامپیوتر با موضوع شمارنده
  10 صفحه - 12000 تومان
  گزارش کار آزمایش بتن - آزمايش نمونه برداري از مصالح سنگی رشته معماری عمران
  29 صفحه - 12000 تومان
  پروژه رشته کامپیوتر راهبردهای کسب و کار الکترونیکی
  53 صفحه - 30000 تومان
  گزارش کار رشته کامپیوتر در آزمایشگاه
  28 صفحه - 15000 تومان
  پروژه کارشناسی علوم تربیتی بررسی عوامل بوجود آورنده دو گانگی ارزشی در نوجوانان دختر 12 تا 18 ساله منطقه سنگر
  80 صفحه - 90000 تومان
  تحقیق عملی درس اندازه گیری و سنجش در علوم تربیتی حل مساله
  19 صفحه - 7500 تومان
  پروژه علوم تربیتی - روانشناسی - بررسی علل ترس در کودکان و نوجوانان
  51 صفحه - 42000 تومان
  ترجمه مقاله و تحقیق - مؤلفه های آموزش محیطی در برنامه ی آموزشی علوم تربیتی در بلغارستان و ترکیه6
  13 صفحه - 27000 تومان
  پروژه علوم تربیتی بررسی و مطالعه استفاده از وسایل کمک آموزشی در یادگیری کودکان
  50 صفحه - 51000 تومان
  پروژه علوم تربیتی بررسی رابطه بین بررسي نگرش دانش آموزان نسبت به حجاب و پوشش اسلامی
  131 صفحه - 75000 تومان
  کارآموزی علوم تربیتی گزارش فیزیکی ، عاطفی، آموزشی مدرسه ابتدایی.docx
  51 صفحه - 30000 تومان
  پروژه علوم اجتماعی بررسی آسیب های اجتماعی همراه با پرسشنامه و جامعه آماری
  81 صفحه - 75000 تومان
  پروژه علوم اجتماعی بررسی علل گرایش کارفرمایان به استفاده از نیروی کار زنان جوان مجرد در مشاغل مختلف در شهرستان رودبار
  100 صفحه - 45000 تومان
  کار آماری بررسی بررسی مطلوبیت وب سایت دانشگاه علوم پزشکی
  35 صفحه - 120000 تومان
  پرسشنامه مقایسه مدیران مجرب با مدیران جوان تر (Phil Lyou & David Pollard) (فیل لیو و دیوید پولارد)
  2 صفحه - 1500 تومان
  کار آماری بررسی مقایسه هوش هیجانی و بهزیستی روانی نوجوانان خانواده عادی و طلاق
  40 صفحه - 105000 تومان
  کار آماری بررسی مقایسه شاخصهای انتروپومتریکی و عوامل امادگی جسمانی
  34 صفحه - 165000 تومان
  بررسی رابطه بین مهارت های مدیران فنی – انسانی - ادراکی و عملکرد آنان در مدارس راهنمایی
  50 صفحه - 18000 تومان
  پرسشنامه مهارت های مدیران ارشد لجستیک
  2 صفحه - 1500 تومان
  پرسشنامه مهارت های سرپرستی مدیران در مدرسه (Suzanne R. Painter) (سوزان . پاینتر)
  1 صفحه - 1500 تومان
  پرسشنامه استانداردهای معلمان تازه کار - معلمین استانداردهای آموزشی را ایجاد می کنند که توسعه و تحول دانش آموزان را در تفکر ویژه حل مساله و مهارت های عملکرد، تشویق می کنند
  1 صفحه - 1500 تومان
  استانداردهای مدیران مدرسه - توسعه حرفه ای
  4 صفحه - 1500 تومان
  پرسشنامه توسعه استانداردهای حرفه ای معلمان جدید - طرح ریزی برنامه ریزی آموزشی
  3 صفحه - 1500 تومان
  پرسشنامه توسعه استانداردهای حرفه ای معلمان جدید - ایجاد و حفظ جو یادگیری
  1 صفحه - 1500 تومان
  پرسشنامه توسعه استانداردهای حرفه ای معلمان جدید - اجراء و انجام تدریس
  3 صفحه - 1500 تومان
  پرسشنامه توسعه استانداردهای حرفه ای معلمان جدید - سنجش و برقراری ارتباط با نتایج یادگیری
  1 صفحه - 1500 تومان
  پرسشنامه توسعه استانداردهای حرفه ای معلمان جدید - ارزیابی و انعکاس یادگیری و آموزش
  1 صفحه - 1500 تومان
  پرسشنامه توسعه استانداردهای حرفه ای معلمان جدید - همکاری با همکاران، والدین و دیگران
  1 صفحه - 1500 تومان
  پرسشنامه توسعه استانداردهای حرفه ای معلمان جدید - فعالیت در جهت توسعه حرفه ای
  1 صفحه - 1500 تومان
  پرسشنامه توسعه استانداردهای حرفه ای معلمان جدید - دانش محتوایی
  1 صفحه - 1500 تومان
  پرسشنامه توسعه استانداردهای حرفه ای معلمان جدید - بکارگیری تکنولوژی آموزشی
  3 صفحه - 1500 تومان
  پرسشنامه استانداردهای معلمان تازه کار - معلمین عملیات خود را منعکس می کنند و مسئولیت توسعه حرفه ای خود را از طریق جستجوی فرصت هایی که یاد بگیرند و رشد پیدا کنند، به عنوان یک فرد حرفه ای می پذیرند
  1 صفحه - 1500 تومان
  پرسشنامه استانداردهای معلمان تازه کار - معلمین استانداردهای حرفه ای را که توسط اصول اخلاقی و قانونی راهنمائی شده، حفظ می کنند
  2 صفحه - 1500 تومان
  کلاس های آموزشی عملی در مدارس فنی حرفه ای
  8 صفحه - 1500 تومان
  کلاس های آموزشی عملی در مدارس فنی حرفه ای
  8 صفحه - 1500 تومان
  کلاس های آموزشی عملی در مدارس فنی حرفه ای
  8 صفحه - 1500 تومان
  ارزيابي گرايش كارآفريني دانش آموزان سال سوم فني و حرفه اي همراه با جامعه آماری و بر طبق اصول روش تحقیق
  79 صفحه - 54000 تومان
  نقش مدیران مدارس در توسعه تربیت بدنی و ورزش مدارس
  5 صفحه - 1500 تومان
  نقش مدیران در ایجاد شادی و نشاط و روحیه عالی در محیط کار و زندگی
  9 صفحه - 1500 تومان
  پروژه بررسی تأثیر دوره های کوتاه مدت ضمن خدمت بر کارایی معلمان همراه با پرسشنامه و تجزیه و تحلیل
  105 صفحه - 60000 تومان
  پرسشنامه استانداردهای معلمان تازه کار - معلمین تجارب یادگیری را با استفاده از یک پایه گسترده از دانش عمومی (که درک از ماهیت دنیائی که ما در آن زندگی می کنیم را منعکس می کند)، ایجاد می کنند
  1 صفحه - 1500 تومان
  پرسشنامه استانداردهای معلمان تازه کار - معلمین فرصت های آموزشی را ایجاد می کنند که درک از اینکه چگونه بچه ها یاد بگیرند و توسعه و تحول یابند
  1 صفحه - 1500 تومان
  پرسشنامه استانداردهای معلمان تازه کار - معلمین فرصت های آموزشی را ایجاد می کنند که یک ملاحظه برای گوناگونی آموختنی ها و درک از اینکه چگونه دانش آموزان رویکردهایشان به یادگیری متفاوت هستند را منعکس می کند
  1 صفحه - 1500 تومان
  پرسشنامه استانداردهای معلمان تازه کار - معلمین محیط یادگیری را ایجاد می کنند که استانداردهای مناسب رفتار، تعامل اجتماعی مثبت، درگیری فعال در یادگیری و خودانگیزشی را تشویق می کند
  1 صفحه - 1500 تومان
  پرسشنامه استانداردهای معلمان تازه کار - معلمین روابط مبتنی بر همکاری با خانواده ها و هم قطاران را تشویق و ترویج می کنند که از یادگیری دانش آموزان، حمایت کنند
  1 صفحه - 1500 تومان
  پرسشنامه استانداردهای معلمان تازه کار - معلمین از ارتباط اثربخش به عنوان ابزاری که توسط آن دانش آموزان کاوش می کنند، حدس می زنند، بحث می کنند و ایده های جدید را بررسی می کنند، استفاده می کنند
  1 صفحه - 1500 تومان
  پرسشنامه استانداردهای معلمان تازه کار - معلمین از استراتژی های متنوع ارزیابی رسمی و غیررسمی استفاده می کنند که توسعه و تحول مداوم یادگیرنده را حمایت می کنند
  1 صفحه - 1500 تومان
  پروژه بررسی راههای افزایش استفاده از رسانه های اموزشی در مدارس ابتدایی شهرستان رش
  61 صفحه - 24000 تومان
  آشنایی با اصول پدافند غیر عامل بررسی ویژگیهای مدارس امن
  22 صفحه - 9000 تومان
  بررسی بهداشتیان مدارس و تأثیر آن بر افزایش اطلاعات بهداشتی و تغییر رفتار در دانش آموزان ابتدایی
  14 صفحه - 9000 تومان
  بررسی راههای افزایش استفاده از رسانه های آموزشی در مدارس ابتدایی از دیدگاه معلمان
  21 صفحه - 9000 تومان
  پروژه مدیریت آموزشی رابطه‌ بین سبک مدیریت تغییر با عملکرد دبیران مدارس راهنمایی فایل بصورت پاورپوینت
  68 صفحه - 18000 تومان
  الگوهای موفق مدیریت در مدارس کوچک
  18 صفحه - 10500 تومان
  مشكلات مدارس در پرورش خلاقیت دانش‌آموزان
  10 صفحه - 1500 تومان
  معماری مدارس اسلامی جهان اسلام
  4 صفحه - 1500 تومان
  ترجمه مقاله و تحقیق - مدارس دولتی به عنوان زیرساخت های عمومی : نقش برنامه ریزی برای محققان17
  22 صفحه - 15000 تومان
  معماری مدارس جهان اسلام فایل بصورت پاورپوینت
  42 صفحه - 21000 تومان
  معماری مدارس اولیه فایل بصورت پاورپوینت
  24 صفحه - 15000 تومان
  معماری مدارس جهان اسلام
  20 صفحه - 15000 تومان
  بررسی مشکلات و عدم پیشرفت مدارس چند پایه روش تحقیق.docx
  13 صفحه - 9000 تومان
  بررسی میزان علاقه دانش آموزان سطح راهنمایی در آموزش زبان انگلیسی بین مدارس غیر انتفاعی - روش تحقیق همراه با پرسشنامه
  32 صفحه - 36000 تومان
  پرسشنامه استانداردهای سازمانی در مدارس - بهبود مستمر مدرسه
  1 صفحه - 1500 تومان
  پرسشنامه استانداردهای سازمانی در مدارس - باورها و ماموریت
  1 صفحه - 1500 تومان
  استانداردهای سازمانی در مدارس - مدیریت و امور مالی
  1 صفحه - 1500 تومان
  استانداردهای سازمانی در مدارس - رهبری
  1 صفحه - 1500 تومان
  استانداردهای سازمانی در مدارس - منابع انسانی
  2 صفحه - 1500 تومان
  استانداردهای سازمانی در مدارس - خدمات حمایتی برای یادگیری دانش آموزان
  1 صفحه - 1500 تومان
  استانداردهای سازمانی در مدارس - خدمات مربوط به کتابخانه/رسانه ها
  1 صفحه - 1500 تومان
  استانداردهای سازمانی در مدارس - تسهیلات
  1 صفحه - 1500 تومان
  استانداردهای سازمانی در مدارس - ارتباطات و روابط با جامعه
  1 صفحه - 1500 تومان
  استانداردهای سازمانی در مدارس - طراحی آموزشی
  1 صفحه - 1500 تومان
  استانداردهای سازمانی در مدارس - شهروندی و رفتار خوب
  1 صفحه - 1500 تومان
  استانداردهای سازمانی در مدارس - ارزیابی
  1 صفحه - 1500 تومان
  پرسشنامه ارزیابی مدیریت مدارس پیش دبستانی
  7 صفحه - 1500 تومان
  مديريت استرس همراه با پرسشنامه فایل بصورت پاورپوینت
  48 صفحه - 21000 تومان
  پروژه آمار مربوط به دبیرستان با موضوع ازدواج همراه با پرسشنامه و انواع نمودارها
  7 صفحه - 18000 تومان
  مصرف کالاهای فرهنگی بصورت روش تحقیق همراه با پرسشنامه و تجزیه تحلیل
  16 صفحه - 24000 تومان
  NEO-FFI پرسشنامه شخصیتی همراه با روایی و پایایی
  7 صفحه - 9000 تومان
  پروژه کارشناسی روانشناسی بررسی رابطه رضایت زناشویی در بین زنان شاغل و غیر شاغل همراه با پرسشنامه و تجزیه تحلیل آماری
  143 صفحه - 75000 تومان
  پروژه کارشناسی روانشناسی بررسی رابطه سبکهای دلبستگی و رضایتمندی زناشویی همراه با پرسشنامه و تجزیه تحلیل آمار
  102 صفحه - 60000 تومان
  پروژه کارشناسی مدیریت بررسی ابعاد مدیریت ارتباط با مشتری بر رضایت مشتریان بانک ملی همراه با پرسشنامه و تجزیه تحلیل آمار
  93 صفحه - 60000 تومان
  مطالعه اثر گذاری پیاده سازی سیستم مدیریت کیفیت در افزایش بهره وری کارکنان در کارخانه مسینان همراه با پرسشنامه و تجزیه تحلیل آماری
  132 صفحه - 60000 تومان
  توصیف فرآیند انجام کار در یک فروشگاه صنایع چوبی کاربینی همراه با نمودارهای گردش کار
  37 صفحه - 18000 تومان
  پروژه روانشناسی رابطه هوش هیجانی با سلامت روان همراه با کار آماری و تجزیه و تحلیل
  116 صفحه - 75000 تومان
  پروژه مشاوره رابطه بین باورهای ارتباطی با کارکرد خانواده و رضایت زناشویی همراه با کار آماری
  161 صفحه - 90000 تومان
  عوامل مؤثر بر عدم توسعه بیمه تکمیلی درمان گروهی از نظر خبرگان صنعت بیمه همراه با جامعه آماری و بر طبقه اصول روش تحقیق
  40 صفحه - 30000 تومان
  پروژه ارزيابي گرايش كارآفريني دانش آموزان سال دوم پسر مقطع دبيرستان همراه با جامعه آماری و بر طبق اصول روش تحقیق
  60 صفحه - 54000 تومان
  پروژه بررسی عوامل موثر در ایجاد رضایت شغلی همراه با جامعه آماری و مطالعه بر روی کارکنان شرکت فومن شیمی بر اساس روش تحقیق
  37 صفحه - 24000 تومان
  پروژه بررسی ترجیح جنسیتی در میان والدین دانشجویان همراه با جامعه آماری و پرسشنامه
  102 صفحه - 75000 تومان
  پروژه مدیریت بررسی ابعاد مدیریت ارتباط با مشتری بر رضایت مشتریان بانک ملی استان گیلان همراه با جامعه آماری و پرسشنامه
  91 صفحه - 60000 تومان
  بررسی تأثیرات طلاق در رفتار و افت تحصیلی نوجوانان همراه با جامعه آماری و نمودار
  133 صفحه - 57000 تومان
  کنترل کیفیت آماری شرکت آب بند بابل به همراه نمودار ها و محاسبات
  55 صفحه - 36000 تومان
  پروژه بررسی اثرات جنسیت بر الگوی مدیریت منابع انسانی در بانک همراه با جامعه آماری و پرسشنامه
  72 صفحه - 45000 تومان
  جامعه آماری و پرسشنامه با عنوان تاثیر استرس بر یادگیری زبان The Effects of Stress on Second Language Learning
  52 صفحه - 75000 تومان
  پروژه مدیریت صنعتی - بازرگانی تاثیر بسته بندی بر رفتار مصرف کننده با کار آماری و پرسشنامه
  85 صفحه - 75000 تومان
  کار آماری بررسی بیگانگی از کار در بین کارکنان
  15 صفحه - 135000 تومان
  کار آماری بررسی بیگانگی از کار در بین کارکنان
  2 صفحه - 54000 تومان
  دلایل تمایل دانش آموزان به درس خواندن در چیست کار آماری دانش آموزان پاورپوینت
  16 صفحه - 7500 تومان
 • مجری کارهای پژوهشی عمومی، علمی پژوهشی و مروری
 • کارهای آماری و تجزیه و تحلیل داده
 • تحلیل کمی و کیفی
 • انجام کلیه خدمات نگارش، ترجمه تخصصی ، ویرایش مقاله ها و پایان نامه ها
 • انجام رفرنس نویسی استاندارد با نرم افزار EndNote
 • آماده سازی پاورپوینت مربوط به ارائه در جلسات و همایشها
 • Tel : 09120906507 - 09118370377
  Email : tahghighnet@yahoo.com
  Telegram : @tahghighnet
  Instagram : tahghighnetinsta
  www.tahghigh.net
  2022 - 2007